DA EN SV
Indkøbsliste 0

Personlig pleje

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

103 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Fleggaard 100 kr
100 kr
Glattejern Pro Revlon RVST2175E Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
100 kr
Natural & Easy 580 Mørk Fløjsbrun Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Dobbelt Glattejern Revlon RVST2204E Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
100 kr
Fleggaard 33 kr
33 kr
Fleggaard 33 kr
220,00 kr/L 33 kr
Energising Hair Mask Kallos 1000 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
29,99 kr/L 30 kr
VitaYummy Hårbørste Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Tigi Bed Head Re-Energize Duo 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Tigi Bed Head Dumb Blonde Duo 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Tigi Bed Head Recovery Duo 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Tigi Bed Head ResurrectionDuo 750 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Natural & Easy 576 Kastanie Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Keratin Hair Mask Kallos 1000 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
29,99 kr/L 30 kr
Swiss-o-Par Silver Hårkur 150 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
166,60 kr/L 25 kr
Stuhr Original Conditioner 750ml Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 105 kr Fleggaard 110 kr
139,99 kr/L 105 kr
Blonde L1++ Extreme Lightener Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
Fleggaard 75 kr
75,00 kr/L 75 kr
Moisture Conditioner Monday 350 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
114,29 kr/L 40 kr
Stuhr Conditioner Original 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
159,96 kr/L 40 kr
Creative Fiber Voks IdHair 100 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 55 kr
550,00 kr/L 55 kr
Gliss Full Hair Wonder Balsam 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
75,00 kr/L 15 kr
Moisture Shampoo Monday 350 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
114,29 kr/L 40 kr
Gliss Supreme Length Balsam 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
75,00 kr/L 15 kr
Gliss Supreme Length Shampoo 250 m Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Gliss Total Repair Shampoo 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
60,00 kr/L 15 kr
Gliss Full Hair Wonder Shampoo 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
60,00 kr/L 15 kr
Fleggaard 45 kr
65,68 kr/L 45 kr
Sanex Shampoo Normalt hår 250 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Stuhr Original Shampoo 1000ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
109,99 kr/L 110 kr
Fleggaard 45 kr
65,68 kr/L 45 kr
Fleggaard 45 kr
45 kr
Fleggaard 45 kr
65,68 kr/L 45 kr
Sanex Shampoo 2in1 250 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Volume Shampoo Monday 350 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
114,29 kr/L 40 kr
Fleggaard 75 kr
75,00 kr/L 75 kr
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Fleggaard 60 kr
239,96 kr/L 60 kr
Volume Shampoo Fruits 180 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
55,56 kr/L 10 kr
Brilliant Shine Stuhr Hair Mask 175ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
342,80 kr/L 60 kr
Keratin Smooth TRESemmé Conditioner Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
45 kr
Fleggaard 10 kr
10 kr
Rich Moisture TRESemmé Conditioner Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
45 kr
Gliss Total Repair Balsam 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
75,00 kr/L 15 kr
Garnier Nutrisse 6.60 Intensivrot Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Excellence Dunkelbraun Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
Fleggaard 70 kr
279,96 kr/L 70 kr
Fleggaard 70 kr
699,90 kr/L 70 kr
Tigi Bed Head Curls Rock Cream 100 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
699,90 kr/L 70 kr
Stuhr Brilliant Shine Shampoo 350 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
171,40 kr/L 60 kr
Swiss-o-Par Silver Balsam 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
99,96 kr/L 25 kr
got2b Mousse Volumania 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
132,00 kr/L 33 kr
Fleggaard 70 kr
205,85 kr/L 70 kr
Fleggaard 70 kr
225,05 kr/L 70 kr
Fleggaard 50 kr
50 kr
Derma Family Shampoo 1000 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 40 kr
39,99 kr/L 40 kr
Id Gold Hårvoks 100 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 55 kr
550,00 kr/L 55 kr
Creative Fiber IdHair Hårvoks 85 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 55 kr
647,06 kr/L 55 kr
Fleggaard 75 kr
75,00 kr/L 75 kr
Natural & Easy 590 Ibenholt Sort Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Natural & Easy 560 Kashmir Lysebrun Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Sanex Shampoo Antiskæl 250 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Sanex Shampoo Antiskæl 500 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
got2b Glued 4 Brows & Edges 16 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
2.062,50 kr/L 33 kr
Volume Conditioner Monday 350 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
114,29 kr/L 40 kr
Stuhr Shampoo Original 350 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
114,26 kr/L 40 kr
Silk Hair Mask Kallos 1000 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
29,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 33 kr
110,00 kr/L 33 kr
got2b Farewell Flyaways 16 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
2.062,50 kr/L 33 kr
Fleggaard 33 kr
165,00 kr/L 33 kr
got2b Happy Hour Hairspray 300 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
110,00 kr/L 33 kr
Natural & Easy 522 Silver Lysblond Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Fleggaard 50 kr
50 kr
Garnier Nutrisse 4.15 Tiramisu Braun Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Stuhr Conditioner Volume 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
159,96 kr/L 40 kr
Batiste Dry shampoo Tropical 200ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
125,00 kr/L 25 kr
Batiste Dry shampoo Original 200ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
125,00 kr/L 25 kr
got2b Curlz Beach Wave Spray 150 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
166,67 kr/L 25 kr
Batiste Dry Shampoo Blush 200 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
125,00 kr/L 25 kr
Batiste Blond 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
125,00 kr/L 25 kr
Batist Cherry 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
125,00 kr/L 25 kr
Batiste Brunette 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
125,00 kr/L 25 kr
Neutral Shampoo 2in1 250ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 18 kr
72,00 kr/L 18 kr
Neutral Shampoo Normal 250 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 18 kr
72,00 kr/L 18 kr
Fleggaard 33 kr
330,00 kr/L 33 kr
Poly Swing Taft Volume Mousse 150 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
133,33 kr/L 20 kr
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Live U71 Metallic Silver Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Head & Shoulders Apple Fresh 250 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Fleggaard 20 kr
80,00 kr/L 20 kr
Swiss-o-Par Silver Shampoo 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
99,96 kr/L 25 kr
Hårnåle Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Hårelastikker 84 stk Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Wash&Go 2in1 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Original Colab 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
25,00 kr/L 5 kr
Excellence Hellbraun Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
Blonde M1 Highlights Super Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
Excellence Dunkelblond Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
got2b Smooth 'n Chic Lotion 200 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
33 kr
Titanium IdHair Hårvoks 90 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 55 kr
55 kr