DA EN SV
Indkøbsliste 0

Hjem og fritid

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

619 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Azeno Hunter II Tilbud Spar 999 kr
Billigst hos Fleggaard Azeno Hunter II
999 kr DK 1.998 kr
Metal detektor Tilbud Spar 175 kr
Billigst hos Fleggaard Metal detektor
175 kr DK 350 kr
BIB Fix Tilbud Spar 149 kr
Billigst hos Fleggaard BIB Fix
10 kr DK 159 kr
Pet Spa Tilbud Spar 68 kr
Billigst hos Fleggaard Pet Spa
60 kr DK 128 kr
Agrola AdBlue 10L Tilbud Spar 67 kr
Billigst hos Fleggaard Agrola AdBlue 10L 10,00 kr/L
100 kr DK 167 kr
Drop Stick Game Tilbud Spar 37 kr
Billigst hos Fleggaard Drop Stick Game
100 kr DK 137 kr
Lommelærke Tilbud Spar 31 kr
Billigst hos Fleggaard Lommelærke
50 kr DK 81 kr
Cheers Spillet Tilbud Spar 26 kr
Billigst hos Fleggaard Cheers Spillet
150 kr DK 176 kr
Aqua D'or 20x0,3 l. Tilbud Spar 25 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard Aqua D'or 20x0,3 l. 4,83 kr/L
29 kr DK 54 kr
Kødtermometer Tilbud Spar 23 kr
Billigst hos Fleggaard Kødtermometer
20 kr DK 43 kr
Fnugrulle Tilbud Spar 21 kr
Billigst hos Fleggaard Fnugrulle
35 kr DK 56 kr
Chocomel Tetra 1l Tilbud Spar 20 kr
Billigst hos Fleggaard Chocomel Tetra 1l 15,00 kr/L
15 kr DK 35 kr
Fyringsolie Tilbud Spar 11 kr
Billigst hos Fleggaard Fyringsolie
14 kr DK 25 kr
5 I 1 P-Skive Tilbud Spar 11 kr
Billigst hos Fleggaard 5 I 1 P-Skive
20 kr DK 31 kr
ScanKoks 25 kg Tilbud Spar 11 kr
Billigst hos Fleggaard ScanKoks 25 kg
169 kr DK 180 kr
Rapsolie 1 l Tilbud Spar 7 kr
Billigst hos Fleggaard Rapsolie 1 l 15,00 kr/L
15 kr DK 22 kr
Klapkurv 32 L. Tilbud Spar 6 kr
Billigst hos Fleggaard Klapkurv 32 L. 0,94 kr/L
30 kr DK 36 kr
Duftlys i Glas Tilbud Spar 6 kr
Billigst hos Fleggaard Duftlys i Glas
8 kr DK 14 kr
AMA 4% 330 ml Tilbud Spar 5 kr
Billigst hos Fleggaard AMA 4% 330 ml 24,21 kr/L
8 kr DK 13 kr
Mulepose Tilbud Spar 4 kr
Billigst hos Fleggaard Mulepose
15 kr DK 19 kr
AMA Flydende 500ml Tilbud Spar 4 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard AMA Flydende 500ml 20,00 kr/L
10 kr DK 14 kr
Duftkugler Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Duftkugler
10 kr DK 13 kr
fluefanger Tilbud Spar 1 kr
Billigst hos Fleggaard fluefanger
5 kr DK 6 kr