DA EN SV
Indkøbsliste 0

Spiritus

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

1194 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Tanqueray Rangpur 41,3% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Smirnoff Vodka 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 kr Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 110 kr
93,68 kr/L 94 kr
Grants Whisky 43% 4,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
133,33 kr/L 600 kr
Octomore 14.2 57,7% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.199 kr
1.712,86 kr/L 1.199 kr
Stauning Smoke Danish Whisky 0,7l 47% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
Tamdhu 15YO Single Malt 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
Fleggaard 480 kr
685,70 kr/L 480 kr
No.1 Premium Vodka 6x0,7l 37,5% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr Fleggaard 550 kr
13,09 kr/L 55 kr
Macallan 18 YO Double Cask 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.899 kr
2.712,86 kr/L 1.899 kr
MACALLAN SO 18Y 6X70CL 43% BOX 24 SE Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 2.500 kr
595,24 kr/L 2.500 kr
Fleggaard 580 kr
828,56 kr/L 580 kr
Fleggaard 3.000 kr
4.285,70 kr/L 3.000 kr
Courvoisier VSOP 40 % 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 430 kr
429,99 kr/L 430 kr
No.1 Premium Gin 6x0,7l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
130,95 kr/L 550 kr
Glenfarclas 25 år 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.500 kr
2.142,84 kr/L 1.500 kr
Bailey's 17% 20 x 50ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
225,00 kr/L 225 kr
Grönstedts Cognac VSOP 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Iron Maiden Dark Rum 0,7l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Wild Turkey 101 50,5% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Fleggaard 270 kr Nielsen’s Discount 277 kr
269,99 kr/L 270 kr
Ron Millonario XO Res. 0,7l. 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
857,13 kr/L 600 kr
Don Papa Gayuma 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Fleggaard 600 kr
857,13 kr/L 600 kr
Fleggaard 600 kr
857,13 kr/L 600 kr
Patridom XO Cask 65% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
799,98 kr/L 400 kr
Ron Cueva 1501 18 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Chivas Royal Salute 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 899 kr
1.284,29 kr/L 899 kr
Fleggaard 700 kr
999,99 kr/L 700 kr
Octomore 15.1 59,6% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.099 kr
1.570,00 kr/L 1.099 kr
Ron Cueva 1501 25 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
857,13 kr/L 600 kr
Balvenie 12yo Montilla 47,3% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.399 kr
1.998,57 kr/L 1.399 kr
Tamnavulin Oloroso 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
229,99 kr/L 230 kr
Fleggaard 580 kr
1.159,98 kr/L 580 kr
Octomore 16.3 0,7l 61,6% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.300 kr
1.857,13 kr/L 1.300 kr
Fleggaard 320 kr
457,13 kr/L 320 kr
A.H. Riise Tasting Set 8+1 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 99 kr
99 kr
A.H Riise Royal Danish Navy Rum 40% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 299 kr Fleggaard 350 kr Nielsen’s Discount 450 kr
427,84 kr/L 299 kr
Octomore 15.3 61,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.599 kr
2.284,29 kr/L 1.599 kr
Gin Mare 42,7% 1l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr Fleggaard 300 kr
262,43 kr/L 262 kr
Johnnie Walker Double Black 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Rum Plantation "Cigar Box" 6x0,1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 375 kr Fleggaard 400 kr
624,88 kr/L 375 kr
Jameson Irish Whiskey 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 142 kr Fleggaard 170 kr Scandinavian Park 179 kr
142,43 kr/L 142 kr
Fentimans Ginger Beer 24x0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
31,25 kr/L 150 kr
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Belvedere Vodka 40% 1,75 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
285,71 kr/L 500 kr
Octomore 16.2 0,7l 58,1% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 950 kr
1.357,13 kr/L 950 kr
Octomore 16.1 0,7l 59,3% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 950 kr
1.357,13 kr/L 950 kr
High Coast Aurora 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Volbeat III 43% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Fleggaard 350 kr Calle 380 kr
729,15 kr/L 350 kr
A.H.Riise 1888 Copenhagen 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Fleggaard 800 kr
1.142,84 kr/L 800 kr
Fleggaard 160 kr
799,95 kr/L 160 kr
Fleggaard 180 kr
719,96 kr/L 180 kr
Tamdhu 12YO Single Malt 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 450 kr
642,84 kr/L 450 kr
Jim Beam bourbon 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 160 kr
149,93 kr/L 150 kr
Fleggaard 350 kr Calle 350 kr
729,15 kr/L 350 kr
Lordson Gin Bag in Box 37,5% 3 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr Nielsen’s Discount 217 kr Fleggaard 225 kr
66,66 kr/L 200 kr
Ballantines Finest 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 kr Fleggaard 135 kr Scandinavian Park 135 kr
108,68 kr/L 109 kr
Patridom Gran Reserva 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
228,56 kr/L 160 kr
GMG Dry Gin 37,5% 6x0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 289 kr
68,78 kr/L 289 kr
Larsen Cognac VS 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 225 kr Fleggaard 230 kr
224,93 kr/L 225 kr
Fleggaard 799 kr
1.141,43 kr/L 799 kr
Woodford Reserve 43,2% 1,0l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr Fleggaard 360 kr
299,93 kr/L 300 kr
Tullamore 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 137 kr Calle 137 kr
137,00 kr/L 137 kr
Daniel Bouju Special 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Gin 1689 Dutch Dry Gin 42% 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr Fleggaard 100 kr
71,41 kr/L 50 kr
Beefeater Gin 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Scandinavian Park 130 kr Fleggaard 160 kr
119,93 kr/L 120 kr
Johnnie Walker Red Label 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr Nielsen’s Discount 142 kr
125,00 kr/L 125 kr
Pure Shots Pink Grape 16,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Grey Goose Magnumflaske 40% 1,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
366,66 kr/L 550 kr
Jack Daniels 40% 3 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 730 kr
243,33 kr/L 730 kr
Baileys Salted Caramel 17% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
170,00 kr/L 85 kr
Baileys Espresso Cream 17% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
170,00 kr/L 85 kr
Bottega Limoncello 30% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 97 kr
193,92 kr/L 97 kr
Lauder´s Queen Mary 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Nielsen’s Discount 135 kr
119,99 kr/L 120 kr
Amarula Cream 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 130 kr
119,99 kr/L 120 kr
Black Velvet Canadian Whisky 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Nielsen’s Discount 105 kr Fleggaard 110 kr
99,99 kr/L 100 kr
Old Pulteney Harbour 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Loch Lomond Original 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr Nielsen’s Discount 300 kr
179,99 kr/L 180 kr
Braastad Cognac XO 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 322 kr Fleggaard 400 kr
321,99 kr/L 322 kr
GaJol Blå 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Balvenie Week Of Peat 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 670 kr
957,13 kr/L 670 kr
Zuidam Dutch Old Tom Gin 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Fleggaard 220 kr Nielsen’s Discount 221 kr
219,99 kr/L 220 kr
Bell's Whisky Extra Special 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Scandinavian Park 110 kr Nielsen’s Discount 111 kr
109,99 kr/L 110 kr
Fleggaard 580 kr
828,56 kr/L 580 kr
Stauning Rye Danish Whisky 0,7l 48% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Glenfiddich 18YO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 650 kr
928,56 kr/L 650 kr
Captain Morgan Tiki 25% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 86 kr Nielsen’s Discount 90 kr
122,84 kr/L 86 kr
Fleggaard 180 kr Nielsen’s Discount 236 kr
359,98 kr/L 180 kr
Fleggaard 180 kr Nielsen’s Discount 225 kr
359,98 kr/L 180 kr
Tanqueray Ten Gin 47,3% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 209 kr Fleggaard 220 kr Nielsen’s Discount 225 kr
299,27 kr/L 209 kr
Don Papa Baroko 0,7l 40% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 220 kr Fleggaard 250 kr
314,27 kr/L 220 kr
Glenfiddich IPA Dom 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Aperol 11% 3 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 447 kr
149,00 kr/L 447 kr
Lauder's Whisky 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 kr Fleggaard 100 kr Calle 100 kr
93,68 kr/L 94 kr
Malfy Gin con Arancia 41% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 185 kr
228,56 kr/L 160 kr
Malfy Gin Rosa 41% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 185 kr
228,56 kr/L 160 kr
Glenfiddich 12yo Triple Oak 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 130 kr Nielsen’s Discount 187 kr
185,70 kr/L 130 kr
Bombay Sapphire Gin 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
169,99 kr/L 170 kr
Suntory Roku Gin 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
Fleggaard 600 kr Nielsen’s Discount 712 kr
857,13 kr/L 600 kr
Grants Finest Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Calle 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Cutty Sark 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
No.1 Premium Dry Gin Elderflower Citrus 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
Ukiyo Japanese Blossom Gin 0,7l 40 % Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Scandinavian Park 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Aalborg AMP Shot 0,7l 16,4% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 157 kr
99,99 kr/L 100 kr
Skanör Aquavit 40% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
159,98 kr/L 80 kr
Skagerrak Gin 0,7l 44,9% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Malfy Gin con Limone 41% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 185 kr Nielsen’s Discount 210 kr
228,56 kr/L 160 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Gin 1689 Pink Gin 38,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Nordic Spirits Lab Gin NSL 41% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 105 kr
199,98 kr/L 100 kr
Hendrick´s Gin 1,75l 41,4% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
314,28 kr/L 550 kr
Hendrick's Gin Oasium 43,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Fleggaard 370 kr
211,42 kr/L 370 kr
Chivas Regal 18YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 399 kr
570,00 kr/L 399 kr
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
The Botanist Gin 46% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr Nielsen’s Discount 285 kr
269,99 kr/L 270 kr
Harlegin Gin 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Engine Organic Gin 42% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
399,98 kr/L 200 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Rammstein Gin 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Harahorn Gin 46% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Opihr Gin 42,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
179,99 kr/L 180 kr
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Gin Mare 42,7% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Bottega Bacur Gin 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr Nielsen’s Discount 247 kr
229,99 kr/L 230 kr
The London No. 1 43% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
259,99 kr/L 260 kr
HENDRICK'S GRAND CABARET 43,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Hendricks Another 41,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Silent Pool Gin 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 375 kr
357,13 kr/L 250 kr
Rammstein Schwarz Gin 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 240 kr
342,84 kr/L 240 kr
Gardener by Brad Pitt Gin 42% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Underberg Brasilberg 42% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 390 kr
389,99 kr/L 390 kr
Skagerrak Gin 41,2% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Tanqueray Sevilla 41,3% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Nielsen’s Discount 139 kr
171,41 kr/L 120 kr
Koskenkorva Creme Salmiakki 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Isle of Raasay Hebridean Gin 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Zuidam Dutch Courage Gin 44,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Gold Gin 40 % 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Harlegin Rhubarb 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Fisk Ice Mint 0,5L 30% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
150,00 kr/L 75 kr
Hendrick's Gin 41,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 275 kr Scandinavian Park 299 kr Nielsen’s Discount 300 kr
275,00 kr/L 275 kr
Le Tribute Gin 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 2.800 kr
3.999,99 kr/L 2.800 kr
Ukiyo Yuzu Citrus Gin 0,7l 40 % Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Scandinavian Park 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Legendario Elixir de Cuba 34% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Dom de Benedictine 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
228,56 kr/L 160 kr
MoM Gin 0,7L 39,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Lauder's Oloroso Cask 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr Nielsen’s Discount 150 kr
139,99 kr/L 140 kr
Laphroaig Quarter Cask 0,7l 48% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 299 kr Nielsen’s Discount 337 kr Fleggaard 350 kr
427,84 kr/L 299 kr
Macallan Double Cask 12yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
785,70 kr/L 550 kr
Label 5 whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Calle 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Irish O'Brian Whisky 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Old Virginia Bourbon 70cl 40° Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Dunstone Blended Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Label 5 Bourbon Barrel 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Bulldog Gin 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 150 kr
149,49 kr/L 149 kr
All About Gin 45% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Fernet Branca Menta 28% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Nielsen’s Discount 135 kr
171,41 kr/L 120 kr
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Old Barco XO 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr Calle 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Patridom Reserva Especial 0,7L 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Espero Reserva Real Danesa 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Don Papa Single Island 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Santos Dumont Elixir 0,7l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Nielsen’s Discount 225 kr
285,70 kr/L 200 kr
Terra Verde XO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
228,56 kr/L 160 kr
Bacardi Spiced 35 % 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Scandinavian Park 140 kr
129,99 kr/L 130 kr
Cabo Bay Brown Rum 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Ron Barcelo Gran Anejo 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
129,99 kr/L 130 kr
Companero Coconut 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Espero Banana & Rum 40%0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Companero Elixir Orange 0,7l. 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Bumbu Original 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
El Dorado 8YO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Espero Coconut & Rum 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Appleton Estate 12 års 43% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
349,99 kr/L 350 kr
El Paseo Rom 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Espero Ultimo 42% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Captain Morgan 0,0% Spiced 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Canerock Spiced Rum 40 % 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Rammstein Rum Ltd. 8 Limoux 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Tripulante Choco Coco 34% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Bacardi 8 år 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 190 kr
271,41 kr/L 190 kr
Glen Moray 15yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
371,41 kr/L 260 kr
Espero Coffee & Rum 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Terra Verde XOS coconut 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Espero Giftset 2x0,2L 40 % 0,4l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 179 kr
447,50 kr/L 179 kr
Rammstein Rum 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Planteray Original Dark 40% 1L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
169,99 kr/L 170 kr
Espero Cocoa & Rum 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Cucullo Reserva 12 Rum 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
Pope Coco Island 30% 0,7 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
260 kr
Bacardi Rum Diez 70cl Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Fleggaard 240 kr
342,84 kr/L 240 kr
Fleggaard 300 kr
300 kr
Bailey's Original 17% 0,35l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
171,40 kr/L 60 kr
Balvenie Single Barrel 47,8% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 450 kr
642,84 kr/L 450 kr
Gordon's Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr Fleggaard 110 kr
89,99 kr/L 90 kr
Springbank 10YO 46% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
Bacardi Lemon 27% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
129,99 kr/L 130 kr
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Bombay Sapphire East 42% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
TEELING Single Grain 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 200 kr Nielsen’s Discount 210 kr
285,70 kr/L 200 kr
Nielsen’s Discount 337 kr Fleggaard 370 kr
482,04 kr/L 337 kr
Tullamore Dew 12YO 70 cl. 40% Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 200 kr
171,33 kr/L 120 kr
Negrita Dark Signature 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr Nielsen’s Discount 105 kr
85,00 kr/L 85 kr
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
MoM Love 0,7l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Tanqueray Royale Gin 41,3% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Bailey's Original 17% 6x0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 480 kr
114,28 kr/L 480 kr
Braastad Cognac VSOP 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 277 kr
199,99 kr/L 200 kr
Lauder's Queen Mary Whisky 0,7l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
107,14 kr/L 75 kr
Aalborg Jubilæums Akvavit 38% 1l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr Fleggaard 140 kr Scandinavian Park 140 kr
134,93 kr/L 135 kr
Gold Bar Whiskey 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
349,99 kr/L 350 kr
El Dorado 15YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Brøndums Orange Dild 30% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
159,98 kr/L 80 kr
Tripulante Elixir 34% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Smirnoff Ice UDEN PANT 10% 12x0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 158 kr
52,52 kr/L 158 kr
Teeling Small Batch Whisky 46% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 220 kr
314,27 kr/L 220 kr
1-Enkelt 35% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 120 kr Nielsen’s Discount 124 kr
142,84 kr/L 100 kr
Små Grønne 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 108 kr Nielsen’s Discount 131 kr
154,27 kr/L 108 kr
Captain Morgan Black Label 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Gin MG Premium 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Tanqueray Gin 0,0% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Koskenkorva 1l 40% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 112 kr
89,99 kr/L 90 kr
Cartavio X.O Rom 18 YO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 450 kr
642,84 kr/L 450 kr
PATRÓN Silver Tequila 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr Nielsen’s Discount 337 kr
471,41 kr/L 330 kr
Samvel Brandy Tyr 40% 0,2 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
799,95 kr/L 160 kr
Fleggaard 250 kr
499,98 kr/L 250 kr
Aberlour A Bunadh 61,3% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 530 kr
757,13 kr/L 530 kr
Laphroaig Four Oak 1l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr Nielsen’s Discount 450 kr
399,99 kr/L 400 kr
Kilchoman Machir Bay 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Glengoyne 10 YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Skärgårdssnapsar 36,2% 10x0,05 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Grand Marnier Cordon Rouge 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Aalborg Nordguld Akvavit 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Nielsen’s Discount 161 kr
185,70 kr/L 130 kr
Aalborg Akvavit Taffel Rød 1L 41% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
129,99 kr/L 130 kr
Cutty Sark 12YO 40% 1l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 154 kr Fleggaard 200 kr
153,68 kr/L 154 kr
Fentimans Tonic 24x0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
31,25 kr/L 150 kr
Aberfeldy 16 Years 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
714,27 kr/L 500 kr
Glenmorangie 12YO 40% 1 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
379,99 kr/L 380 kr
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Glenfiddich 15YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Cromwell's Scotch Whisky Bag in Box 40% 3,0 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 285 kr Fleggaard 300 kr
94,98 kr/L 285 kr
Zaya Gran Reserva 16 års 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Day of Aariachi Mezcal 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Absolut Haring Limited Edition 1l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Fernet Branca 0,7l 35% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 120 kr
142,84 kr/L 100 kr
Silkie Midnight Smokiest 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
471,41 kr/L 330 kr
Lakrids Kys 15% 0,7l Shot 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Tomintoul TUNDRA Malt Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 370 kr
369,99 kr/L 370 kr
Asbach Uralt 38% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr Fleggaard 160 kr
139,99 kr/L 140 kr
Glendronach 15 YO 46% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 480 kr
480 kr
Sarti Rosa 13,7% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Braastad Cognac VS 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Scandinavian Park 200 kr Nielsen’s Discount 225 kr
199,99 kr/L 200 kr
Agitator Swedish Malt 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Galatti Amaretto 21% 0,7l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 50 kr
53,47 kr/L 37 kr
Ardbeg 10 YO 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Caol Ila 12YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Bowmore 12 YO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Fleggaard 25 kr
50,00 kr/L 25 kr
De Luze Cognac VSOP F.C 40 % 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
371,41 kr/L 260 kr
Gordon's Gin 0,0% 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr Fleggaard 85 kr
114,27 kr/L 80 kr
No.1 Premium Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
No.1 Premium Dry Gin Strawberry 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr
89,99 kr/L 90 kr
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Finsbury Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr
89,99 kr/L 90 kr
Negrita White Rum 37,5% 1L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Zuidam Dutch Courage Aged Gin 44% 0,7 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
90 kr
Smirnoff Magnumflaske 37,5% 1,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Scandinavian Park 170 kr
106,66 kr/L 160 kr
Arnbitter 50% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr Scandinavian Park 149 kr
199,99 kr/L 140 kr
High Coast Berg 50% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 450 kr
642,84 kr/L 450 kr
Gibson's London Gin 37,5% 1 l. Billigst hos Calle
Calle 85 kr Fleggaard 87 kr
85,00 kr/L 85 kr
Gibson's Gin Pink 37,5% 1 l. Billigst hos Calle
Calle 85 kr Fleggaard 87 kr
85,00 kr/L 85 kr
Speyburn Bordeaux 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
299,99 kr/L 300 kr
Grönstedts Cognac VS 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
Gibson's Gin Blood Orange 37,5% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 87 kr
87,00 kr/L 87 kr
Gibson's Gin Italian Lemon Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 87 kr
87 kr
Appleton Estate 8 års 43% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
259,99 kr/L 260 kr
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Gordon's Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Gordons Pink Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Pernod 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 165 kr Nielsen’s Discount 184 kr
164,99 kr/L 165 kr
Absolut Vodka 3l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 460 kr
153,33 kr/L 460 kr
Laphroaig Oak Select 0,7l 40% Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 232 kr Fleggaard 250 kr
332,04 kr/L 232 kr
Remy Martin VSOP 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 320 kr Nielsen’s Discount 352 kr
457,13 kr/L 320 kr
Hallands Fläder Akvavit 38% 0.7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Nielsen’s Discount 82 kr
114,27 kr/L 80 kr
Piratens Besk 32% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Gajol Shot Blå 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
1-Enkelt 35% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
129,99 kr/L 130 kr
Davidsen's XO 22 Blue Label 42% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
El Dorado 12YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
MATUSALEM GRAN RESERVA 23 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr Nielsen’s Discount 412 kr
542,84 kr/L 380 kr
Sierra Tequila Reposado 35% 1l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 150 kr
119,93 kr/L 120 kr
METAXA 7* 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 126 kr Nielsen’s Discount 202 kr
179,99 kr/L 126 kr
Golden Pirate Spiced 30% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Pink Pirate Raspberry 30% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Aberlour 14Y 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Stauning Kaos Danish Whisky 0,7l 46% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Glenfarclas 105 60% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
571,41 kr/L 400 kr
Benriach 10 YO 43% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Courvoisier VS 40 % 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
299,99 kr/L 300 kr
Angostura Bitter 0,20 l 44,7% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 95 kr
474,95 kr/L 95 kr
Hansen Golden Rom 37,5% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Fleggaard 76 kr
107,04 kr/L 75 kr
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
The Glenlivet Founder's Reserve 40% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr Fleggaard 230 kr
285,70 kr/L 200 kr
Safari 1L 20% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Bunnahabhain 12YO 46,3% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Glenfarclas 12 år 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Balvenie 12YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 380 kr
542,84 kr/L 380 kr
Linie Akvavit 41,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Scandinavian Park 150 kr Fleggaard 160 kr
149,93 kr/L 150 kr
Agitator Chesnut Cask 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
385,70 kr/L 270 kr
Glengoyne 12YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
499,99 kr/L 350 kr
Harlegin Mandarin 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Harlegin Lemon 0,5l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 74 kr
148,00 kr/L 74 kr
Davidsens XO Red Label 28 45% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Centenario Rum 20 Fundación 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Isle of Raasay Single Malt 46,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Mackmyra Svensk EK 46,1% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr Nielsen’s Discount 337 kr
399,99 kr/L 280 kr
Laphroaig 10 års 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Mackmyra Svensk Rök 46,1% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Fleggaard 70 kr
139,98 kr/L 70 kr
Vodka Sobieski BIB 37,50% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
86,66 kr/L 130 kr
Divine Vodka 3l 37,5% BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 202 kr Fleggaard 225 kr
67,48 kr/L 202 kr
Rød Aalborg Taffel Akvavit 41% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Aalborg Klar Snaps 37,5 % 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Fjordor Vodka 37,5% 6x0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 289 kr
68,78 kr/L 289 kr
Jack Daniels Single Barrel 45% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
385,70 kr/L 270 kr
Cragganmore 12YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr Nielsen’s Discount 277 kr
385,70 kr/L 270 kr
Absolut Raspberri 38% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Beefeater London Dry Gin 40% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
139,98 kr/L 70 kr
Finsbury Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Gajol Granatæble 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Glenfiddich 12YO 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
349,99 kr/L 350 kr
Fleggaard 108 kr Scandinavian Park 120 kr Nielsen’s Discount 131 kr
154,27 kr/L 108 kr
Havana Club 7 Y 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
Metaxa 5 Stjernet 38% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 116 kr Nielsen’s Discount 120 kr
142,84 kr/L 100 kr
Ron Zacapa Centenario 23 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Campari 25% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
129,99 kr/L 130 kr
Ron Cueva 1501 8 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Planteray Rum Black Cask 0,7L 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Barcelo Imperial ONYX 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Highland Park 12 YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
471,41 kr/L 330 kr
Old Perth Sherry 48,2% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
471,41 kr/L 330 kr
Gajol Shot Gul 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Jack Daniels Gentleman Jack 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Silkie Legendary Smoky 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Johnnie Walker 12YO Black 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Mackmyra Brukswhisky 41,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 300 kr
357,13 kr/L 250 kr
Talisker 10 YO 45,8% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Chivas Regal 12 YO 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
249,99 kr/L 250 kr
Minttu Black 32% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Sierra Tequila Silver 35% 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 kr Fleggaard 150 kr
134,99 kr/L 135 kr
Highland Park 10yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 248 kr
354,27 kr/L 248 kr
Cointreau 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 175 kr Calle 175 kr Scandinavian Park 187 kr
175,00 kr/L 175 kr
Glenfiddich Fire & Cane 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Kleiner Klopfer Sunshine 25x20ml 15-17% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 75 kr
149,98 kr/L 75 kr
Fleggaard 260 kr
371,41 kr/L 260 kr
Ron Cueva 1501 12 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
371,41 kr/L 260 kr
Pope Rom 35% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
371,41 kr/L 260 kr
Brøndums Snaps 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Southern Comfort 35% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr Fleggaard 150 kr
127,43 kr/L 127 kr
Bacardi Superior 37,5% 1,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 190 kr
126,66 kr/L 190 kr
Ron Matusalem solera 15 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Three Sixty Vodka 37,5% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Nielsen’s Discount 142 kr
109,99 kr/L 110 kr
Old Barco Navy Strength 60% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Old St. Croix Elixir Orange 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Canadian Club Whisky 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Nielsen’s Discount 172 kr
129,99 kr/L 130 kr
Drambuie 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr Fleggaard 190 kr Nielsen’s Discount 202 kr
179,49 kr/L 179 kr
Agitator Single malt Rök 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Glen Moray Sherry Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
El Paseo Ron Xperimento 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Glenkinchie 12YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
428,56 kr/L 300 kr
Glendronach 12 YO 43% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Dalwhinnie 15 YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Nielsen’s Discount 334 kr
428,56 kr/L 300 kr
Glenglassaugh 12YO 45% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Aberlour 12YO Double Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Scandinavian Park 359 kr
428,56 kr/L 300 kr
Ron Barcelo Imperial 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr Scandinavian Park 190 kr
257,13 kr/L 180 kr
Noilly Prat 1 l. 18% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 115 kr
114,99 kr/L 115 kr
Jack Daniel's 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr Nielsen’s Discount 187 kr Fleggaard 200 kr
179,49 kr/L 179 kr
Nordsø Bitter 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Råstoff Æble/Vanilje 16,4% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Ardbeg Beastie 5 Y 47% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 289 kr
412,86 kr/L 289 kr
Havana Club 3 Anos 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Jack Daniel's Tommestok Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Don Papa Masskara 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Roter Eristoff 18% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Limoncello di Capri Crema 19% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Famous Grouse 40% 1l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Calle 101 kr Nielsen’s Discount 101 kr
99,99 kr/L 100 kr
Divine Vodka 1l 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Nemiroff De Luxe Vodka 1l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Pampero Ron Aniversario 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr Nielsen’s Discount 191 kr
242,84 kr/L 170 kr
Mundo Tequila 35% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
O.P. Anderson Økologisk klar 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 125 kr
119,93 kr/L 120 kr
O.P. Anderson Aquavit 40% 1 l. økologisk Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 125 kr Scandinavian Park 130 kr
119,93 kr/L 120 kr
Speyburn Kentucky 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
279,99 kr/L 280 kr
Nikka from the Barrel 51,4% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
559,98 kr/L 280 kr
Belvedere Vodka 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Nielsen’s Discount 326 kr
299,99 kr/L 300 kr
Disaronno Amaretto 28% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr Nielsen’s Discount 157 kr
149,99 kr/L 150 kr
No.1 Premium Vodka Raspberry/Blueberry 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr Fleggaard 90 kr
86,18 kr/L 86 kr
No.1 Premium Vodka Tropical 37,5% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr Fleggaard 90 kr
86,18 kr/L 86 kr
Aberfeldy 12Y 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
385,70 kr/L 270 kr
Renault VSOP 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr Scandinavian Park 325 kr
385,70 kr/L 270 kr
Fleggaard 250 kr Calle 250 kr
192,30 kr/L 250 kr
Flügel 10% 40 X 20ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr Calle 250 kr
312,49 kr/L 250 kr
Espresso Martini Bold 12x0,225L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
29,63 kr/L 80 kr
White Rush Bold 12x0,225L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
29,63 kr/L 80 kr
Ida Van Der Ille 0,5l 33,2% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
259,98 kr/L 130 kr
Linie Akvavit 41,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Nielsen’s Discount 142 kr
185,70 kr/L 130 kr
Astral Tequila Blanco 38% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
228,56 kr/L 160 kr
The Famous Grouse Ruby Cask 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 160 kr
149,93 kr/L 150 kr
Tullamore Dew XO Rum cask 43% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Terra Verde Midsummer 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Jack Daniels Honey 35% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Nielsen’s Discount 202 kr
199,99 kr/L 200 kr
Xante Original 30% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Monin Hyldeblomst Sirup 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
MONIN Sirup Rørsukker 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 56 kr
71,41 kr/L 50 kr
Monin sirup Brombær 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Monkey Shoulder 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr Nielsen’s Discount 262 kr
259,99 kr/L 260 kr
Fleggaard 280 kr
399,99 kr/L 280 kr
Pallini Peachello 26% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Martini Bianco 1,5 l. 14,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
66,66 kr/L 100 kr
Pure Shots Æble 16,4% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Villa Massa Limoncello 30% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Sambuca Molinari 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Lillet Rosé 0,75l 17% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Små Sure Lemon Sorbet 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 75 kr
59,99 kr/L 60 kr
Nordsø Bitter 30% 12x0,02l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
333,29 kr/L 80 kr
Galatti Grappa 38% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 71 kr
99,99 kr/L 70 kr
Patronbælte uden rør Orange Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
70 kr
Grey Goose 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 275 kr
392,86 kr/L 275 kr
Råstoff Coffee 16.4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
No.1 Premium Vodka 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Earl Brown Dry Gin 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 55 kr
71,41 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
99,98 kr/L 50 kr
Monin Cloudy Lemonade 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Fleggaard 170 kr
242,84 kr/L 170 kr
Stroh Rom 80% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 kr Fleggaard 200 kr
187,43 kr/L 187 kr
Skåne Akvavit 38% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr Fleggaard 110 kr
104,93 kr/L 105 kr
Rock Island 46,8% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Glenfiddich 12YO Sherry Cask 43% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
357,13 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 300 kr
357,13 kr/L 250 kr
De Luze Cognac VS F.C 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 190 kr
271,41 kr/L 190 kr
Samvel XO Delphin 0,2l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
749,95 kr/L 150 kr
Sierra Tequila Reposado 38% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
149,99 kr/L 150 kr
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Kraken Black Spiced 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Companero Extra Añejo 0,7l. 54% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Pure Shots Menthol 30% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
120 kr
Negrita Spiced 35% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
85,00 kr/L 85 kr
Grant's 8 YO Sherry Cask BT 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr Nielsen’s Discount 180 kr
169,99 kr/L 170 kr
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Glen Moray 12yo 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Captain Morgan Black Spiced 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Jose Cuervo Reposado Gold 0,7l. 38% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr Fleggaard 125 kr
171,41 kr/L 120 kr
Grappa Riserva Morandini 40% 0,5 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
179,86 kr/L 90 kr
Negroni RTD 26% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
179,98 kr/L 90 kr
Tequila Rose 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Lauders Ruby Cask 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr Nielsen’s Discount 150 kr
139,99 kr/L 140 kr
Fleggaard 250 kr Nielsen’s Discount 262 kr
142,85 kr/L 250 kr
Jägermeister 1,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr Scandinavian Park 260 kr Nielsen’s Discount 270 kr
142,85 kr/L 250 kr
Glenfarclas Heritage 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr
328,56 kr/L 230 kr
Bushmills Malt 10 YO 40% 0,7 l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 230 kr Nielsen’s Discount 240 kr
328,56 kr/L 230 kr
Makers Mark 45% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 175 kr
249,99 kr/L 175 kr
Cuerpo Mojito 15% Bag in Box 3,0 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr Fleggaard 130 kr Scandinavian Park 130 kr
42,48 kr/L 127 kr
Smirnoff Mango Passion 25% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Stoli Vodka 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Primakov Vodka 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Smirnoff Raspberry Crush 25% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Smirnoff Vodka 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Kümmerling 35% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
139,98 kr/L 70 kr
Hot n' Sweet Tyrkisk Peber 30% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Nielsen’s Discount 142 kr
109,99 kr/L 110 kr
Famous Grouse Sherry Cask 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
159,99 kr/L 160 kr
Stroh Rom 60% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
169,99 kr/L 170 kr
Villa Massa Amaretto 30% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Glitter Fisk Diamond 0,7l 15% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Valhalla Mjød Wild Berry 14,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Shaker Astronaut 10% 6x0,33l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
30,30 kr/L 60 kr
Shaker Lemon&Lime 10% 6x0,33l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
30,30 kr/L 60 kr
O.P. Anderson Minipack 37% 10x0,05 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Fleggaard 100 kr
194,86 kr/L 97 kr
Larsen XO Cognac 1l 40% Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 450 kr Fleggaard 480 kr
449,93 kr/L 450 kr
Fleggaard 130 kr
259,98 kr/L 130 kr
Shots Party-Tablett 17,5% 48x0,02l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Calle 200 kr
208,32 kr/L 200 kr
Cuppa Pope Coffee Liqueur 18% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Hansen Präsident 42% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 kr Fleggaard 85 kr
96,41 kr/L 67 kr
Xanté Dark Chocolate 35% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
239,98 kr/L 120 kr
Famous Smoky Black 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Nielsen’s Discount 172 kr
159,99 kr/L 160 kr
Bushmills The Original 5 YO 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
159,99 kr/L 160 kr
Små Sport 16.4% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Små Love Pack 2x10 cl. 16,4% 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
199,95 kr/L 40 kr
Dimple Golden Selection 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr Nielsen’s Discount 172 kr
242,84 kr/L 170 kr
No.1 Premium Gin 37,5% 3 l. BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
75,00 kr/L 225 kr
No.1 Premium Vodka 37,5% 3 l. BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
75,00 kr/L 225 kr
No.1 Premium Rum 37,5% 3 l. BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
75,00 kr/L 225 kr
Jose Cuervo Silver 0,7l 35% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
178,56 kr/L 125 kr
Captain Morgan Spiced Gold 35% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr Fleggaard 110 kr
89,99 kr/L 90 kr
Freixenet Solare 11% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Monin sirup Lime Cordial 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Monin Rabarber Sirup 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Fleggaard 100 kr Calle 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Aalborg Porse Snaps 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 112 kr Nielsen’s Discount 116 kr
142,84 kr/L 100 kr
Aalborg Fad 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 110 kr Nielsen’s Discount 116 kr
142,84 kr/L 100 kr
Skandinaviska Snapsar 10x0,05l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Aalborg Dild Akvavit 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 120 kr Nielsen’s Discount 124 kr
142,84 kr/L 100 kr
Bacardi Tropical 27% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
185,70 kr/L 130 kr
Tanqueray London Dry Gin 41,3% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr Fleggaard 160 kr Nielsen’s Discount 191 kr
149,49 kr/L 149 kr
Passoa 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
109,99 kr/L 110 kr
Kahlua 16% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Berliner Luft 18% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Tamnavulin Double Cask 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Naked Malt 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Holger Danske Guld Snaps 32% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Cuba Kurant 30% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Dry Lemon 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Pure Vodka 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Aperol Aperitivo 11% 1 l. Italian Spritz Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr Fleggaard 100 kr
97,43 kr/L 97 kr
Cuba Raspberry 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Watermelon 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Diplomatico Mantuano 0,7L 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
228,56 kr/L 160 kr
Glen Moray Phoenix Rising 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Grant's Smokey BT 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
149,99 kr/L 150 kr
Absinthe Rodnik's 70% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Agitator Rye Rye 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Islay Mist Double Peated 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Fleggaard 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Label 5 Whisky 40% 0,2 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
124,95 kr/L 25 kr
Brøndums Fadlagret 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 96 kr
137,13 kr/L 96 kr
Martini Fiero 14,5% 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 52 kr Fleggaard 60 kr
69,91 kr/L 52 kr
Hot n' Sweet Hindbær/Lakrids 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
107,14 kr/L 75 kr
Skåne Fadlageret 0,7l 41% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
185,70 kr/L 130 kr
Hansen Rom Blå 40% 1 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr Fleggaard 100 kr
89,99 kr/L 90 kr
Bäska Droppar Akvavit 40% 0,5 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Fleggaard 80 kr
149,86 kr/L 75 kr
Xanté Original 1 l. 35% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Planteray Barbados Gr. Res. 1l. 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Jack Daniels Apple 35% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
199,99 kr/L 200 kr
Old Pulteney 12 YO 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
285,70 kr/L 200 kr
Per Se Aperitivo 14,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
178,57 kr/L 125 kr
Dinamarca XO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr Calle 150 kr
214,27 kr/L 150 kr
Pallini Limoncello 26 % 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Lillet Blanc 17% 0,75 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 112 kr Nielsen’s Discount 124 kr
133,32 kr/L 100 kr
Limoncello di Capri 32% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 116 kr
199,98 kr/L 100 kr
Fiorente Elderflower 20% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
199,98 kr/L 100 kr
Islay Mist 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr Fleggaard 130 kr
127,43 kr/L 127 kr
Poliakov Vodka Lemon 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Bornholm Blond ØKO 40% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
179,98 kr/L 90 kr
Glen Moray Peated 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Poliakov Strawberry 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Aalborg Rød Grød 20% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Bornholm S1 Rabar ØKO 25% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
179,98 kr/L 90 kr
Poliakov Vodka Green Apple 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Poliakov Vodka 37,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
92,86 kr/L 65 kr
Jack Daniel's Trucker Cap Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Martini Vibrante Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Tamnavulin Sherry Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Tanqueray Aperitivo 14,7% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Tequilacreme Jordbær Kilda 17% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
142,84 kr/L 100 kr
Norkap Akvavit 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr Nielsen’s Discount 90 kr
121,41 kr/L 85 kr
Captain Morgan White 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Nielsen’s Discount 120 kr Scandinavian Park 120 kr
109,99 kr/L 110 kr
Fernet Branca Menta 28% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr
159,99 kr/L 160 kr
Oskar Davidsen Solbærrom 21% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 80 kr Nielsen’s Discount 86 kr
114,27 kr/L 80 kr
Davidsen Gold 0,7l. 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Yeni Raki 45% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
185,70 kr/L 130 kr
Kleiner Feigling 20% 12x0,02 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
249,96 kr/L 60 kr
Små Shots Party Mix 16,4% 10x2 cl. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 75 kr
199,95 kr/L 40 kr
Agitator Swedish Blend 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
English Harbour 5YO 40% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Mionetto Aperitivo 11% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Absolut Vanilia 38% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Brøndums Æble Timian 30% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Nielsen’s Discount 86 kr
159,98 kr/L 80 kr
Brøndums Snaps Klar 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Nielsen’s Discount 97 kr
114,27 kr/L 80 kr
Fleggaard 80 kr
159,98 kr/L 80 kr
Torres Brandy 38% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 150 kr
149,93 kr/L 150 kr
Kümmerling 35% 12x20 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 90 kr
208,29 kr/L 50 kr
Captain Morgan Black Spiced 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Nielsen’s Discount 161 kr
129,99 kr/L 130 kr
Fleggaard 170 kr Scandinavian Park 170 kr Nielsen’s Discount 180 kr
113,33 kr/L 170 kr
Osborne Veterano 30% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Averna Amaro Bitter 29% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
119,99 kr/L 120 kr
Finlandia Vodka 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 130 kr Nielsen’s Discount 150 kr
119,99 kr/L 120 kr
Bacardi Rum Añejo 4 100cl Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr Nielsen’s Discount 187 kr
169,99 kr/L 170 kr
Tullamore D.E.W. Cafe Honey 35% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
171,41 kr/L 120 kr
Underberg 44% 30x20ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
283,32 kr/L 170 kr
Pure Shots Lakrids 30% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
120 kr
Pisang Ambon 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Jägermeister Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr Fleggaard 140 kr Scandinavian Park 149 kr
134,93 kr/L 135 kr
Holger Danske Akvavit 38% 0,7l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 59 kr Fleggaard 70 kr
84,33 kr/L 59 kr
Bols Advocaat 20% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
85,70 kr/L 60 kr
Martini Rosso 14,5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Martini Extra Dry 15% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Martini Bianco 14,5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Jägermeister 35% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Fleggaard 110 kr Nielsen’s Discount 112 kr
142,84 kr/L 100 kr
Hansen Rom Blå 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
107,13 kr/L 75 kr
Utö økologisk 38% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
149,98 kr/L 75 kr
Finsbury 0,0% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
42,84 kr/L 30 kr
Frangelico Hazelnut Licor 20% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
139,99 kr/L 140 kr
Kleiner Feigling 30x0,02 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
233,32 kr/L 140 kr
Holger Danske Guld 40% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 59 kr Fleggaard 70 kr
84,33 kr/L 59 kr
Classic Cocktails Mojito 12,5% 1,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
59,99 kr/L 90 kr
Fleggaard 90 kr
59,99 kr/L 90 kr
Prep´D Tom Collins 12% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
59,99 kr/L 90 kr
Prep´D Gin Paloma 12% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
59,99 kr/L 90 kr
Prep´D Raspberry 12% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
59,99 kr/L 90 kr
Johnnie Walker Black Label 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Calle 160 kr Nielsen’s Discount 180 kr
228,56 kr/L 160 kr
Limoncello Gagliano 28% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Fisk Original 30% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
109,99 kr/L 110 kr
Tullamore D.E.W. Honey 35% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Havana Club Especial 37,5 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Scandinavian Park 120 kr
157,13 kr/L 110 kr
Frøken Nielsen Sommerdram 38% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
139,98 kr/L 70 kr
Absolut Vodka Citron 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 125 kr
119,93 kr/L 120 kr
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Pitu do Brasil 0,7L 38% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Sambuca Casoni 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,43 kr/L 85 kr
Licor 43 31% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr Fleggaard 150 kr Calle 150 kr
149,93 kr/L 150 kr
Fleggaard 150 kr Nielsen’s Discount 165 kr
149,99 kr/L 150 kr
Koskenkorva Rhubarb 21% 0,5 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr Fleggaard 60 kr
109,98 kr/L 55 kr
Dooley's The Yellow One 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Baileys 17% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Scandinavian Park 120 kr
109,99 kr/L 110 kr
Sierra Tequila Silver 35% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
159,98 kr/L 80 kr
Le Favori Triple Sec 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Fireball Whisky 33% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 127 kr
142,84 kr/L 100 kr
Underberg 44% 12x20 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
312,46 kr/L 75 kr
Berliner Luft 24x0,02l 18% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
208,31 kr/L 100 kr
Polini VIP Limoncello 8% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Monin Sirup Vanilje Sukkerfri 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Cabo Bay White Rum 37,5% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 52 kr
71,41 kr/L 50 kr
FISK Pure RAW 16,4% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Grand Montand XO Brandy 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Punch Club PassionMojito 12,5% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
50,00 kr/L 75 kr
Punch Club Sex Beach 12,5% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
50,00 kr/L 75 kr
Punch Club Grapefruit 12,5% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
50,00 kr/L 75 kr
Punch Club Pina Colada 12,5% 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr Scandinavian Park 80 kr
50,00 kr/L 75 kr
O.P. Anderson AMP Shot 16% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Kleiner Feigling 20% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
119,98 kr/L 60 kr
Master of Mixes Margarita 1 Liter Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
Bacardi 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Scandinavian Park 140 kr
129,99 kr/L 130 kr
Gammel Dansk 38% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Calle 130 kr
129,99 kr/L 130 kr
Bacardi Razz 27% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr Scandinavian Park 140 kr
129,99 kr/L 130 kr
Davidsen Silver 0,7l. 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
Napoleon Le Cuvier VSOP Brandy 36% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
Valhalla Mjød 14,5% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 52 kr Fleggaard 60 kr
74,90 kr/L 52 kr
Fleggaard 20 kr
60,58 kr/L 20 kr
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Kleiner Feigling Mix-Bringsel 12x0,02l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr Fleggaard 60 kr
208,29 kr/L 50 kr
Kijafa Kirsebærvin 16% 0,7L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Cuba Pineapple 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Absolut Vodka 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr Calle 125 kr
124,99 kr/L 125 kr
Små Grønne 0,7l. 30% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
57,13 kr/L 40 kr
Fleggaard 35 kr
583,17 kr/L 35 kr
Nordsø Bitter 30% 4x0,02l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
437,38 kr/L 35 kr
Holiday Cream Liqueur 17% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 kr Fleggaard 50 kr
58,83 kr/L 41 kr
Glitter Fisk Ruby 15% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
121,41 kr/L 85 kr
Aperol RTD 10,5% 3x0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
99,98 kr/L 60 kr
Cuba Caramel 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Strawberry 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Orange 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Martini Floreale Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Cuba Passion 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr Scandinavian Park 80 kr
99,99 kr/L 70 kr
Dr. Nielsens Bitter 38% 0,7 l. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr Fleggaard 90 kr Nielsen’s Discount 105 kr
121,41 kr/L 85 kr
Arnbitter 50% 3x2 cl. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 34 kr
566,50 kr/L 34 kr
Perlino vermouth Rosso 15% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 42 kr
41,99 kr/L 42 kr
Perlino Vermouth Dry 15% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 42 kr
41,99 kr/L 42 kr
Perlino vermouth Bianco 15% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 42 kr
41,99 kr/L 42 kr
Pure Lakrids 16,4% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 120 kr
142,84 kr/L 100 kr
Monin Sirup Karamel Sukkerfri 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Malibu Original 18% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 115 kr Scandinavian Park 127 kr
114,99 kr/L 115 kr
Små Fugle 16,4% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Fleggaard 60 kr Calle 60 kr
59,93 kr/L 60 kr
Villa Donata Limoncello 0,7l 28% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
114,27 kr/L 80 kr
GaJol Gul 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Små Sure Shots Cola 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Crystal Pirate White Rum 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Dooley's White Berry 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Cuba Mango 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Galliano 30% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Scandinavian Park 112 kr Nielsen’s Discount 135 kr
157,13 kr/L 110 kr
Jägermeister Orange 33% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
157,13 kr/L 110 kr
Ouzo 12 40% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr Nielsen’s Discount 127 kr
109,99 kr/L 110 kr
Gammel Dansk 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 108 kr Nielsen’s Discount 120 kr
154,27 kr/L 108 kr
Primakov Vodka 37,5% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 kr Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
58,83 kr/L 41 kr
Master of Mixes Pina Colada 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Batida de Coco 16% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Monin Pina Colada Mix 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Små Sure Sour Mango 16.4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Monin Margarita Mix 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Aalborg Taffel Akvavit 45% 0,1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
249,90 kr/L 25 kr
Jensen Bitter 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr Nielsen’s Discount 94 kr
107,13 kr/L 75 kr
Råstoff Pineapple 16,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Råstoff Raw Lakrids Shot 16.4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Piratens Akvavit 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
128,56 kr/L 90 kr
Master Of Mixes Paloma Mixer 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Små Blå 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 75 kr
59,99 kr/L 60 kr
Monin Mojito Cocktail Mix 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Bols Creme de Banana 17% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
85,70 kr/L 60 kr
Master of Mixes Mojito 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Master Of Mixes Porn Star 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Bols Blue 21% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 75 kr
85,70 kr/L 60 kr
Zubrowka Bison Grass Vodka 1l. 37,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
99,99 kr/L 100 kr
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Dooley's Toffee Creamy 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Sheridan's Likør 15,5% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 95 kr Nielsen’s Discount 101 kr
189,98 kr/L 95 kr
Holger Danske Klar Snaps 32% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Minttu Choco 32% 0,5l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Fleggaard 65 kr
119,86 kr/L 60 kr
Koskenkorva Creme Strawb. 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Ströms Punsch 26% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
119,98 kr/L 60 kr
Koskenkorva Minttu 35% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
119,98 kr/L 60 kr
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 100 kr Nielsen’s Discount 112 kr
128,56 kr/L 90 kr
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
89,99 kr/L 90 kr
Fleggaard 90 kr
179,98 kr/L 90 kr
Johnnie Walker Red Label 0,7l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Nielsen’s Discount 97 kr
128,56 kr/L 90 kr
Monin sirup Passionsfrugt 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Specht Slivovitz 0,7L 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 89 kr Nielsen’s Discount 101 kr
127,14 kr/L 89 kr
Kleiner Klopfer Sour Mix 15% 25x20ml Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 75 kr
149,98 kr/L 75 kr
Kleiner Klopfer Fun Mix 15-17% 25x20 ml Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 75 kr
149,98 kr/L 75 kr
Kleiner Klopfer Crazy Mix 15-20% 25x20 ml Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 75 kr
149,98 kr/L 75 kr
Kleiner Klopfer Lady Mix 16-17% 25x20 ml Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 75 kr
149,98 kr/L 75 kr
Pileus Ouzo 37,5% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Fleggaard 60 kr
85,61 kr/L 60 kr
Bailey's Chocolate 0,5l 15,7% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
170,00 kr/L 85 kr
Koskenkorva Salmiakki 30% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
119,98 kr/L 60 kr
Monin Hindbær Sirup 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Monin Sirup Fransk Vanilje 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
MONIN Sirup Jordbær 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 56 kr
71,41 kr/L 50 kr
Monin Sirup Karamel 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Monin Sirup Kokos 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Patronbælte uden rør Blå Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
70 kr
Patronbælte uden rør Pink Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
70 kr
Gammel Dansk 38% 3x0,03 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
388,78 kr/L 35 kr
J.P. Chenet Brandy VSOP 36% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 85 kr
114,27 kr/L 80 kr
Captain Morgan Spiced Gold 35% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 85 kr Nielsen’s Discount 90 kr
114,27 kr/L 80 kr
GaJol Granatæble 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
79,99 kr/L 80 kr
Monin Sirup Mango 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Bucah Coffee Sambuca Likør 38% 0,7l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,43 kr/L 50 kr
Kirsebærvin 14% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr Scandinavian Park 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Poliakov Vodka 37,5% 0,2 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
124,95 kr/L 25 kr
Monin Saltet Karamel Sirup 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Fleggaard 75 kr
312,46 kr/L 75 kr
Smirnoff Crush Lemon 10% 0,33l + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 18 kr
54,52 kr/L 18 kr
Jameson Cold Brew 30% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
71,41 kr/L 50 kr
Koskenkorva Creme Caramel 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Sourz Apple 15% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
99,99 kr/L 70 kr
Stroh Jagertee 40% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
139,98 kr/L 70 kr
Små Sure Jungle Fruits 16,4% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 75 kr
59,93 kr/L 60 kr
Minttu Peppermint 40% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Nielsen’s Discount 71 kr
139,98 kr/L 70 kr
Små Konger 16,4% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 75 kr
59,93 kr/L 60 kr
Små Sure Twisted 16,4 % 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Små Sure Blåbær 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Små Bats 16.4% 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Hubertus Shot Mint 18% 24x20ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
124,98 kr/L 60 kr
Små Sure Bubble Fizz 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Flügel 10% 10x2 cl Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
299,95 kr/L 60 kr
Hubertus Shot Bitter 30% 24x20ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
124,98 kr/L 60 kr
Master of Mixes Bloody Mary 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Små Sure Sour Raspberry 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Calle 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Hubertus Shot Lakrids 16% 24x20ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Calle 60 kr
124,98 kr/L 60 kr
Små Sour Peach 16,4% 1L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Boente´s Zicken 24x0,02L 15% 0,48l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 59 kr
122,92 kr/L 59 kr
Boente´s Boom 24x0,02L 15% 0,48l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 59 kr Calle 59 kr
122,92 kr/L 59 kr
Master Of Mixes Lime Juice 0,375l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
106,64 kr/L 40 kr
Master Of Mixes Citron Juice 0,375l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
106,64 kr/L 40 kr
Glenfiddich 12yo Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Minttu Peppermint 32% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
129,98 kr/L 65 kr
Johnnie Walker Gold Reserve 40% 0,7 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr Fleggaard 300 kr
428,47 kr/L 300 kr
Larsen VSOP 40% 1 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr Fleggaard 300 kr
299,93 kr/L 300 kr
No.1 Old Caribbean White 1L 35% Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 90 kr
89,93 kr/L 90 kr
Singleton 12 YO Whisky 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr Nielsen’s Discount 225 kr
285,70 kr/L 200 kr
Dirty Harry Lakridslikør 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 56 kr
99,98 kr/L 50 kr
Små Sure Æble 16,4% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
59,99 kr/L 60 kr
Glen Moray Chardonnay Cask 40% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
199,99 kr/L 140 kr
Creme de Cassis Sisca 15% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
85,70 kr/L 60 kr
Koskenkorva Espresso 21% 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
139,98 kr/L 70 kr
Terra Verde XOS Chocolate 38% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
257,13 kr/L 180 kr
Aalborg Export Akvavit 38% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 104 kr Nielsen’s Discount 112 kr
128,56 kr/L 90 kr
Hansen Golden Rum 37,5% 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 105 kr
99,99 kr/L 100 kr
Sismofytter Original 16,4% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
107,13 kr/L 75 kr
Licor 43 Chocolate 16% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
185,70 kr/L 130 kr
Fleggaard 20 kr
40,00 kr/L 20 kr
Jack Daniel's&Cola 10% 0,33 l. + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
60,58 kr/L 20 kr
RTD Pina Colada 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
47,14 kr/L 33 kr
RTD Mojito 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
47,14 kr/L 33 kr
RTD Strawberry Daiquiri 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
47,14 kr/L 33 kr
RTD Sex on the Beach 15% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
47,14 kr/L 33 kr
Stay Esp. Martini 16,4% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
35,71 kr/L 25 kr
Fleggaard 40 kr
79,98 kr/L 40 kr
Cream Liqueur Salted Caramel 15% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
79,98 kr/L 40 kr
Amaratto Cordelio 21,5% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
50,00 kr/L 35 kr
Jagdtraum Urtelikør 35% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 55 kr
78,56 kr/L 55 kr
Æblesnaps 21,8% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
64,27 kr/L 45 kr
Fleggaard 44 kr
135,38 kr/L 44 kr
Frozen Coktails Mix 5-pack 5% 0,325l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 44 kr
135,38 kr/L 44 kr
Shake-It Sugarcane 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Shake-It Mango 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Shake-It Lime 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Shake-It Blue Curacao 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Shake-It Grenadine 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Shake-it Rhubarb 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Shake-It Strawberry 0,5l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Shake-It Passion 0,5 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
59,98 kr/L 30 kr
Jägermeister Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 67 kr
277,72 kr/L 50 kr
Polini VIP Spritz 8% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
BARMIX Sirup, Rhubarb 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Nielsen’s Discount 34 kr Scandinavian Park 35 kr
54,00 kr/L 27 kr
BARMIX Sirup, Mango 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Nielsen’s Discount 34 kr Scandinavian Park 35 kr
54,00 kr/L 27 kr
BARMIX Sirup, Grenadine 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 35 kr
54,00 kr/L 27 kr
Barmix Sirup Sugar Cane 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 35 kr
54,00 kr/L 27 kr
BARMIX Sirup, Strawberry 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
54,00 kr/L 27 kr
BARMIX Sirup, Curacao Blue 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 35 kr
54,00 kr/L 27 kr
BARMIX Sirup Passion 0,5L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
54,00 kr/L 27 kr
BARMIX Sirup, Lime 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Nielsen’s Discount 34 kr Scandinavian Park 35 kr
54,00 kr/L 27 kr
Monin Pumpe Pumpe til sirup Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
27 kr
Dr. Nielsens Bitter 38% 3-pak Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
25 kr
Fleggaard 20 kr
60,58 kr/L 20 kr
Små Party Mix Rør 16,4% 5x2cl Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
349,90 kr/L 35 kr
Fleggaard 18 kr
54,52 kr/L 18 kr
Kanelsnegl Creme Likør 15% 0,5l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
50,00 kr/L 25 kr
Boonekamp Guter Stern 40% 3X20ml Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
166,50 kr/L 10 kr
Cointreau Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Tullamore D.E.W. Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Hendrick's Gin Miniature 0,05l 41,4% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Fleggaard 20 kr
250,00 kr/L 20 kr
Underberg Herbtini 3x0,02l 27% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
333,33 kr/L 20 kr
Primakov Vodka 37,5 0,1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
99,90 kr/L 10 kr
Jagtbitter 4pk 4x0,02l 30% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
249,88 kr/L 20 kr
Gibson's Gin 37,5% 0,2 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
50,00 kr/L 10 kr
Fleggaard 15 kr Scandinavian Park 18 kr
60,00 kr/L 15 kr
BACARDI Mojito 10 % 0,25l + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
60,00 kr/L 15 kr
Smirnoff Ice Apple 10% 0,25l + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
60,00 kr/L 15 kr
Bacardi Razz Mojito 10% 0,25 + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr Scandinavian Park 18 kr
15 kr
Bacardi Pina Colada 10% 0,25l + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
60,00 kr/L 15 kr
Smirnoff Ice Guarana 10% 0,25l + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
60,00 kr/L 15 kr
Jack Daniel's Vognpolet Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
5 kr
Jägermeister Lommelærke 35% 0,1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
249,90 kr/L 25 kr
Fleggaard 10 kr
40,00 kr/L 10 kr
Fleggaard 15 kr Scandinavian Park 18 kr
60,00 kr/L 15 kr
Fleggaard 10 kr
40,00 kr/L 10 kr
Fleggaard 10 kr
40,00 kr/L 10 kr
The Famous Grouse Miniature 0,05l 40% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
400,00 kr/L 20 kr
Smirnoff Ice Raspb. 10% 0,25l + pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
60,00 kr/L 15 kr
Jack Daniel's Sticker 8er-Set Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 2 kr
2 kr
Jägermeister Miniature 35% 0,04 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
249,75 kr/L 10 kr
Jack Daniel's Nøglering Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
5 kr
SMÅ Bats rør 16,4% 0,02l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
250,00 kr/L 5 kr
Sismofytter rør 0,02l. 16,4% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
250,00 kr/L 5 kr
Små Fugle rør 16,4% 0,02l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
250,00 kr/L 5 kr
Fleggaard 5 kr
250,00 kr/L 5 kr
Små Sure Rør Raspberry 16,4% 0,02l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
250,00 kr/L 5 kr
Fleggaard 5 kr
249,50 kr/L 5 kr
Små Sport rør 16,4% 0,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 5 kr
5 kr
Malteco 10YO 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
200 kr
Glenfarclas 15 år 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 530 kr
530 kr
Fleggaard 500 kr
500 kr
Glamtí Sparkling Tea Lemon 0,75l 5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Speyburn Jerez 40% 1l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
350 kr
Kilchoman Sanaig 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 430 kr
430 kr
Små Lilla 1l 16,4 % Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
45 kr
Fleggaard 300 kr
300 kr
Licor 43 Miniature 0,05l 31% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
High Coast Timmer 48% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Glenfiddich XX 47% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 430 kr
430 kr
Octomore 15.2 57,9% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.099 kr
1.099 kr
Silkie Dark Smokier 46% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 270 kr
270 kr
Octomore 10 YO 54,3% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.399 kr
1.399 kr
Underberg 44% 4x20 ml. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
30 kr
Balvenie Caribbean Cask 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 650 kr
650 kr
Highland Park 18 YO 43% 0,7 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 900 kr Nielsen’s Discount 1.012 kr
900 kr
Kilchoman Port Cast 50% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
600 kr
Xante Rum Pear 30% 0,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
90 kr
Glenfarclas 10 år 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Kleiner Klopfer Cream 17 % 25x0,02l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 75 kr
75 kr
Pure Shots Granatæble 30% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
120 kr
Balvenie American Oak 43% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 470 kr
470 kr
Fleggaard 1.000 kr
1.000 kr
Jack Daniel's Beanie Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
50 kr
Camus Ile De Rè Fine Island 40% 0,7l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
330 kr
Schogetten Edel Zartbitter Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 kr
13 kr
Rushkinoff Vodka & Strawberry Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr
90 kr
Luv & Lee Hanseatic Sloe Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
Skyy Vodka Citrus Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 131 kr
131 kr
Davidoff Cognac VSOP Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 375 kr
375 kr
Crystal Head Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 465 kr
465 kr
Smirnoff Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 165 kr
165 kr
Moskovskaya Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 118 kr
118 kr
GMG Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 56 kr
56 kr
Campari Bitter Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Meukow Cognac VS Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 285 kr
285 kr
Ketel One Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 kr
187 kr
Jägermeister & Promo Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Grasovka Bisongrass Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 kr
124 kr
G'Vine Gin de France Nouaison Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Virtuous by Nature Bitter Lemon Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
Montezuma Aztec Gold Tequila Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 kr
109 kr
Bleu D'Argent London Dry Gin Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr Nielsen’s Discount 90 kr
85 kr
Smirnoff White Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 kr
247 kr
Smirnoff Blue Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 157 kr
157 kr
Torres 10 Imperial Brandy Gran Reserva Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Jägermeister Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 525 kr Scandinavian Park 539 kr
525 kr
Meukow Cognac VSOP Superior Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 349 kr
349 kr
Runa Silver Organic Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 kr
187 kr
Drumshanbo Gunpowder Irish Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 kr
247 kr
Koskenkorva Ginger Shot Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr
60 kr
Oxley London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 240 kr
240 kr
Hammerfall Premium Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
Boonekamp Magenbitter Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Talon's Select Blended Malt Scotch Whisky Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 kr
187 kr
Bacardi Carta Blanca Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 495 kr
495 kr
No. 1 Premium Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr
86 kr
Bivrost Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr
127 kr
Sierra Tequila Reposado Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr
105 kr
Few Breakfast Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
No. 1 Premium Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 kr Scandinavian Park 220 kr
195 kr
Fernet-Branca Bitter Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 32 kr
32 kr
No. 1 Premium Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 kr Scandinavian Park 220 kr
195 kr
Jinzu London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Jägermeister Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 22 kr
22 kr
Gordon's London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr
105 kr
Viru Valge Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Absolut Grapefruit Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
Schogetten Edel-Zartbitter-Haselnuss Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 kr
13 kr
Vecchia Romagna Nera Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 112 kr Nielsen’s Discount 120 kr
112 kr
Bareksten Botanical Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
Bacardi Carta Negra Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr Scandinavian Park 140 kr
135 kr
Skyy Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr
127 kr
Danzka Vodka Currant Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr Nielsen’s Discount 124 kr
120 kr
Bacardi Limón Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr Scandinavian Park 140 kr
135 kr
Brøndums Kryddersnaps Rabarber & Ingefær Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr
86 kr
Nordsø Bitter Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr
105 kr
Ritter Sport BV Halbbitter 50% Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 12 kr Scandinavian Park 13 kr
12 kr
Danzka Vodka Citrus Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 kr
124 kr
Absolut 100 Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 240 kr
240 kr
High Coast Box Whisky The Explorer Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
SOS Spirit of Sylt Black Label Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 232 kr
232 kr
Virtuous by Nature Ginger Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
No. 3 London Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 kr
247 kr
Smirnoff Vodka PET Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 14 kr
14 kr
Danzka Vodka Grapefruit Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 kr
124 kr
Danzka Vodka Cranraz Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr
127 kr
O.P Anderson Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Kyrö Napue Rye Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 277 kr
277 kr
Bacardi Carta Blanca Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Nielsen’s Discount 101 kr
100 kr
Salitos flavoured with Tequila Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 172 kr
172 kr
Mackmyra Kreatör Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Gammel Dansk Bitter Dram Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 600 kr
600 kr
Runa Dark Label Organic Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 kr
187 kr
Mackmyra Lab+Distillery Organic Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 kr
187 kr
Jägermeister Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr
60 kr
Bacardi Añejo 4 Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr
135 kr
Bombay Dry Gin Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr Nielsen’s Discount 142 kr
140 kr
Jaisalmer Indian Craft Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Nissin Cup Noodles Ginger Chicken Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 9 kr Scandinavian Park 10 kr
9 kr
No. 1 Premium Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 82 kr
82 kr
Thorn Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr
135 kr
Virtuous by Nature Raspberry Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
Elephant Strength Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 kr Nielsen’s Discount 300 kr
284 kr
Bols Cherry Brandy Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr
75 kr
Marlborough London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Gin Barco Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 169 kr
169 kr
Absolut Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Hayman's Cordial Gin Cask Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 240 kr
240 kr
Smirnoff Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 412 kr
412 kr
Gin Sul Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Bosford Rosé Premium Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Crystal Head Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 2.625 kr
2.625 kr
Jägermeister Scharf Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr
112 kr
Larios London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr
105 kr
Türkisch Pfeffer Vodka Shot Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 82 kr
82 kr
Jägermeister Manifest Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 172 kr
172 kr
Wild Wombat Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 337 kr
337 kr
Runa Old School Yellow Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 412 kr
412 kr
Vikingfjord Vodka of Norway Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 kr
109 kr
Togouchi Premium Japanese Blended Whisky Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 349 kr
349 kr
G'Vine Gin de France Floraison Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Icelanding Eagle Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 210 kr
210 kr
Caribia Ginger Taste Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 34 kr
34 kr
Brøndums Snaps Gylden Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr
105 kr
Few Barrel Aged Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 337 kr
337 kr
Bacardi Carta Blanca Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 kr
195 kr
Monin Sirup Bitter Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 56 kr
56 kr
Bombay Sapphire Gin & Tonic Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 21 kr Nielsen’s Discount 22 kr
21 kr
Absolut Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 975 kr
975 kr
Absolut Mango Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr
135 kr
Gin Mare Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Togouchi 9y Japanese Blended Whisky Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 577 kr
577 kr
Earl Brown Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr
75 kr
Montezuma Tequila Silver Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 kr
109 kr
Virtuous by Nature Chili Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
London Hill Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 kr
124 kr
Camitz Sparkling Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 kr
262 kr
Few American Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
Puschkin Vodka Ice-Filtered Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Grey Goose Vodka Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 260 kr Nielsen’s Discount 285 kr
260 kr
Heinr. von Have Prototyp 2.0 London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
Tenjaku Blended Whiskey Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 kr
150 kr
Elsker Dry Pink Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 202 kr
202 kr
Virtuous by Nature Blond Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
Moskovskaya Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr
67 kr
Gordon's London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr
90 kr
Purity Vodka Ultra 34 Premium Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 217 kr
217 kr
Bacardi Spiced Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 kr
195 kr
Lordson Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr
60 kr
Finsbury Dry Gin Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr Nielsen’s Discount 142 kr
80 kr
Glen Elgin 12y Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 kr
300 kr
Roslags Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 180 kr
180 kr
1-Enkelt Bitter Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr Nielsen’s Discount 172 kr
149 kr
DPG Smirnoff Ice Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 172 kr
172 kr
No. 1 Premium Vodka Kiwi Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr
86 kr
Edinburgh Gin Seaside Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 255 kr
255 kr
No. 1 Premium Vodka Pomegranate Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 kr
86 kr
Frapin Cognac VS Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 225 kr
225 kr
Crafter's London Dry Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 210 kr
210 kr
Bacardi Carta Blanca Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr
120 kr
Copenhagen Citronsnaps Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 50 kr
50 kr
Absolut Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 16 kr
16 kr
Roslags Whisky Double Single Cask Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 592 kr
592 kr
No. 1 Premium Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr
60 kr
Absolut Lime Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 142 kr
142 kr
Kamasutra Ginseng & Vodka Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 82 kr
82 kr
Campari Bitter Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr Nielsen’s Discount 157 kr
140 kr
Monkey 47 Sloe Gin Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 307 kr
307 kr
Von Oosten Bitter Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr
105 kr
Bacardi Carta Blanca Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 15 kr
15 kr
Bols Apricot Brandy Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 71 kr
71 kr
Fernet Branca 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 kr
170 kr
Absolut Vodka 1l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 130 kr
130 kr
JackDaniels & Coca Cola 0,33L Dåse plus pant Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 21 kr
21 kr
Kahlua Coffee Likør 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr
149 kr
Scandinavian Park 18 kr
18 kr
Underberg 12 x0,02 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Underberg 30 x0,02 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr
149 kr
Fjodor Vodka 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 48 kr
48 kr
Aperol 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 115 kr
115 kr
Baileys 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Brøndums Snaps Klar 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Kleiner Feigling 30 x 0,02 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr
120 kr
Råstoff jordbær og rababer 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Nielsen’s Discount 112 kr
100 kr
Bombay Sapphire Dry Gin 1,0 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 kr
160 kr
Jägermeister Automat 60x0,02l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 337 kr
337 kr
Freigraf Boonekamp 4 x 0,02 ltr Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 12 kr
12 kr
Fireball liqueur med cinnamon og whisky 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr
120 kr
A.H.Riise XO Reserve Explorer 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 400 kr
400 kr
Planteray Barbados Grande Reserve 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr
179 kr
Espero Caribberian Orange Liqueur Creole 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr
200 kr
Bacardi Carta Blanca 1,5L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 150 kr
150 kr
Nelson's Jagdbitter 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr
70 kr
Nordic by Nature Gin økologisk 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Små Grönne 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Tullamore Dew 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr
140 kr
Davidsen's Guld Rom 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Crown Royal 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 280 kr
280 kr
Triple Sec Orange likør 0,7L Le Favori Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Niepoort 10Y Tawny 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 230 kr
230 kr
Gordon's London Dry Gin 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Ouzo Plomari 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Kraken Black Spiced Rom 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr
140 kr
Tanqueray Rangpur Gin Lime 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 kr
135 kr
Gin Citadelle 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 kr
170 kr
Jack Daniel's No.7 Tennesse Whiskey 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr
149 kr
Bacardi Oro 1,0L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr
140 kr
Papidoux Calvados Fine 0.7 ltr. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 97 kr
97 kr
A.H.Riise Rom/Cream Liqueur 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 kr
160 kr
Malfy Gin Miniatur Set 4x0,05L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 kr
135 kr
Angostura Aromatic 0,2 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 kr
110 kr
Schierker Feuerstein Kräuter 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Old Pascas Dark Rum 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 97 kr
97 kr
Old Pascas Ron Blanco 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 97 kr
97 kr
Gammel Dansk Bitter Dram 1,0 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 kr
160 kr
Finsbury 0,0 Gin 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Cognac Pettersen XO 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr
149 kr
Gordon's Pink Gin 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Caffo Limoncello Limuni 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr
120 kr
Gin Mare 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 260 kr
260 kr
Cointreau 0.7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 130 kr
130 kr
Branca Menta 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 kr
170 kr
Elijah Craig 12Y 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 269 kr
269 kr
Grants Scotch Whisky 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Golden Cream flødelikør 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr
40 kr
Ron Barcelo Gran Anejo 0.7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr
140 kr
Martini Rosso 1l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Nørregade Blå Ugler 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Kleiner Klopfer Solbær 25x0,02L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Sierra Tequila Silver 0.7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Lillet Berry 3 x 0,2l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 66 kr
66 kr
Presidential Porto 20Y 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 374 kr
374 kr
Aperol Spritz 3 x 0,2 L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Ardbeg Wee Beastie 5Y 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 kr
284 kr
Zicken Box 24x0,02L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Små sure Blåbærsmag 1L Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Scandinavian Park 75 kr
60 kr
Alpenschnaps Hindbær 0,5L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 kr
63 kr
Amaretto Romanza 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 kr
45 kr
abSACKer Hasselnøddelikør 12x0,02L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Ukiyo Tokyo Dry Gin 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr
200 kr
Advocaat æggelikør 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 41 kr
41 kr
A.H.Riise XO Thin Blue Line 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 400 kr
400 kr
Arehucas Guanche Ron Miel 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Danzka Vodka Mini Mix 4x0,05L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr
70 kr
Feigling Cookie Vanilla 0,5L vegan Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Cuba Pineapple med vodka 0,7 l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Scandinavian Park 80 kr
75 kr
Canerock Spiced Jamaika Rom 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 239 kr
239 kr
Cuba Strawberry Vodka 0,7l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Scandinavian Park 80 kr
75 kr
Fernet Branca 3 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 579 kr
579 kr
Bols Blue Curacao 0,5 ltr. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr
50 kr
Geranium Gin 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 220 kr
220 kr
Delaforce Port Ruby 0,75 ltr. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Bushmills Black Bush Irish Whiskey 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 kr
160 kr
Feigling´s Coco Bisquit 0,5l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Lillet Rosé 0,7 L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 112 kr Nielsen’s Discount 124 kr
112 kr
Larsen VSOP Cognac 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 kr
284 kr
Malfy Gin Original 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 185 kr
185 kr
Old Barco de Cargas XO 40% 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr
149 kr
Licor 43 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 112 kr
112 kr
Lagavulin Islay Single Malt 16Y 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 449 kr
449 kr
KilDA Tequila Cream jordbær 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Martini Extra Dry 1l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Xante Liquer 1l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 215 kr
215 kr
Sierra Tequila Repasado Gold 0.7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Plombir Fløde likør vanilje 0,5L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Puschkin Vodka 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 kr
67 kr
Underberg bælte med 24x0,02L 44% Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 299 kr
299 kr
Southern Comfort 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Små Sure hindbær 1,0L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Rozès Tawny Porto 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Villa Massa Limoncello 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 kr
135 kr
Asmussen Jamaica Rum 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 kr
63 kr
Scandinavian Park 209 kr
209 kr
Wodka Gorbatschow 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 kr
63 kr
Carlos I 0,7 ltr. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 194 kr
194 kr
Kümmerling Pfefferminz 25x0,02L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Havana Club 3Y 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Creme de Cassissée 0,7 ltr. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Kentucky Blended Bourbon 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr
70 kr
Små Sure Jordbær 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Cuba Caramel med vodka 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Malibu Pineapple 0,25L Ds. 10% DPG Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 16 kr
16 kr
Martini Bianco 1l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Vodka Energy Tændrør 12x0,02L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Cuba Orange Vodka 0,7 ltr. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Scandinavian Park 80 kr
75 kr
Jim Beam 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr
149 kr
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Ouzo 10deka 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
The Botanist Islay Dry Gin 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr
200 kr
Jägermeister 24x0,02l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 145 kr
145 kr
Fernet Branca 3x0,02L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 30 kr
30 kr
Råstoff salt-karamel 0,7l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr Nielsen’s Discount 112 kr
100 kr
Zubrowka Biala Vodka 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
No.1 Rom 3 L BiB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 210 kr Scandinavian Park 230 kr
210 kr
Der gute Pott 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Gordons Pink med Tonic 0,25L Ds. 10% DPG Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 18 kr
18 kr
Havana Club 7Y 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr
179 kr
Nelsons Glen Elk Black Label Scotch Whisky 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Aalborg Taffel Akvavit 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Becherovka 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 104 kr
104 kr
Aalborg Taffel Akvavit 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr
140 kr
Råstoff Pineapple-Vanilla Shot 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Bacardi Spiced&Cola 0,25L dåse plus pant Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 18 kr
18 kr
Amaretto Cordeliom 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 kr
37 kr
Scandinavian Park 24 kr
24 kr
Absolut Vodka 1,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 kr
284 kr
Skyy Vodka1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr
120 kr
Maker's Mark Bourbon Whisky 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 kr
170 kr
Stroh 80, 80% alk., 1 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr
179 kr
Botran 15 Reserva Ron de Guatemala 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 239 kr
239 kr
Den originale Fisk 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Espero Coconut & Rom 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr
200 kr
Bacardi Spiced 1,5L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 150 kr
150 kr
Taylor`s Fine Tawny 0.75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 98 kr
98 kr
Brøndums Snaps, 40% alk., 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Ron Matusalem Gran Reserva 15 Solera 0,7 ltr. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 kr
179 kr
Baileys Strawberry&Cream 0,5L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Tia Maria 0,7 ltr. Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr
120 kr
Oldesloer Korn 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 kr
45 kr
Label 5 Blended Scotch Whisky 1,0 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Specht Frugt brandy Williams Christ Pære 0,5L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 kr
63 kr
Captain Morgan & Mojito 0,25L Ds. 10% DPG Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 18 kr
18 kr
Hendrick´s Gin 0,7L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 239 kr
239 kr
Branca Menta 0,7 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr