DA EN SV
Indkøbsliste 0

Vin

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

814 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Altair 2022 0,75l Tilbud Spar 369 kr
Billigst hos Fleggaard Altair 2022 0,75l 533,32 kr/L
400 kr DK 769 kr
Apothic Red 3l BIB Tilbud Spar 142 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard Apothic Red 3l BIB 53,33 kr/L
160 kr DK 302 kr
Verosso Rosé 3l BIB Tilbud Spar 138 kr 2 butikker
Billigst hos Scandinavian Park Verosso Rosé 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 208 kr
Amicale Rosso 3l BIB Tilbud Spar 137 kr 3 butikker
Billigst hos Nielsen’s Discount Amicale Rosso 3l BIB 42,48 kr/L
127 kr DK 264 kr
AU Bianco 3l BIB Tilbud Spar 124 kr
Billigst hos Fleggaard AU Bianco 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 194 kr
AU Rosé 3l BIB Tilbud Spar 124 kr
Billigst hos Fleggaard AU Rosé 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 194 kr
Mauro Primitivo 3l BIB Tilbud Spar 114 kr 2 butikker
Billigst hos Nielsen’s Discount Mauro Primitivo 3l BIB 37,48 kr/L
112 kr DK 226 kr
Bree Chardonnay 3l BIB Tilbud Spar 104 kr 2 butikker
Billigst hos Scandinavian Park Bree Chardonnay 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 174 kr
Makulu Cape Red 3l BIB Tilbud Spar 94 kr 2 butikker
Billigst hos Nielsen’s Discount Makulu Cape Red 3l BIB 14,98 kr/L
45 kr DK 139 kr
Spier Moscato 3l BIB Tilbud Spar 89 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard Spier Moscato 3l BIB 16,66 kr/L
50 kr DK 139 kr
AU Rosso 3l BIB Tilbud Spar 62 kr
Billigst hos Fleggaard AU Rosso 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 132 kr
LYV Rosé 0,75l Tilbud Spar 41 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard LYV Rosé 0,75l 66,65 kr/L
50 kr DK 91 kr
Andes Chardonnay 0,75l Tilbud Spar 27 kr 2 butikker
Billigst hos Scandinavian Park Andes Chardonnay 0,75l 29,99 kr/L
22 kr DK 50 kr
AU Rosso 0,75l Tilbud Spar 26 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard AU Rosso 0,75l 39,99 kr/L
30 kr DK 56 kr
Bree Rosé 0,75l Tilbud Spar 25 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard Bree Rosé 0,75l 39,99 kr/L
30 kr DK 55 kr
Bree Riesling 0,75l Tilbud Spar 25 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard Bree Riesling 0,75l 39,99 kr/L
30 kr DK 55 kr
Via Italia 0,75l Tilbud Spar 24 kr
Billigst hos Fleggaard Via Italia 0,75l 46,65 kr/L
35 kr DK 59 kr
Bree Rosé 3l BIB Tilbud Spar 24 kr 3 butikker
Billigst hos Scandinavian Park Bree Rosé 3l BIB 23,33 kr/L
70 kr DK 94 kr
AU Bianco 0,75l Tilbud Spar 24 kr
Billigst hos Fleggaard AU Bianco 0,75l 39,99 kr/L
30 kr DK 54 kr
Kingpin Tinto 0,75l Tilbud Spar 9 kr 2 butikker
Billigst hos Fleggaard Kingpin Tinto 0,75l 39,99 kr/L
30 kr DK 39 kr
AU Rosé 0,75l Tilbud Spar 9 kr
Billigst hos Fleggaard AU Rosé 0,75l 39,99 kr/L
30 kr DK 39 kr
Mateus Rose 1 l. Tilbud Spar 9 kr 3 butikker
Billigst hos Fleggaard Mateus Rose 1 l. 33,33 kr/L
33 kr DK 42 kr
Bree Merlot 0,25l Tilbud Spar 4 kr
Billigst hos Fleggaard Bree Merlot 0,25l 59,96 kr/L
15 kr DK 19 kr