DA EN SV
Indkøbsliste 0

Øl

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

26 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Guinness 4,2% 24x0,44 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
17,04 kr/L 180 kr
Fleggaard 160 kr
20,20 kr/L 160 kr
Corona Extra 4,5% 24x0,33 l. ds Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr Scandinavian Park 140 kr
17,68 kr/L 140 kr
Thisted Smagsoplev. 10x0,33l+ PANT Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
30,30 kr/L 100 kr
Höga Kusten 5,3% 24x0,33 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 97 kr
12,22 kr/L 97 kr
Erdinger Natur Radler 2,0% 12x0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
16,67 kr/L 100 kr
Erdinger Helles 5,1% 12x0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
16,67 kr/L 100 kr
Skovlyst Stag Barley Wine 0,75l +pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Corona Extra 4,5% 24x33cl fl Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr Scandinavian Park 183 kr
21,46 kr/L 170 kr
Harboe Julebryg 5,7% 24x0,33 l. ds. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 64 kr
7,52 kr/L 60 kr
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 160 kr Nielsen’s Discount 160 kr
20,20 kr/L 160 kr
Fleggaard 160 kr Nielsen’s Discount 161 kr
20,20 kr/L 160 kr
Fynsk Forår Ørbæk 4,8% 12x0,33l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
30,30 kr/L 120 kr
Birra Moretti 4,6% 24x0,33l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Scandinavian Park 135 kr
16,41 kr/L 130 kr
Mönchshof Trækasse 8x0,5l + Pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
22,50 kr/L 90 kr
Fleggaard 80 kr
10,10 kr/L 80 kr
Fleggaard 15 kr
29,98 kr/L 15 kr
Kronenbourg 1664 Blanc 5% 12x0,33l ds Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 67 kr Calle 67 kr Scandinavian Park 160 kr
16,83 kr/L 67 kr
Skovlyst Bøgebryg 5,2% 0,5 l. + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
29,98 kr/L 15 kr
Guinness 4,2% 0,33 l. + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
30,27 kr/L 10 kr
Carlsberg 1883 Lager - 4,6% øl, 24x33cl dåse Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 78 kr
9,47 kr/L 75 kr
Fleggaard 67 kr Calle 67 kr Scandinavian Park 69 kr
16,83 kr/L 67 kr
Skovlyst + Pant Originalerne 4x0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
25,00 kr/L 50 kr
Dybbøl 1864 0,75 l. + Pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
59,99 kr/L 45 kr
Flensburger Strand Lager 0,33l + Pant Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 6 kr Fleggaard 10 kr
19,67 kr/L 6 kr
Skovlyst Forårsbryg 5% 0,5l + Pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
29,98 kr/L 15 kr