DA EN SV
Indkøbsliste 0

Spiritus

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

87 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Tanqueray Rangpur 41,3% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
No.1 Premium Vodka 6x0,7l 37,5% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr Fleggaard 550 kr
13,09 kr/L 55 kr
No.1 Premium Gin 6x0,7l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
130,95 kr/L 550 kr
Gin Mare 42,7% 1l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr Fleggaard 300 kr
262,43 kr/L 262 kr
Lordson Gin Bag in Box 37,5% 3 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr Nielsen’s Discount 217 kr Fleggaard 225 kr
66,66 kr/L 200 kr
Gin 1689 Dutch Dry Gin 42% 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr Fleggaard 100 kr
71,41 kr/L 50 kr
Beefeater Gin 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Scandinavian Park 130 kr Fleggaard 160 kr
119,93 kr/L 120 kr
Zuidam Dutch Old Tom Gin 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Fleggaard 180 kr Nielsen’s Discount 236 kr
359,98 kr/L 180 kr
Fleggaard 180 kr Nielsen’s Discount 225 kr
359,98 kr/L 180 kr
Tanqueray Ten Gin 47,3% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 209 kr Fleggaard 220 kr Nielsen’s Discount 225 kr
299,27 kr/L 209 kr
Malfy Gin con Arancia 41% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 185 kr
228,56 kr/L 160 kr
Malfy Gin Rosa 41% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 185 kr
228,56 kr/L 160 kr
Bombay Sapphire Gin 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
169,99 kr/L 170 kr
Suntory Roku Gin 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
No.1 Premium Dry Gin Elderflower Citrus 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
Ukiyo Japanese Blossom Gin 0,7l 40 % Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Scandinavian Park 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Skagerrak Gin 0,7l 44,9% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Malfy Gin con Limone 41% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 185 kr Nielsen’s Discount 210 kr
228,56 kr/L 160 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Gin 1689 Pink Gin 38,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Nordic Spirits Lab Gin NSL 41% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 105 kr
199,98 kr/L 100 kr
Hendrick´s Gin 1,75l 41,4% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
314,28 kr/L 550 kr
Hendrick's Gin Oasium 43,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Fleggaard 370 kr
211,42 kr/L 370 kr
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
The Botanist Gin 46% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr Nielsen’s Discount 285 kr
269,99 kr/L 270 kr
Harlegin Gin 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Engine Organic Gin 42% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
399,98 kr/L 200 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Rammstein Gin 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Harahorn Gin 46% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Opihr Gin 42,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
179,99 kr/L 180 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Gin Mare 42,7% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Bottega Bacur Gin 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr Nielsen’s Discount 247 kr
229,99 kr/L 230 kr
The London No. 1 43% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
259,99 kr/L 260 kr
HENDRICK'S GRAND CABARET 43,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Hendricks Another 41,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Silent Pool Gin 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 375 kr
357,13 kr/L 250 kr
Rammstein Schwarz Gin 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 240 kr
342,84 kr/L 240 kr
Gardener by Brad Pitt Gin 42% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Skagerrak Gin 41,2% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Tanqueray Sevilla 41,3% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Nielsen’s Discount 139 kr
171,41 kr/L 120 kr
Isle of Raasay Hebridean Gin 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Zuidam Dutch Courage Gin 44,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Gold Gin 40 % 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Harlegin Rhubarb 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Hendrick's Gin 41,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 275 kr Scandinavian Park 299 kr Nielsen’s Discount 300 kr
275,00 kr/L 275 kr
Le Tribute Gin 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Ukiyo Yuzu Citrus Gin 0,7l 40 % Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Scandinavian Park 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
MoM Gin 0,7L 39,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Bulldog Gin 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 150 kr
149,49 kr/L 149 kr
All About Gin 45% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Gordon's Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr Fleggaard 110 kr
89,99 kr/L 90 kr
Bombay Sapphire East 42% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
MoM Love 0,7l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Tanqueray Royale Gin 41,3% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Gin MG Premium 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Tanqueray Gin 0,0% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Gordon's Gin 0,0% 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr Fleggaard 85 kr
114,27 kr/L 80 kr
No.1 Premium Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
No.1 Premium Dry Gin Strawberry 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr
89,99 kr/L 90 kr
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Finsbury Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr
89,99 kr/L 90 kr
Zuidam Dutch Courage Aged Gin 44% 0,7 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
90 kr
Gibson's London Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Calle
Calle 85 kr Fleggaard 87 kr
85,00 kr/L 85 kr
Gibson's Gin Pink 37,5% 1 l. Billigst hos Calle
Calle 85 kr Fleggaard 87 kr
85,00 kr/L 85 kr
Gibson's Gin Blood Orange 37,5% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 87 kr
87,00 kr/L 87 kr
Gibson's Gin Italian Lemon Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 87 kr
87 kr
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Gordon's Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Gordons Pink Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Harlegin Mandarin 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Harlegin Lemon 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Beefeater London Dry Gin 40% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
139,98 kr/L 70 kr
Finsbury Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Earl Brown Dry Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 55 kr
71,41 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
99,98 kr/L 50 kr
No.1 Premium Gin 37,5% 3 l. BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
75,00 kr/L 225 kr
Tanqueray London Dry Gin 41,3% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr Fleggaard 160 kr Nielsen’s Discount 191 kr
149,49 kr/L 149 kr
Finsbury 0,0% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
42,84 kr/L 30 kr
Hendrick's Gin Miniature 0,05l 41,4% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Gibson's Gin 37,5% 0,2 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
50,00 kr/L 10 kr