DA EN SV
Indkøbsliste 0

Cider

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

15 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Rekorderlig Skovbær 7,0% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 115 kr
14,52 kr/L 115 kr
Fleggaard 115 kr
14,52 kr/L 115 kr
Rekorderlig Mango Raspberry 4,5% 24x0,33 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 104 kr
12,30 kr/L 97 kr
Rekorderlig Jordbær Lime 4,5% 24x0,33 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 104 kr
12,30 kr/L 97 kr
Rekorderlig Passionsfrugt 4,5% 24x0,33 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 104 kr
12,30 kr/L 97 kr
Rekorderlig Hyldeblomst 4,5% 24x0,33 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 104 kr
12,30 kr/L 97 kr
Rekorderlig Skovbær 4,5% 24x0,33 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 104 kr Nielsen’s Discount 112 kr
12,63 kr/L 100 kr
Rekorderlig Citrus/Watermelon 4,5% 24x0,33 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 104 kr
12,63 kr/L 100 kr
Rekorderlig Pære 4,5% 24x0,33 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 104 kr
12,30 kr/L 97 kr
Kopparberg Wildberries Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
Kopparberg Vodka Strawberry & Lime Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Kopparberg Pear Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Kopparberg Strawberry & Lime Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Kopparberg Wildberries Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Kopparberg Pear Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr