DA EN SV
Indkøbsliste 0

Husholdning

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

455 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Silvo 150 ml Tilbud Spar 47 kr
Billigst hos Fleggaard Silvo 150 ml 266,60 kr/L
40 kr DK 87 kr
Neutral 4,2 kg Tilbud Spar 23 kr
Billigst hos Fleggaard Neutral 4,2 kg
80 kr DK 103 kr
Bordflag 3 stk Tilbud Spar 22 kr
Billigst hos Fleggaard Bordflag 3 stk
50 kr DK 72 kr
Bordflag 40 cm Tilbud Spar 22 kr
Billigst hos Fleggaard Bordflag 40 cm
40 kr DK 62 kr
Fryseposer 4 l Tilbud Spar 21 kr
Billigst hos Fleggaard Fryseposer 4 l 1,25 kr/L
5 kr DK 26 kr
Termopose 32 L Tilbud Spar 21 kr
Billigst hos Fleggaard Termopose 32 L 0,25 kr/L
8 kr DK 29 kr
A+ Color 4.620 L Tilbud Spar 21 kr
Billigst hos Fleggaard A+ Color 4.620 L 25,97 kr/L
120 kr DK 141 kr
A+ White 4.620 L Tilbud Spar 21 kr
Billigst hos Fleggaard A+ White 4.620 L 25,97 kr/L
120 kr DK 141 kr
Beer Bong sæt Tilbud Spar 21 kr
Billigst hos Fleggaard Beer Bong sæt
70 kr DK 91 kr
Brasso 150 ml Tilbud Spar 18 kr
Billigst hos Fleggaard Brasso 150 ml 266,60 kr/L
40 kr DK 58 kr
Borup Sprit 1 l Tilbud Spar 11 kr
Billigst hos Fleggaard Borup Sprit 1 l 29,99 kr/L
30 kr DK 41 kr
Rodalon Spray Tilbud Spar 11 kr
Billigst hos Fleggaard Rodalon Spray
40 kr DK 51 kr
Bloklys 7 stk Tilbud Spar 10 kr
Billigst hos Fleggaard Bloklys 7 stk
50 kr DK 60 kr
Partymix Blå Tilbud Spar 8 kr
Billigst hos Fleggaard Partymix Blå
10 kr DK 18 kr
Bref Trio Pine Tilbud Spar 5 kr
Billigst hos Fleggaard Bref Trio Pine
25 kr DK 30 kr
Cleaning Stick Tilbud Spar 4 kr
Billigst hos Fleggaard Cleaning Stick
20 kr DK 24 kr
Dug med flag Tilbud Spar 4 kr
Billigst hos Fleggaard Dug med flag
15 kr DK 19 kr
Hjerte Briller Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Hjerte Briller
10 kr DK 13 kr
Partymix Pink Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Partymix Pink
10 kr DK 13 kr
Armbånd 3 stk Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Armbånd 3 stk
10 kr DK 13 kr
Konge Krone Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Konge Krone
10 kr DK 13 kr
Briller Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Briller
10 kr DK 13 kr
Sværd Blå Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Sværd Blå
10 kr DK 13 kr
Fladt Armbånd Tilbud Spar 3 kr
Billigst hos Fleggaard Fladt Armbånd
10 kr DK 13 kr
Snackposer Tilbud Spar 2 kr
Billigst hos Fleggaard Snackposer
10 kr DK 12 kr
Fløjte Blå Tilbud Spar 2 kr
Billigst hos Fleggaard Fløjte Blå
10 kr DK 12 kr
Cocktailspyd Tilbud Spar 2 kr
Billigst hos Fleggaard Cocktailspyd
5 kr DK 7 kr
Fryseposer 11 l Tilbud Spar 1 kr
Billigst hos Fleggaard Fryseposer 11 l 0,45 kr/L
5 kr DK 6 kr
Frost poser 2 l. Tilbud Spar 1 kr
Billigst hos Fleggaard Frost poser 2 l. 2,50 kr/L
5 kr DK 6 kr
Fryseposer 8 l Tilbud Spar 1 kr
Billigst hos Fleggaard Fryseposer 8 l 0,63 kr/L
5 kr DK 6 kr