DA EN SV
Indkøbsliste 0

Vin

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

56 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Lindeman's Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 105 kr
33,33 kr/L 100 kr
Faustino Rivero Ulecia Rosé 5L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
16,00 kr/L 80 kr
Torres Vina Esmeralda Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 120 kr
39,98 kr/L 120 kr
Verosso Rosé 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Fleggaard 75 kr
23,33 kr/L 70 kr
Il Barone Rosé 3l BIB BIO Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
AU Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Miraval Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Diamond Hill Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Königsmosel Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 95 kr
31,66 kr/L 95 kr
Mucho Mas Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Makulu Cape Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr Fleggaard 50 kr
14,98 kr/L 45 kr
Chilandia Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Sun of Africa Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Calle 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Black Tower Pink Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 80 kr
22,48 kr/L 67 kr
Piccini Memoro Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Big Zin Rose 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
LYV Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 56 kr
66,65 kr/L 50 kr
Guigal Cotes du Rhóne Rose 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr Fleggaard 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Barefoot White Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Nielsen’s Discount 45 kr
53,32 kr/L 40 kr
The Wanted Zin Zinfandel Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Bree Free Rosé Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 36 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Rosé 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr Fleggaard 80 kr
23,33 kr/L 70 kr
Fleggaard 55 kr Scandinavian Park 55 kr Nielsen’s Discount 67 kr
73,32 kr/L 55 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Masso Antico Primitivo Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Ànima Negra ÀN´R Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Muga Rioja Rosado 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
90 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
El Miracle Nº5 Rose 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Bread & Butter Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Gato Negro Sweet Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Why Not Rosé IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
La Belle Angele Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Noble House Pink Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 40 kr
46,65 kr/L 35 kr
Laroche L Rosé Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
35 kr
Piccini Memoro Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
43,99 kr/L 33 kr
Verosso Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Castel del Lago Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Torres Vina Esmeralda Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 36 kr Nielsen’s Discount 49 kr
47,99 kr/L 36 kr
Diamond Hill Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Barefoot Pink Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 50 kr
53,32 kr/L 40 kr
Villota Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,67 kr/L 50 kr
Hardys Crest Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Mateus Rose 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr Nielsen’s Discount 41 kr Scandinavian Park 50 kr
33,33 kr/L 33 kr
Königsmosel Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,71 kr/L 28 kr
Casal Mendes Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr Nielsen’s Discount 30 kr
37,32 kr/L 28 kr
Silverboom Pinotage Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 180 kr
38,65 kr/L 29 kr
Poloshirt I like Rose 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Diamond Hill rose 0,25L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Penasol Rosado 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
19,99 kr/L 15 kr
Bree Pinot Noir Rosé 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr