DA EN SV
Indkøbsliste 0

Øl

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

13 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Paulaner Weissbier 5,5% 24x0,5 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 175 kr Nielsen’s Discount 175 kr Fleggaard 190 kr
14,58 kr/L 175 kr
Franziskaner Hefe Weissbier 5% 24x0,5 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 145 kr Fleggaard 150 kr
12,08 kr/L 145 kr
Erdinger Weissbier 5,3% 24x0,5 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 175 kr Fleggaard 180 kr
14,58 kr/L 175 kr
Fleggaard 120 kr
10,00 kr/L 120 kr
Erdinger Dunkel 5,3% 12x0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
16,67 kr/L 100 kr
Erdinger Weissbier 5,3% 12x0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
16,67 kr/L 100 kr
Fleggaard 100 kr
25,25 kr/L 100 kr
Erdinger Oktoberfest 5,7% 12x0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
16,67 kr/L 100 kr
Erdinger Weissbier 5,3% 0,5 l. + pant Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 9 kr Fleggaard 10 kr
18,98 kr/L 9 kr
Fleggaard 10 kr
30,27 kr/L 10 kr
Fleggaard 10 kr
19,98 kr/L 10 kr
Erdinger Dunkel 0,5l + Pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
19,98 kr/L 10 kr
Willemoes 12x0,33l Citrus Blanche 5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
10,10 kr/L 40 kr