Läsk & vatten
Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.
Coca Cola 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
70 DKK
Scandinavian Park
72 DKK
Calle
73 DKK
8,84 DKK/L
70 DKK
Fanta Lemon 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
70 DKK
Nielsen’s Discount
73 DKK
8,84 DKK/L
70 DKK
Birdcage Zero Sugar Rhubarb Tonic 8x0,5l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
145 DKK
36,25 DKK/L
145 DKK
Birdcage Zero Sugar Botanical Tonic 8x0,5l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
145 DKK
36,25 DKK/L
145 DKK
Birdcage Zero Sugar Indian Tonic 8x0,5l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
145 DKK
36,25 DKK/L
145 DKK
7 Up Light 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
63 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,95 DKK/L
63 DKK
Sprite Zero 24x0,33l ds
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Lipton Lemon Ice Tea 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
87 DKK
Scandinavian Park
95 DKK
10,98 DKK/L
87 DKK
Lipton Peach Ice Tea 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
87 DKK
Scandinavian Park
95 DKK
10,98 DKK/L
87 DKK
Monster Ultra Strawb. Dreams 12x0,5l
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Fleggaard
95 DKK
15,00 DKK/L
90 DKK
Monster Energy Zero 12x0,5l
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Fleggaard
95 DKK
15,00 DKK/L
90 DKK
Monster Energy 12x0,5 l.
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Fleggaard
95 DKK
Nielsen’s Discount
100 DKK
15,00 DKK/L
90 DKK
Ultra Peachy Keen Monster Energy 12x0,5l
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Fleggaard
95 DKK
15,00 DKK/L
90 DKK
Monster Energy Rehab Peach 12x0,5 l.
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Fleggaard
95 DKK
15,00 DKK/L
90 DKK
Monster Energy Mango Loco 12x0,5 l.
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Fleggaard
95 DKK
15,00 DKK/L
90 DKK
Monster Ultra Fiesta 12x0,5l
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Fleggaard
95 DKK
15,00 DKK/L
90 DKK
Egekilde Blåbær & Granatæble 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Nielsen’s Discount
60 DKK
Scandinavian Park
65 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Egekilde Hyldeblomst-Lime 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Calle
62 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Egekilde Hindbær & Rabarber 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Nielsen’s Discount
60 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Schweppes Lemon 12x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
Calle
41 DKK
Scandinavian Park
53 DKK
10,10 DKK/L
40 DKK
Coca Cola Zero Lime 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
5,05 DKK/L
40 DKK
Schweppes Ginger Ale 12x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
Nielsen’s Discount
49 DKK
Scandinavian Park
53 DKK
10,10 DKK/L
40 DKK
Schweppes CitMix Zero 12x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
Calle
41 DKK
Scandinavian Park
53 DKK
10,10 DKK/L
40 DKK
Schweppes Tonic 12x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
Scandinavian Park
53 DKK
10,10 DKK/L
40 DKK
Pepsi Max Lemon 24x0,33l PET
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Nielsen’s Discount
63 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Cult Energy Sugarfree 12x0,5l
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
78 DKK
Fleggaard
80 DKK
Scandinavian Park
80 DKK
13,01 DKK/L
78 DKK
Aqua D'or Black Tea Fersken 20x0,3 l. pet
Billigast hos Calle
Calle
43 DKK
Fleggaard
46 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
7,17 DKK/L
43 DKK
Ramlösa Citrus 24x0,33 l.
Billigast hos Calle
Calle
63 DKK
Nielsen’s Discount
63 DKK
Fleggaard
65 DKK
7,91 DKK/L
63 DKK
Ramlösa Hyldeblomst & Lime 24x0,33 l.
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
63 DKK
Fleggaard
65 DKK
Scandinavian Park
66 DKK
7,96 DKK/L
63 DKK
Aqua D'or Sparkles Jordbær & Rabarber 20x0,3l PET
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
46 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
7,67 DKK/L
46 DKK
Aqua D'or Sparkles Blåbær & Solbær 20x0,3l pet
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
46 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
7,67 DKK/L
46 DKK
Aqua D'or Black Tea Lemon 20x0,3l pet
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
46 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
7,67 DKK/L
46 DKK
Aqua D'or Sparkles Hyldeblomst & Citron 20x0,3 l. pet
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
46 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
7,67 DKK/L
46 DKK
Aqua D'or Sparkles Hindbær & Jordbær 20x0,3l pet
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
46 DKK
7,67 DKK/L
46 DKK
Ramlösa Solbær 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
65 DKK
Scandinavian Park
66 DKK
8,21 DKK/L
65 DKK
Aqua D'or Brus Citrus 20x0,3 l. pet
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
37 DKK
Scandinavian Park
40 DKK
6,17 DKK/L
37 DKK
Caribia Ginger Beer 12x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
Scandinavian Park
40 DKK
10,10 DKK/L
40 DKK
Faxe Kondi Energy Original 12x0,5 l.
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
90 DKK
Fleggaard
100 DKK
Scandinavian Park
110 DKK
15,01 DKK/L
90 DKK
Fever-Tree Med. Tonic 8x150ml Pantfri
Billigast hos Calle
Calle
30 DKK
Fleggaard
40 DKK
24,99 DKK/L
30 DKK
Fever-Tree Indian Tonic 8x150ml Pantfri
Billigast hos Calle
Calle
30 DKK
Fleggaard
40 DKK
24,99 DKK/L
30 DKK
Coca-Cola Vanilla 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
70 DKK
Scandinavian Park
72 DKK
8,84 DKK/L
70 DKK
Jolly Cola Sukkerfri 18x0,33l
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
44 DKK
Fleggaard
45 DKK
7,41 DKK/L
44 DKK
Jolly Appelsin Sukkerfri 18x0,33l
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
44 DKK
Fleggaard
45 DKK
7,41 DKK/L
44 DKK
Jolly Cola 18x0,33l
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
44 DKK
Fleggaard
45 DKK
7,41 DKK/L
44 DKK
Faxe Kondi Energy 0 kcal 12x0,5 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
100 DKK
Scandinavian Park
110 DKK
16,67 DKK/L
100 DKK
Faxe Kondi Energy 0 Kalorier 12x0,5l PET
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
100 DKK
16,67 DKK/L
100 DKK
Faxe Kondi Energy Original 12x0,5l PET
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
100 DKK
16,67 DKK/L
100 DKK
Fanta Exotic Zero 24x0,33l ds
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Fuze Tea Black Peach 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
70 DKK
Scandinavian Park
72 DKK
Calle
73 DKK
8,84 DKK/L
70 DKK
Fever-Tree Rasp/Rhub Tonic 8x150ml Pantfri
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
33,33 DKK/L
40 DKK
Fanta 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
70 DKK
Scandinavian Park
72 DKK
8,84 DKK/L
70 DKK
Coca Cola Cherry 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
70 DKK
Scandinavian Park
72 DKK
Nielsen’s Discount
73 DKK
8,84 DKK/L
70 DKK
Sprite 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
70 DKK
Scandinavian Park
72 DKK
Nielsen’s Discount
73 DKK
8,84 DKK/L
70 DKK
Harboe Cola 0% 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Nielsen’s Discount
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Topform 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Nielsen’s Discount
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Lemon Cloudy 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Nielsen’s Discount
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Cola 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Hindbær sugar free 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Calle
55 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Sport sugar free 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Athena Citrus 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Nielsen’s Discount
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Squash Orange 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Ananasbrus Sugar Free 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Abrikos Sugar Free 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Calle
55 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Harboe Exotic 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
52 DKK
Nielsen’s Discount
52 DKK
Scandinavian Park
55 DKK
6,57 DKK/L
52 DKK
Pepsi Max 24x0,33l pet
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Calle
63 DKK
Nielsen’s Discount
63 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Coca Cola Zero 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Coca Cola PET 24 x 0,33 l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Calle
60 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Tuborg Squash Fersken sukkerfri 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Calle
60 DKK
Scandinavian Park
65 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Pepsi Cola 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
63 DKK
Nielsen’s Discount
67 DKK
7,95 DKK/L
63 DKK
Pepsi Max Lime 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
63 DKK
Calle
63 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,95 DKK/L
63 DKK
Pepsi Max Mango 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
63 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,95 DKK/L
63 DKK
Mountain Dew 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
63 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,95 DKK/L
63 DKK
Tuborg Squash sukkerfri 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Calle
60 DKK
Scandinavian Park
65 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Coca Cola Cherry Zero 24x0,33l ds
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Scandinavian Park
70 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Tuborg Squash Sport sukkerfri 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Calle
60 DKK
Scandinavian Park
65 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Tuborg Squash Appelsin 24x33cl dåse
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
Calle
60 DKK
Scandinavian Park
65 DKK
7,57 DKK/L
60 DKK
Faxe Kondi Appelsin 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
55 DKK
Scandinavian Park
60 DKK
6,94 DKK/L
55 DKK
Faxe Kondi 0 kal. 24x0,33 l. PET
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
55 DKK
Calle
55 DKK
Scandinavian Park
60 DKK
6,94 DKK/L
55 DKK
Faxe Kondi Appelsin 0 kal. 24x0,33l PET
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
55 DKK
Scandinavian Park
60 DKK
6,94 DKK/L
55 DKK
Faxe Kondi 0 Kalorier 24x0,33 l. Sukkerfri
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
55 DKK
Calle
55 DKK
6,94 DKK/L
55 DKK
Faxe Kondi 24x0,33 l.
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
55 DKK
Calle
55 DKK
Scandinavian Park
60 DKK
6,94 DKK/L
55 DKK
Faxe Kondi Appelsin 0 kal. 24x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
55 DKK
Calle
55 DKK
Scandinavian Park
60 DKK
6,94 DKK/L
55 DKK
Faxe Kondi Pink 0 kalorier 18x0,33l ds
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
50 DKK
Scandinavian Park
52 DKK
8,42 DKK/L
50 DKK
Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier 18x0,33l ds
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
50 DKK
Scandinavian Park
52 DKK
8,42 DKK/L
50 DKK
Faxe Kondi Jordbær 0 kalorier 18x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
50 DKK
Scandinavian Park
52 DKK
8,42 DKK/L
50 DKK
Faxe Kondi Energy Black Sleek 10x0,33l ds
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
60 DKK
18,18 DKK/L
60 DKK
Pepsi Max Treats StrawberryCream 12x0,33l
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
10,10 DKK/L
40 DKK
Coca Cola 6x1,25l PET
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
40 DKK
Scandinavian Park
40 DKK
5,33 DKK/L
40 DKK
Fever-Tree Indian Tonic Water 0,5 l. + pant
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
17 DKK
34,00 DKK/L
17 DKK
Fever-Tree Mediterranean Tonic Water 0,5 l. + pant
Billigast hos Fleggaard
Fleggaard
17 DKK
34,00 DKK/L
17 DKK
Fanta Strawberry & Kiwi
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
72 DKK
Nielsen’s Discount
79 DKK
72 DKK
Små Sure Colasmag
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
60 DKK
Scandinavian Park
75 DKK
60 DKK
Mozart White Chocolate Vanilla Cream
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
169 DKK
169 DKK
Alfred Schladerer Schwarzwälder Kirschwasser
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
180 DKK
180 DKK
Nicolas Feuillatte Brut Fondamental
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
210 DKK
210 DKK
Fanta Orange Zero
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
4 DKK
Nielsen’s Discount
63 DKK
4 DKK
Baileys Chocolat de Luxe
Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park
90 DKK
Nielsen’s Discount
97 DKK
90 DKK
Storck merci Petits Chocolate Collection Runddose
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
150 DKK
150 DKK
Ron Deadhead Cask Aged Rum Dark Chocolate
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
375 DKK
375 DKK
Monin Sirup Pina Colada
Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount
60 DKK
Scandinavian Park
60 DKK
60 DKK