Øl
Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.
Erdinger Alkoholfrei 24x0,5l
Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
175 kr
Fleggaard
180 kr
14,58 kr/L
175 kr
Erdinger Alkoholfri 12x0,5 l.
Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
9 kr
Fleggaard
100 kr
1,58 kr/L
9 kr
Kronenbourg 1664 Blanc 0.0 24x0,33l fl.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
160 kr
Scandinavian Park
160 kr
20,20 kr/L
160 kr
Royal Classic 0,0% 24x0,33 l.
Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
67 kr
Fleggaard
67 kr
8,40 kr/L
67 kr
Grøn Tuborg 0,0% Pilsner - Alkoholfri øl, 24x33cl dåse
Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
78 kr
Fleggaard
80 kr
9,86 kr/L
78 kr
Tuborg Classic 0,0% Pilsner - Alkoholfri øl, 24x33cl dåse
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
82 kr
Calle
83 kr
Scandinavian Park
88 kr
10,35 kr/L
82 kr
Skovlyst Alkoholfri India Pale Ale 0,5l+pant
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
15 kr
29,98 kr/L
15 kr
Carlsberg Nordic Ale - Ale 0,5% alkoholfri øl, 24x33cl. dåse
Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
75 kr
Fleggaard
78 kr
Nielsen’s Discount
78 kr
9,47 kr/L
75 kr
Carlsberg Nordic Pilsner - 0,0% Alkoholfri øl, 24x33cl dåse
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
78 kr
Calle
79 kr
9,85 kr/L
78 kr