DA EN SV
Inköpslista 0

Öl

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

200 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Carlsberg Flaske 24x0,33l Erbjudande Spara 98 DKK 2 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Carlsberg Flaske 24x0,33l 9,86 DKK/L
78 DKK DK 176 DKK
Somersby 18x0,33l Pear Erbjudande Spara 61 DKK 4 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Somersby 18x0,33l Pear 13,99 DKK/L
83 DKK DK 144 DKK
Somersby 18x0,33l Apple Erbjudande Spara 61 DKK 4 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Somersby 18x0,33l Apple 13,99 DKK/L
83 DKK DK 144 DKK
Royal 0,0% 24x033l Erbjudande Spara 29 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Royal 0,0% 24x033l 0,08 DKK/L
67 DKK DK 96 DKK
Heineken 24x0,33l Erbjudande Spara 20 DKK 4 butiker
Billigast hos Fleggaard Heineken 24x0,33l 10,10 DKK/L
80 DKK DK 100 DKK
Heineken 0.0 24x0,33l Erbjudande Spara 20 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Heineken 0.0 24x0,33l 10,10 DKK/L
80 DKK DK 100 DKK
Blå Thor 6% 24x0,33 l. Erbjudande Spara 15 DKK 3 butiker
Billigast hos Nielsen’s Discount Blå Thor 6% 24x0,33 l. 8,99 DKK/L
71 DKK DK 86 DKK
Kung 5,2% 24x0,33 l. Erbjudande Spara 12 DKK 2 butiker
Billigast hos Fleggaard Kung 5,2% 24x0,33 l. 8,46 DKK/L
67 DKK DK 79 DKK
Billigast hos Nielsen’s Discount Royal Park
120 DKK