Øl
Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.
Giraf Beer 5,6% 24x0,33cl.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
67 kr
Nielsen’s Discount
70 kr
Calle
72 kr
845,96 kr/L
67 kr
Tuborg Guld - stærk pilsner 5,6% øl, 24x33cl. dåse
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
82 kr
Nielsen’s Discount
82 kr
Calle
83 kr
10,35 kr/L
82 kr
Slots Guld 5,9% 24x0,33 l.
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
60 kr
Nielsen’s Discount
64 kr
Scandinavian Park
70 kr
7,57 kr/L
60 kr
Harboe Gold 5,9% 24x0,33 l.
Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
64 kr
Fleggaard
65 kr
8,04 kr/L
64 kr
Blå Thor 6% 24x0,33 l.
Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
71 kr
Fleggaard
73 kr
Scandinavian Park
80 kr
8,99 kr/L
71 kr
Carlsberg Sort Guld Pilsner - 5,8% øl, 24x33cl dåse
Billigst hos Fleggaard
Fleggaard
78 kr
Calle
79 kr
9,85 kr/L
78 kr