DA EN SV
Inköpslista 0

Priser på Rekorderlig i de tyska gränsbutikerna

Alla 9 produkter från Rekorderlig som 7 gränsbutiker för – med lägsta priset just nu.

9 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Rekorderlig Mango Raspberry 4,5% 24x0,33 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 104 DKK
12,30 DKK/L 97 DKK
Rekorderlig Pære 4,5% 24x0,33 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 104 DKK
12,30 DKK/L 97 DKK
Rekorderlig Jordbær Lime 4,5% 24x0,33 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 104 DKK
12,30 DKK/L 97 DKK
Rekorderlig Passionsfrugt 4,5% 24x0,33 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 104 DKK
12,30 DKK/L 97 DKK
Rekorderlig Hyldeblomst 4,5% 24x0,33 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 104 DKK
12,30 DKK/L 97 DKK
Rekorderlig Skovbær 4,5% 24x0,33 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 104 DKK Nielsen’s Discount 112 DKK
12,63 DKK/L 100 DKK
Rekorderlig Citrus/Watermelon 4,5% 24x0,33 l. Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK Fleggaard 104 DKK
12,63 DKK/L 100 DKK
Rekorderlig Skovbær 7,0% 24x0,33 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 115 DKK
14,52 DKK/L 115 DKK
Rekorderlig Jordbær Lime 7% 24x0,33 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 115 DKK
14,52 DKK/L 115 DKK