DA EN SV
Indkøbsliste 0

Vin

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

252 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Fleggaard 1.500 kr
1.999,99 kr/L 1.500 kr
Castillo Ygay 2012 Gran Reserva 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.777 kr
2.369,33 kr/L 1.777 kr
Aromes de Pavie 2016 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
799,99 kr/L 600 kr
Don Melchor Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 799 kr
1.065,33 kr/L 799 kr
Solaia Antinori 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 2.399 kr
3.198,67 kr/L 2.399 kr
Fleggaard 350 kr
466,65 kr/L 350 kr
Altair 2022 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
533,32 kr/L 400 kr
Prunotto Barolo DOCG 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr Fleggaard 320 kr
159,99 kr/L 120 kr
Gaja Promis 2023 Ca'Marcanda 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Anima Negra Son Negre 2022 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.500 kr
1.999,99 kr/L 1.500 kr
Margaux de Brane 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Ch. Fombrauge St. Emilion 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 240 kr
319,99 kr/L 240 kr
Esprit de Pavie 2018 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Ch. Lynch Moussas Paulliac 2022 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 290 kr
386,65 kr/L 290 kr
Peppoli Chianti Classico 2024 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr Fleggaard 130 kr
159,99 kr/L 120 kr
Chateau Suduiraut 2014 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
533,20 kr/L 400 kr
Markus Molitor Pinot Noir 1* 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Louis Jadot Sant. Cl. de Malte 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
373,32 kr/L 280 kr
Louis Jadot Pinot Noir Jacobins 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Fleggaard 1.599 kr
2.132,00 kr/L 1.599 kr
Penfolds Grange Shiraz 2012 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 3.000 kr
4.000,00 kr/L 3.000 kr
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Heritages Vacqueyras Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Matsu El Recio Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
166,66 kr/L 250 kr
Masi Nectar Campofiorin 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Fleggaard 90 kr
79,91 kr/L 60 kr
Hacienda Monasterio Cosecha 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Muga Reserva Rioja 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Protos 27 Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Finca Resalso Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Anima Negra AN 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Fleggaard 220 kr
293,32 kr/L 220 kr
Aalto Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Fleggaard 350 kr
350 kr
Faustino Rivero Ulecia Rød 5L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
16,00 kr/L 80 kr
Apothic Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Nielsen’s Discount 165 kr
53,33 kr/L 160 kr
Flor de Pingus 2023 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 800 kr
1.066,65 kr/L 800 kr
Amicale Rosso 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr Fleggaard 140 kr Scandinavian Park 140 kr
42,48 kr/L 127 kr
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Cabo de Hornos 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Masi Nectar Costasera Amarone 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 217 kr Fleggaard 250 kr
289,91 kr/L 217 kr
Big Boys Zinfandel 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
50,00 kr/L 150 kr
Frescobaldi Nipozzano Riserva 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Sideral Valle del Cachapoal 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Fleggaard 180 kr
239,99 kr/L 180 kr
L'Elephant Grenache 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Mauro Primitivo 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr Fleggaard 120 kr
37,48 kr/L 112 kr
The Wanted Zin Zinfandel IGT 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 100 kr
24,98 kr/L 75 kr
Santa Rita 120 Cab. Sauvignon 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Balestino Tempranillo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Think Big Lodi Zinfandel 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 120 kr
40,00 kr/L 120 kr
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 125 kr
40,00 kr/L 120 kr
Lynx Petit Sirah - Zinf. 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
40,00 kr/L 120 kr
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Masso Antico Primitivo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr Scandinavian Park 150 kr
50,00 kr/L 150 kr
Carmina Luna Red Wine 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 58 kr Nielsen’s Discount 64 kr
19,33 kr/L 58 kr
Antiche Terre Amarone 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 kr Fleggaard 140 kr
179,99 kr/L 135 kr
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Zensa Primitivo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 115 kr Scandinavian Park 120 kr
38,33 kr/L 115 kr
Ch. de Camensac Haut-Medoc 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
299,99 kr/L 225 kr
Lindeman's Shiraz Cabernet 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Scandinavian Park 90 kr Fleggaard 100 kr
29,98 kr/L 90 kr
Grande Alberone Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
36,66 kr/L 110 kr
Makulu Cape Red 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr Fleggaard 50 kr
14,98 kr/L 45 kr
Philipp Kuhn Kirsch. Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Anima Negra AN/2 Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
199,99 kr/L 300 kr
Game of Africa Rød 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
La Cuvee Rødvin 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Chilandia Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Silverboom Black Label 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Ecoltura Spago Organic 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Maze Shiraz Cab. Sauv. 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Matsu El Viejo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Esprit de Chevalier Rouge 2020 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Bolla Amarone Classico 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Fleggaard 145 kr
193,32 kr/L 145 kr
Protos Reserva Rød 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr Fleggaard 180 kr
199,32 kr/L 149 kr
Bread & Butter Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
South Cape Classic Cape Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Lisa 1503 Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Hardys Crest Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Llenca Plana 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Heritages Côtes du Rhone Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Black Tower Smooth Red 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 80 kr
22,48 kr/L 67 kr
Yellow Tail Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Ch. Carbonnieux Graves 2023 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 275 kr
366,65 kr/L 275 kr
Andes Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Calle 40 kr Scandinavian Park 60 kr
13,33 kr/L 40 kr
Terra Molino Tempranillo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
13,33 kr/L 40 kr
Big Zin Zinfandel 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Calle 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Coste Carezzi Appassimento 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Calle 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Gato Negro Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Nielsen’s Discount 97 kr
26,66 kr/L 80 kr
Piccini Memoro Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Calle 80 kr Scandinavian Park 85 kr
26,66 kr/L 80 kr
Butchers Cut Malbec 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Baron del Ley Finca Monasterio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Villa Antinori Rosso IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Guigal Châteauneuf du Pape 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 kr Fleggaard 250 kr
329,91 kr/L 247 kr
Verosso Red Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Gransani Rosso IGT Antica Corte 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Arrigo Bidoli Merlot 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Ch. Pedesclaux Paulliac 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 320 kr
426,65 kr/L 320 kr
Ch. la Tour Carnet Haut-Medoc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
346,65 kr/L 260 kr
Il Barone Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
AU Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Corterosso Sangiovese 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Matsu El Picaro Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
99,99 kr/L 150 kr
Piccini Memoro Rosso Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
33,33 kr/L 50 kr
Diamond Hill Shiraz/Merlot 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Antinori Il Bruciato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Le Petit Haut Lafitte 2017 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Castillo de Gredo Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Calle 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Manfredi Barolo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Manfredi Piemonte Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Baron de Ley Gran Reserva 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Philipp Kuhn Tr. Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Terrunyo Carmenere 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Guigal Côtes-du-Rhône Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
79,99 kr/L 60 kr
Manfredi Barbera D'asti 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
18 Gradi Primitivo Puglia IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Borgo al Pascolo Chianti DOCG 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Grande Alberone Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
86,65 kr/L 65 kr
409 Ribera Del Duero 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
86,65 kr/L 65 kr
Ch. Maucaillou Moulis 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
239,99 kr/L 180 kr
Spier Red Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
PSI Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Big Boys Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 52 kr
66,65 kr/L 50 kr
Lagrave Martillac Blanc 2023 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
150 kr
Spier Reserve Cab. Sauv. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Maxale Primitivo Appass. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Masi Campofiorin IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 160 kr
213,32 kr/L 160 kr
Sun of Africa Cape Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Calle 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Sardón 0,75l by Peter Sisseck 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Fleggaard 90 kr
119,99 kr/L 90 kr
Mucho Mas Tinto 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Scandinavian Park 110 kr Fleggaard 120 kr Nielsen’s Discount 135 kr
36,66 kr/L 110 kr
Yellow Tail Shiraz 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Masso Antico Primitivo Salento 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 49 kr Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 50 kr
64,91 kr/L 49 kr
Chateau Giscours Haut Med. 2019 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Andes Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 kr Scandinavian Park 22 kr Fleggaard 23 kr
24,91 kr/L 19 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
L'Elephant Grenache 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Antiche Terre Ripasso Superiore 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Château Roquegrave 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Piccini Solco Appasite 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Why Not Black Elegance Malvasia 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 80 kr
80 kr
Carlo Sani Grande Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Clarkson Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Mafi-Rosso Il Grande Vino 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 39 kr
51,99 kr/L 39 kr
M. Chapourtier Pays d'Oc Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,33 kr/L 25 kr
Why Not Cabernet Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr Calle 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Antiche Terre Valpolicella 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
59,99 kr/L 45 kr
Amicale Rosso IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Nielsen’s Discount 49 kr Scandinavian Park 55 kr
59,99 kr/L 45 kr
Grande Alberone Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Nielsen’s Discount 86 kr Scandinavian Park 270 kr
59,99 kr/L 45 kr
The Wanted Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 46 kr Nielsen’s Discount 56 kr
46,65 kr/L 35 kr
Summer Bay Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Trivento Malbec Reserve 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Tarapaca Reserva Carmenere 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Maximus Negr. Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Verosso Red Blend 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 34 kr Scandinavian Park 40 kr
45,32 kr/L 34 kr
Château Citran Haut-Medoc 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Spier Shiraz Mouvedre Viognier 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Masi Modello Rosso IGT 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
40,00 kr/L 120 kr
Zensa Primitivo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 40 kr Calle 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Vila Annone Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Matsu El Recio Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Spier Reserve Shiraz 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Mucho Mas Gold 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
AU Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Calle 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Hardys Crest Red 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,99 kr/L 30 kr
Black Tower Smooth Red 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Southern Ocean Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Via Italia 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 22 kr Fleggaard 25 kr Scandinavian Park 26 kr
29,91 kr/L 22 kr
Anima Negra AN/2 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 135 kr Scandinavian Park 140 kr
179,99 kr/L 135 kr
Penfolds Max Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 165 kr
133,32 kr/L 100 kr
Manfredi Piemonte DOC Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Penfolds Koon. Hill Shiraz Cab. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Lynx Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Burmester Lagar Reserva Tinto 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Matsu El Picaro Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Manfredi Barbaresco DOCG 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
120 kr
Kingpin Red BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Bree Primitivo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Masca Del Tacco Lu Li Appassite 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 55 kr Nielsen’s Discount 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Baron de Ley Reserva Rioja 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 45 kr
59,99 kr/L 45 kr
El Coto Crianza Rioja 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Scandinavian Park 45 kr Nielsen’s Discount 49 kr
59,99 kr/L 45 kr
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Tabiso Red Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Casillero del Diablo Cabernet Sauv. 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr Fleggaard 37 kr
48,65 kr/L 36 kr
Torres Sangre De Toro 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr Nielsen’s Discount 49 kr
49,32 kr/L 37 kr
Peñasol Sangria 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 55 kr
16,66 kr/L 50 kr
Torres Coronas Tempranillo 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 36 kr Nielsen’s Discount 49 kr Scandinavian Park 52 kr
47,99 kr/L 36 kr
Yellow Tail Merlot 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Scandinavian Park 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Noble House Spätburgunder 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
The Wanted Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Tarapaca Reserva Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Laroche L Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Mucho Mas Tinto 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Pinotage 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
La Belle Angele Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Red Blend 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Penasol Sangria 1l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
14,99 kr/L 15 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Piccini Memoro Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr Scandinavian Park 37 kr
43,99 kr/L 33 kr
Maison Olivier Cuvee Premium 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Free Red Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Casillero del Diablo Carmenere 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr Fleggaard 37 kr
48,65 kr/L 36 kr
Emilio Moro Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Protos Roble Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Cero Coma Red 0,0% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Masi Modello Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Santa Rita 120 Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr
39,91 kr/L 30 kr
Kingpin Tinto 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Calle 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Gato Negro Merlot 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Silverboom Shiraz-Merlot 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 180 kr
38,65 kr/L 29 kr
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 22 kr
29,32 kr/L 22 kr
Penasol Tempranillo-Garnacha 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
19,99 kr/L 15 kr
Piccini Mini-Memoro Rosso 0,187l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
80,16 kr/L 15 kr
Bree Merlot 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Wolfberger Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
Aalto Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 700 kr
700 kr
La Gurgue 2023 Margaux 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 190 kr
190 kr
Aalto PS 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 700 kr
700 kr
Fleggaard 380 kr
380 kr
Sardon Tinto Magnum 1,5L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
170 kr
Fleggaard 150 kr
150 kr
Latour Martillac Rouge 2020 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
250 kr
Jülg Spätburgunder Schweigen 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
200 kr
Hacienda Monasterio Reserva 0,75l BIO Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
400 kr
Philipp Kuhn Pinot Noir Steinb. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr