DA EN SV
Inköpslista 0

Sprit

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

1194 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Smirnoff Vodka 37,5% 1 l. ★ Populär Spara 36 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Smirnoff Vodka 37,5% 1 l. 93,68 DKK/L
94 DKK DK 129 DKK
Gin Mare 42,7%  1l. Erbjudande Spara 304 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Gin Mare 42,7% 1l. 262,43 DKK/L
262 DKK DK 566 DKK
Volbeat III 43% 0,7L Erbjudande Spara 259 DKK
Billigast hos Fleggaard Volbeat III 43% 0,7L 499,99 DKK/L
350 DKK DK 609 DKK
Jim Beam bourbon 40% 1 l. Erbjudande Spara 250 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Jim Beam bourbon 40% 1 l. 149,93 DKK/L
150 DKK DK 400 DKK
Larsen Cognac VS 40% 1 l. Erbjudande Spara 217 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Larsen Cognac VS 40% 1 l. 224,93 DKK/L
225 DKK DK 442 DKK
Tullamore 40% 1 l. Erbjudande Spara 206 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Tullamore 40% 1 l. 137,00 DKK/L
137 DKK DK 343 DKK
Beefeater Gin 40% 1 l. Erbjudande Spara 194 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Beefeater Gin 40% 1 l. 119,93 DKK/L
120 DKK DK 314 DKK
Amarula Cream 17% 1 l. Erbjudande Spara 179 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Amarula Cream 17% 1 l. 119,99 DKK/L
120 DKK DK 299 DKK
Don Papa Baroko 0,7l 40% Erbjudande Spara 159 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Don Papa Baroko 0,7l 40% 314,27 DKK/L
220 DKK DK 379 DKK
Aperol 11% 3 l. Erbjudande Spara 157 DKK
Billigast hos Fleggaard Aperol 11% 3 l. 149,00 DKK/L
447 DKK DK 604 DKK
Lauder's Whisky 40% 1 l. Erbjudande Spara 156 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Lauder's Whisky 40% 1 l. 93,68 DKK/L
94 DKK DK 250 DKK
Cutty Sark 40% 1 l. Erbjudande Spara 150 DKK
Billigast hos Fleggaard Cutty Sark 40% 1 l. 99,99 DKK/L
100 DKK DK 250 DKK
Opihr Gin 42,5% 1 l. Erbjudande Spara 149 DKK
Billigast hos Fleggaard Opihr Gin 42,5% 1 l. 179,99 DKK/L
180 DKK DK 329 DKK
Gold Gin 40 % 0,7l Erbjudande Spara 149 DKK
Billigast hos Fleggaard Gold Gin 40 % 0,7l 328,56 DKK/L
230 DKK DK 379 DKK
MoM Gin 0,7L 39,5% Erbjudande Spara 141 DKK
Billigast hos Fleggaard MoM Gin 0,7L 39,5% 171,41 DKK/L
120 DKK DK 261 DKK
Bulldog Gin 40% 1 l. Erbjudande Spara 134 DKK 3 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Bulldog Gin 40% 1 l. 149,49 DKK/L
149 DKK DK 283 DKK
Old Barco XO 40% 0,7L Erbjudande Spara 129 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Old Barco XO 40% 0,7L 214,27 DKK/L
150 DKK DK 279 DKK
Gordon's Gin 37,5% 1 l. Erbjudande Spara 126 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Gordon's Gin 37,5% 1 l. 89,99 DKK/L
90 DKK DK 216 DKK
MoM Love 0,7l 37,5% Erbjudande Spara 115 DKK
Billigast hos Fleggaard MoM Love 0,7l 37,5% 171,41 DKK/L
120 DKK DK 235 DKK
1-Enkelt 35% 0,7 l. Erbjudande Spara 108 DKK 3 butiker
Billigast hos Fleggaard 1-Enkelt 35% 0,7 l. 142,84 DKK/L
100 DKK DK 208 DKK
Koskenkorva 1l 40% Erbjudande Spara 106 DKK 3 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Koskenkorva 1l 40% 89,99 DKK/L
90 DKK DK 196 DKK
Cutty Sark 12YO 40% 1l Erbjudande Spara 96 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Cutty Sark 12YO 40% 1l 153,68 DKK/L
154 DKK DK 250 DKK
Fernet Branca 0,7l 35% Erbjudande Spara 94 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Fernet Branca 0,7l 35% 142,84 DKK/L
100 DKK DK 194 DKK
Asbach Uralt 38% 1 l. Erbjudande Spara 92 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Asbach Uralt 38% 1 l. 139,99 DKK/L
140 DKK DK 232 DKK
Galatti Amaretto 21% 0,7l Erbjudande Spara 88 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Galatti Amaretto 21% 0,7l 53,47 DKK/L
37 DKK DK 125 DKK
Gordon's Gin 0,0% 0,7l Erbjudande Spara 87 DKK 2 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Gordon's Gin 0,0% 0,7l 114,27 DKK/L
80 DKK DK 167 DKK
Arnbitter 50% 0,7 l. Erbjudande Spara 86 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Arnbitter 50% 0,7 l. 199,99 DKK/L
140 DKK DK 226 DKK
Pernod 40% 1 l. Erbjudande Spara 81 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Pernod 40% 1 l. 164,99 DKK/L
165 DKK DK 246 DKK
Absolut Vodka 3l 40% Erbjudande Spara 81 DKK
Billigast hos Fleggaard Absolut Vodka 3l 40% 153,33 DKK/L
460 DKK DK 541 DKK
1-Enkelt 35% 1 l. Erbjudande Spara 80 DKK
Billigast hos Fleggaard 1-Enkelt 35% 1 l. 129,99 DKK/L
130 DKK DK 210 DKK
METAXA 7* 40% 0,7 l. Erbjudande Spara 77 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard METAXA 7* 40% 0,7 l. 179,99 DKK/L
126 DKK DK 203 DKK
Safari 1L 20% Erbjudande Spara 74 DKK
Billigast hos Fleggaard Safari 1L 20% 119,99 DKK/L
120 DKK DK 194 DKK
Linie Akvavit 41,5% 1 l. Erbjudande Spara 72 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Linie Akvavit 41,5% 1 l. 149,93 DKK/L
150 DKK DK 222 DKK
Divine Vodka 3l 37,5% BIB Erbjudande Spara 69 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Divine Vodka 3l 37,5% BIB 67,48 DKK/L
202 DKK DK 271 DKK
Campari 25% 1 l. Erbjudande Spara 64 DKK
Billigast hos Fleggaard Campari 25% 1 l. 129,99 DKK/L
130 DKK DK 194 DKK
Cointreau 40% 1 l. Erbjudande Spara 61 DKK 4 butiker
Billigast hos Fleggaard Cointreau 40% 1 l. 175,00 DKK/L
175 DKK DK 236 DKK
Pope Rom 35% 0,7l Erbjudande Spara 61 DKK
Billigast hos Fleggaard Pope Rom 35% 0,7l 371,41 DKK/L
260 DKK DK 321 DKK
Southern Comfort 35% 1 l. Erbjudande Spara 60 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Southern Comfort 35% 1 l. 127,43 DKK/L
127 DKK DK 187 DKK
Drambuie 40% 1 l. Erbjudande Spara 58 DKK 3 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Drambuie 40% 1 l. 179,49 DKK/L
179 DKK DK 237 DKK
Noilly Prat 1 l. 18% Erbjudande Spara 57 DKK
Billigast hos Fleggaard Noilly Prat 1 l. 18% 114,99 DKK/L
115 DKK DK 172 DKK
Jack Daniel's 40% 1 l. Erbjudande Spara 56 DKK 3 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Jack Daniel's 40% 1 l. 179,49 DKK/L
179 DKK DK 235 DKK
Famous Grouse 40% 1l Erbjudande Spara 54 DKK 4 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Famous Grouse 40% 1l 99,99 DKK/L
100 DKK DK 154 DKK
Renault VSOP 40% 0,7 l. Erbjudande Spara 51 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Renault VSOP 40% 0,7 l. 385,70 DKK/L
270 DKK DK 321 DKK
Flügel 10% 40 X 20ml Erbjudande Spara 51 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Flügel 10% 40 X 20ml 312,49 DKK/L
250 DKK DK 301 DKK
Stroh Rom 80% 1 l. Erbjudande Spara 48 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Stroh Rom 80% 1 l. 187,43 DKK/L
187 DKK DK 235 DKK
Skåne Akvavit 38% 1 l. Erbjudande Spara 48 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Skåne Akvavit 38% 1 l. 104,93 DKK/L
105 DKK DK 153 DKK
Negroni RTD 26% 0,5l Erbjudande Spara 44 DKK
Billigast hos Fleggaard Negroni RTD 26% 0,5l 179,98 DKK/L
90 DKK DK 134 DKK
Jägermeister 1,75l Erbjudande Spara 44 DKK 3 butiker
Billigast hos Fleggaard Jägermeister 1,75l 142,85 DKK/L
250 DKK DK 294 DKK
Stoli Vodka 40% 0,7l Erbjudande Spara 43 DKK
Billigast hos Fleggaard Stoli Vodka 40% 0,7l 114,27 DKK/L
80 DKK DK 123 DKK
Stroh Rom 60% 1 l. Erbjudande Spara 43 DKK
Billigast hos Fleggaard Stroh Rom 60% 1 l. 169,99 DKK/L
170 DKK DK 212 DKK
Larsen XO Cognac 1l 40% Erbjudande Spara 41 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Larsen XO Cognac 1l 40% 449,93 DKK/L
450 DKK DK 491 DKK
Passoa 17% 1 l. Erbjudande Spara 39 DKK
Billigast hos Fleggaard Passoa 17% 1 l. 109,99 DKK/L
110 DKK DK 149 DKK
Kahlua 16% 0,7l Erbjudande Spara 39 DKK
Billigast hos Fleggaard Kahlua 16% 0,7l 157,13 DKK/L
110 DKK DK 149 DKK
Cuba Kurant 30% 0,7l Erbjudande Spara 38 DKK
Billigast hos Fleggaard Cuba Kurant 30% 0,7l 99,99 DKK/L
70 DKK DK 108 DKK
Martini Fiero 14,5% 0,75l Erbjudande Spara 37 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Martini Fiero 14,5% 0,75l 69,91 DKK/L
52 DKK DK 90 DKK
Hansen Rom Blå 40% 1 l. Erbjudande Spara 37 DKK 3 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Hansen Rom Blå 40% 1 l. 89,99 DKK/L
90 DKK DK 127 DKK
Dinamarca XO 40% 0,7l Erbjudande Spara 35 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Dinamarca XO 40% 0,7l 214,27 DKK/L
150 DKK DK 185 DKK
Islay Mist 40% 1 l. Erbjudande Spara 35 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Islay Mist 40% 1 l. 127,43 DKK/L
127 DKK DK 162 DKK
Yeni Raki 45% 0,7 l. Erbjudande Spara 33 DKK
Billigast hos Fleggaard Yeni Raki 45% 0,7 l. 185,70 DKK/L
130 DKK DK 162 DKK
Torres Brandy 38% 1 l. Erbjudande Spara 31 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Torres Brandy 38% 1 l. 149,93 DKK/L
150 DKK DK 181 DKK
Jägermeister Erbjudande Spara 30 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Jägermeister 134,93 DKK/L
135 DKK DK 165 DKK
Jägermeister 35% 0,7 l. Erbjudande Spara 29 DKK 3 butiker
Billigast hos Scandinavian Park Jägermeister 35% 0,7 l. 142,84 DKK/L
100 DKK DK 129 DKK
Finsbury 0,0% 0,7l Erbjudande Spara 29 DKK
Billigast hos Fleggaard Finsbury 0,0% 0,7l 42,84 DKK/L
30 DKK DK 59 DKK
Fisk Original 30% 1l Erbjudande Spara 28 DKK
Billigast hos Fleggaard Fisk Original 30% 1l 109,99 DKK/L
110 DKK DK 137 DKK
Licor 43 31% 1 l. Erbjudande Spara 27 DKK 4 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Licor 43 31% 1 l. 149,93 DKK/L
150 DKK DK 176 DKK
Baileys 17% 1 l. Erbjudande Spara 26 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Baileys 17% 1 l. 109,99 DKK/L
110 DKK DK 136 DKK
Bacardi 37,5% 1 l. Erbjudande Spara 23 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Bacardi 37,5% 1 l. 129,99 DKK/L
130 DKK DK 153 DKK
Gammel Dansk 38% 1 l. Erbjudande Spara 23 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Gammel Dansk 38% 1 l. 129,99 DKK/L
130 DKK DK 153 DKK
Bacardi Razz 27% 1,0l Erbjudande Spara 23 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Bacardi Razz 27% 1,0l 129,99 DKK/L
130 DKK DK 153 DKK
Absolut Vodka 40% 1 l. Erbjudande Spara 22 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Absolut Vodka 40% 1 l. 124,99 DKK/L
125 DKK DK 147 DKK
Små Fugle 16,4% 1 l. Erbjudande Spara 20 DKK 4 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Små Fugle 16,4% 1 l. 59,93 DKK/L
60 DKK DK 80 DKK
GaJol Gul 16,4% 1 l. Erbjudande Spara 20 DKK
Billigast hos Fleggaard GaJol Gul 16,4% 1 l. 79,99 DKK/L
80 DKK DK 100 DKK
Galliano 30% 0,7 l. Erbjudande Spara 19 DKK 3 butiker
Billigast hos Fleggaard Galliano 30% 0,7 l. 157,13 DKK/L
110 DKK DK 129 DKK
Ouzo 12 40% 1 l. Erbjudande Spara 19 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Ouzo 12 40% 1 l. 109,99 DKK/L
110 DKK DK 129 DKK
Gammel Dansk 38% 0,7 l. Erbjudande Spara 19 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Gammel Dansk 38% 0,7 l. 154,27 DKK/L
108 DKK DK 127 DKK
Små Blå 16,4% 1 l. Erbjudande Spara 18 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Små Blå 16,4% 1 l. 59,99 DKK/L
60 DKK DK 78 DKK
Bols Blue 21% 0,7 l. Erbjudande Spara 18 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Bols Blue 21% 0,7 l. 85,70 DKK/L
60 DKK DK 78 DKK
Minttu Choco 32% 0,5l Erbjudande Spara 17 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Minttu Choco 32% 0,5l 119,86 DKK/L
60 DKK DK 76 DKK
Pileus Ouzo 37,5% 0,7 l. Erbjudande Spara 15 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Pileus Ouzo 37,5% 0,7 l. 85,61 DKK/L
60 DKK DK 75 DKK
Kirsebærvin 14% 0,75l Erbjudande Spara 14 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Kirsebærvin 14% 0,75l 37,32 DKK/L
28 DKK DK 42 DKK
Små Konger 16,4% 1 l. Erbjudande Spara 12 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Små Konger 16,4% 1 l. 59,93 DKK/L
60 DKK DK 72 DKK
Flügel 10% 10x2 cl Erbjudande Spara 12 DKK
Billigast hos Fleggaard Flügel 10% 10x2 cl 299,95 DKK/L
60 DKK DK 72 DKK
Larsen VSOP 40% 1 l. Erbjudande Spara 11 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Larsen VSOP 40% 1 l. 299,93 DKK/L
300 DKK DK 311 DKK
RTD Mojito 15% 0,7l Erbjudande Spara 10 DKK
Billigast hos Fleggaard RTD Mojito 15% 0,7l 47,14 DKK/L
33 DKK DK 43 DKK
Jägermeister Erbjudande Spara 9 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Jägermeister 277,72 DKK/L
50 DKK DK 59 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount GMG Dry Gin
56 DKK
2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Jägermeister
525 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Skyy Vodka
127 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Absolut 100
240 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Thorn Gin
135 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Gin Barco
169 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Absolut
112 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Gin Sul
262 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Absolut
975 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Gin Mare
262 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Roslags Gin
180 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Absolut
16 DKK
Billigast hos Scandinavian Park Aperol 1 l
115 DKK