DA EN SV
Inköpslista 0

Hushåll

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

455 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Ajax Lemon 8x1500ml Erbjudande Spara 169 DKK
Billigast hos Fleggaard Ajax Lemon 8x1500ml 12,50 DKK/L
150 DKK DK 319 DKK
Silvo 150 ml Erbjudande Spara 47 DKK
Billigast hos Fleggaard Silvo 150 ml 266,60 DKK/L
40 DKK DK 87 DKK
Neutral 4,2 kg Erbjudande Spara 23 DKK
Billigast hos Fleggaard Neutral 4,2 kg
80 DKK DK 103 DKK
Omo White 4,9 kg Erbjudande Spara 23 DKK
Billigast hos Fleggaard Omo White 4,9 kg
90 DKK DK 112 DKK
Bordflag 3 stk Erbjudande Spara 22 DKK
Billigast hos Fleggaard Bordflag 3 stk
50 DKK DK 72 DKK
Bordflag 40 cm Erbjudande Spara 22 DKK
Billigast hos Fleggaard Bordflag 40 cm
40 DKK DK 62 DKK
A+ Summerbreeze Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard A+ Summerbreeze
40 DKK DK 61 DKK
Omo Color 4,9 kg Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Omo Color 4,9 kg
90 DKK DK 111 DKK
Fryseposer 4 l Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Fryseposer 4 l 1,25 DKK/L
5 DKK DK 26 DKK
Termopose 32 L Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Termopose 32 L 0,25 DKK/L
8 DKK DK 29 DKK
A+ Color 4.620 L Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard A+ Color 4.620 L 25,97 DKK/L
120 DKK DK 141 DKK
Bagepapir 18 ark Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Bagepapir 18 ark
10 DKK DK 31 DKK
A+ White 4.620 L Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard A+ White 4.620 L 25,97 DKK/L
120 DKK DK 141 DKK
Beer Bong sæt Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Beer Bong sæt
70 DKK DK 91 DKK
Brasso 150 ml Erbjudande Spara 18 DKK
Billigast hos Fleggaard Brasso 150 ml 266,60 DKK/L
40 DKK DK 58 DKK
Vel Opvask 2x500 ml Erbjudande Spara 14 DKK
Billigast hos Fleggaard Vel Opvask 2x500 ml 20,00 DKK/L
20 DKK DK 34 DKK
Borup Sprit 1 l Erbjudande Spara 11 DKK
Billigast hos Fleggaard Borup Sprit 1 l 29,99 DKK/L
30 DKK DK 41 DKK
Rodalon Spray Erbjudande Spara 11 DKK
Billigast hos Fleggaard Rodalon Spray
40 DKK DK 51 DKK
Bloklys 7 stk Erbjudande Spara 10 DKK
Billigast hos Fleggaard Bloklys 7 stk
50 DKK DK 60 DKK
Bordløber Guld Erbjudande Spara 9 DKK
Billigast hos Fleggaard Bordløber Guld
35 DKK DK 44 DKK
Bold Multifarvet Erbjudande Spara 8 DKK
Billigast hos Fleggaard Bold Multifarvet
10 DKK DK 18 DKK
Partymix Blå Erbjudande Spara 8 DKK
Billigast hos Fleggaard Partymix Blå
10 DKK DK 18 DKK
Finish Salt 1,2 kg Erbjudande Spara 7 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Finish Salt 1,2 kg
10 DKK DK 17 DKK
Konfettikanon Guld Erbjudande Spara 6 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Konfettikanon Guld
20 DKK DK 26 DKK
Bref Trio Pine Erbjudande Spara 5 DKK
Billigast hos Fleggaard Bref Trio Pine
25 DKK DK 30 DKK
Ajax Lemon 1000 ml. Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Ajax Lemon 1000 ml. 20,00 DKK/L
20 DKK DK 24 DKK
Cleaning Stick Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Cleaning Stick
20 DKK DK 24 DKK
Dug med flag Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Dug med flag
15 DKK DK 19 DKK
Karklude 4 stk. Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Karklude 4 stk.
10 DKK DK 14 DKK
Hjerte Briller Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Hjerte Briller
10 DKK DK 13 DKK
Partymix Pink Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Partymix Pink
10 DKK DK 13 DKK
Armbånd 3 stk Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Armbånd 3 stk
10 DKK DK 13 DKK
Konge Krone Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Konge Krone
10 DKK DK 13 DKK
Briller Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Briller
10 DKK DK 13 DKK
Sværd Blå Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Sværd Blå
10 DKK DK 13 DKK
Fladt Armbånd Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Fladt Armbånd
10 DKK DK 13 DKK
Snackposer Erbjudande Spara 2 DKK
Billigast hos Fleggaard Snackposer
10 DKK DK 12 DKK
Spandepose,  Hvid 5L Erbjudande Spara 2 DKK
Billigast hos Fleggaard Spandepose, Hvid 5L 2,00 DKK/L
10 DKK DK 12 DKK
Fløjte Blå Erbjudande Spara 2 DKK
Billigast hos Fleggaard Fløjte Blå
10 DKK DK 12 DKK
Cocktailspyd Erbjudande Spara 2 DKK
Billigast hos Fleggaard Cocktailspyd
5 DKK DK 7 DKK
Fryseposer 11 l Erbjudande Spara 1 DKK
Billigast hos Fleggaard Fryseposer 11 l 0,45 DKK/L
5 DKK DK 6 DKK
Frost poser 2 l. Erbjudande Spara 1 DKK
Billigast hos Fleggaard Frost poser 2 l. 2,50 DKK/L
5 DKK DK 6 DKK
Fryseposer 8 l Erbjudande Spara 1 DKK
Billigast hos Fleggaard Fryseposer 8 l 0,63 DKK/L
5 DKK DK 6 DKK