DA EN SV
Indkøbsliste 0

Spiritus

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

198 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Grants Whisky 43% 4,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
133,33 kr/L 600 kr
Octomore 14.2 57,7% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.199 kr
1.712,86 kr/L 1.199 kr
Stauning Smoke Danish Whisky 0,7l 47% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
Tamdhu 15YO Single Malt 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
Fleggaard 480 kr
685,70 kr/L 480 kr
Macallan 18 YO Double Cask 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.899 kr
2.712,86 kr/L 1.899 kr
MACALLAN SO 18Y 6X70CL 43% BOX 24 SE Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 2.500 kr
595,24 kr/L 2.500 kr
Fleggaard 580 kr
828,56 kr/L 580 kr
Fleggaard 3.000 kr
4.285,70 kr/L 3.000 kr
Glenfarclas 25 år 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.500 kr
2.142,84 kr/L 1.500 kr
Wild Turkey 101 50,5% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Chivas Royal Salute 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 899 kr
1.284,29 kr/L 899 kr
Octomore 15.1 59,6% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.099 kr
1.570,00 kr/L 1.099 kr
Balvenie 12yo Montilla 47,3% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.399 kr
1.998,57 kr/L 1.399 kr
Tamnavulin Oloroso 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
229,99 kr/L 230 kr
Octomore 16.3 0,7l 61,6% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.300 kr
1.857,13 kr/L 1.300 kr
Octomore 15.3 61,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.599 kr
2.284,29 kr/L 1.599 kr
Johnnie Walker Double Black 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Jameson Irish Whiskey 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 142 kr Fleggaard 170 kr Scandinavian Park 179 kr
142,43 kr/L 142 kr
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Octomore 16.2 0,7l 58,1% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 950 kr
1.357,13 kr/L 950 kr
Octomore 16.1 0,7l 59,3% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 950 kr
1.357,13 kr/L 950 kr
High Coast Aurora 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Tamdhu 12YO Single Malt 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 450 kr
642,84 kr/L 450 kr
Jim Beam bourbon 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 160 kr
149,93 kr/L 150 kr
Ballantines Finest 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 kr Fleggaard 135 kr Scandinavian Park 135 kr
108,68 kr/L 109 kr
Fleggaard 799 kr
1.141,43 kr/L 799 kr
Woodford Reserve 43,2% 1,0l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr Fleggaard 360 kr
299,93 kr/L 300 kr
Tullamore 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 137 kr Calle 137 kr
137,00 kr/L 137 kr
Johnnie Walker Red Label 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr Nielsen’s Discount 142 kr
125,00 kr/L 125 kr
Jack Daniels 40% 3 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 730 kr
243,33 kr/L 730 kr
Lauder´s Queen Mary 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Nielsen’s Discount 135 kr
119,99 kr/L 120 kr
Black Velvet Canadian Whisky 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Nielsen’s Discount 105 kr Fleggaard 110 kr
99,99 kr/L 100 kr
Old Pulteney Harbour 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Loch Lomond Original 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr Nielsen’s Discount 300 kr
179,99 kr/L 180 kr
Balvenie Week Of Peat 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 670 kr
957,13 kr/L 670 kr
Bell's Whisky Extra Special 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Scandinavian Park 110 kr Nielsen’s Discount 111 kr
109,99 kr/L 110 kr
Fleggaard 580 kr
828,56 kr/L 580 kr
Stauning Rye Danish Whisky 0,7l 48% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Glenfiddich 18YO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 650 kr
928,56 kr/L 650 kr
Glenfiddich IPA Dom 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Lauder's Whisky 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 kr Fleggaard 100 kr Calle 100 kr
93,68 kr/L 94 kr
Glenfiddich 12yo Triple Oak 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 130 kr Nielsen’s Discount 187 kr
185,70 kr/L 130 kr
Fleggaard 600 kr Nielsen’s Discount 712 kr
857,13 kr/L 600 kr
Grants Finest Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Calle 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Cutty Sark 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Chivas Regal 18YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 399 kr
570,00 kr/L 399 kr
Fleggaard 2.800 kr
3.999,99 kr/L 2.800 kr
Lauder's Oloroso Cask 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr Nielsen’s Discount 150 kr
139,99 kr/L 140 kr
Laphroaig Quarter Cask 0,7l 48% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 299 kr Nielsen’s Discount 337 kr Fleggaard 350 kr
427,84 kr/L 299 kr
Macallan Double Cask 12yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
785,70 kr/L 550 kr
Label 5 whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Calle 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Irish O'Brian Whisky 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Old Virginia Bourbon 70cl 40° Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Dunstone Blended Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Label 5 Bourbon Barrel 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Appleton Estate 12 års 43% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
349,99 kr/L 350 kr
Glen Moray 15yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
371,41 kr/L 260 kr
Balvenie Single Barrel 47,8% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 450 kr
642,84 kr/L 450 kr
Springbank 10YO 46% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
TEELING Single Grain 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Tullamore Dew 12YO 70 cl. 40% Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 200 kr
171,33 kr/L 120 kr
Lauder's Queen Mary Whisky 0,7l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
107,14 kr/L 75 kr
Gold Bar Whiskey 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
349,99 kr/L 350 kr
Teeling Small Batch Whisky 46% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 220 kr
314,27 kr/L 220 kr
Aberlour A Bunadh 61,3% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 530 kr
757,13 kr/L 530 kr
Laphroaig Four Oak 1l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr Nielsen’s Discount 450 kr
399,99 kr/L 400 kr
Kilchoman Machir Bay 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Glengoyne 10 YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Cutty Sark 12YO 40% 1l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 154 kr Fleggaard 200 kr
153,68 kr/L 154 kr
Aberfeldy 16 Years 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
Glenmorangie 12YO 40% 1 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
379,99 kr/L 380 kr
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Glenfiddich 15YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Cromwell's Scotch Whisky Bag in Box 40% 3,0 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 285 kr Fleggaard 300 kr
94,98 kr/L 285 kr
Silkie Midnight Smokiest 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
471,41 kr/L 330 kr
Tomintoul TUNDRA Malt Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 370 kr
369,99 kr/L 370 kr
Glendronach 15 YO 46% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 480 kr
480 kr
Agitator Swedish Malt 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Ardbeg 10 YO 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Caol Ila 12YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Bowmore 12 YO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
High Coast Berg 50% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 450 kr
642,84 kr/L 450 kr
Speyburn Bordeaux 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
299,99 kr/L 300 kr
Appleton Estate 8 års 43% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
259,99 kr/L 260 kr
Laphroaig Oak Select 0,7l 40% Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 232 kr Fleggaard 250 kr
332,04 kr/L 232 kr
Aberlour 14Y 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Stauning Kaos Danish Whisky 0,7l 46% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Glenfarclas 105 60% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Benriach 10 YO 43% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
The Glenlivet Founder's Reserve 40% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr Fleggaard 230 kr
285,70 kr/L 200 kr
Bunnahabhain 12YO 46,3% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Glenfarclas 12 år 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Balvenie 12YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Agitator Chesnut Cask 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
385,70 kr/L 270 kr
Glengoyne 12YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Isle of Raasay Single Malt 46,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Mackmyra Svensk EK 46,1% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr Nielsen’s Discount 337 kr
399,99 kr/L 280 kr
Laphroaig 10 års 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Mackmyra Svensk Rök 46,1% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Jack Daniels Single Barrel 45% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
385,70 kr/L 270 kr
Cragganmore 12YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr Nielsen’s Discount 277 kr
385,70 kr/L 270 kr
Glenfiddich 12YO 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
349,99 kr/L 350 kr
Highland Park 12 YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
471,41 kr/L 330 kr
Old Perth Sherry 48,2% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
471,41 kr/L 330 kr
Jack Daniels Gentleman Jack 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Silkie Legendary Smoky 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Johnnie Walker 12YO Black 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Mackmyra Brukswhisky 41,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 300 kr
357,13 kr/L 250 kr
Talisker 10 YO 45,8% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Chivas Regal 12 YO 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Highland Park 10yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 248 kr
354,27 kr/L 248 kr
Glenfiddich Fire & Cane 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Canadian Club Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Nielsen’s Discount 172 kr
129,99 kr/L 130 kr
Agitator Single malt Rök 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Glen Moray Sherry Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Glenkinchie 12YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Glendronach 12 YO 43% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Dalwhinnie 15 YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Nielsen’s Discount 334 kr
428,56 kr/L 300 kr
Glenglassaugh 12YO 45% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Aberlour 12YO Double Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Scandinavian Park 359 kr
428,56 kr/L 300 kr
Jack Daniel's 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr Nielsen’s Discount 187 kr Fleggaard 200 kr
179,49 kr/L 179 kr
Ardbeg Beastie 5 Y 47% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 289 kr
412,86 kr/L 289 kr
Jack Daniel's Tommestok Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Famous Grouse 40% 1l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Calle 101 kr Nielsen’s Discount 101 kr
99,99 kr/L 100 kr
Speyburn Kentucky 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
279,99 kr/L 280 kr
Nikka from the Barrel 51,4% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
559,98 kr/L 280 kr
Aberfeldy 12Y 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
385,70 kr/L 270 kr
The Famous Grouse Ruby Cask 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 160 kr
149,93 kr/L 150 kr
Tullamore Dew XO Rum cask 43% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Jack Daniels Honey 35% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Nielsen’s Discount 202 kr
199,99 kr/L 200 kr
Monkey Shoulder 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr Nielsen’s Discount 262 kr
259,99 kr/L 260 kr
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Rock Island 46,8% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Glenfiddich 12YO Sherry Cask 43% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 300 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Grant's 8 YO Sherry Cask BT 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr Nielsen’s Discount 180 kr
169,99 kr/L 170 kr
Glen Moray 12yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Lauders Ruby Cask 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr Nielsen’s Discount 150 kr
139,99 kr/L 140 kr
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 262 kr
142,85 kr/L 250 kr
Glenfarclas Heritage 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Bushmills Malt 10 YO 40% 0,7 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr Nielsen’s Discount 240 kr
328,56 kr/L 230 kr
Makers Mark 45% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 175 kr
249,99 kr/L 175 kr
Famous Grouse Sherry Cask 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
159,99 kr/L 160 kr
Famous Smoky Black 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Nielsen’s Discount 172 kr
159,99 kr/L 160 kr
Bushmills The Original 5 YO 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
159,99 kr/L 160 kr
Dimple Golden Selection 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr Nielsen’s Discount 172 kr
242,84 kr/L 170 kr
Tamnavulin Double Cask 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Naked Malt 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Glen Moray Phoenix Rising 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Grant's Smokey BT 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
149,99 kr/L 150 kr
Agitator Rye Rye 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Islay Mist Double Peated 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Label 5 Whisky 40% 0,2 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
124,95 kr/L 25 kr
Jack Daniels Apple 35% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Old Pulteney 12 YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Islay Mist 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr Fleggaard 130 kr
127,43 kr/L 127 kr
Glen Moray Peated 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Jack Daniel's Trucker Cap Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Tamnavulin Sherry Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Agitator Swedish Blend 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Johnnie Walker Black Label 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Calle 160 kr Nielsen’s Discount 180 kr
228,56 kr/L 160 kr
Tullamore D.E.W. Honey 35% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Fireball Whisky 33% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 127 kr
142,84 kr/L 100 kr
Johnnie Walker Red Label 0,7l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr
128,56 kr/L 90 kr
Jameson Cold Brew 30% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Glenfiddich 12yo Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Johnnie Walker Gold Reserve 40% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr Fleggaard 300 kr
428,47 kr/L 300 kr
Singleton 12 YO Whisky 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Nielsen’s Discount 225 kr
285,70 kr/L 200 kr
Glen Moray Chardonnay Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Tullamore D.E.W. Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Jack Daniel's Vognpolet Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
5 kr
The Famous Grouse Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Jack Daniel's Sticker 8er-Set Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 2 kr
2 kr
Jack Daniel's Nøglering Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
5 kr
Glenfarclas 15 år 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 530 kr
530 kr
Fleggaard 500 kr
500 kr
Speyburn Jerez 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
350 kr
Kilchoman Sanaig 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 430 kr
430 kr
Fleggaard 300 kr
300 kr
High Coast Timmer 48% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Glenfiddich XX 47% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 430 kr
430 kr
Octomore 15.2 57,9% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.099 kr
1.099 kr
Silkie Dark Smokier 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
270 kr
Octomore 10 YO 54,3% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.399 kr
1.399 kr
Balvenie Caribbean Cask 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 650 kr
650 kr
Highland Park 18 YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 900 kr Nielsen’s Discount 1.012 kr
900 kr
Kilchoman Port Cast 50% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
600 kr
Glenfarclas 10 år 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Balvenie American Oak 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 470 kr
470 kr
Fleggaard 1.000 kr
1.000 kr
Jack Daniel's Beanie Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr