DA EN SV
Shopping list 0

Cider

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

15 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Rekorderlig Skovbær 7,0% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 115
DKK 14.52/L DKK 115
Fleggaard DKK 115
DKK 14.52/L DKK 115
Rekorderlig Mango Raspberry 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Jordbær Lime 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Passionsfrugt 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Hyldeblomst 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Skovbær 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 12.63/L DKK 100
Rekorderlig Citrus/Watermelon 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.63/L DKK 100
Rekorderlig Pære 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Kopparberg Wildberries Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Kopparberg Vodka Strawberry & Lime Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Kopparberg Pear Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Kopparberg Strawberry & Lime Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Kopparberg Wildberries Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Kopparberg Pear Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120