DA EN SV
Shopping list 0

Household

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

455 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Silvo 150 ml Deal Save DKK 47
Cheapest at Fleggaard Silvo 150 ml DKK 266.60/L
DKK 40 DK DKK 87
Neutral 4,2 kg Deal Save DKK 23
Cheapest at Fleggaard Neutral 4,2 kg
DKK 80 DK DKK 103
Bordflag 3 stk Deal Save DKK 22
Cheapest at Fleggaard Bordflag 3 stk
DKK 50 DK DKK 72
Bordflag 40 cm Deal Save DKK 22
Cheapest at Fleggaard Bordflag 40 cm
DKK 40 DK DKK 62
Fryseposer 4 l Deal Save DKK 21
Cheapest at Fleggaard Fryseposer 4 l DKK 1.25/L
DKK 5 DK DKK 26
Termopose 32 L Deal Save DKK 21
Cheapest at Fleggaard Termopose 32 L DKK 0.25/L
DKK 8 DK DKK 29
A+ Color 4.620 L Deal Save DKK 21
Cheapest at Fleggaard A+ Color 4.620 L DKK 25.97/L
DKK 120 DK DKK 141
A+ White 4.620 L Deal Save DKK 21
Cheapest at Fleggaard A+ White 4.620 L DKK 25.97/L
DKK 120 DK DKK 141
Beer Bong sæt Deal Save DKK 21
Cheapest at Fleggaard Beer Bong sæt
DKK 70 DK DKK 91
Brasso 150 ml Deal Save DKK 18
Cheapest at Fleggaard Brasso 150 ml DKK 266.60/L
DKK 40 DK DKK 58
Borup Sprit 1 l Deal Save DKK 11
Cheapest at Fleggaard Borup Sprit 1 l DKK 29.99/L
DKK 30 DK DKK 41
Rodalon Spray Deal Save DKK 11
Cheapest at Fleggaard Rodalon Spray
DKK 40 DK DKK 51
Bloklys 7 stk Deal Save DKK 10
Cheapest at Fleggaard Bloklys 7 stk
DKK 50 DK DKK 60
Partymix Blå Deal Save DKK 8
Cheapest at Fleggaard Partymix Blå
DKK 10 DK DKK 18
Bref Trio Pine Deal Save DKK 5
Cheapest at Fleggaard Bref Trio Pine
DKK 25 DK DKK 30
Cleaning Stick Deal Save DKK 4
Cheapest at Fleggaard Cleaning Stick
DKK 20 DK DKK 24
Dug med flag Deal Save DKK 4
Cheapest at Fleggaard Dug med flag
DKK 15 DK DKK 19
Hjerte Briller Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Hjerte Briller
DKK 10 DK DKK 13
Partymix Pink Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Partymix Pink
DKK 10 DK DKK 13
Armbånd 3 stk Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Armbånd 3 stk
DKK 10 DK DKK 13
Konge Krone Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Konge Krone
DKK 10 DK DKK 13
Briller Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Briller
DKK 10 DK DKK 13
Sværd Blå Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Sværd Blå
DKK 10 DK DKK 13
Fladt Armbånd Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Fladt Armbånd
DKK 10 DK DKK 13
Snackposer Deal Save DKK 2
Cheapest at Fleggaard Snackposer
DKK 10 DK DKK 12
Fløjte Blå Deal Save DKK 2
Cheapest at Fleggaard Fløjte Blå
DKK 10 DK DKK 12
Cocktailspyd Deal Save DKK 2
Cheapest at Fleggaard Cocktailspyd
DKK 5 DK DKK 7
Fryseposer 11 l Deal Save DKK 1
Cheapest at Fleggaard Fryseposer 11 l DKK 0.45/L
DKK 5 DK DKK 6
Frost poser 2 l. Deal Save DKK 1
Cheapest at Fleggaard Frost poser 2 l. DKK 2.50/L
DKK 5 DK DKK 6
Fryseposer 8 l Deal Save DKK 1
Cheapest at Fleggaard Fryseposer 8 l DKK 0.63/L
DKK 5 DK DKK 6