DA EN SV
Indkøbsliste 0

Husholdning

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

91 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Fleggaard 25 kr
25 kr
Vileda Ultra Max refill Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
80 kr
Fleggaard 50 kr
50 kr
Silvo 150 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
266,60 kr/L 40 kr
Cleaning Paste Cillit Bang 470 g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
35 kr
Calgon 2in1 30 Tabs Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Fleggaard 25 kr
25 kr
Ajax Original 1000 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20,00 kr/L 20 kr
Ajax Sensations Comforting Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Vileda Ultra Max Spand m/Udvrider Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
100 kr
Natursæbe Klinker Probat 700 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
42,84 kr/L 30 kr
Brasso 150 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
266,60 kr/L 40 kr
Vileda Ultra Max Fladmoppe Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
100 kr
Fleggaard 50 kr
50 kr
Fleggaard 50 kr
50 kr
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
WC Cisterne Tabs MR Strong 4x50 g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
MR Strong Ovn & Grill rens 300ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
50,00 kr/L 15 kr
Borup Sprit 1 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
29,99 kr/L 30 kr
Cif Orginal skuremiddel 500 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
20,00 kr/L 10 kr
Rodalon Spray Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
40 kr
Rodalon Udendørs Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
40 kr
Rodalon Indendørs Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
40 kr
Fleggaard 25 kr
25 kr
Klorin Original 1500 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
16,67 kr/L 25 kr
Paste The Pink Stuff 850 g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Vanish Carpet Foam 600 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
66,65 kr/L 40 kr
Buy It Skuresvampe Med Greb 20 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Træsæbe Probat 700 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
42,84 kr/L 30 kr
Borup Tyktflydende Afkalker 500 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Fleggaard 30 kr
30 kr
MR Strong Citronsyre 500g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
30 kr
BUYit karklude 50-pak Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
35 kr
Borup Afløbsrens 1 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10,00 kr/L 10 kr
Fleggaard 25 kr
25 kr
Fleggaard 25 kr
25 kr
Fleggaard 25 kr
25 kr
Borup Eddikesyre 32% 1 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15,00 kr/L 15 kr
Mr. Magic Clean Machine 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
100,00 kr/L 25 kr
Fleggaard 30 kr
136,32 kr/L 30 kr
Fleggaard 30 kr
136,32 kr/L 30 kr
Gummihandsker gul M Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Fleggaard 20 kr
40,00 kr/L 20 kr
Ajax Sensations Uplifting Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Grydesvampe i Stål 4 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Bref Trio Pine Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
25 kr
Ajax Universal Wipes 100 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
25 kr
Støvsugerposer Siemens BS7 (147101) Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
25 kr
Opvaskemiddel Neutral 500 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
30,00 kr/L 15 kr
Klorspray Cillit Bang 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Ajax Glass Multi Action Spray 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
MR Strong WC Tabs Citrus 16 x 25g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Domestos Power Foam Limescale Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Domestos Power Foam 435 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
45,98 kr/L 20 kr
Domestos Power Foam Floral Burst Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Ajax Universal Spray 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Ajax Lemon 1000 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20,00 kr/L 20 kr
Cillit Bang 750 ml. Kalk og snavs Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Cillit Bang 750 ml. Fedt og snavs Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Ajax Badrum Spray 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Turbo Unblocker Cillit Bang 500 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
40,00 kr/L 20 kr
Domestos Fresh WC-Sticks Lime 5-pak Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Cleaning Stick Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Cillit Bang Glasrens 750 Ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Karklude 4 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Borup Lugtfri Afkalker 500 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
30,00 kr/L 15 kr
Fleggaard 15 kr
20,00 kr/L 15 kr
Wc Power Gel Ocean Fresh 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
20,00 kr/L 15 kr
Fleggaard 15 kr
20,00 kr/L 15 kr
Domestos WC-Rens Anti-Kalk 750ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
20,00 kr/L 15 kr
MR Strong Soda 500g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Fleggaard 15 kr
20,00 kr/L 15 kr
Harpic Wave WC rens Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Toilet Freshner 4 Stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Harpic Fresh Burst Citrus 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
20,00 kr/L 15 kr
Gummihandsker gul L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Rengøringssvamp 10 stk Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Skraber til rengøring Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Cif Lemon skuremiddel 500 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
20,00 kr/L 10 kr
Universal Rengøring BUYit Citrus 1 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10,00 kr/L 10 kr
Brilleserviet 50 stk. pr. pakke Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
BUYIT Skuresvampe 24 Stk Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Glasrens 750 ml BUYit Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
13,33 kr/L 10 kr
Melaminsvampe 3 stk Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Toilet Freshner 60 g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 7 kr
7 kr
Duster Refills Cleanning Covers Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
5 kr
Duster Sæt 4 stk Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
5 kr
Vinduesskraber 35 cm 35 cm Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr