DA EN SV
Shopping list 0

Wine

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

56 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Verosso Rosé 3l BIB Deal Save DKK 138 2 shops
Cheapest at Scandinavian Park Verosso Rosé 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 208
AU Rosé 3l BIB Deal Save DKK 124
Cheapest at Fleggaard AU Rosé 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 194
LYV Rosé 0,75l Deal Save DKK 41 2 shops
Cheapest at Fleggaard LYV Rosé 0,75l DKK 66.65/L
DKK 50 DK DKK 91
Bree Rosé 0,75l Deal Save DKK 25 2 shops
Cheapest at Fleggaard Bree Rosé 0,75l DKK 39.99/L
DKK 30 DK DKK 55
Bree Rosé 3l BIB Deal Save DKK 24 3 shops
Cheapest at Scandinavian Park Bree Rosé 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 94
Mateus Rose 1 l. Deal Save DKK 9 3 shops
Cheapest at Fleggaard Mateus Rose 1 l. DKK 33.33/L
DKK 33 DK DKK 42