Øl
Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.
Harboe Classic 4,6% 24x0,33l ds
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
52 kr
Nielsen’s Discount
52 kr
Scandinavian Park
60 kr
6,57 kr/L
52 kr
Odense Classic 4,6% 24x0,33l ds
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
67 kr
Calle
72 kr
Scandinavian Park
72 kr
8,46 kr/L
67 kr
Royal Classic 4,6% 24x0,33l ds.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
67 kr
Calle
72 kr
Scandinavian Park
72 kr
8,46 kr/L
67 kr
Tuborg Classic Pilsner - 4,6% øl, 24x33cl dåse
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
82 kr
Nielsen’s Discount
82 kr
Calle
83 kr
10,35 kr/L
82 kr
Tuborg Classic Øko 24x0,33l BIO
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
82 kr
Scandinavian Park
88 kr
10,35 kr/L
82 kr
Fuglsang Black Bird 4,8% 24x0,33 l.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
80 kr
Nielsen’s Discount
80 kr
Scandinavian Park
85 kr
10,10 kr/L
80 kr
Slots Classic 4,6% 24x0,33 l.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
58 kr
Nielsen’s Discount
58 kr
Calle
60 kr
7,32 kr/L
58 kr
Carls Special Lager - 4,4% øl, 24x33cl dåse
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
70 kr
Calle
70 kr
Scandinavian Park
75 kr
8,84 kr/L
70 kr