DA EN SV
Inköpslista 0

Vin

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

252 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Solaia Antinori 0,75L Erbjudande Spara 600 DKK
Billigast hos Fleggaard Solaia Antinori 0,75L 3 198,67 DKK/L
2 399 DKK DK 2 999 DKK
Altair 2022 0,75l Erbjudande Spara 369 DKK
Billigast hos Fleggaard Altair 2022 0,75l 533,32 DKK/L
400 DKK DK 769 DKK
Protos 27 Rød 0,75l Erbjudande Spara 145 DKK
Billigast hos Fleggaard Protos 27 Rød 0,75l 199,99 DKK/L
150 DKK DK 295 DKK
Anima Negra AN 0,75l Erbjudande Spara 145 DKK
Billigast hos Fleggaard Anima Negra AN 0,75l 399,99 DKK/L
300 DKK DK 445 DKK
Apothic Red 3l BIB Erbjudande Spara 142 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Apothic Red 3l BIB 53,33 DKK/L
160 DKK DK 302 DKK
Amicale Rosso 3l BIB Erbjudande Spara 137 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Amicale Rosso 3l BIB 42,48 DKK/L
127 DKK DK 264 DKK
Mauro Primitivo 3l BIB Erbjudande Spara 114 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Mauro Primitivo 3l BIB 37,48 DKK/L
112 DKK DK 226 DKK
Zensa Primitivo 3l BIB Erbjudande Spara 102 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Zensa Primitivo 3l BIB 38,33 DKK/L
115 DKK DK 217 DKK
Makulu Cape Red 3l BIB Erbjudande Spara 94 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Makulu Cape Red 3l BIB 14,98 DKK/L
45 DKK DK 139 DKK
Chilandia Red 3l BIB Erbjudande Spara 89 DKK
Billigast hos Fleggaard Chilandia Red 3l BIB 16,66 DKK/L
50 DKK DK 139 DKK
Matsu El Viejo 0,75l Erbjudande Spara 86 DKK
Billigast hos Fleggaard Matsu El Viejo 0,75l 266,65 DKK/L
200 DKK DK 286 DKK
Protos Reserva Rød 0,75l Erbjudande Spara 81 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Protos Reserva Rød 0,75l 199,32 DKK/L
149 DKK DK 231 DKK
Llenca Plana 0,75l Erbjudande Spara 80 DKK
Billigast hos Fleggaard Llenca Plana 0,75l 79,99 DKK/L
60 DKK DK 140 DKK
Il Barone Rosso 3l BIB Erbjudande Spara 62 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Il Barone Rosso 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 132 DKK
AU Rosso 3l BIB Erbjudande Spara 62 DKK
Billigast hos Fleggaard AU Rosso 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 132 DKK
Spier Red Blend 3l BIB Erbjudande Spara 44 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Spier Red Blend 3l BIB 16,66 DKK/L
50 DKK DK 94 DKK
Mucho Mas Tinto 3l BIB Erbjudande Spara 39 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Mucho Mas Tinto 3l BIB 30,00 DKK/L
90 DKK DK 129 DKK
Yellow Tail Shiraz 0,75l Erbjudande Spara 37 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Yellow Tail Shiraz 0,75l 49,91 DKK/L
37 DKK DK 74 DKK
AU Rosso 0,75l Erbjudande Spara 26 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard AU Rosso 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 56 DKK
Hardys Crest Red 0,75l Erbjudande Spara 26 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Hardys Crest Red 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 56 DKK
Via Italia 0,75l Erbjudande Spara 24 DKK
Billigast hos Fleggaard Via Italia 0,75l 46,65 DKK/L
35 DKK DK 59 DKK
Anima Negra AN/2 0,75l Erbjudande Spara 24 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Anima Negra AN/2 0,75l 179,99 DKK/L
135 DKK DK 159 DKK
Kingpin Red BIB 3L Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Kingpin Red BIB 3L 23,33 DKK/L
70 DKK DK 91 DKK
Yellow Tail Merlot 0,75l Erbjudande Spara 15 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Yellow Tail Merlot 0,75l 49,91 DKK/L
37 DKK DK 53 DKK
Mucho Mas Tinto 0,75l Erbjudande Spara 15 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Mucho Mas Tinto 0,75l 46,65 DKK/L
35 DKK DK 50 DKK
Kingpin Tinto 0,75l Erbjudande Spara 9 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Kingpin Tinto 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 39 DKK
Bree Merlot 0,25l Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Bree Merlot 0,25l 59,96 DKK/L
15 DKK DK 19 DKK