DA EN SV
Indkøbsliste 0

Øl

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

23 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Fleggaard 78 kr Nielsen’s Discount 78 kr Calle 79 kr
9,85 kr/L 78 kr
Carlsberg Flaske 24x0,33l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 78 kr Fleggaard 150 kr
9,86 kr/L 78 kr
Harboe Pilsner 4,6% 24x0,33l ds Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 52 kr Nielsen’s Discount 52 kr Scandinavian Park 60 kr
6,57 kr/L 52 kr
Heineken Flaske 5% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
18,94 kr/L 150 kr
Albani 1859 5,2% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
10,10 kr/L 80 kr
Royal Export 5,8% 24x0,33l ds. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 67 kr Calle 72 kr
8,40 kr/L 67 kr
Royal Pilsner 4,6% 24x0,33l ds . Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 67 kr Scandinavian Park 72 kr
8,40 kr/L 67 kr
Odense Pilsner 4,6% 24x0,33l ds Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 67 kr Calle 72 kr Scandinavian Park 72 kr
8,46 kr/L 67 kr
Budweiser 24x0,33l 5.0% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
13,89 kr/L 110 kr
Staropramen 5% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 108 kr Scandinavian Park 120 kr
13,64 kr/L 108 kr
Warsteiner 4,8% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
12,63 kr/L 100 kr
Slots Pilsner 4,6% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 58 kr Nielsen’s Discount 58 kr Calle 60 kr
7,32 kr/L 58 kr
Grøn Tuborg Pilsner - 4,6% øl, 24x33cl dåse Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 78 kr Fleggaard 80 kr Calle 80 kr
9,86 kr/L 78 kr
Carlsberg Nordlyst 24x0,33 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
8,84 kr/L 70 kr
Flensburger Radler 2,4% 0,33 l. + pant Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 6 kr Fleggaard 10 kr
19,67 kr/L 6 kr
Heineken 24x0,33l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Calle 80 kr Scandinavian Park 85 kr
10,10 kr/L 80 kr
Fleggaard 111 kr Nielsen’s Discount 115 kr
14,02 kr/L 111 kr
Fleggaard 89 kr
11,28 kr/L 89 kr
Fleggaard 82 kr
10,35 kr/L 82 kr
Fleggaard 10 kr
30,27 kr/L 10 kr
Faxe Premium 4,6% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Calle 67 kr Scandinavian Park 72 kr
7,57 kr/L 60 kr
Tuborg Pilsener 0,5 l. ds + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
10,00 kr/L 5 kr
Tyskie Pils 0,5 l. + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr Scandinavian Park 142 kr
19,98 kr/L 10 kr