DA EN SV
Indkøbsliste 0

Spiritus

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

49 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Smirnoff Vodka 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 kr Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 110 kr
93,68 kr/L 94 kr
Belvedere Vodka 40% 1,75 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
285,71 kr/L 500 kr
Grey Goose Magnumflaske 40% 1,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
366,66 kr/L 550 kr
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 157 kr
99,99 kr/L 100 kr
Koskenkorva 1l 40% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 112 kr
89,99 kr/L 90 kr
Absolut Haring Limited Edition 1l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Smirnoff Magnumflaske 37,5% 1,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 170 kr
106,66 kr/L 160 kr
Absolut Vodka 3l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 460 kr
153,33 kr/L 460 kr
Vodka Sobieski BIB 37,50% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
86,66 kr/L 130 kr
Divine Vodka 3l 37,5% BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 202 kr Fleggaard 225 kr
67,48 kr/L 202 kr
Absolut Raspberri 38% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Three Sixty Vodka 37,5% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Nielsen’s Discount 142 kr
109,99 kr/L 110 kr
Roter Eristoff 18% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Divine Vodka 1l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Nemiroff De Luxe Vodka 1l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Belvedere Vodka 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Nielsen’s Discount 326 kr
299,99 kr/L 300 kr
No.1 Premium Vodka Raspberry/Blueberry 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr Fleggaard 90 kr
86,18 kr/L 86 kr
No.1 Premium Vodka Tropical 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr Fleggaard 90 kr
86,18 kr/L 86 kr
Grey Goose 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 275 kr
392,86 kr/L 275 kr
No.1 Premium Vodka 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Smirnoff Mango Passion 25% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Stoli Vodka 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Primakov Vodka 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Smirnoff Raspberry Crush 25% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Smirnoff Vodka 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
No.1 Premium Vodka 37,5% 3 l. BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
75,00 kr/L 225 kr
Cuba Kurant 30% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Dry Lemon 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Pure Vodka 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Raspberry 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Watermelon 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Poliakov Vodka Lemon 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Poliakov Strawberry 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Poliakov Vodka Green Apple 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Poliakov Vodka 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Absolut Vanilia 38% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Finlandia Vodka 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 130 kr Nielsen’s Discount 150 kr
119,99 kr/L 120 kr
Absolut Vodka Citron 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 125 kr
119,93 kr/L 120 kr
Cuba Pineapple 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Absolut Vodka 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr Calle 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Cuba Caramel 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Strawberry 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Orange 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Passion 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr Scandinavian Park 80 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Mango 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Primakov Vodka 37,5% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 kr Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
58,83 kr/L 41 kr
Zubrowka Bison Grass Vodka 1l. 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Poliakov Vodka 37,5% 0,2 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
124,95 kr/L 25 kr
Primakov Vodka 37,5 0,1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
99,90 kr/L 10 kr