DA EN SV
Indkøbsliste 0

Spiritus

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

91 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Baileys Salted Caramel 17% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
170,00 kr/L 85 kr
Baileys Espresso Cream 17% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
170,00 kr/L 85 kr
Bottega Limoncello 30% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 97 kr
193,92 kr/L 97 kr
Amarula Cream 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 130 kr
119,99 kr/L 120 kr
Aperol 11% 3 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 447 kr
149,00 kr/L 447 kr
Koskenkorva Creme Salmiakki 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Dom de Benedictine 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
228,56 kr/L 160 kr
Tripulante Choco Coco 34% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Bailey's Original 17% 0,35l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
171,40 kr/L 60 kr
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Grand Marnier Cordon Rouge 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Sarti Rosa 13,7% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Galatti Amaretto 21% 0,7l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 50 kr
53,47 kr/L 37 kr
Fleggaard 25 kr
50,00 kr/L 25 kr
Pernod 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 165 kr Nielsen’s Discount 184 kr
164,99 kr/L 165 kr
Safari 1L 20% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Campari 25% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
129,99 kr/L 130 kr
Cointreau 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 175 kr Calle 175 kr Scandinavian Park 187 kr
175,00 kr/L 175 kr
Southern Comfort 35% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr Fleggaard 150 kr
127,43 kr/L 127 kr
Drambuie 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr Fleggaard 190 kr Nielsen’s Discount 202 kr
179,49 kr/L 179 kr
Noilly Prat 1 l. 18% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 115 kr
114,99 kr/L 115 kr
Limoncello di Capri Crema 19% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Disaronno Amaretto 28% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr Nielsen’s Discount 157 kr
149,99 kr/L 150 kr
Pallini Peachello 26% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Villa Massa Limoncello 30% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Sambuca Molinari 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Lillet Rosé 0,75l 17% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Grappa Riserva Morandini 40% 0,5 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
179,86 kr/L 90 kr
Tequila Rose 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Villa Massa Amaretto 30% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Glitter Fisk Diamond 0,7l 15% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Valhalla Mjød Wild Berry 14,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Cuppa Pope Coffee Liqueur 18% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Xanté Dark Chocolate 35% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
239,98 kr/L 120 kr
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Passoa 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
109,99 kr/L 110 kr
Kahlua 16% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Aperol Aperitivo 11% 1 l. Italian Spritz Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Fleggaard 100 kr
97,43 kr/L 97 kr
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Xanté Original 1 l. 35% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Per Se Aperitivo 14,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
178,57 kr/L 125 kr
Pallini Limoncello 26 % 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Lillet Blanc 17% 0,75 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 112 kr Nielsen’s Discount 124 kr
133,32 kr/L 100 kr
Limoncello di Capri 32% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 116 kr
199,98 kr/L 100 kr
Fiorente Elderflower 20% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Tequilacreme Jordbær Kilda 17% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Yeni Raki 45% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
185,70 kr/L 130 kr
Mionetto Aperitivo 11% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Averna Amaro Bitter 29% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Tullamore D.E.W. Cafe Honey 35% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Pisang Ambon 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Bols Advocaat 20% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
85,70 kr/L 60 kr
Frangelico Hazelnut Licor 20% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
139,99 kr/L 140 kr
Limoncello Gagliano 28% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Pitu do Brasil 0,7L 38% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Sambuca Casoni 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,43 kr/L 85 kr
Licor 43 31% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 150 kr Calle 150 kr
149,93 kr/L 150 kr
Dooley's The Yellow One 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Baileys 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Scandinavian Park 120 kr
109,99 kr/L 110 kr
Le Favori Triple Sec 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Valhalla Mjød 14,5% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 52 kr Fleggaard 60 kr
74,90 kr/L 52 kr
Kijafa Kirsebærvin 16% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Holiday Cream Liqueur 17% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 kr Fleggaard 50 kr
58,83 kr/L 41 kr
Glitter Fisk Ruby 15% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Malibu Original 18% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 115 kr Scandinavian Park 127 kr
114,99 kr/L 115 kr
Dooley's White Berry 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Galliano 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Scandinavian Park 112 kr Nielsen’s Discount 135 kr
157,13 kr/L 110 kr
Jägermeister Orange 33% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Batida de Coco 16% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Bols Creme de Banana 17% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
85,70 kr/L 60 kr
Bols Blue 21% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 75 kr
85,70 kr/L 60 kr
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Dooley's Toffee Creamy 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Sheridan's Likør 15,5% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 95 kr Nielsen’s Discount 101 kr
189,98 kr/L 95 kr
Koskenkorva Creme Strawb. 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Ströms Punsch 26% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
119,98 kr/L 60 kr
Specht Slivovitz 0,7L 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 89 kr Nielsen’s Discount 101 kr
127,14 kr/L 89 kr
Bailey's Chocolate 0,5l 15,7% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
170,00 kr/L 85 kr
Bucah Coffee Sambuca Likør 38% 0,7l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,43 kr/L 50 kr
Kirsebærvin 14% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr Scandinavian Park 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Koskenkorva Creme Caramel 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Creme de Cassis Sisca 15% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Licor 43 Chocolate 16% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
185,70 kr/L 130 kr
Fleggaard 20 kr
40,00 kr/L 20 kr
Stay Esp. Martini 16,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
35,71 kr/L 25 kr
Fleggaard 40 kr
79,98 kr/L 40 kr
Cream Liqueur Salted Caramel 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
79,98 kr/L 40 kr
Amaratto Cordelio 21,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
50,00 kr/L 35 kr
Kanelsnegl Creme Likør 15% 0,5l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
50,00 kr/L 25 kr
Cointreau Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Licor 43 Miniature 0,05l 31% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr