DA EN SV
Inköpslista 0

Hem & fritid

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

619 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Azeno Hunter II Erbjudande Spara 999 DKK
Billigast hos Fleggaard Azeno Hunter II
999 DKK DK 1 998 DKK
Metal detektor Erbjudande Spara 175 DKK
Billigast hos Fleggaard Metal detektor
175 DKK DK 350 DKK
Krydderiglassæt Erbjudande Spara 149 DKK
Billigast hos Fleggaard Krydderiglassæt
149 DKK DK 298 DKK
BIB Fix Erbjudande Spara 149 DKK
Billigast hos Fleggaard BIB Fix
10 DKK DK 159 DKK
Pet Spa Erbjudande Spara 68 DKK
Billigast hos Fleggaard Pet Spa
60 DKK DK 128 DKK
Agrola AdBlue 10L Erbjudande Spara 67 DKK
Billigast hos Fleggaard Agrola AdBlue 10L 10,00 DKK/L
100 DKK DK 167 DKK
Roundup Express 5 l Erbjudande Spara 41 DKK
Billigast hos Fleggaard Roundup Express 5 l 40,00 DKK/L
200 DKK DK 241 DKK
Cat J10-204 Skovl Erbjudande Spara 41 DKK
Billigast hos Fleggaard Cat J10-204 Skovl
100 DKK DK 141 DKK
Drop Stick Game Erbjudande Spara 37 DKK
Billigast hos Fleggaard Drop Stick Game
100 DKK DK 137 DKK
Letvægtsrygsæk Erbjudande Spara 35 DKK
Billigast hos Fleggaard Letvægtsrygsæk
35 DKK DK 70 DKK
Sneglegift 1,2 kg Erbjudande Spara 34 DKK
Billigast hos Fleggaard Sneglegift 1,2 kg
70 DKK DK 104 DKK
Lommelærke Erbjudande Spara 31 DKK
Billigast hos Fleggaard Lommelærke
50 DKK DK 81 DKK
Cheers Spillet Erbjudande Spara 26 DKK
Billigast hos Fleggaard Cheers Spillet
150 DKK DK 176 DKK
Aqua D'or 20x0,3 l. Erbjudande Spara 25 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Aqua D'or 20x0,3 l. 4,83 DKK/L
29 DKK DK 54 DKK
Idento Ovnmåtte Erbjudande Spara 25 DKK
Billigast hos Fleggaard Idento Ovnmåtte
50 DKK DK 75 DKK
Kødtermometer Erbjudande Spara 23 DKK
Billigast hos Fleggaard Kødtermometer
20 DKK DK 43 DKK
Fnugrulle Erbjudande Spara 21 DKK
Billigast hos Fleggaard Fnugrulle
35 DKK DK 56 DKK
Chocomel Tetra 1l Erbjudande Spara 20 DKK
Billigast hos Fleggaard Chocomel Tetra 1l 15,00 DKK/L
15 DKK DK 35 DKK
Wasa Sport 275g Erbjudande Spara 18 DKK
Billigast hos Fleggaard Wasa Sport 275g
15 DKK DK 33 DKK
Borup Lampeolie 1 l Erbjudande Spara 12 DKK
Billigast hos Fleggaard Borup Lampeolie 1 l 20,00 DKK/L
20 DKK DK 32 DKK
Fyringsolie Erbjudande Spara 11 DKK
Billigast hos Fleggaard Fyringsolie
14 DKK DK 25 DKK
5 I 1 P-Skive Erbjudande Spara 11 DKK
Billigast hos Fleggaard 5 I 1 P-Skive
20 DKK DK 31 DKK
ScanKoks 25 kg Erbjudande Spara 11 DKK
Billigast hos Fleggaard ScanKoks 25 kg
169 DKK DK 180 DKK
Drikkedunk 1 l Sort Erbjudande Spara 11 DKK
Billigast hos Fleggaard Drikkedunk 1 l Sort 39,99 DKK/L
40 DKK DK 51 DKK
Kasteknude Stor Erbjudande Spara 8 DKK
Billigast hos Fleggaard Kasteknude Stor
30 DKK DK 38 DKK
Rapsolie 1 l Erbjudande Spara 7 DKK
Billigast hos Fleggaard Rapsolie 1 l 15,00 DKK/L
15 DKK DK 22 DKK
Difuser 100 ml Sort Erbjudande Spara 7 DKK
Billigast hos Fleggaard Difuser 100 ml Sort 250,00 DKK/L
25 DKK DK 32 DKK
Klapkurv 32 L. Erbjudande Spara 6 DKK
Billigast hos Fleggaard Klapkurv 32 L. 0,94 DKK/L
30 DKK DK 36 DKK
Duftlys i Glas Erbjudande Spara 6 DKK
Billigast hos Fleggaard Duftlys i Glas
8 DKK DK 14 DKK
AMA 4% 330 ml Erbjudande Spara 5 DKK
Billigast hos Fleggaard AMA 4% 330 ml 24,21 DKK/L
8 DKK DK 13 DKK
Kasteknude Lille Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Kasteknude Lille
15 DKK DK 19 DKK
Mulepose Erbjudande Spara 4 DKK
Billigast hos Fleggaard Mulepose
15 DKK DK 19 DKK
AMA Flydende 500ml Erbjudande Spara 4 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard AMA Flydende 500ml 20,00 DKK/L
10 DKK DK 14 DKK
Zapp Cello Midi Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Zapp Cello Midi
10 DKK DK 13 DKK
Duftkugler Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Duftkugler
10 DKK DK 13 DKK
Alu Skål 4 Stk. Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Alu Skål 4 Stk.
10 DKK DK 13 DKK
Wasa Rågi 275g Erbjudande Spara 3 DKK
Billigast hos Fleggaard Wasa Rågi 275g
15 DKK DK 18 DKK
Duftlys 5x3 cm Erbjudande Spara 2 DKK
Billigast hos Fleggaard Duftlys 5x3 cm
3 DKK DK 5 DKK
fluefanger Erbjudande Spara 1 DKK
Billigast hos Fleggaard fluefanger
5 DKK DK 6 DKK