DA EN SV
Indkøbsliste 0

Vin

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

52 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Wolfberger Cremant Brut 0,75l 12% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 90 kr
106,65 kr/L 80 kr
Freixenet Cordon Negro Brut 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Henkell Trocken 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Mionetto Prosecco Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
93,33 kr/L 140 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Segura Viudas Cava Brut 12% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Gratien Meyer Crémant de Loire 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
70 kr
Freixenet Carta Rosé Dry 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 65 kr
86,65 kr/L 65 kr
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Legero Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Why Not Prosecco DOC 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Carta Medium Dry 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Carta 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Manfredi Moscato Rosè Spumante 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Mionetto Prosecco DOC Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Mucho Más Sparkling Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Henkell Trocken 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 45 kr Nielsen’s Discount 49 kr
53,32 kr/L 40 kr
Mucho Mas Sparkling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Mionetto Frizzante 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 56 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Manfredi Moscato D'Asti 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Verdi Spumante 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Cero Coma Sparkling Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
40,00 kr/L 30 kr
Sandara Mimosa 7,5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara White 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara Spritz 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Fleggaard 30 kr
30 kr
Verdi Mango Sparkletini 5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara Mojito 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Mionetto 0,0% 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Mionetto Prosecco DOC 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Verdi Sparkletini Peach 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Robby Bubble Exotic 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Robby Bubble Apple-Cherry 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr Nielsen’s Discount 26 kr Scandinavian Park 27 kr
33,32 kr/L 25 kr
Verdi Sparkletini Raspberry 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Verdi Sparkletini Strawberry 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Manfredi Brachetto Frizzante 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Vina Tendida Rosé Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Vina Tendida Moscato Bianco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Maranello Rosato 0,75l 5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Vina Tendida Moscato Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Maranello White 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara Rosé 7,5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Calle 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Vina Tendida Fizzy Blue 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Frissé Sangria Blanco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Frisse Sangria Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Frisse Frizzante Blue Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr