DA EN SV
Inköpslista 0

Vin

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

813 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Solaia Antinori 0,75L Erbjudande Spara 600 DKK
Billigast hos Fleggaard Solaia Antinori 0,75L 3 198,67 DKK/L
2 399 DKK DK 2 999 DKK
Altair 2022 0,75l Erbjudande Spara 369 DKK
Billigast hos Fleggaard Altair 2022 0,75l 533,32 DKK/L
400 DKK DK 769 DKK
Henkell Trocken 0,2l Erbjudande Spara 179 DKK
Billigast hos Fleggaard Henkell Trocken 0,2l 99,95 DKK/L
20 DKK DK 199 DKK
Lindeman's Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 178 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Lindeman's Rosé 3l BIB 33,33 DKK/L
100 DKK DK 278 DKK
Les Fumées Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 156 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Les Fumées Rosé 3l BIB 34,98 DKK/L
105 DKK DK 261 DKK
Protos 27 Rød 0,75l Erbjudande Spara 145 DKK
Billigast hos Fleggaard Protos 27 Rød 0,75l 199,99 DKK/L
150 DKK DK 295 DKK
Anima Negra AN 0,75l Erbjudande Spara 145 DKK
Billigast hos Fleggaard Anima Negra AN 0,75l 399,99 DKK/L
300 DKK DK 445 DKK
Apothic Red 3l BIB Erbjudande Spara 142 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Apothic Red 3l BIB 53,33 DKK/L
160 DKK DK 302 DKK
Verosso Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 138 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Verosso Rosé 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 208 DKK
Amicale Rosso 3l BIB Erbjudande Spara 137 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Amicale Rosso 3l BIB 42,48 DKK/L
127 DKK DK 264 DKK
AU Bianco 3l BIB Erbjudande Spara 124 DKK
Billigast hos Fleggaard AU Bianco 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 194 DKK
AU Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 124 DKK
Billigast hos Fleggaard AU Rosé 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 194 DKK
Miraval Rosé 0,75l Erbjudande Spara 117 DKK
Billigast hos Fleggaard Miraval Rosé 0,75l 133,32 DKK/L
100 DKK DK 217 DKK
Mauro Primitivo 3l BIB Erbjudande Spara 114 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Mauro Primitivo 3l BIB 37,48 DKK/L
112 DKK DK 226 DKK
Bree Chardonnay 3l BIB Erbjudande Spara 104 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Bree Chardonnay 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 174 DKK
Zensa Primitivo 3l BIB Erbjudande Spara 102 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Zensa Primitivo 3l BIB 38,33 DKK/L
115 DKK DK 217 DKK
Makulu Cape Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 94 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Makulu Cape Rosé 3l BIB 14,98 DKK/L
45 DKK DK 139 DKK
Makulu Cape White 3l BIB Erbjudande Spara 94 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Makulu Cape White 3l BIB 14,98 DKK/L
45 DKK DK 139 DKK
Makulu Cape Red 3l BIB Erbjudande Spara 94 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Makulu Cape Red 3l BIB 14,98 DKK/L
45 DKK DK 139 DKK
Bree Riesling 3l BIB Erbjudande Spara 94 DKK
Billigast hos Fleggaard Bree Riesling 3l BIB 26,66 DKK/L
80 DKK DK 174 DKK
Matsu La Jefa 0,75l Erbjudande Spara 90 DKK
Billigast hos Fleggaard Matsu La Jefa 0,75l 266,65 DKK/L
200 DKK DK 290 DKK
La Cuvee Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 89 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard La Cuvee Rosé 3l BIB 16,66 DKK/L
50 DKK DK 139 DKK
Spier Moscato 3l BIB Erbjudande Spara 89 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Spier Moscato 3l BIB 16,66 DKK/L
50 DKK DK 139 DKK
Spier Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 89 DKK
Billigast hos Fleggaard Spier Rosé 3l BIB 16,66 DKK/L
50 DKK DK 139 DKK
Chilandia Red 3l BIB Erbjudande Spara 89 DKK
Billigast hos Fleggaard Chilandia Red 3l BIB 16,66 DKK/L
50 DKK DK 139 DKK
Matsu El Viejo 0,75l Erbjudande Spara 86 DKK
Billigast hos Fleggaard Matsu El Viejo 0,75l 266,65 DKK/L
200 DKK DK 286 DKK
Protos Reserva Rød 0,75l Erbjudande Spara 81 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Protos Reserva Rød 0,75l 199,32 DKK/L
149 DKK DK 231 DKK
Llenca Plana 0,75l Erbjudande Spara 80 DKK
Billigast hos Fleggaard Llenca Plana 0,75l 79,99 DKK/L
60 DKK DK 140 DKK
Big Zin Rose 3l BIB Erbjudande Spara 71 DKK
Billigast hos Fleggaard Big Zin Rose 3l BIB 26,66 DKK/L
80 DKK DK 151 DKK
Il Barone Rosso 3l BIB Erbjudande Spara 62 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Il Barone Rosso 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 132 DKK
AU Rosso 3l BIB Erbjudande Spara 62 DKK
Billigast hos Fleggaard AU Rosso 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 132 DKK
Verosso Chardonnay 0,75l Erbjudande Spara 49 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Verosso Chardonnay 0,75l 39,91 DKK/L
30 DKK DK 79 DKK
Spier Red Blend 3l BIB Erbjudande Spara 44 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Spier Red Blend 3l BIB 16,66 DKK/L
50 DKK DK 94 DKK
LYV Rosé 0,75l Erbjudande Spara 41 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard LYV Rosé 0,75l 66,65 DKK/L
50 DKK DK 91 DKK
Henkell Trocken 0,75l Erbjudande Spara 40 DKK 3 butiker
Billigast hos Fleggaard Henkell Trocken 0,75l 53,32 DKK/L
40 DKK DK 80 DKK
Mucho Mas Tinto 3l BIB Erbjudande Spara 39 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Mucho Mas Tinto 3l BIB 30,00 DKK/L
90 DKK DK 129 DKK
Yellow Tail Shiraz 0,75l Erbjudande Spara 37 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Yellow Tail Shiraz 0,75l 49,91 DKK/L
37 DKK DK 74 DKK
Verdi Spumante 5% 0,75 l. Erbjudande Spara 30 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Verdi Spumante 5% 0,75 l. 31,91 DKK/L
24 DKK DK 54 DKK
Andes Chardonnay 0,75l Erbjudande Spara 27 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Andes Chardonnay 0,75l 29,99 DKK/L
22 DKK DK 50 DKK
Sandara White 0,75L Erbjudande Spara 27 DKK
Billigast hos Fleggaard Sandara White 0,75L 35,99 DKK/L
27 DKK DK 54 DKK
AU Rosso 0,75l Erbjudande Spara 26 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard AU Rosso 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 56 DKK
Hardys Crest Red 0,75l Erbjudande Spara 26 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Hardys Crest Red 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 56 DKK
Black Tower Rosé 0,75l Erbjudande Spara 25 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Black Tower Rosé 0,75l 39,91 DKK/L
30 DKK DK 55 DKK
Bree Rosé 0,75l Erbjudande Spara 25 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Bree Rosé 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 55 DKK
Bree Riesling 0,75l Erbjudande Spara 25 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Bree Riesling 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 55 DKK
Via Italia 0,75l Erbjudande Spara 24 DKK
Billigast hos Fleggaard Via Italia 0,75l 46,65 DKK/L
35 DKK DK 59 DKK
Bree Rosé 3l BIB Erbjudande Spara 24 DKK 3 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Bree Rosé 3l BIB 23,33 DKK/L
70 DKK DK 94 DKK
Anima Negra AN/2 0,75l Erbjudande Spara 24 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Anima Negra AN/2 0,75l 179,99 DKK/L
135 DKK DK 159 DKK
AU Bianco 0,75l Erbjudande Spara 24 DKK
Billigast hos Fleggaard AU Bianco 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 54 DKK
Kingpin Red BIB 3L Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Kingpin Red BIB 3L 23,33 DKK/L
70 DKK DK 91 DKK
Mionetto 0,0% 0,2l Erbjudande Spara 20 DKK
Billigast hos Fleggaard Mionetto 0,0% 0,2l 99,95 DKK/L
20 DKK DK 40 DKK
Yellow Tail Merlot 0,75l Erbjudande Spara 15 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Yellow Tail Merlot 0,75l 49,91 DKK/L
37 DKK DK 53 DKK
Mucho Mas Tinto 0,75l Erbjudande Spara 15 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Mucho Mas Tinto 0,75l 46,65 DKK/L
35 DKK DK 50 DKK
Laroche L Rosé Erbjudande Spara 15 DKK
Billigast hos Fleggaard Laroche L Rosé
35 DKK DK 50 DKK
Bree Chardonnay 0,75l Erbjudande Spara 13 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Bree Chardonnay 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 43 DKK
Verosso Rosé 0,75l Erbjudande Spara 13 DKK
Billigast hos Fleggaard Verosso Rosé 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 43 DKK
Barefoot Moscato 0,75l Erbjudande Spara 11 DKK 3 butiker
Billigast hos Fleggaard Barefoot Moscato 0,75l 53,32 DKK/L
40 DKK DK 51 DKK
Villota Rosé 0,75l Erbjudande Spara 10 DKK
Billigast hos Fleggaard Villota Rosé 0,75l 66,67 DKK/L
50 DKK DK 60 DKK
Himml. Tröpfchen 0,75l Erbjudande Spara 9 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Himml. Tröpfchen 0,75l 24,91 DKK/L
19 DKK DK 28 DKK
Kingpin Tinto 0,75l Erbjudande Spara 9 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Kingpin Tinto 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 39 DKK
Kingpin Rosé 0,75l Erbjudande Spara 9 DKK
Billigast hos Fleggaard Kingpin Rosé 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 39 DKK
AU Rosé 0,75l Erbjudande Spara 9 DKK
Billigast hos Fleggaard AU Rosé 0,75l 39,99 DKK/L
30 DKK DK 39 DKK
Mateus Rose 1 l. Erbjudande Spara 9 DKK 3 butiker
Billigast hos Fleggaard Mateus Rose 1 l. 33,33 DKK/L
33 DKK DK 42 DKK
Penasol Airen 0,75l Erbjudande Spara 5 DKK
Billigast hos Fleggaard Penasol Airen 0,75l 19,99 DKK/L
15 DKK DK 20 DKK
Bree Riesling 0,25l Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Bree Riesling 0,25l 59,96 DKK/L
15 DKK DK 19 DKK
Bree Merlot 0,25l Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Bree Merlot 0,25l 59,96 DKK/L
15 DKK DK 19 DKK