DA EN SV
Inköpslista 0

Sprit

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

1194 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Tanqueray Rangpur 41,3% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Smirnoff Vodka 37,5% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 DKK Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 110 DKK
93,68 DKK/L 94 DKK
Grants Whisky 43% 4,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK
133,33 DKK/L 600 DKK
Octomore 14.2 57,7% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 199 DKK
1 712,86 DKK/L 1 199 DKK
Stauning Smoke Danish Whisky 0,7l 47% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
714,27 DKK/L 500 DKK
Tamdhu 15YO Single Malt 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
714,27 DKK/L 500 DKK
Nyborg ØKO Whisky IoF Peated 48% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 480 DKK
685,70 DKK/L 480 DKK
No.1 Premium Vodka 6x0,7l 37,5% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK Fleggaard 550 DKK
13,09 DKK/L 55 DKK
Macallan 18 YO Double Cask 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 899 DKK
2 712,86 DKK/L 1 899 DKK
MACALLAN SO 18Y 6X70CL 43% BOX 24 SE Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 2 500 DKK
595,24 DKK/L 2 500 DKK
Fleggaard 580 DKK
828,56 DKK/L 580 DKK
Fleggaard 3 000 DKK
4 285,70 DKK/L 3 000 DKK
Courvoisier VSOP 40 % 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 430 DKK
429,99 DKK/L 430 DKK
No.1 Premium Gin 6x0,7l 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 550 DKK
130,95 DKK/L 550 DKK
Glenfarclas 25 år 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 500 DKK
2 142,84 DKK/L 1 500 DKK
Bailey's 17% 20 x 50ml Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 225 DKK
225,00 DKK/L 225 DKK
Grönstedts Cognac VSOP 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Iron Maiden Dark Rum 0,7l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Wild Turkey 101 50,5% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Thor Heyerdahl Cognac Pioneer 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK Nielsen’s Discount 277 DKK
269,99 DKK/L 270 DKK
Ron Millonario XO Res. 0,7l. 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK
857,13 DKK/L 600 DKK
Don Papa Gayuma 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Fleggaard 600 DKK
857,13 DKK/L 600 DKK
Fleggaard 600 DKK
857,13 DKK/L 600 DKK
Patridom XO Cask 65% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
799,98 DKK/L 400 DKK
Ron Cueva 1501 18 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Chivas Royal Salute 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 899 DKK
1 284,29 DKK/L 899 DKK
A.H Riise Non Plus Ultra rom 42% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 700 DKK
999,99 DKK/L 700 DKK
Octomore 15.1 59,6% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 099 DKK
1 570,00 DKK/L 1 099 DKK
Ron Cueva 1501 25 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK
857,13 DKK/L 600 DKK
Balvenie 12yo Montilla 47,3% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
571,41 DKK/L 400 DKK
Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 399 DKK
1 998,57 DKK/L 1 399 DKK
Tamnavulin Oloroso 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
229,99 DKK/L 230 DKK
Remy Martin XO E.F. Champagne 0,5l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 580 DKK
1 159,98 DKK/L 580 DKK
Octomore 16.3 0,7l 61,6% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 300 DKK
1 857,13 DKK/L 1 300 DKK
Christian Drouin VSOP Calvados 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 320 DKK
457,13 DKK/L 320 DKK
A.H. Riise Tasting Set 8+1 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 99 DKK
99 DKK
A.H Riise Royal Danish Navy Rum 40% 0,7 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 299 DKK Fleggaard 350 DKK Nielsen’s Discount 450 DKK
427,84 DKK/L 299 DKK
Octomore 15.3 61,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 599 DKK
2 284,29 DKK/L 1 599 DKK
Gin Mare 42,7% 1l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK Fleggaard 300 DKK
262,43 DKK/L 262 DKK
Johnnie Walker Double Black 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Rum Plantation "Cigar Box" 6x0,1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 375 DKK Fleggaard 400 DKK
624,88 DKK/L 375 DKK
Jameson Irish Whiskey 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 142 DKK Fleggaard 170 DKK Scandinavian Park 179 DKK
142,43 DKK/L 142 DKK
Fentimans Ginger Beer 24x0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
31,25 DKK/L 150 DKK
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Belvedere Vodka 40% 1,75 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
285,71 DKK/L 500 DKK
Octomore 16.2 0,7l 58,1% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 950 DKK
1 357,13 DKK/L 950 DKK
Octomore 16.1 0,7l 59,3% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 950 DKK
1 357,13 DKK/L 950 DKK
High Coast Aurora 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Volbeat III 43% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
499,99 DKK/L 350 DKK
A.H. Riise 24x0,02l Tasting Set 40-60 % Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK Calle 380 DKK
729,15 DKK/L 350 DKK
A.H.Riise 1888 Copenhagen 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
399,99 DKK/L 280 DKK
Fleggaard 800 DKK
1 142,84 DKK/L 800 DKK
Fleggaard 160 DKK
799,95 DKK/L 160 DKK
Fleggaard 180 DKK
719,96 DKK/L 180 DKK
Tamdhu 12YO Single Malt 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 450 DKK
642,84 DKK/L 450 DKK
Jim Beam bourbon 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 DKK Fleggaard 160 DKK
149,93 DKK/L 150 DKK
24 Days of Rum Tastingset 24x0,02l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK Calle 350 DKK
729,15 DKK/L 350 DKK
Lordson Gin Bag in Box 37,5% 3 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK Nielsen’s Discount 217 DKK Fleggaard 225 DKK
66,66 DKK/L 200 DKK
Ballantines Finest 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 DKK Fleggaard 135 DKK Scandinavian Park 135 DKK
108,68 DKK/L 109 DKK
Patridom Gran Reserva 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
GMG Dry Gin 37,5% 6x0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 289 DKK
68,78 DKK/L 289 DKK
Larsen Cognac VS 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 225 DKK Fleggaard 230 DKK
224,93 DKK/L 225 DKK
Springbank Single Malt 15YO 46% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 799 DKK
1 141,43 DKK/L 799 DKK
Woodford Reserve 43,2% 1,0l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK Fleggaard 360 DKK
299,93 DKK/L 300 DKK
Tullamore 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 137 DKK Calle 137 DKK
137,00 DKK/L 137 DKK
Daniel Bouju Special 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Gin 1689 Dutch Dry Gin 42% 0,7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK Fleggaard 100 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Beefeater Gin 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK Scandinavian Park 130 DKK Fleggaard 160 DKK
119,93 DKK/L 120 DKK
Johnnie Walker Red Label 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK Nielsen’s Discount 142 DKK
125,00 DKK/L 125 DKK
Pure Shots Pink Grape 16,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Grey Goose Magnumflaske 40% 1,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 550 DKK
366,66 DKK/L 550 DKK
Jack Daniels 40% 3 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 730 DKK
243,33 DKK/L 730 DKK
Baileys Salted Caramel 17% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
170,00 DKK/L 85 DKK
Baileys Espresso Cream 17% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
170,00 DKK/L 85 DKK
Bottega Limoncello 30% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 97 DKK
193,92 DKK/L 97 DKK
Lauder´s Queen Mary 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Nielsen’s Discount 135 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Amarula Cream 17% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Scandinavian Park 130 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Black Velvet Canadian Whisky 40% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Nielsen’s Discount 105 DKK Fleggaard 110 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Old Pulteney Harbour 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Loch Lomond Original 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK Nielsen’s Discount 300 DKK
179,99 DKK/L 180 DKK
Braastad Cognac XO 40% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 322 DKK Fleggaard 400 DKK
321,99 DKK/L 322 DKK
GaJol Blå 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
79,99 DKK/L 80 DKK
Balvenie Week Of Peat 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 670 DKK
957,13 DKK/L 670 DKK
Zuidam Dutch Old Tom Gin 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Calvados Boulard Grand Solage 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 220 DKK Nielsen’s Discount 221 DKK
219,99 DKK/L 220 DKK
Bell's Whisky Extra Special 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Scandinavian Park 110 DKK Nielsen’s Discount 111 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Fleggaard 580 DKK
828,56 DKK/L 580 DKK
Stauning Rye Danish Whisky 0,7l 48% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Glenfiddich 18YO 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 650 DKK
928,56 DKK/L 650 DKK
Captain Morgan Tiki 25% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 86 DKK Nielsen’s Discount 90 DKK
122,84 DKK/L 86 DKK
Fleggaard 180 DKK Nielsen’s Discount 236 DKK
359,98 DKK/L 180 DKK
Fleggaard 180 DKK Nielsen’s Discount 225 DKK
359,98 DKK/L 180 DKK
Tanqueray Ten Gin 47,3% 0,7 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 209 DKK Fleggaard 220 DKK Nielsen’s Discount 225 DKK
299,27 DKK/L 209 DKK
Don Papa Baroko 0,7l 40% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 220 DKK Fleggaard 250 DKK
314,27 DKK/L 220 DKK
Glenfiddich IPA Dom 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
499,99 DKK/L 350 DKK
Aperol 11% 3 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 447 DKK
149,00 DKK/L 447 DKK
Lauder's Whisky 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 DKK Fleggaard 100 DKK Calle 100 DKK
93,68 DKK/L 94 DKK
Malfy Gin con Arancia 41% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK Scandinavian Park 185 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
Malfy Gin Rosa 41% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK Scandinavian Park 185 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
Glenfiddich 12yo Triple Oak 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Glen Moray Classic Gaveæske 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Nielsen’s Discount 187 DKK
185,70 DKK/L 130 DKK
Bombay Sapphire Gin 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
169,99 DKK/L 170 DKK
Suntory Roku Gin 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
Lagavulin Single Malt 16 YO 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK Nielsen’s Discount 712 DKK
857,13 DKK/L 600 DKK
Grants Finest Whisky 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Calle 100 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Cutty Sark 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
No.1 Premium Dry Gin Elderflower Citrus 37,5% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 90 DKK
89,93 DKK/L 90 DKK
Ukiyo Japanese Blossom Gin 0,7l 40 % Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Scandinavian Park 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Aalborg AMP Shot 0,7l 16,4% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 157 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Skanör Aquavit 40% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
159,98 DKK/L 80 DKK
Skagerrak Gin 0,7l 44,9% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Malfy Gin con Limone 41% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK Scandinavian Park 185 DKK Nielsen’s Discount 210 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43% - 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Gin 1689 Pink Gin 38,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Nordic Spirits Lab Gin NSL 41% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 105 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Hendrick´s Gin 1,75l 41,4% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 550 DKK
314,28 DKK/L 550 DKK
Hendrick's Gin Oasium 43,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Fleggaard 370 DKK
211,42 DKK/L 370 DKK
Chivas Regal 18YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 399 DKK
570,00 DKK/L 399 DKK
Bombay Sapphire Premier Cru 47% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
The Botanist Gin 46% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK Nielsen’s Discount 285 DKK
269,99 DKK/L 270 DKK
Harlegin Gin 0,5l 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 74 DKK
148,00 DKK/L 74 DKK
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Engine Organic Gin 42% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
399,98 DKK/L 200 DKK
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Rammstein Gin 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Harahorn Gin 46% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Opihr Gin 42,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
179,99 DKK/L 180 DKK
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Gin Mare 42,7% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Bottega Bacur Gin 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK Nielsen’s Discount 247 DKK
229,99 DKK/L 230 DKK
The London No. 1 43% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
259,99 DKK/L 260 DKK
HENDRICK'S GRAND CABARET 43,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Hendricks Another 41,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Silent Pool Gin 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK Nielsen’s Discount 375 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Rammstein Schwarz Gin 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 240 DKK
342,84 DKK/L 240 DKK
Gardener by Brad Pitt Gin 42% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Underberg Brasilberg 42% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 390 DKK
389,99 DKK/L 390 DKK
Skagerrak Gin 41,2% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Hendrick's Gin Lunar Edt. 43,4% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Tanqueray Sevilla 41,3% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Nielsen’s Discount 139 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Koskenkorva Creme Salmiakki 15% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
129,98 DKK/L 65 DKK
Isle of Raasay Hebridean Gin 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Zuidam Dutch Courage Gin 44,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Gold Gin 40 % 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Harlegin Rhubarb 0,5l 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 74 DKK
148,00 DKK/L 74 DKK
Fisk Ice Mint 0,5L 30% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
150,00 DKK/L 75 DKK
Hendrick's Gin 41,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 275 DKK Scandinavian Park 299 DKK Nielsen’s Discount 300 DKK
275,00 DKK/L 275 DKK
Le Tribute Gin 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Bruichladdich 11.1 Black Art 44,2% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 2 800 DKK
3 999,99 DKK/L 2 800 DKK
Ukiyo Yuzu Citrus Gin 0,7l 40 % Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Scandinavian Park 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Legendario Elixir de Cuba 34% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Dom de Benedictine 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
MoM Gin 0,7L 39,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Lauder's Oloroso Cask 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK Nielsen’s Discount 150 DKK
139,99 DKK/L 140 DKK
Laphroaig Quarter Cask 0,7l 48% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 299 DKK Nielsen’s Discount 337 DKK Fleggaard 350 DKK
427,84 DKK/L 299 DKK
Macallan Double Cask 12yo 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 550 DKK
785,70 DKK/L 550 DKK
Label 5 whisky 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Calle 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Irish O'Brian Whisky 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Old Virginia Bourbon 70cl 40° Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Dunstone Blended Whisky 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Label 5 Bourbon Barrel 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Bulldog Gin 40% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK Nielsen’s Discount 150 DKK Fleggaard 150 DKK
149,49 DKK/L 149 DKK
All About Gin 45% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Fernet Branca Menta 28% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Nielsen’s Discount 135 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Old Barco XO 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK Calle 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Patridom Reserva Especial 0,7L 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Espero Reserva Real Danesa 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Don Papa Single Island 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Santos Dumont Elixir 0,7l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Nielsen’s Discount 225 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Terra Verde XO 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
Bacardi Spiced 35 % 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Scandinavian Park 140 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Cabo Bay Brown Rum 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Ron Barcelo Gran Anejo 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Companero Coconut 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Espero Banana & Rum 40%0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Companero Elixir Orange 0,7l. 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Bumbu Original 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Riviere du Mat Black spiced 35% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
El Dorado 8YO 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Espero Coconut & Rum 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Appleton Estate 12 års 43% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
349,99 DKK/L 350 DKK
El Paseo Rom 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
Espero Ultimo 42% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Captain Morgan 0,0% Spiced 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Canerock Spiced Rum 40 % 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Rammstein Rum Ltd. 8 Limoux 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
571,41 DKK/L 400 DKK
Tripulante Choco Coco 34% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Bacardi 8 år 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 190 DKK
271,41 DKK/L 190 DKK
Glen Moray 15yo 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
371,41 DKK/L 260 DKK
Espero Coffee & Rum 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Terra Verde XOS coconut 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Espero Giftset 2x0,2L 40 % 0,4l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 179 DKK
447,50 DKK/L 179 DKK
Rammstein Rum 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Planteray Original Dark 40% 1L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
169,99 DKK/L 170 DKK
Espero Cocoa & Rum 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Cucullo Reserva 12 Rum 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
Pope Coco Island 30% 0,7 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
260 DKK
Bacardi Rum Diez 70cl Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Motörhead Premium Dark Rum 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 240 DKK
342,84 DKK/L 240 DKK
Underberg Læderbælte med 24 fl. 44 % Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Bailey's Original 17% 0,35l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
171,40 DKK/L 60 DKK
Balvenie Single Barrel 47,8% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 450 DKK
642,84 DKK/L 450 DKK
Gordon's Gin 37,5% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK Fleggaard 110 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Springbank 10YO 46% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
714,27 DKK/L 500 DKK
Bacardi Lemon 27% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Bombay Sapphire East 42% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
TEELING Single Grain 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Alexandre Leopold XO Cognac 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Nielsen’s Discount 210 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Nielsen’s Discount 337 DKK Fleggaard 370 DKK
482,04 DKK/L 337 DKK
Tullamore Dew 12YO 70 cl. 40% Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK Fleggaard 200 DKK
171,33 DKK/L 120 DKK
Negrita Dark Signature 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK Nielsen’s Discount 105 DKK
85,00 DKK/L 85 DKK
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
MoM Love 0,7l 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Tanqueray Royale Gin 41,3% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Bailey's Original 17% 6x0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 480 DKK
114,28 DKK/L 480 DKK
Braastad Cognac VSOP 40% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK Fleggaard 250 DKK Nielsen’s Discount 277 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Lauder's Queen Mary Whisky 0,7l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
107,14 DKK/L 75 DKK
Aalborg Jubilæums Akvavit 38% 1l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK Fleggaard 140 DKK Scandinavian Park 140 DKK
134,93 DKK/L 135 DKK
Gold Bar Whiskey 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
349,99 DKK/L 350 DKK
El Dorado 15YO 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
499,99 DKK/L 350 DKK
Brøndums Orange Dild 30% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
159,98 DKK/L 80 DKK
Tripulante Elixir 34% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Smirnoff Ice UDEN PANT 10% 12x0,25l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 158 DKK
52,52 DKK/L 158 DKK
Teeling Small Batch Whisky 46% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 220 DKK
314,27 DKK/L 220 DKK
1-Enkelt 35% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 120 DKK Nielsen’s Discount 124 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Små Grønne 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Fleggaard 108 DKK Nielsen’s Discount 131 DKK
154,27 DKK/L 108 DKK
Captain Morgan Black Label 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Scandinavian Park 120 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Gin MG Premium 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Tanqueray Gin 0,0% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Koskenkorva 1l 40% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 112 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Cartavio X.O Rom 18 YO 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 450 DKK
642,84 DKK/L 450 DKK
PATRÓN Silver Tequila 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 330 DKK Nielsen’s Discount 337 DKK
471,41 DKK/L 330 DKK
Samvel Brandy Tyr 40% 0,2 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
799,95 DKK/L 160 DKK
Fleggaard 250 DKK
499,98 DKK/L 250 DKK
Aberlour A Bunadh 61,3% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 530 DKK
757,13 DKK/L 530 DKK
Laphroaig Four Oak 1l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK Nielsen’s Discount 450 DKK
399,99 DKK/L 400 DKK
Kilchoman Machir Bay 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
571,41 DKK/L 400 DKK
Glengoyne 10 YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Skärgårdssnapsar 36,2% 10x0,05 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Grand Marnier Cordon Rouge 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Aalborg Nordguld Akvavit 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Nielsen’s Discount 161 DKK
185,70 DKK/L 130 DKK
Aalborg Akvavit Taffel Rød 1L 41% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Cutty Sark 12YO 40% 1l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 154 DKK Fleggaard 200 DKK
153,68 DKK/L 154 DKK
Fentimans Tonic 24x0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
31,25 DKK/L 150 DKK
Aberfeldy 16 Years 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
714,27 DKK/L 500 DKK
Glenmorangie 12YO 40% 1 l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK
379,99 DKK/L 380 DKK
Fleggaard 380 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Glenfiddich 15YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Cromwell's Scotch Whisky Bag in Box 40% 3,0 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 285 DKK Fleggaard 300 DKK
94,98 DKK/L 285 DKK
Zaya Gran Reserva 16 års 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Day of Aariachi Mezcal 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Absolut Haring Limited Edition 1l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK
124,99 DKK/L 125 DKK
Fernet Branca 0,7l 35% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 120 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Silkie Midnight Smokiest 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 330 DKK
471,41 DKK/L 330 DKK
Lakrids Kys 15% 0,7l Shot 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Tomintoul TUNDRA Malt Whisky 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 370 DKK
369,99 DKK/L 370 DKK
Asbach Uralt 38% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK Fleggaard 160 DKK
139,99 DKK/L 140 DKK
Glendronach 15 YO 46% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 480 DKK
480 DKK
Sarti Rosa 13,7% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Braastad Cognac VS 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Scandinavian Park 200 DKK Nielsen’s Discount 225 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Agitator Swedish Malt 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Galatti Amaretto 21% 0,7l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 DKK Fleggaard 50 DKK
53,47 DKK/L 37 DKK
Ardbeg 10 YO 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
499,99 DKK/L 350 DKK
Caol Ila 12YO 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
499,99 DKK/L 350 DKK
Bowmore 12 YO 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
499,99 DKK/L 350 DKK
Fleggaard 25 DKK
50,00 DKK/L 25 DKK
De Luze Cognac VSOP F.C 40 % 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
371,41 DKK/L 260 DKK
Gordon's Gin 0,0% 0,7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK Fleggaard 85 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
No.1 Premium Gin 37,5% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 90 DKK
89,93 DKK/L 90 DKK
No.1 Premium Dry Gin Strawberry 37,5% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 90 DKK
89,93 DKK/L 90 DKK
Finsbury Wild Strawberry Gin 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK Nielsen’s Discount 97 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Fleggaard 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Finsbury Gin 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Nielsen’s Discount 97 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Negrita White Rum 37,5% 1L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Zuidam Dutch Courage Aged Gin 44% 0,7 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
90 DKK
Smirnoff Magnumflaske 37,5% 1,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK Scandinavian Park 170 DKK
106,66 DKK/L 160 DKK
Arnbitter 50% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK Scandinavian Park 149 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
High Coast Berg 50% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 450 DKK
642,84 DKK/L 450 DKK
Gibson's London Gin 37,5% 1 l. Billigast hos Calle
Calle 85 DKK Fleggaard 87 DKK
85,00 DKK/L 85 DKK
Gibson's Gin Pink 37,5% 1 l. Billigast hos Calle
Calle 85 DKK Fleggaard 87 DKK
85,00 DKK/L 85 DKK
Speyburn Bordeaux 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
299,99 DKK/L 300 DKK
Grönstedts Cognac VS 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
Gibson's Gin Blood Orange 37,5% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 87 DKK
87,00 DKK/L 87 DKK
Gibson's Gin Italian Lemon Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 87 DKK
87 DKK
Appleton Estate 8 års 43% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
259,99 DKK/L 260 DKK
Fleggaard 85 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Gordon's Gin 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Gordons Pink Gin 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Pernod 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 165 DKK Nielsen’s Discount 184 DKK
164,99 DKK/L 165 DKK
Absolut Vodka 3l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 460 DKK
153,33 DKK/L 460 DKK
Laphroaig Oak Select 0,7l 40% Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 232 DKK Fleggaard 250 DKK
332,04 DKK/L 232 DKK
Remy Martin VSOP 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 320 DKK Nielsen’s Discount 352 DKK
457,13 DKK/L 320 DKK
Hallands Fläder Akvavit 38% 0.7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Nielsen’s Discount 82 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Piratens Besk 32% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Gajol Shot Blå 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
1-Enkelt 35% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Davidsen's XO 22 Blue Label 42% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
El Dorado 12YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
MATUSALEM GRAN RESERVA 23 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK Nielsen’s Discount 412 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Sierra Tequila Reposado 35% 1l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK Fleggaard 150 DKK
119,93 DKK/L 120 DKK
METAXA 7* 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 126 DKK Nielsen’s Discount 202 DKK
179,99 DKK/L 126 DKK
Golden Pirate Spiced 30% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
79,99 DKK/L 80 DKK
Pink Pirate Raspberry 30% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
79,99 DKK/L 80 DKK
Aberlour 14Y 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
571,41 DKK/L 400 DKK
Stauning Kaos Danish Whisky 0,7l 46% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
571,41 DKK/L 400 DKK
Glenfarclas 105 60% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
571,41 DKK/L 400 DKK
Benriach 10 YO 43% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Courvoisier VS 40 % 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
299,99 DKK/L 300 DKK
Angostura Bitter 0,20 l 44,7% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 95 DKK
474,95 DKK/L 95 DKK
Hansen Golden Rom 37,5% 0,7 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Fleggaard 76 DKK
107,04 DKK/L 75 DKK
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
The Glenlivet Founder's Reserve 40% 0,7 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK Fleggaard 230 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Safari 1L 20% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Bunnahabhain 12YO 46,3% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Glenfarclas 12 år 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Balvenie 12YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 380 DKK
542,84 DKK/L 380 DKK
Linie Akvavit 41,5% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 DKK Scandinavian Park 150 DKK Fleggaard 160 DKK
149,93 DKK/L 150 DKK
Agitator Chesnut Cask 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK
385,70 DKK/L 270 DKK
Glengoyne 12YO 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
499,99 DKK/L 350 DKK
Harlegin Mandarin 0,5l 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 74 DKK
148,00 DKK/L 74 DKK
Harlegin Lemon 0,5l 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 74 DKK
148,00 DKK/L 74 DKK
Davidsens XO Red Label 28 45% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Centenario Rum 20 Fundación 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Isle of Raasay Single Malt 46,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
399,99 DKK/L 280 DKK
Mackmyra Svensk EK 46,1% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK Nielsen’s Discount 337 DKK
399,99 DKK/L 280 DKK
Laphroaig 10 års 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
399,99 DKK/L 280 DKK
Mackmyra Svensk Rök 46,1% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
399,99 DKK/L 280 DKK
Fleggaard 70 DKK
139,98 DKK/L 70 DKK
Vodka Sobieski BIB 37,50% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
86,66 DKK/L 130 DKK
Divine Vodka 3l 37,5% BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 202 DKK Fleggaard 225 DKK
67,48 DKK/L 202 DKK
Rød Aalborg Taffel Akvavit 41% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Aalborg Klar Snaps 37,5 % 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Fjordor Vodka 37,5% 6x0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 289 DKK
68,78 DKK/L 289 DKK
Jack Daniels Single Barrel 45% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK
385,70 DKK/L 270 DKK
Cragganmore 12YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK Nielsen’s Discount 277 DKK
385,70 DKK/L 270 DKK
Absolut Raspberri 38% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK
124,99 DKK/L 125 DKK
Beefeater London Dry Gin 40% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
139,98 DKK/L 70 DKK
Finsbury Gin 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Gajol Granatæble 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Glenfiddich 12YO 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
349,99 DKK/L 350 DKK
Fleggaard 108 DKK Scandinavian Park 120 DKK Nielsen’s Discount 131 DKK
154,27 DKK/L 108 DKK
Havana Club 7 Y 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
Fleggaard 170 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
Metaxa 5 Stjernet 38% 0,7 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 116 DKK Nielsen’s Discount 120 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Ron Zacapa Centenario 23 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
399,99 DKK/L 280 DKK
Campari 25% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Ron Cueva 1501 8 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Planteray Rum Black Cask 0,7L 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Barcelo Imperial ONYX 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Highland Park 12 YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 330 DKK
471,41 DKK/L 330 DKK
Old Perth Sherry 48,2% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 330 DKK
471,41 DKK/L 330 DKK
Gajol Shot Gul 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Jack Daniels Gentleman Jack 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Silkie Legendary Smoky 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Johnnie Walker 12YO Black 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Mackmyra Brukswhisky 41,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK Nielsen’s Discount 300 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Talisker 10 YO 45,8% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Chivas Regal 12 YO 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
249,99 DKK/L 250 DKK
Minttu Black 32% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
129,98 DKK/L 65 DKK
Sierra Tequila Silver 35% 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 DKK Fleggaard 150 DKK
134,99 DKK/L 135 DKK
Highland Park 10yo 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 248 DKK
354,27 DKK/L 248 DKK
Cointreau 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 175 DKK Calle 175 DKK Scandinavian Park 187 DKK
175,00 DKK/L 175 DKK
Glenfiddich Fire & Cane 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Kleiner Klopfer Sunshine 25x20ml 15-17% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK Fleggaard 75 DKK
149,98 DKK/L 75 DKK
Fleggaard 260 DKK
371,41 DKK/L 260 DKK
Ron Cueva 1501 12 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
371,41 DKK/L 260 DKK
Pope Rom 35% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
371,41 DKK/L 260 DKK
Brøndums Snaps 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Southern Comfort 35% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK Fleggaard 150 DKK
127,43 DKK/L 127 DKK
Bacardi Superior 37,5% 1,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 190 DKK
126,66 DKK/L 190 DKK
Ron Matusalem solera 15 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Three Sixty Vodka 37,5% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Nielsen’s Discount 142 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Old Barco Navy Strength 60% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Wagemut PX Cask Non Filtered 40,3% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Old St. Croix Elixir Orange 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Canadian Club Whisky 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Nielsen’s Discount 172 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Drambuie 40% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 DKK Fleggaard 190 DKK Nielsen’s Discount 202 DKK
179,49 DKK/L 179 DKK
Agitator Single malt Rök 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Glen Moray Sherry Cask 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
El Paseo Ron Xperimento 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
Glenkinchie 12YO 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Glendronach 12 YO 43% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Dalwhinnie 15 YO 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK Nielsen’s Discount 334 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Glenglassaugh 12YO 45% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Aberlour 12YO Double Cask 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK Scandinavian Park 359 DKK
428,56 DKK/L 300 DKK
Ron Barcelo Imperial 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK Scandinavian Park 190 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Noilly Prat 1 l. 18% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 115 DKK
114,99 DKK/L 115 DKK
Jack Daniel's 40% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 DKK Nielsen’s Discount 187 DKK Fleggaard 200 DKK
179,49 DKK/L 179 DKK
Nordsø Bitter 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Råstoff Æble/Vanilje 16,4% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Ardbeg Beastie 5 Y 47% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 289 DKK
412,86 DKK/L 289 DKK
Havana Club 3 Anos 37,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Jack Daniel's Tommestok Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
50 DKK
Don Papa Masskara 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Patridom Selecion Exclusiva 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Roter Eristoff 18% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Limoncello di Capri Crema 19% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Famous Grouse 40% 1l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Calle 101 DKK Nielsen’s Discount 101 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Divine Vodka 1l 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Nemiroff De Luxe Vodka 1l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Pampero Ron Aniversario 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK Nielsen’s Discount 191 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
Mundo Tequila 35% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
O.P. Anderson Økologisk klar 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK Fleggaard 125 DKK
119,93 DKK/L 120 DKK
O.P. Anderson Aquavit 40% 1 l. økologisk Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK Fleggaard 125 DKK Scandinavian Park 130 DKK
119,93 DKK/L 120 DKK
Speyburn Kentucky 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
279,99 DKK/L 280 DKK
Nikka from the Barrel 51,4% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
559,98 DKK/L 280 DKK
Belvedere Vodka 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK Nielsen’s Discount 326 DKK
299,99 DKK/L 300 DKK
Disaronno Amaretto 28% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK Nielsen’s Discount 157 DKK
149,99 DKK/L 150 DKK
No.1 Premium Vodka Raspberry/Blueberry 37,5% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 DKK Fleggaard 90 DKK
86,18 DKK/L 86 DKK
No.1 Premium Vodka Tropical 37,5% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 DKK Fleggaard 90 DKK
86,18 DKK/L 86 DKK
Aberfeldy 12Y 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK
385,70 DKK/L 270 DKK
Renault VSOP 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK Scandinavian Park 325 DKK
385,70 DKK/L 270 DKK
Kleiner Klopfer Tablett 15-17% 65x0,02l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK Calle 250 DKK
192,30 DKK/L 250 DKK
Flügel 10% 40 X 20ml Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK Calle 250 DKK
312,49 DKK/L 250 DKK
Espresso Martini Bold 12x0,225L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
29,63 DKK/L 80 DKK
White Rush Bold 12x0,225L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
29,63 DKK/L 80 DKK
Ida Van Der Ille 0,5l 33,2% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
259,98 DKK/L 130 DKK
Linie Akvavit 41,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Nielsen’s Discount 142 DKK
185,70 DKK/L 130 DKK
Astral Tequila Blanco 38% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
The Famous Grouse Ruby Cask 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 DKK Fleggaard 160 DKK
149,93 DKK/L 150 DKK
Tullamore Dew XO Rum cask 43% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Terra Verde Midsummer 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Jack Daniels Honey 35% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Nielsen’s Discount 202 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Xante Original 30% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Monin Hyldeblomst Sirup 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
MONIN Sirup Rørsukker 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 56 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Monin sirup Brombær 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Monkey Shoulder 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK Nielsen’s Discount 262 DKK
259,99 DKK/L 260 DKK
Fleggaard 280 DKK
399,99 DKK/L 280 DKK
Pallini Peachello 26% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Martini Bianco 1,5 l. 14,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
66,66 DKK/L 100 DKK
Pure Shots Æble 16,4% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Villa Massa Limoncello 30% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Sambuca Molinari 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Lillet Rosé 0,75l 17% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Små Sure Lemon Sorbet 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Scandinavian Park 75 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Nordsø Bitter 30% 12x0,02l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
333,29 DKK/L 80 DKK
Galatti Grappa 38% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Nielsen’s Discount 71 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Patronbælte uden rør Orange Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
70 DKK
Grey Goose 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 275 DKK
392,86 DKK/L 275 DKK
Råstoff Coffee 16.4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
No.1 Premium Vodka 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Earl Brown Dry Gin 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 55 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 50 DKK
99,98 DKK/L 50 DKK
Monin Cloudy Lemonade 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 170 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
Stroh Rom 80% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 DKK Fleggaard 200 DKK
187,43 DKK/L 187 DKK
Skåne Akvavit 38% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK Fleggaard 110 DKK
104,93 DKK/L 105 DKK
Rock Island 46,8% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Glenfiddich 12YO Sherry Cask 43% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
Fleggaard 250 DKK Nielsen’s Discount 300 DKK
357,13 DKK/L 250 DKK
De Luze Cognac VS F.C 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 190 DKK
271,41 DKK/L 190 DKK
Samvel XO Delphin 0,2l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
749,95 DKK/L 150 DKK
Sierra Tequila Reposado 38% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
149,99 DKK/L 150 DKK
Davidsen's X.O. Blend 15 Years 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Kraken Black Spiced 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Companero Extra Añejo 0,7l. 54% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Glen Moray Port Cask Finish 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
Pure Shots Menthol 30% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
120 DKK
Negrita Spiced 35% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
85,00 DKK/L 85 DKK
Grant's 8 YO Sherry Cask BT 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK Nielsen’s Discount 180 DKK
169,99 DKK/L 170 DKK
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Glen Moray 12yo 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Captain Morgan Black Spiced 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Jose Cuervo Reposado Gold 0,7l. 38% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK Fleggaard 125 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Grappa Riserva Morandini 40% 0,5 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 90 DKK
179,86 DKK/L 90 DKK
Negroni RTD 26% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
179,98 DKK/L 90 DKK
Tequila Rose 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
Lauders Ruby Cask 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK Nielsen’s Discount 150 DKK
139,99 DKK/L 140 DKK
Famous Grouse Magnumflaske 40% 1,75 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK Nielsen’s Discount 262 DKK
142,85 DKK/L 250 DKK
Jägermeister 1,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK Scandinavian Park 260 DKK Nielsen’s Discount 270 DKK
142,85 DKK/L 250 DKK
Glenfarclas Heritage 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Bushmills Malt 10 YO 40% 0,7 l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 230 DKK Nielsen’s Discount 240 DKK
328,56 DKK/L 230 DKK
Makers Mark 45% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 175 DKK
249,99 DKK/L 175 DKK
Cuerpo Mojito 15% Bag in Box 3,0 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK Fleggaard 130 DKK Scandinavian Park 130 DKK
42,48 DKK/L 127 DKK
Smirnoff Mango Passion 25% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Stoli Vodka 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Primakov Vodka 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
79,99 DKK/L 80 DKK
Smirnoff Raspberry Crush 25% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Smirnoff Vodka 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Scandinavian Park 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Kümmerling 35% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
139,98 DKK/L 70 DKK
Hot n' Sweet Tyrkisk Peber 30% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Nielsen’s Discount 142 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Famous Grouse Sherry Cask 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
159,99 DKK/L 160 DKK
Stroh Rom 60% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
169,99 DKK/L 170 DKK
Villa Massa Amaretto 30% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Glitter Fisk Diamond 0,7l 15% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Valhalla Mjød Wild Berry 14,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Shaker Astronaut 10% 6x0,33l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
30,30 DKK/L 60 DKK
Shaker Lemon&Lime 10% 6x0,33l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
30,30 DKK/L 60 DKK
O.P. Anderson Minipack 37% 10x0,05 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK Fleggaard 100 DKK
194,86 DKK/L 97 DKK
Larsen XO Cognac 1l 40% Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 450 DKK Fleggaard 480 DKK
449,93 DKK/L 450 DKK
Fleggaard 130 DKK
259,98 DKK/L 130 DKK
Shots Party-Tablett 17,5% 48x0,02l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Calle 200 DKK
208,32 DKK/L 200 DKK
Cuppa Pope Coffee Liqueur 18% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Hansen Präsident 42% 0,7 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 DKK Fleggaard 85 DKK
96,41 DKK/L 67 DKK
Xanté Dark Chocolate 35% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
239,98 DKK/L 120 DKK
Famous Smoky Black 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK Nielsen’s Discount 172 DKK
159,99 DKK/L 160 DKK
Bushmills The Original 5 YO 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
159,99 DKK/L 160 DKK
Små Sport 16.4% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Små Love Pack 2x10 cl. 16,4% 0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
199,95 DKK/L 40 DKK
Dimple Golden Selection 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK Nielsen’s Discount 172 DKK
242,84 DKK/L 170 DKK
No.1 Premium Gin 37,5% 3 l. BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 225 DKK
75,00 DKK/L 225 DKK
No.1 Premium Vodka 37,5% 3 l. BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 225 DKK
75,00 DKK/L 225 DKK
No.1 Premium Rum 37,5% 3 l. BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 225 DKK
75,00 DKK/L 225 DKK
Jose Cuervo Silver 0,7l 35% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK
178,56 DKK/L 125 DKK
Captain Morgan Spiced Gold 35% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK Nielsen’s Discount 97 DKK Fleggaard 110 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Freixenet Solare 11% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Monin sirup Lime Cordial 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Monin Rabarber Sirup 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 100 DKK Calle 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Aalborg Porse Snaps 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 112 DKK Nielsen’s Discount 116 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Aalborg Fad 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 110 DKK Nielsen’s Discount 116 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Skandinaviska Snapsar 10x0,05l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Aalborg Dild Akvavit 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 120 DKK Nielsen’s Discount 124 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Bacardi Tropical 27% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
185,70 DKK/L 130 DKK
Tanqueray London Dry Gin 41,3% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK Fleggaard 160 DKK Nielsen’s Discount 191 DKK
149,49 DKK/L 149 DKK
Passoa 17% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Kahlua 16% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Berliner Luft 18% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Tamnavulin Double Cask 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Naked Malt 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Holger Danske Guld Snaps 32% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Cuba Kurant 30% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Cuba Dry Lemon 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Cuba Pure Vodka 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Calle 70 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Aperol Aperitivo 11% 1 l. Italian Spritz Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK Fleggaard 100 DKK
97,43 DKK/L 97 DKK
Cuba Raspberry 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Cuba Watermelon 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Diplomatico Mantuano 0,7L 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
Glen Moray Phoenix Rising 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Grant's Smokey BT 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
149,99 DKK/L 150 DKK
Absinthe Rodnik's 70% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Agitator Rye Rye 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Islay Mist Double Peated 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Fleggaard 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Label 5 Whisky 40% 0,2 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
124,95 DKK/L 25 DKK
Brøndums Fadlagret 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 96 DKK
137,13 DKK/L 96 DKK
Martini Fiero 14,5% 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 52 DKK Fleggaard 60 DKK
69,91 DKK/L 52 DKK
Hot n' Sweet Hindbær/Lakrids 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
107,14 DKK/L 75 DKK
Skåne Fadlageret 0,7l 41% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
185,70 DKK/L 130 DKK
Hansen Rom Blå 40% 1 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK Nielsen’s Discount 97 DKK Fleggaard 100 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Bäska Droppar Akvavit 40% 0,5 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Fleggaard 80 DKK
149,86 DKK/L 75 DKK
Xanté Original 1 l. 35% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Planteray Barbados Gr. Res. 1l. 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Jack Daniels Apple 35% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
199,99 DKK/L 200 DKK
Old Pulteney 12 YO 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Per Se Aperitivo 14,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK
178,57 DKK/L 125 DKK
Dinamarca XO 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK Calle 150 DKK
214,27 DKK/L 150 DKK
Pallini Limoncello 26 % 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Lillet Blanc 17% 0,75 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 112 DKK Nielsen’s Discount 124 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Limoncello di Capri 32% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 116 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Fiorente Elderflower 20% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
199,98 DKK/L 100 DKK
Islay Mist 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK Fleggaard 130 DKK
127,43 DKK/L 127 DKK
Poliakov Vodka Lemon 37,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
92,86 DKK/L 65 DKK
Bornholm Blond ØKO 40% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
179,98 DKK/L 90 DKK
Glen Moray Peated 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
Poliakov Strawberry 37,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
92,86 DKK/L 65 DKK
Aalborg Rød Grød 20% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Bornholm S1 Rabar ØKO 25% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
179,98 DKK/L 90 DKK
Poliakov Vodka Green Apple 37,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
92,86 DKK/L 65 DKK
Poliakov Vodka 37,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
92,86 DKK/L 65 DKK
Jack Daniel's Trucker Cap Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
50 DKK
Martini Vibrante Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Tamnavulin Sherry Cask 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Tanqueray Aperitivo 14,7% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Tequilacreme Jordbær Kilda 17% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Norkap Akvavit 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK Nielsen’s Discount 90 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Captain Morgan White 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Nielsen’s Discount 120 DKK Scandinavian Park 120 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Fernet Branca Menta 28% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
159,99 DKK/L 160 DKK
Oskar Davidsen Solbærrom 21% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Scandinavian Park 80 DKK Nielsen’s Discount 86 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Davidsen Gold 0,7l. 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Yeni Raki 45% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
185,70 DKK/L 130 DKK
Kleiner Feigling 20% 12x0,02 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
249,96 DKK/L 60 DKK
Små Shots Party Mix 16,4% 10x2 cl. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK Fleggaard 60 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK
199,95 DKK/L 40 DKK
Agitator Swedish Blend 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
English Harbour 5YO 40% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Mionetto Aperitivo 11% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Absolut Vanilia 38% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK
124,99 DKK/L 125 DKK
Brøndums Æble Timian 30% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Nielsen’s Discount 86 DKK
159,98 DKK/L 80 DKK
Brøndums Snaps Klar 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Nielsen’s Discount 97 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Fleggaard 80 DKK
159,98 DKK/L 80 DKK
Torres Brandy 38% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 DKK Fleggaard 150 DKK
149,93 DKK/L 150 DKK
Kümmerling 35% 12x20 ml. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 90 DKK
208,29 DKK/L 50 DKK
Captain Morgan Black Spiced 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Nielsen’s Discount 161 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Fleggaard 170 DKK Scandinavian Park 170 DKK Nielsen’s Discount 180 DKK
113,33 DKK/L 170 DKK
Osborne Veterano 30% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Averna Amaro Bitter 29% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Finlandia Vodka 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Scandinavian Park 130 DKK Nielsen’s Discount 150 DKK
119,99 DKK/L 120 DKK
Bacardi Rum Añejo 4 100cl Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK Nielsen’s Discount 187 DKK
169,99 DKK/L 170 DKK
Tullamore D.E.W. Cafe Honey 35% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
171,41 DKK/L 120 DKK
Underberg 44% 30x20ml. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
283,32 DKK/L 170 DKK
Pure Shots Lakrids 30% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
120 DKK
Pisang Ambon 17% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Jägermeister Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK Fleggaard 140 DKK Scandinavian Park 149 DKK
134,93 DKK/L 135 DKK
Holger Danske Akvavit 38% 0,7l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 59 DKK Fleggaard 70 DKK
84,33 DKK/L 59 DKK
Bols Advocaat 20% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Nielsen’s Discount 67 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Martini Rosso 14,5% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Martini Extra Dry 15% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Martini Bianco 14,5% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Jägermeister 35% 0,7 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 110 DKK Nielsen’s Discount 112 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Hansen Rom Blå 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
107,13 DKK/L 75 DKK
Utö økologisk 38% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
149,98 DKK/L 75 DKK
Finsbury 0,0% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
42,84 DKK/L 30 DKK
Frangelico Hazelnut Licor 20% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
139,99 DKK/L 140 DKK
Kleiner Feigling 30x0,02 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
233,32 DKK/L 140 DKK
Holger Danske Guld 40% 0,7 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 59 DKK Fleggaard 70 DKK
84,33 DKK/L 59 DKK
Classic Cocktails Mojito 12,5% 1,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
59,99 DKK/L 90 DKK
Fleggaard 90 DKK
59,99 DKK/L 90 DKK
Prep´D Tom Collins 12% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
59,99 DKK/L 90 DKK
Prep´D Gin Paloma 12% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
59,99 DKK/L 90 DKK
Prep´D Raspberry 12% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
59,99 DKK/L 90 DKK
Johnnie Walker Black Label 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK Calle 160 DKK Nielsen’s Discount 180 DKK
228,56 DKK/L 160 DKK
Limoncello Gagliano 28% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Fisk Original 30% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Tullamore D.E.W. Honey 35% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Havana Club Especial 37,5 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Scandinavian Park 120 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Frøken Nielsen Sommerdram 38% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
139,98 DKK/L 70 DKK
Absolut Vodka Citron 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK Fleggaard 125 DKK
119,93 DKK/L 120 DKK
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Pitu do Brasil 0,7L 38% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Sambuca Casoni 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
121,43 DKK/L 85 DKK
Licor 43 31% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 DKK Fleggaard 150 DKK Calle 150 DKK
149,93 DKK/L 150 DKK
Valhalla Bitter by Koskenkorva 35% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK Nielsen’s Discount 165 DKK
149,99 DKK/L 150 DKK
Koskenkorva Rhubarb 21% 0,5 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK Fleggaard 60 DKK
109,98 DKK/L 55 DKK
Dooley's The Yellow One 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Baileys 17% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Scandinavian Park 120 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Sierra Tequila Silver 35% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
159,98 DKK/L 80 DKK
Le Favori Triple Sec 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Fireball Whisky 33% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 127 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Underberg 44% 12x20 ml. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
312,46 DKK/L 75 DKK
Berliner Luft 24x0,02l 18% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
208,31 DKK/L 100 DKK
Polini VIP Limoncello 8% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Monin Sirup Vanilje Sukkerfri 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Cabo Bay White Rum 37,5% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 52 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
FISK Pure RAW 16,4% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Grand Montand XO Brandy 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Punch Club PassionMojito 12,5% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
50,00 DKK/L 75 DKK
Punch Club Sex Beach 12,5% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
50,00 DKK/L 75 DKK
Punch Club Grapefruit 12,5% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
50,00 DKK/L 75 DKK
Punch Club Pina Colada 12,5% 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK Scandinavian Park 80 DKK
50,00 DKK/L 75 DKK
O.P. Anderson AMP Shot 16% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Kleiner Feigling 20% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
119,98 DKK/L 60 DKK
Master of Mixes Margarita 1 Liter Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
60 DKK
Bacardi 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Scandinavian Park 140 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Gammel Dansk 38% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Calle 130 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Bacardi Razz 27% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK Scandinavian Park 140 DKK
129,99 DKK/L 130 DKK
Davidsen Silver 0,7l. 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Napoleon Le Cuvier VSOP Brandy 36% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 90 DKK
89,93 DKK/L 90 DKK
Valhalla Mjød 14,5% 0,7 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 52 DKK Fleggaard 60 DKK
74,90 DKK/L 52 DKK
Fleggaard 20 DKK
60,58 DKK/L 20 DKK
Fisk Pure Raw Salty Caramel 16,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Kleiner Feigling Mix-Bringsel 12x0,02l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK Fleggaard 60 DKK
208,29 DKK/L 50 DKK
Kijafa Kirsebærvin 16% 0,7L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Cuba Pineapple 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Absolut Vodka 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK Calle 125 DKK
124,99 DKK/L 125 DKK
Små Grønne 0,7l. 30% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
57,13 DKK/L 40 DKK
Fleggaard 35 DKK
583,17 DKK/L 35 DKK
Nordsø Bitter 30% 4x0,02l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
437,38 DKK/L 35 DKK
Holiday Cream Liqueur 17% 0,7 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 DKK Fleggaard 50 DKK
58,83 DKK/L 41 DKK
Glitter Fisk Ruby 15% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Aperol RTD 10,5% 3x0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
99,98 DKK/L 60 DKK
Cuba Caramel 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Cuba Strawberry 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Cuba Orange 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Martini Floreale Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Cuba Passion 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK Scandinavian Park 80 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Dr. Nielsens Bitter 38% 0,7 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK Fleggaard 90 DKK Nielsen’s Discount 105 DKK
121,41 DKK/L 85 DKK
Arnbitter 50% 3x2 cl. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 34 DKK
566,50 DKK/L 34 DKK
Perlino vermouth Rosso 15% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 42 DKK
41,99 DKK/L 42 DKK
Perlino Vermouth Dry 15% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 42 DKK
41,99 DKK/L 42 DKK
Perlino vermouth Bianco 15% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 42 DKK
41,99 DKK/L 42 DKK
Pure Lakrids 16,4% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 120 DKK
142,84 DKK/L 100 DKK
Monin Sirup Karamel Sukkerfri 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Malibu Original 18% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 115 DKK Scandinavian Park 127 DKK
114,99 DKK/L 115 DKK
Små Fugle 16,4% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK Fleggaard 60 DKK Calle 60 DKK
59,93 DKK/L 60 DKK
Villa Donata Limoncello 0,7l 28% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
GaJol Gul 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
79,99 DKK/L 80 DKK
Små Sure Shots Cola 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Crystal Pirate White Rum 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
79,99 DKK/L 80 DKK
Dooley's White Berry 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Cuba Mango 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Galliano 30% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Scandinavian Park 112 DKK Nielsen’s Discount 135 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Jägermeister Orange 33% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
157,13 DKK/L 110 DKK
Ouzo 12 40% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK Nielsen’s Discount 127 DKK
109,99 DKK/L 110 DKK
Gammel Dansk 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 108 DKK Nielsen’s Discount 120 DKK
154,27 DKK/L 108 DKK
Primakov Vodka 37,5% 0,7 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 DKK Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
58,83 DKK/L 41 DKK
Master of Mixes Pina Colada 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Batida de Coco 16% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Monin Pina Colada Mix 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Små Sure Sour Mango 16.4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Monin Margarita Mix 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Aalborg Taffel Akvavit 45% 0,1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
249,90 DKK/L 25 DKK
Jensen Bitter 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK Nielsen’s Discount 94 DKK
107,13 DKK/L 75 DKK
Råstoff Pineapple 16,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Råstoff Raw Lakrids Shot 16.4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Piratens Akvavit 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Master Of Mixes Paloma Mixer 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Små Blå 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Scandinavian Park 75 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Monin Mojito Cocktail Mix 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Bols Creme de Banana 17% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Nielsen’s Discount 67 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Master of Mixes Mojito 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Master of Mixes Strawberry Daiquiry 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Master Of Mixes Porn Star 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Bols Blue 21% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Zubrowka Bison Grass Vodka 1l. 37,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Aperitivo Spritz Villa Cardea 11% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Dooley's Toffee Creamy 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Sheridan's Likør 15,5% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 95 DKK Nielsen’s Discount 101 DKK
189,98 DKK/L 95 DKK
Holger Danske Klar Snaps 32% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Minttu Choco 32% 0,5l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK Fleggaard 65 DKK
119,86 DKK/L 60 DKK
Koskenkorva Creme Strawb. 15% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
129,98 DKK/L 65 DKK
Ströms Punsch 26% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
119,98 DKK/L 60 DKK
Koskenkorva Minttu 35% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Nielsen’s Discount 67 DKK
119,98 DKK/L 60 DKK
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 100 DKK Nielsen’s Discount 112 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK
89,99 DKK/L 90 DKK
Fleggaard 90 DKK
179,98 DKK/L 90 DKK
Johnnie Walker Red Label 0,7l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Nielsen’s Discount 97 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Monin sirup Passionsfrugt 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Specht Slivovitz 0,7L 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 89 DKK Nielsen’s Discount 101 DKK
127,14 DKK/L 89 DKK
Kleiner Klopfer Sour Mix 15% 25x20ml Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK Fleggaard 75 DKK
149,98 DKK/L 75 DKK
Kleiner Klopfer Fun Mix 15-17% 25x20 ml Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK Fleggaard 75 DKK
149,98 DKK/L 75 DKK
Kleiner Klopfer Crazy Mix 15-20% 25x20 ml Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK Fleggaard 75 DKK
149,98 DKK/L 75 DKK
Kleiner Klopfer Lady Mix 16-17% 25x20 ml Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK Fleggaard 75 DKK
149,98 DKK/L 75 DKK
Pileus Ouzo 37,5% 0,7 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK Fleggaard 60 DKK
85,61 DKK/L 60 DKK
Bailey's Chocolate 0,5l 15,7% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
170,00 DKK/L 85 DKK
Koskenkorva Salmiakki 30% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
119,98 DKK/L 60 DKK
Monin Hindbær Sirup 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Monin Sirup Fransk Vanilje 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
MONIN Sirup Jordbær 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 56 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Monin Sirup Karamel 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Monin Sirup Kokos 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Patronbælte uden rør Blå Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
70 DKK
Patronbælte uden rør Pink Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
70 DKK
Gammel Dansk 38% 3x0,03 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
388,78 DKK/L 35 DKK
J.P. Chenet Brandy VSOP 36% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Scandinavian Park 85 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
Captain Morgan Spiced Gold 35% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Scandinavian Park 85 DKK Nielsen’s Discount 90 DKK
114,27 DKK/L 80 DKK
GaJol Granatæble 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
79,99 DKK/L 80 DKK
Monin Sirup Mango 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Bucah Coffee Sambuca Likør 38% 0,7l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,43 DKK/L 50 DKK
Kirsebærvin 14% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 28 DKK Scandinavian Park 28 DKK
37,32 DKK/L 28 DKK
Poliakov Vodka 37,5% 0,2 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
124,95 DKK/L 25 DKK
Monin Saltet Karamel Sirup 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 75 DKK
312,46 DKK/L 75 DKK
Smirnoff Crush Lemon 10% 0,33l + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 18 DKK
54,52 DKK/L 18 DKK
Jameson Cold Brew 30% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
71,41 DKK/L 50 DKK
Koskenkorva Creme Caramel 15% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
129,98 DKK/L 65 DKK
Sourz Apple 15% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
99,99 DKK/L 70 DKK
Stroh Jagertee 40% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
139,98 DKK/L 70 DKK
Små Sure Jungle Fruits 16,4% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK Fleggaard 60 DKK Scandinavian Park 75 DKK
59,93 DKK/L 60 DKK
Minttu Peppermint 40% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Nielsen’s Discount 71 DKK
139,98 DKK/L 70 DKK
Små Konger 16,4% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK Fleggaard 60 DKK Scandinavian Park 75 DKK
59,93 DKK/L 60 DKK
Små Sure Twisted 16,4 % 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Små Sure Blåbær 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Små Bats 16.4% 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Hubertus Shot Mint 18% 24x20ml Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
124,98 DKK/L 60 DKK
Små Sure Bubble Fizz 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Flügel 10% 10x2 cl Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
299,95 DKK/L 60 DKK
Hubertus Shot Bitter 30% 24x20ml Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
124,98 DKK/L 60 DKK
Master of Mixes Bloody Mary 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Små Sure Sour Raspberry 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Calle 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Hubertus Shot Lakrids 16% 24x20ml Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Calle 60 DKK
124,98 DKK/L 60 DKK
Små Sour Peach 16,4% 1L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Boente´s Zicken 24x0,02L 15% 0,48l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 59 DKK
122,92 DKK/L 59 DKK
Boente´s Boom 24x0,02L 15% 0,48l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 59 DKK Calle 59 DKK
122,92 DKK/L 59 DKK
Master Of Mixes Lime Juice 0,375l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
106,64 DKK/L 40 DKK
Master Of Mixes Citron Juice 0,375l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
106,64 DKK/L 40 DKK
Glenfiddich 12yo Miniature 0,05l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
400,00 DKK/L 20 DKK
Minttu Peppermint 32% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
129,98 DKK/L 65 DKK
Johnnie Walker Gold Reserve 40% 0,7 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK Fleggaard 300 DKK
428,47 DKK/L 300 DKK
Larsen VSOP 40% 1 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK Fleggaard 300 DKK
299,93 DKK/L 300 DKK
No.1 Old Caribbean White 1L 35% Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 90 DKK
89,93 DKK/L 90 DKK
Singleton 12 YO Whisky 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK Nielsen’s Discount 225 DKK
285,70 DKK/L 200 DKK
Dirty Harry Lakridslikør 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 56 DKK
99,98 DKK/L 50 DKK
Små Sure Æble 16,4% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
59,99 DKK/L 60 DKK
Glen Moray Chardonnay Cask 40% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
199,99 DKK/L 140 DKK
Creme de Cassis Sisca 15% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
85,70 DKK/L 60 DKK
Koskenkorva Espresso 21% 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
139,98 DKK/L 70 DKK
Terra Verde XOS Chocolate 38% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
257,13 DKK/L 180 DKK
Aalborg Export Akvavit 38% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 104 DKK Nielsen’s Discount 112 DKK
128,56 DKK/L 90 DKK
Hansen Golden Rum 37,5% 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 105 DKK
99,99 DKK/L 100 DKK
Sismofytter Original 16,4% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
107,13 DKK/L 75 DKK
Licor 43 Chocolate 16% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
185,70 DKK/L 130 DKK
Fleggaard 20 DKK
40,00 DKK/L 20 DKK
Jack Daniel's&Cola 10% 0,33 l. + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
60,58 DKK/L 20 DKK
RTD Pina Colada 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK
47,14 DKK/L 33 DKK
RTD Mojito 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK
47,14 DKK/L 33 DKK
RTD Strawberry Daiquiri 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK
47,14 DKK/L 33 DKK
RTD Sex on the Beach 15% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK
47,14 DKK/L 33 DKK
Stay Esp. Martini 16,4% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
35,71 DKK/L 25 DKK
Fleggaard 40 DKK
79,98 DKK/L 40 DKK
Cream Liqueur Salted Caramel 15% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
79,98 DKK/L 40 DKK
Amaratto Cordelio 21,5% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
50,00 DKK/L 35 DKK
Jagdtraum Urtelikør 35% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 55 DKK
78,56 DKK/L 55 DKK
Æblesnaps 21,8% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
64,27 DKK/L 45 DKK
Fleggaard 44 DKK
135,38 DKK/L 44 DKK
Frozen Coktails Mix 5-pack 5% 0,325l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 44 DKK
135,38 DKK/L 44 DKK
Shake-It Sugarcane 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Shake-It Mango 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Shake-It Lime 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Shake-It Blue Curacao 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Shake-It Grenadine 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Shake-it Rhubarb 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Shake-It Strawberry 0,5l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Shake-It Passion 0,5 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
59,98 DKK/L 30 DKK
Jägermeister Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 67 DKK
277,72 DKK/L 50 DKK
Polini VIP Spritz 8% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
BARMIX Sirup, Rhubarb 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK Nielsen’s Discount 34 DKK Scandinavian Park 35 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
BARMIX Sirup, Mango 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK Nielsen’s Discount 34 DKK Scandinavian Park 35 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
BARMIX Sirup, Grenadine 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK Scandinavian Park 35 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
Barmix Sirup Sugar Cane 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK Scandinavian Park 35 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
BARMIX Sirup, Strawberry 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
BARMIX Sirup, Curacao Blue 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK Scandinavian Park 35 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
BARMIX Sirup Passion 0,5L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
BARMIX Sirup, Lime 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK Nielsen’s Discount 34 DKK Scandinavian Park 35 DKK
54,00 DKK/L 27 DKK
Monin Pumpe Pumpe til sirup Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
27 DKK
Dr. Nielsens Bitter 38% 3-pak Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
25 DKK
Fleggaard 20 DKK
60,58 DKK/L 20 DKK
Små Party Mix Rør 16,4% 5x2cl Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
349,90 DKK/L 35 DKK
Fleggaard 18 DKK
54,52 DKK/L 18 DKK
Kanelsnegl Creme Likør 15% 0,5l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
50,00 DKK/L 25 DKK
Boonekamp Guter Stern 40% 3X20ml Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
166,50 DKK/L 10 DKK
Cointreau Miniature 0,05l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
400,00 DKK/L 20 DKK
Tullamore D.E.W. Miniature 0,05l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
400,00 DKK/L 20 DKK
Hendrick's Gin Miniature 0,05l 41,4% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
400,00 DKK/L 20 DKK
Fleggaard 20 DKK
250,00 DKK/L 20 DKK
Underberg Herbtini 3x0,02l 27% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
333,33 DKK/L 20 DKK
Primakov Vodka 37,5 0,1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
99,90 DKK/L 10 DKK
Jagtbitter 4pk 4x0,02l 30% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
249,88 DKK/L 20 DKK
Gibson's Gin 37,5% 0,2 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
50,00 DKK/L 10 DKK
Captain Morgan&Cola 10% 0,25 l. + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK Scandinavian Park 18 DKK
60,00 DKK/L 15 DKK
BACARDI Mojito 10 % 0,25l + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
60,00 DKK/L 15 DKK
Smirnoff Ice Apple 10% 0,25l + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
60,00 DKK/L 15 DKK
Bacardi Razz Mojito 10% 0,25 + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK Scandinavian Park 18 DKK
15 DKK
Bacardi Pina Colada 10% 0,25l + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
60,00 DKK/L 15 DKK
Smirnoff Ice Guarana 10% 0,25l + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
60,00 DKK/L 15 DKK
Jack Daniel's Vognpolet Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
5 DKK
Jägermeister Lommelærke 35% 0,1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
249,90 DKK/L 25 DKK
Fleggaard 10 DKK
40,00 DKK/L 10 DKK
Gordon's Gin & Tonic 10% 0,25 l. + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK Scandinavian Park 18 DKK
60,00 DKK/L 15 DKK
Fleggaard 10 DKK
40,00 DKK/L 10 DKK
Fleggaard 10 DKK
40,00 DKK/L 10 DKK
The Famous Grouse Miniature 0,05l 40% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
400,00 DKK/L 20 DKK
Smirnoff Ice Raspb. 10% 0,25l + pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
60,00 DKK/L 15 DKK
Jack Daniel's Sticker 8er-Set Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 2 DKK
2 DKK
Jägermeister Miniature 35% 0,04 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
249,75 DKK/L 10 DKK
Jack Daniel's Nøglering Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
5 DKK
SMÅ Bats rør 16,4% 0,02l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
250,00 DKK/L 5 DKK
Sismofytter rør 0,02l. 16,4% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
250,00 DKK/L 5 DKK
Små Fugle rør 16,4% 0,02l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
250,00 DKK/L 5 DKK
Fleggaard 5 DKK
250,00 DKK/L 5 DKK
Små Sure Rør Raspberry 16,4% 0,02l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
250,00 DKK/L 5 DKK
Dirty Harry Lakridslikør 21,5% 0,02 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
249,50 DKK/L 5 DKK
Små Sport rør 16,4% 0,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 5 DKK
5 DKK
Malteco 10YO 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
200 DKK
Glenfarclas 15 år 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 530 DKK
530 DKK
Fleggaard 500 DKK
500 DKK
Glamtí Sparkling Tea Lemon 0,75l 5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
20 DKK
Speyburn Jerez 40% 1l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
350 DKK
Kilchoman Sanaig 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 430 DKK
430 DKK
Små Lilla 1l 16,4 % Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
45 DKK
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Licor 43 Miniature 0,05l 31% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
20 DKK
High Coast Timmer 48% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Glenfiddich XX 47% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 430 DKK
430 DKK
Octomore 15.2 57,9% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 099 DKK
1 099 DKK
Silkie Dark Smokier 46% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 270 DKK
270 DKK
Octomore 10 YO 54,3% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 399 DKK
1 399 DKK
Underberg 44% 4x20 ml. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
30 DKK
Balvenie Caribbean Cask 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 650 DKK
650 DKK
Highland Park 18 YO 43% 0,7 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 900 DKK Nielsen’s Discount 1 012 DKK
900 DKK
Kilchoman Port Cast 50% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK
600 DKK
Xante Rum Pear 30% 0,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
90 DKK
Glenfarclas 10 år 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Kleiner Klopfer Cream 17 % 25x0,02l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK Fleggaard 75 DKK
75 DKK
Pure Shots Granatæble 30% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
120 DKK
Balvenie American Oak 43% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 470 DKK
470 DKK
Bruichladdich 18YO The Laddie 50% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 000 DKK
1 000 DKK
Jack Daniel's Beanie Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
50 DKK
Camus Ile De Rè Fine Island 40% 0,7l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 330 DKK
330 DKK
Schogetten Edel Zartbitter Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 DKK
13 DKK
Rushkinoff Vodka & Strawberry Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK
90 DKK
Luv & Lee Hanseatic Sloe Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
Skyy Vodka Citrus Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 131 DKK
131 DKK
Davidoff Cognac VSOP Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 375 DKK
375 DKK
Crystal Head Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 465 DKK
465 DKK
Smirnoff Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 165 DKK
165 DKK
Moskovskaya Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 118 DKK
118 DKK
GMG Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 56 DKK
56 DKK
Campari Bitter Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
Meukow Cognac VS Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 285 DKK
285 DKK
Ketel One Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 DKK
187 DKK
Jägermeister & Promo Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 DKK
112 DKK
Grasovka Bisongrass Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 DKK
124 DKK
G'Vine Gin de France Nouaison Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Virtuous by Nature Bitter Lemon Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK
120 DKK
Montezuma Aztec Gold Tequila Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 DKK
109 DKK
Bleu D'Argent London Dry Gin Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK Nielsen’s Discount 90 DKK
85 DKK
Smirnoff White Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 DKK
247 DKK
Smirnoff Blue Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 157 DKK
157 DKK
Torres 10 Imperial Brandy Gran Reserva Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 DKK
112 DKK
Jägermeister Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 525 DKK Scandinavian Park 539 DKK
525 DKK
Meukow Cognac VSOP Superior Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 349 DKK
349 DKK
Runa Silver Organic Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 DKK
187 DKK
Drumshanbo Gunpowder Irish Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 DKK
247 DKK
Koskenkorva Ginger Shot Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK
60 DKK
Oxley London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 240 DKK
240 DKK
Hammerfall Premium Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
Boonekamp Magenbitter Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Talon's Select Blended Malt Scotch Whisky Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 DKK
187 DKK
Bacardi Carta Blanca Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 495 DKK
495 DKK
No. 1 Premium Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 DKK
86 DKK
Bivrost Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK
127 DKK
Sierra Tequila Reposado Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK
105 DKK
Few Breakfast Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
No. 1 Premium Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 DKK Scandinavian Park 220 DKK
195 DKK
Fernet-Branca Bitter Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 32 DKK
32 DKK
No. 1 Premium Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 DKK Scandinavian Park 220 DKK
195 DKK
Jinzu London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Jägermeister Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 22 DKK
22 DKK
Gordon's London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK
105 DKK
Viru Valge Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
Absolut Grapefruit Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK
120 DKK
Schogetten Edel-Zartbitter-Haselnuss Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 DKK
13 DKK
Vecchia Romagna Nera Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 112 DKK Nielsen’s Discount 120 DKK
112 DKK
Bareksten Botanical Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
Bacardi Carta Negra Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK Scandinavian Park 140 DKK
135 DKK
Skyy Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK
127 DKK
Danzka Vodka Currant Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK Nielsen’s Discount 124 DKK
120 DKK
Bacardi Limón Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK Scandinavian Park 140 DKK
135 DKK
Brøndums Kryddersnaps Rabarber & Ingefær Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 DKK
86 DKK
Nordsø Bitter Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK
105 DKK
Ritter Sport BV Halbbitter 50% Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 12 DKK Scandinavian Park 13 DKK
12 DKK
Danzka Vodka Citrus Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 DKK
124 DKK
Absolut 100 Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 240 DKK
240 DKK
High Coast Box Whisky The Explorer Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
SOS Spirit of Sylt Black Label Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 232 DKK
232 DKK
Virtuous by Nature Ginger Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK
120 DKK
No. 3 London Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 DKK
247 DKK
Smirnoff Vodka PET Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 14 DKK
14 DKK
Danzka Vodka Grapefruit Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 DKK
124 DKK
Danzka Vodka Cranraz Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK
127 DKK
O.P Anderson Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 DKK
112 DKK
Kyrö Napue Rye Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 277 DKK
277 DKK
Bacardi Carta Blanca Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Nielsen’s Discount 101 DKK
100 DKK
Salitos flavoured with Tequila Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 172 DKK
172 DKK
Mackmyra Kreatör Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Gammel Dansk Bitter Dram Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 600 DKK
600 DKK
Runa Dark Label Organic Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 DKK
187 DKK
Mackmyra Lab+Distillery Organic Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 187 DKK
187 DKK
Jägermeister Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK
60 DKK
Bacardi Añejo 4 Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK
135 DKK
Bombay Dry Gin Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK Nielsen’s Discount 142 DKK
140 DKK
Jaisalmer Indian Craft Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Nissin Cup Noodles Ginger Chicken Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 9 DKK Scandinavian Park 10 DKK
9 DKK
No. 1 Premium Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 82 DKK
82 DKK
Thorn Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK
135 DKK
Virtuous by Nature Raspberry Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK
120 DKK
Elephant Strength Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 DKK Nielsen’s Discount 300 DKK
284 DKK
Bols Cherry Brandy Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK
75 DKK
Marlborough London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
Gin Barco Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 169 DKK
169 DKK
Absolut Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 DKK
112 DKK
Hayman's Cordial Gin Cask Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 240 DKK
240 DKK
Smirnoff Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 412 DKK
412 DKK
Gin Sul Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Bosford Rosé Premium Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
Crystal Head Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 2 625 DKK
2 625 DKK
Jägermeister Scharf Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 DKK
112 DKK
Larios London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK
105 DKK
Türkisch Pfeffer Vodka Shot Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 82 DKK
82 DKK
Jägermeister Manifest Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 172 DKK
172 DKK
Wild Wombat Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 337 DKK
337 DKK
Runa Old School Yellow Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 412 DKK
412 DKK
Vikingfjord Vodka of Norway Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 DKK
109 DKK
Togouchi Premium Japanese Blended Whisky Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 349 DKK
349 DKK
G'Vine Gin de France Floraison Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Icelanding Eagle Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 210 DKK
210 DKK
Caribia Ginger Taste Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 34 DKK
34 DKK
Brøndums Snaps Gylden Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK
105 DKK
Few Barrel Aged Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 337 DKK
337 DKK
Bacardi Carta Blanca Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 DKK
195 DKK
Monin Sirup Bitter Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 56 DKK
56 DKK
Bombay Sapphire Gin & Tonic Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 21 DKK Nielsen’s Discount 22 DKK
21 DKK
Absolut Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 975 DKK
975 DKK
Absolut Mango Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK
135 DKK
Gin Mare Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Togouchi 9y Japanese Blended Whisky Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 577 DKK
577 DKK
Earl Brown Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK
75 DKK
Montezuma Tequila Silver Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 DKK
109 DKK
Virtuous by Nature Chili Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK
120 DKK
London Hill Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 124 DKK
124 DKK
Camitz Sparkling Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 262 DKK
262 DKK
Few American Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
Puschkin Vodka Ice-Filtered Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
Grey Goose Vodka Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 260 DKK Nielsen’s Discount 285 DKK
260 DKK
Heinr. von Have Prototyp 2.0 London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
Tenjaku Blended Whiskey Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 150 DKK
150 DKK
Elsker Dry Pink Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 202 DKK
202 DKK
Virtuous by Nature Blond Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK
120 DKK
Moskovskaya Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 DKK
67 DKK
Gordon's London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK
90 DKK
Purity Vodka Ultra 34 Premium Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 217 DKK
217 DKK
Bacardi Spiced Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 195 DKK
195 DKK
Lordson Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK
60 DKK
Finsbury Dry Gin Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK Nielsen’s Discount 142 DKK
80 DKK
Glen Elgin 12y Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 300 DKK
300 DKK
Roslags Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 180 DKK
180 DKK
1-Enkelt Bitter Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK Nielsen’s Discount 172 DKK
149 DKK
DPG Smirnoff Ice Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 172 DKK
172 DKK
No. 1 Premium Vodka Kiwi Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 DKK
86 DKK
Edinburgh Gin Seaside Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 255 DKK
255 DKK
No. 1 Premium Vodka Pomegranate Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 86 DKK
86 DKK
Frapin Cognac VS Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 225 DKK
225 DKK
Crafter's London Dry Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 210 DKK
210 DKK
Bacardi Carta Blanca Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK
120 DKK
Copenhagen Citronsnaps Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 50 DKK
50 DKK
Absolut Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 16 DKK
16 DKK
Roslags Whisky Double Single Cask Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 592 DKK
592 DKK
No. 1 Premium Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK
60 DKK
Absolut Lime Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 142 DKK
142 DKK
Kamasutra Ginseng & Vodka Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 82 DKK
82 DKK
Campari Bitter Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK Nielsen’s Discount 157 DKK
140 DKK
Monkey 47 Sloe Gin Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 307 DKK
307 DKK
Von Oosten Bitter Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK
105 DKK
Bacardi Carta Blanca Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 15 DKK
15 DKK
Bols Apricot Brandy Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 71 DKK
71 DKK
Fernet Branca 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 DKK
170 DKK
Absolut Vodka 1l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 130 DKK
130 DKK
JackDaniels & Coca Cola 0,33L Dåse plus pant Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 21 DKK
21 DKK
Kahlua Coffee Likør 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK
149 DKK
Smirnoff Ice Original crisp citrus 0,25L plus pant Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 18 DKK
18 DKK
Underberg 12 x0,02 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Underberg 30 x0,02 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK
149 DKK
Fjodor Vodka 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 48 DKK
48 DKK
Aperol 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 115 DKK
115 DKK
Baileys 0,7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Brøndums Snaps Klar 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Kleiner Feigling 30 x 0,02 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK
120 DKK
Råstoff jordbær og rababer 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Nielsen’s Discount 112 DKK
100 DKK
Bombay Sapphire Dry Gin 1,0 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 DKK
160 DKK
Jägermeister Automat 60x0,02l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 337 DKK
337 DKK
Freigraf Boonekamp 4 x 0,02 ltr Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 12 DKK
12 DKK
Fireball liqueur med cinnamon og whisky 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK
120 DKK
A.H.Riise XO Reserve Explorer 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 400 DKK
400 DKK
Planteray Barbados Grande Reserve 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 DKK
179 DKK
Espero Caribberian Orange Liqueur Creole 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK
200 DKK
Bacardi Carta Blanca 1,5L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 150 DKK
150 DKK
Nelson's Jagdbitter 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK
70 DKK
Nordic by Nature Gin økologisk 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Små Grönne 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Tullamore Dew 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK
140 DKK
Davidsen's Guld Rom 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Crown Royal 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 280 DKK
280 DKK
Triple Sec Orange likør 0,7L Le Favori Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Niepoort 10Y Tawny 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 230 DKK
230 DKK
Gordon's London Dry Gin 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Ouzo Plomari 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Kraken Black Spiced Rom 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK
140 DKK
Tanqueray Rangpur Gin Lime 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 DKK
135 DKK
Gin Citadelle 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 DKK
170 DKK
Jack Daniel's No.7 Tennesse Whiskey 0,7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK
149 DKK
Bacardi Oro 1,0L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK
140 DKK
Papidoux Calvados Fine 0.7 ltr. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 97 DKK
97 DKK
A.H.Riise Rom/Cream Liqueur 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 DKK
160 DKK
Malfy Gin Miniatur Set 4x0,05L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 DKK
135 DKK
Angostura Aromatic 0,2 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 DKK
110 DKK
Schierker Feuerstein Kräuter 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Old Pascas Dark Rum 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 97 DKK
97 DKK
Old Pascas Ron Blanco 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 97 DKK
97 DKK
Gammel Dansk Bitter Dram 1,0 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 DKK
160 DKK
Finsbury 0,0 Gin 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Cognac Pettersen XO 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK
149 DKK
Gordon's Pink Gin 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Caffo Limoncello Limuni 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK
120 DKK
Gin Mare 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 260 DKK
260 DKK
Cointreau 0.7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 130 DKK
130 DKK
Branca Menta 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 DKK
170 DKK
Elijah Craig 12Y 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 269 DKK
269 DKK
Grants Scotch Whisky 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Golden Cream flødelikør 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK
40 DKK
Ron Barcelo Gran Anejo 0.7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK
140 DKK
Martini Rosso 1l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Nørregade Blå Ugler 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Kleiner Klopfer Solbær 25x0,02L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Sierra Tequila Silver 0.7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Lillet Berry 3 x 0,2l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 66 DKK
66 DKK
Presidential Porto 20Y 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 374 DKK
374 DKK
Aperol Spritz 3 x 0,2 L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Ardbeg Wee Beastie 5Y 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 DKK
284 DKK
Zicken Box 24x0,02L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Små sure Blåbærsmag 1L Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK Scandinavian Park 75 DKK
60 DKK
Alpenschnaps Hindbær 0,5L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 DKK
63 DKK
Amaretto Romanza 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 DKK
45 DKK
abSACKer Hasselnøddelikør 12x0,02L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Ukiyo Tokyo Dry Gin 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK
200 DKK
Advocaat æggelikør 0,7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 41 DKK
41 DKK
A.H.Riise XO Thin Blue Line 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 400 DKK
400 DKK
Arehucas Guanche Ron Miel 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Danzka Vodka Mini Mix 4x0,05L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK
70 DKK
Feigling Cookie Vanilla 0,5L vegan Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Cuba Pineapple med vodka 0,7 l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Scandinavian Park 80 DKK
75 DKK
Canerock Spiced Jamaika Rom 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 239 DKK
239 DKK
Cuba Strawberry Vodka 0,7l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Scandinavian Park 80 DKK
75 DKK
Fernet Branca 3 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 579 DKK
579 DKK
Bols Blue Curacao 0,5 ltr. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK
50 DKK
Geranium Gin 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 220 DKK
220 DKK
Delaforce Port Ruby 0,75 ltr. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Bushmills Black Bush Irish Whiskey 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 160 DKK
160 DKK
Feigling´s Coco Bisquit 0,5l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Lillet Rosé 0,7 L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 112 DKK Nielsen’s Discount 124 DKK
112 DKK
Larsen VSOP Cognac 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 DKK
284 DKK
Malfy Gin Original 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 185 DKK
185 DKK
Old Barco de Cargas XO 40% 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK
149 DKK
Licor 43 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 112 DKK
112 DKK
Lagavulin Islay Single Malt 16Y 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 449 DKK
449 DKK
KilDA Tequila Cream jordbær 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Martini Extra Dry 1l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Xante Liquer 1l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 215 DKK
215 DKK
Sierra Tequila Repasado Gold 0.7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Plombir Fløde likør vanilje 0,5L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Puschkin Vodka 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 DKK
67 DKK
Underberg bælte med 24x0,02L 44% Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 299 DKK
299 DKK
Southern Comfort 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Små Sure hindbær 1,0L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Rozès Tawny Porto 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Villa Massa Limoncello 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 DKK
135 DKK
Asmussen Jamaica Rum 0,7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 DKK
63 DKK
Scandinavian Park 209 DKK
209 DKK
Wodka Gorbatschow 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 DKK
63 DKK
Carlos I 0,7 ltr. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 194 DKK
194 DKK
Kümmerling Pfefferminz 25x0,02L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Havana Club 3Y 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Creme de Cassissée 0,7 ltr. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Kentucky Blended Bourbon 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK
70 DKK
Små Sure Jordbær 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Cuba Caramel med vodka 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Malibu Pineapple 0,25L Ds. 10% DPG Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 16 DKK
16 DKK
Martini Bianco 1l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Vodka Energy Tændrør 12x0,02L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Cuba Orange Vodka 0,7 ltr. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Scandinavian Park 80 DKK
75 DKK
Jim Beam 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK
149 DKK
Fireball Whisky Liqueur med cinnamon og whisky 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Ouzo 10deka 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
The Botanist Islay Dry Gin 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK
200 DKK
Jägermeister 24x0,02l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 145 DKK
145 DKK
Fernet Branca 3x0,02L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 30 DKK
30 DKK
Råstoff salt-karamel 0,7l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Nielsen’s Discount 112 DKK
100 DKK
Zubrowka Biala Vodka 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
No.1 Rom 3 L BiB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 210 DKK Scandinavian Park 230 DKK
210 DKK
Der gute Pott 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Gordons Pink med Tonic 0,25L Ds. 10% DPG Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 18 DKK
18 DKK
Havana Club 7Y 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 DKK
179 DKK
Nelsons Glen Elk Black Label Scotch Whisky 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Aalborg Taffel Akvavit 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Becherovka 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 104 DKK
104 DKK
Aalborg Taffel Akvavit 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK
140 DKK
Råstoff Pineapple-Vanilla Shot 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Bacardi Spiced&Cola 0,25L dåse plus pant Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 18 DKK
18 DKK
Amaretto Cordeliom 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 DKK
37 DKK
Scandinavian Park 24 DKK
24 DKK
Absolut Vodka 1,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 284 DKK
284 DKK
Skyy Vodka1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK
120 DKK
Maker's Mark Bourbon Whisky 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 170 DKK
170 DKK
Stroh 80, 80% alk., 1 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 DKK
179 DKK
Botran 15 Reserva Ron de Guatemala 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 239 DKK
239 DKK
Den originale Fisk 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Espero Coconut & Rom 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK
200 DKK
Bacardi Spiced 1,5L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 150 DKK
150 DKK
Taylor`s Fine Tawny 0.75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 98 DKK
98 DKK
Brøndums Snaps, 40% alk., 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Ron Matusalem Gran Reserva 15 Solera 0,7 ltr. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 179 DKK
179 DKK
Baileys Strawberry&Cream 0,5L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Tia Maria 0,7 ltr. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK
120 DKK
Oldesloer Korn 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 DKK
45 DKK
Label 5 Blended Scotch Whisky 1,0 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Specht Frugt brandy Williams Christ Pære 0,5L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 63 DKK
63 DKK
Captain Morgan & Mojito 0,25L Ds. 10% DPG Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 18 DKK
18 DKK
Hendrick´s Gin 0,7L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 239 DKK
239 DKK
Branca Menta 0,7 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK