DA EN SV
Indkøbsliste 0

Vin

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

56 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Verosso Rosé 3l BIB Tilbud Spar 138 kr 2 butikker
Billigst hos Scandinavian Park Verosso Rosé 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 208 kr
AU Rosé 3l BIB Tilbud Spar 124 kr
Billigst hos Fleggaard AU Rosé 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 194 kr
LYV Rosé 0,75l Tilbud Spar 41 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard LYV Rosé 0,75l 66,65 kr/L
50 kr DK 91 kr
Bree Rosé 0,75l Tilbud Spar 25 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard Bree Rosé 0,75l 39,99 kr/L
30 kr DK 55 kr
Bree Rosé 3l BIB Tilbud Spar 24 kr 3 butikker
Billigst hos Scandinavian Park Bree Rosé 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 94 kr
Mateus Rose 1 l. Tilbud Spar 9 kr 3 butikker
Billigst hos Fleggaard Mateus Rose 1 l. 33,33 kr/L
33 kr DK 42 kr