DA EN SV
Shopping list 0

Beer

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

200 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Fleggaard DKK 78 Nielsen’s Discount DKK 78 Calle DKK 79
DKK 9.85/L DKK 78
Guinness 4,2% 24x0,44 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 17.04/L DKK 180
Paulaner Weissbier 5,5% 24x0,5 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 175 Nielsen’s Discount DKK 175 Fleggaard DKK 190
DKK 14.58/L DKK 175
Fleggaard DKK 160
DKK 20.20/L DKK 160
Franziskaner Hefe Weissbier 5% 24x0,5 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 145 Fleggaard DKK 150
DKK 12.08/L DKK 145
Erdinger Weissbier 5,3% 24x0,5 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 175 Fleggaard DKK 180
DKK 14.58/L DKK 175
Erdinger Alkoholfrei 24x0,5l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 175 Fleggaard DKK 180
DKK 14.58/L DKK 175
Corona Extra 4,5% 24x0,33 l. ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140 Scandinavian Park DKK 140
DKK 17.68/L DKK 140
Corona Cero 24x0,33l 0,0% fl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 21.46/L DKK 170
Erdinger Alkoholfri 12x0,5 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 9 Fleggaard DKK 100
DKK 1.58/L DKK 9
Fleggaard DKK 160 Scandinavian Park DKK 160
DKK 20.20/L DKK 160
Fleggaard DKK 120
DKK 10.00/L DKK 120
Thisted Smagsoplev. 10x0,33l+ PANT Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 30.30/L DKK 100
Höga Kusten 5,3% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 97
DKK 12.22/L DKK 97
Bron Lager BIO 5,5% 24x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 11.28/L DKK 89
Erdinger Dunkel 5,3% 12x0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 16.67/L DKK 100
Erdinger Natur Radler 2,0% 12x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 16.67/L DKK 100
Erdinger Weissbier 5,3% 12x0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 16.67/L DKK 100
Erdinger Helles 5,1% 12x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 16.67/L DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 25.25/L DKK 100
Briska Fläder 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 100 Fleggaard DKK 104 Scandinavian Park DKK 107
DKK 12.59/L DKK 100
Carlsberg Flaske 24x0,33l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 78 Fleggaard DKK 150
DKK 9.86/L DKK 78
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 55
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Briska Ananas 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 100 Fleggaard DKK 104 Scandinavian Park DKK 107
DKK 12.59/L DKK 100
Corona Extra 4,5% 24x33cl fl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170 Scandinavian Park DKK 183
DKK 21.46/L DKK 170
Fleggaard DKK 50
DKK 25.00/L DKK 50
Somersby 18x0,33l Pear Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 83 Scandinavian Park DKK 85 Fleggaard DKK 85
DKK 13.99/L DKK 83
Somersby 18x0,33l Blackberry Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 83 Scandinavian Park DKK 85 Fleggaard DKK 85
DKK 13.99/L DKK 83
Somersby 18x0,33l Elderflower Lime Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 83 Scandinavian Park DKK 85 Fleggaard DKK 85
DKK 13.99/L DKK 83
Somersby 18x0,33l Apple Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 83 Scandinavian Park DKK 85 Fleggaard DKK 85
DKK 13.99/L DKK 83
Somersby 18x0,33l Red Orange Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85 Fleggaard DKK 85
DKK 14.31/L DKK 85
Somersby 18x0,33l Raspberry Lime Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85 Fleggaard DKK 85 Calle DKK 85
DKK 14.31/L DKK 85
Harboe Julebryg 5,7% 24x0,33 l. ds. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 64
DKK 7.52/L DKK 60
Fleggaard DKK 160 Scandinavian Park DKK 160 Nielsen’s Discount DKK 160
DKK 20.20/L DKK 160
Fleggaard DKK 160 Nielsen’s Discount DKK 161
DKK 20.20/L DKK 160
Brooklyn Stonewall 24x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 20.20/L DKK 160
Fynsk Forår Ørbæk 4,8% 12x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 30.30/L DKK 120
Birra Moretti 4,6% 24x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Scandinavian Park DKK 135
DKK 16.41/L DKK 130
Newcastle Brown Ale 18x0,33l ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 16.83/L DKK 100
Erdinger Oktoberfest 5,7% 12x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 16.67/L DKK 100
Harboe Pilsner 4,6% 24x0,33l ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 52 Nielsen’s Discount DKK 52 Scandinavian Park DKK 60
DKK 6.57/L DKK 52
Harboe Classic 4,6% 24x0,33l ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 52 Nielsen’s Discount DKK 52 Scandinavian Park DKK 60
DKK 6.57/L DKK 52
Harboe Pilsner 0,0% 24x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 52
DKK 6.57/L DKK 52
Heineken Flaske 5% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 18.94/L DKK 150
Fleggaard DKK 109
DKK 13.78/L DKK 109
Mönchshof Trækasse 8x0,5l + Pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 22.50/L DKK 90
Albani 1859 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 10.10/L DKK 80
Fleggaard DKK 101
DKK 12.81/L DKK 101
Ale No. 16 10x0,33l+Pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 30.30/L DKK 100
Rickys IPA 5,5% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 95 Nielsen’s Discount DKK 96
DKK 12.03/L DKK 95
Bron IPA 5,9% 24x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 11.28/L DKK 89
Royal Classic 0,0% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67 Fleggaard DKK 67
DKK 8.40/L DKK 67
Royal Export 5,8% 24x0,33l ds. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67 Fleggaard DKK 67 Calle DKK 72
DKK 8.40/L DKK 67
Royal Brown Ale 4,6% 24x33cl Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67 Fleggaard DKK 67 Scandinavian Park DKK 72
DKK 8.40/L DKK 67
Royal Pilsner 4,6% 24x0,33l ds . Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67 Fleggaard DKK 67 Scandinavian Park DKK 72
DKK 8.40/L DKK 67
Odense Pilsner 4,6% 24x0,33l ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67 Calle DKK 72 Scandinavian Park DKK 72
DKK 8.46/L DKK 67
Odense Classic 4,6% 24x0,33l ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67 Calle DKK 72 Scandinavian Park DKK 72
DKK 8.46/L DKK 67
Royal Classic 4,6% 24x0,33l ds. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67 Calle DKK 72 Scandinavian Park DKK 72
DKK 8.46/L DKK 67
Giraf Beer 5,6% 24x0,33cl. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67 Nielsen’s Discount DKK 70 Calle DKK 72
DKK 845.96/L DKK 67
Royal 0,0% 24x033l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67 Scandinavian Park DKK 72
DKK 0.08/L DKK 67
Nielsen’s Discount DKK 78 Fleggaard DKK 80
DKK 9.86/L DKK 78
Budweiser 24x0,33l 5.0% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 13.89/L DKK 110
Fleggaard DKK 82 Calle DKK 83 Scandinavian Park DKK 88
DKK 10.35/L DKK 82
Fleggaard DKK 82 Nielsen’s Discount DKK 82 Calle DKK 83
DKK 10.35/L DKK 82
Fleggaard DKK 82 Nielsen’s Discount DKK 82 Calle DKK 83
DKK 10.35/L DKK 82
Tuborg Classic Øko 24x0,33l BIO Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 82 Scandinavian Park DKK 88
DKK 10.35/L DKK 82
Fleggaard DKK 82 Calle DKK 83
DKK 10.35/L DKK 82
Staropramen 5% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 108 Scandinavian Park DKK 120
DKK 13.64/L DKK 108
Albani Mosaic IPA 18x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 13.47/L DKK 80
Fleggaard DKK 80
DKK 10.10/L DKK 80
Fuglsang Black Bird 4,8% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 80 Scandinavian Park DKK 85
DKK 10.10/L DKK 80
Norrlands Guld 5,3% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 70 Fleggaard DKK 74 Calle DKK 74
DKK 8.80/L DKK 70
Slots Guld 5,9% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 64 Scandinavian Park DKK 70
DKK 7.57/L DKK 60
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
San Miguel 5,4% 24x0,33l ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 12.63/L DKK 100
Warsteiner 4,8% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 12.63/L DKK 100
Slots Classic 4,6% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 58 Nielsen’s Discount DKK 58 Calle DKK 60
DKK 7.32/L DKK 58
Slots Pilsner 4,6% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 58 Nielsen’s Discount DKK 58 Calle DKK 60
DKK 7.32/L DKK 58
Grøn Tuborg Pilsner - 4,6% øl, 24x33cl dåse Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 78 Fleggaard DKK 80 Calle DKK 80
DKK 9.86/L DKK 78
Carlsberg Nordlyst 24x0,33 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 8.84/L DKK 70
Mariestads Export 5,3% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 83 Scandinavian Park DKK 90
DKK 9.46/L DKK 75
Harboe Gold 5,9% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 64 Fleggaard DKK 65
DKK 8.04/L DKK 64
Falcon Special Brew 5,9% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 83
DKK 9.46/L DKK 75
Fleggaard DKK 67 Calle DKK 67 Scandinavian Park DKK 160
DKK 16.83/L DKK 67
Fleggaard DKK 67 Calle DKK 67
DKK 16.83/L DKK 67
Norrlands Djup 6,8% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 82 Calle DKK 82
DKK 9.46/L DKK 75
Fem Komma Tvåan 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 63
DKK 7.99/L DKK 63
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Skovlyst Forår 0,5% 0,5l + Pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Skovlyst Nældebryg 0,5% 0,5l + Pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Flensburger Radler 2,4% 0,33 l. + pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 6 Fleggaard DKK 10
DKK 19.67/L DKK 6
Heineken 24x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Calle DKK 80 Scandinavian Park DKK 85
DKK 10.10/L DKK 80
Royal Blanche 4,6% 18x0,33l ds. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Calle DKK 60 Scandinavian Park DKK 70
DKK 10.10/L DKK 60
Heineken 0.0 24x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Calle DKK 80
DKK 10.10/L DKK 80
Royal IPA 4,6% 18x0,33l ds. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 70
DKK 10.10/L DKK 60
Fleggaard DKK 111 Nielsen’s Discount DKK 115
DKK 14.02/L DKK 111
Falcon Export 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 80
DKK 9.46/L DKK 75
Sofiero 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 74
DKK 9.40/L DKK 74
Lapin Kulta 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 73 Scandinavian Park DKK 80
DKK 9.22/L DKK 73
Guinness 4,2% 0,33 l. + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 30.27/L DKK 10
Spendrups Premium Gold 5,9% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 69 Fleggaard DKK 73 Scandinavian Park DKK 80
DKK 8.70/L DKK 69
Carlsberg 1883 Lager - 4,6% øl, 24x33cl dåse Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 78
DKK 9.47/L DKK 75
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 78 Nielsen’s Discount DKK 78
DKK 9.47/L DKK 75
Eriksberg 5,3% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 92
DKK 11.56/L DKK 92
Eriksberg Karaktär 5,4% 24x0,33l ds Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 92 Nielsen’s Discount DKK 150
DKK 11.56/L DKK 92
Pripps Blå 5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 77
DKK 9.46/L DKK 75
Fleggaard DKK 89
DKK 11.28/L DKK 89
Sofiero 7,5% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 11.18/L DKK 89
Mariestads Old Ox 6,9% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 86 Nielsen’s Discount DKK 90 Scandinavian Park DKK 90
DKK 10.81/L DKK 86
Blå Thor 6% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 71 Fleggaard DKK 73 Scandinavian Park DKK 80
DKK 8.99/L DKK 71
Fleggaard DKK 82
DKK 10.35/L DKK 82
Erdinger Weissbier 5,3% 0,5 l. + pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 9 Fleggaard DKK 10
DKK 18.98/L DKK 9
Fleggaard DKK 10 Scandinavian Park DKK 135
DKK 19.98/L DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 30.27/L DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 19.98/L DKK 10
Erdinger Alkoholfri 0,5l + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 19.98/L DKK 10
Erdinger Dunkel 0,5l + Pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 19.98/L DKK 10
Fleggaard DKK 78 Calle DKK 79
DKK 9.85/L DKK 78
Fleggaard DKK 78 Calle DKK 79
DKK 9.85/L DKK 78
Willemoes 12x0,33l Citrus Blanche 5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 10.10/L DKK 40
Willemoes 12x0,33l Fresh IPA 5,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 58
DKK 10.10/L DKK 40
Fleggaard DKK 74 Scandinavian Park DKK 85
DKK 9.40/L DKK 74
Sju Komma Tvåan 7,2% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 74
DKK 9.40/L DKK 74
Åbro Original 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 70 Fleggaard DKK 71 Scandinavian Park DKK 82
DKK 8.89/L DKK 70
Småland 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 71 Scandinavian Park DKK 82
DKK 8.93/L DKK 71
Fleggaard DKK 70 Calle DKK 70 Scandinavian Park DKK 75
DKK 8.84/L DKK 70
Kung 5,2% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 8.46/L DKK 67
Fleggaard DKK 67 Calle DKK 67 Scandinavian Park DKK 69
DKK 16.83/L DKK 67
Fleggaard DKK 10
DKK 30.27/L DKK 10
Faxe Premium 4,6% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Calle DKK 67 Scandinavian Park DKK 72
DKK 7.57/L DKK 60
Skovlyst + Pant Originalerne 4x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 25.00/L DKK 50
Dybbøl 1864 0,75 l. + Pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 59.99/L DKK 45
Flensburger Strand Lager 0,33l + Pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 6 Fleggaard DKK 10
DKK 19.67/L DKK 6
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Flensburger Gold 4,8% 0,33 l. + pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 6 Fleggaard DKK 10
DKK 19.67/L DKK 6
Paulaner Salvator 7,5% 0,5 l. + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 19.98/L DKK 10
Tuborg Pilsener 0,5 l. ds + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 10.00/L DKK 5
Skovlyst Forårsbryg 5% 0,5l + Pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 29.98/L DKK 15
Tyskie Pils 0,5 l. + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Scandinavian Park DKK 142
DKK 19.98/L DKK 10
Carlsberg Sport Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67
Cromwell's Royal Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Carlsberg Carl's Jul Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Haribo DE Primavera Erdbeere Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Jacobsen Golden Naked Christmas Ale Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Heineken Premium Lager Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 150
DKK 150
Carlsberg Brewmaster IPA Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 78
DKK 78
Graf Artos Erdbeere Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 17
DKK 17
Farina Ripasso Superiore Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67
Albani Odense Pils Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 63
DKK 63
Anthon Berg Fugleæg med Marcipan spidspose Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19
DKK 19
Newcastle Brown Ale Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 101
DKK 101
Erdinger Weißbier Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 184
DKK 184
Haribo DE Riesen Erdbeeren Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Ritter Sport BV Erdbeer Joghurt Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 12
DKK 12
Anthon Berg Marzipan Bar Mini Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 43
DKK 43
Sofiero Original Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 71
DKK 71
Prinz v. Hessen Kabinett Royal Riesling trocken Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 86
Erdinger Weißbier Dunkel Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 176
DKK 176
Krim Royal Dry Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Carlsberg Nordic Pils 0,0 Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Nielsen’s Discount DKK 78
DKK 75
Anthon Berg Marcipanæg Appelsinsmag Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 16
DKK 16
Anthon Berg Marcipanæg Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 16
DKK 16
Zonin Valpolicella Ripasso Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67
Antica Corte Ripasso Valpolicella Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 64 Scandinavian Park DKK 65
DKK 64
Rexim Weinbeeren Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 26 Scandinavian Park DKK 30
DKK 26
Budweiser Lager Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 139
DKK 139
Royal Brackla 12y Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 405
DKK 405
Den Gamle Fabrik Rhabarber & Erdbeere Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 32 Scandinavian Park DKK 33
DKK 32
Casalforte Valpolicella Ripasso Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 64
DKK 64
Krim Royal Medium Dry Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Eriksberg Lager Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 85
DKK 85
Royal Park Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Albani Odense Classic Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 63
DKK 63
Carlsberg Carl's Special Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 78
DKK 78
Pommery Brut Royal Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 292 Nielsen’s Discount DKK 345
DKK 292
Hofgut Milchdrink Erdbeer-Geschmack Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 9
DKK 9
Jameson Caskmates IPA Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 277
DKK 277
Royal Pilsner 0,0 Alkoholfri Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67
Småland Premium Lager Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67
Campo Alto Valpolicella Ripasso Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 94
DKK 94
Pilsner Urquell Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 180
DKK 180
Oettinger Hefeweißbier Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 94
DKK 94
Royal Lochnagar 12y Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 375
DKK 375
Haribo DE Balla Stixx Erdbeere Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Tuborg Påskebryg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90 Nielsen’s Discount DKK 94
DKK 90
Budweiser Lager Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Albani Jule Bryg Blålys Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Ritter Sport BV Marzipan Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 12
DKK 12
Anthon Berg Fugleæg Marcipan Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 59
DKK 59
Paulaner Hefe-Weißbier naturtrüb Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 109 Scandinavian Park DKK 110
DKK 109
Anthon Berg Marcipanæg Nougat Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 16
DKK 16
Krim Royal Sweet Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Nannerl Himbeer-Liqueur Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Pistonhead Flat Tire Dry-Hopped Lager Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 79
DKK 79
OK Snacks Beer Nuts Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37
DKK 37
Faxe Premium Lager Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67