DA EN SV
Indkøbsliste 0

Øl

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

14 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 55 kr
66,65 kr/L 50 kr
Brooklyn Stonewall 24x0,33l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
20,20 kr/L 160 kr
Newcastle Brown Ale 18x0,33l ds Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
16,83 kr/L 100 kr
Fleggaard 101 kr
12,81 kr/L 101 kr
Ale No. 16 10x0,33l+Pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
30,30 kr/L 100 kr
Rickys IPA 5,5% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 95 kr Nielsen’s Discount 96 kr
12,03 kr/L 95 kr
Royal Brown Ale 4,6% 24x33cl Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 67 kr Scandinavian Park 72 kr
8,40 kr/L 67 kr
Fleggaard 82 kr Calle 83 kr
10,35 kr/L 82 kr
Albani Mosaic IPA 18x0,33l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
13,47 kr/L 80 kr
Fleggaard 67 kr Calle 67 kr
16,83 kr/L 67 kr
Royal Blanche 4,6% 18x0,33l ds. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Calle 60 kr Scandinavian Park 70 kr
10,10 kr/L 60 kr
Royal IPA 4,6% 18x0,33l ds. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 70 kr
10,10 kr/L 60 kr
Willemoes 12x0,33l Fresh IPA 5,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 58 kr
10,10 kr/L 40 kr
Fleggaard 15 kr
29,98 kr/L 15 kr