Grænse
Søg efter produkt
Tilbud
Butikker
DA
EN
SV
Indkøbsliste
0
Alle kategorier
Tilbud
Øl
Cider
Vand
Energidrik
Vin
Spiritus
Slik
Dagligvarer
Tilbud
Ugens tilbud
Kassekøb
Outlet
Største besparelse
Nyheder
Julevarer
Juleøl
Gløgg
Julechokolade
Gaveæsker
Julesnaps
Øl
Pilsner
Classic
Guldøl
Hvedeøl
IPA og ale
Lager
Cider
Æblecider
Pærecider
Frugt & bær
Alkoholfri cider
Vand
Sodavand
Cola
Danskvand
Kildevand
Juice & saft
Energidrik
Energidrik
Sukkerfri
Sportsdrik
Drikkevarer
Vin
Rødvin
Hvidvin
Rosévin
Mousserende
Bag-in-box
Portvin & dessertvin
Spiritus
Vodka
Rom
Whisky
Gin
Likør
Snaps & bitter
Slik
Vingummi
Chokolade
Lakrids
Pastiller
Storposer
Dagligvarer
Kaffe & te
Chips & snacks
Nødder
Konserves
Husholdning
Vaskemiddel
Rengøring
Papir & folie
Personlig pleje
Hårpleje
Hudpleje
Tandpleje
Parfume
Hjem og fritid
Elektronik
Køkken
Værktøj
Legetøj
Have & fritid
Bil & cykel
Gaveideer
Til hende
Til ham
Til børn
Vin- & spiritusgaver
Kioskvarer
Tobak
Snus & nikotin
Batterier
Lightere
Spil & lotteri
Tilbud
5 underkategorier
Se alt i Tilbud
Ugens tilbud
Kassekøb
Outlet
Største besparelse
Nyheder
Tilbud fra butik
Fleggaard
Calle
Nielsen’s Discount
Scandinavian Park
Poetzsch
Bedste pris lige nu
Carlsberg Pilsner
24 × 33 cl dåse
109 kr
Billigst hos Fleggaard
Øl
10 underkategorier
Se alt i Øl
Pilsner
Classic
Guldøl
Hvedeøl
IPA og ale
Lager
Juleøl
Specialøl
Svensk øl
Alkoholfri
Populære mærker
Carlsberg
Tuborg
Heineken
Royal
Albani
Sofiero
Bedste pris lige nu
Carlsberg Pilsner
24 × 33 cl dåse
109 kr
Billigst hos Fleggaard
Cider
4 underkategorier
Se alt i Cider
Æblecider
Pærecider
Frugt & bær
Alkoholfri cider
Populære mærker
Somersby
Kopparberg
Rekorderlig
Garage
Bedste pris lige nu
Somersby Apple Cider
24 × 33 cl dåse
119 kr
Billigst hos Calle
Vand
5 underkategorier
Se alt i Vand
Sodavand
Cola
Danskvand
Kildevand
Juice & saft
Populære mærker
Coca-Cola
Pepsi
Faxe Kondi
Schweppes
Egekilde
Bedste pris lige nu
Coca-Cola
24 × 33 cl dåse
99 kr
Billigst hos Nielsen’s Discount
Energidrik
3 underkategorier
Se alt i Energidrik
Energidrik
Sukkerfri
Sportsdrik
Populære mærker
Red Bull
Monster
Cult
Nocco
Bedste pris lige nu
Red Bull
24 × 25 cl
149 kr
Billigst hos Fleggaard
Vin
6 underkategorier
Se alt i Vin
Rødvin
Hvidvin
Rosévin
Mousserende
Bag-in-box
Portvin & dessertvin
Populære mærker
Gato Negro
Casillero del Diablo
Barefoot
Yellow Tail
Freixenet
Bedste pris lige nu
Provence Rosé
Bag-in-box 3 L
149 kr
Billigst hos Calle
Spiritus
8 underkategorier
Se alt i Spiritus
Vodka
Rom
Whisky
Gin
Likør
Snaps & bitter
Cognac & brandy
Tequila
Populære mærker
Smirnoff
Absolut
Jägermeister
Captain Morgan
Gammel Dansk
Bacardi
Bedste pris lige nu
Smirnoff Red Vodka
1 L
89 kr
Billigst hos Calle
Slik
5 underkategorier
Se alt i Slik
Vingummi
Chokolade
Lakrids
Pastiller
Storposer
Populære mærker
Haribo
Toms
Marabou
Malaco
Katjes
Bedste pris lige nu
Haribo Matador Mix
1 kg pose
39 kr
Billigst hos Fleggaard
Dagligvarer
4 underkategorier
Se alt i Dagligvarer
Kaffe & te
Chips & snacks
Nødder
Konserves
Populære mærker
Gevalia
Merrild
Pringles
Kims
Bedste pris lige nu
Gevalia Mellemristet
4 × 500 g
129 kr
Billigst hos Poetzsch
Forside
/
Husholdning
Husholdning
Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.
37 produkter
Alle
Vaskemiddel
Rengøring
Papir & folie
Filtre
Nulstil filtre
Kun tilbud
Kun i flere butikker
Butikker
Nielsen’s Discount
Kupfermühle
Fleggaard
Harrislee
Calle
Harrislee
Poetzsch Padborg
Harrislee
Scandinavian Park
Handewitt
Købmandsgården
Flensborg
Pris
Min.
Maks.
Filtrér
Sortér
Laveste pris
Største besparelse
Pris pr. liter
Gitter
Liste
Vanish Pink Pulver 2000 g
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
100 kr
100 kr
OMO Vaskekapsler Lavendel 42 stk.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
67 kr
67 kr
Vanish Pink Pulver 1500g
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
70 kr
70 kr
OMO Vaskepulver Tropical Lily & Rose 5 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
89 kr
89 kr
A+ Pure Senses Refresh Pulver 3,445 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
60 kr
Woolite Wool & Silk 2 l
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
40,00 kr/L
80 kr
A+ Essential Pulver 4,42 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
80 kr
Neutral 4,2 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
80 kr
Omo White 4,9 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
90 kr
90 kr
Vanish White Pulver 2000 g
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
100 kr
100 kr
A+ Pure Senses Revitalize 2,475 L
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
32,32 kr/L
80 kr
A+ Summerbreeze
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
40 kr
40 kr
A+ Cherry Blossom 3,18 L
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
89 kr
27,95 kr/L
89 kr
OMO Vaskemiddel Apple & Orange Blossom 5 l
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
89 kr
17,78 kr/L
89 kr
A+ Pure Senses Refresh 2,475 L
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
32,32 kr/L
80 kr
Omo Flydende vaskemiddel Color 2,5 l.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
24,00 kr/L
60 kr
Omo Flydende vaskemiddel White 2,5 l.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
24,00 kr/L
60 kr
Omo Color 4,9 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
90 kr
90 kr
OMO Vaskekapsler Rose Blossom 42 stk.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
67 kr
67 kr
OMO Vaskekapsler Hvid Orkide 42 stk.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
67 kr
67 kr
OMO Vaskekapsler Marseille 42 stk.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
67 kr
67 kr
OMO Vaskemiddel Lavender & Mint 5 l
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
89 kr
17,78 kr/L
89 kr
Omo Flydende vaskemiddel Black 2,5 L
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
24,00 kr/L
60 kr
A+ Color 4.620 L
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
120 kr
25,97 kr/L
120 kr
Biotex Flydende Color 1750ml
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
34,28 kr/L
60 kr
Biotex Flydende White 1750ml
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
34,28 kr/L
60 kr
A+ Pure Senses Relax 2,475 L
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
32,32 kr/L
80 kr
A+ Traditionel Vaskekapsler 38 stk.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
80 kr
Biotex Flydende Black 1750ml
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
34,28 kr/L
60 kr
A+ White 4.620 L
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
120 kr
25,97 kr/L
120 kr
OMO Vaskemiddel Tropical Lily & Rose 5l
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
89 kr
17,78 kr/L
89 kr
OMO Vaskepulver Lavender & Mint 5 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
89 kr
89 kr
OMO Vaskepulver Apple & Orange blossom 5 kg
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
89 kr
89 kr
Neutral Flydende White 1250ml
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
50 kr
40,00 kr/L
50 kr
Neutral Flydende Black 1250ml
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
50 kr
40,00 kr/L
50 kr
Neutral Flydende Colour 1250ml
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
50 kr
40,00 kr/L
50 kr
Vaskepose 35 x 45 cm m/lynlås
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
10 kr
10 kr
Forside
Kategorier
Tilbud
Liste