DA EN SV
Indkøbsliste 0

Personlig pleje

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

54 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Oral B Vitality Pro Vapor Blå Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 195 kr
195 kr
Oral B Precision Clean 10 pak Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 195 kr
195 kr
Fleggaard 195 kr
195 kr
Oral B Vitality Pro Sort Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 195 kr
195 kr
Idento Soft børstehoved 10 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
70 kr
Colgate Sensation White Tandpasta 2 x 75 ml Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 15 kr Fleggaard 35 kr
99,93 kr/L 15 kr
Idento Standard Børstehoveder 10-pak Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
70 kr
Fleggaard 20 kr
20 kr
Fleggaard 50 kr
50 kr
Jordan Everyday Floss Tandtråd 30 m. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Steradent Fixativ Ultra Tube 40 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
999,75 kr/L 40 kr
Protefix Aloe Vera 47 g Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 20 kr Fleggaard 25 kr
20 kr
Fleggaard 35 kr
233,33 kr/L 35 kr
Sensodyne Original 2 x 75 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
233,27 kr/L 35 kr
Tandbørster 6-PK Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
30 kr
Idento Standard Børstehoveder 2 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Zendium Junior 2x50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
250,00 kr/L 25 kr
Fleggaard 25 kr
25 kr
Zendium Extra Fresh 2x50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
250,00 kr/L 25 kr
Zendium Classic 2x50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
250,00 kr/L 25 kr
Zendium Sensitive Whitener 2x50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
250,00 kr/L 25 kr
Zendium Frisk Mint 2x50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
250,00 kr/L 25 kr
Zendium Kids 2x50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
250,00 kr/L 25 kr
Zendium Sensitive 2x50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
250,00 kr/L 25 kr
Colgate Plast Tandstikker Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
25 kr
Protefix Ekstra Stærk 47 g Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
25 kr
Fleggaard 25 kr
25 kr
Colgate Plax Blue Mundskyl 500 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
50,00 kr/L 25 kr
Idento Tandtråd Stik Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Idento Kids Børstehoved 2 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Fleggaard 20 kr
20 kr
Jordan TB Step 2 3-5 år 1 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Jordan TB Step 3 6-9 år 1 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Jordan Step 1 0-2 år 1 pak Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Idento Tandstikker i plast Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Steradent Express Plus i Rør 30 stk Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Fleggaard 20 kr
20 kr
Idento 3-i-1 Børstehoveder 2 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Idento Soft Picks (20 pcs) Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Jordan Easy Clean Flosser 21 Stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Jordan Tandstikker Bordpak Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Sensodyne Whitening 2 x 75 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
233,27 kr/L 35 kr
Colgate Tandpasta Bluey 0-5 år 50 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
200,00 kr/L 10 kr
Jordan TT Easy Reach Floss 25 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Jordan 3-in-1 flosser Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Fleggaard 15 kr
15 kr
Fleggaard 15 kr
15 kr
Fleggaard 15 kr
15 kr
Idento Active Børstehoveder 2 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Soft Børstehoved 2 stk. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Colgate Tandbørste Zig Zag Soft Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Fleggaard 10 kr
200,00 kr/L 10 kr
Colgate Tandbørste Zig Zag Medium Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Colgate Plax Blue Mundskyl 250 ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
40,00 kr/L 10 kr