DA EN SV
Shopping list 0

Groceries

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

1480 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Nan 2 Sensilac 6x800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 600
Maldon Salt 12x250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 267
DKK 267
Nestlé Lion Cereal 6x1050 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 250
Zelected Krydderikværn 30 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Beauvais Bearnaise Essens 12x6cl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 277.78/L DKK 200
Lavazza ORO Helbønne 12x500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 800
DKK 800
Fleggaard DKK 379
DKK 379
Fleggaard DKK 379
DKK 379
Amanda Makrelkræs 12x125g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 160
Elvira MCS Tun i Olie 24x145g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30 Fleggaard DKK 180
DKK 30
Pama Minutris 16x360g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 160
Fleggaard DKK 794
DKK 794
Beauvais Tomat Puré 10x475g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Naturens Energi Chilinødder 5 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 250
Fleggaard DKK 17
DKK 16.66/L DKK 17
KiMs Saltede Peanuts 24x125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Nutella 3 kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 215 Fleggaard DKK 222
DKK 215
Glyngøre MSC Tun I Olie 48x80g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 280
Glyngøre MSC Tun I Vand 48x80g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 280
KiMs Saltede Peanuts 18x235 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 190
KiMs Saltede Pistacie 21x90 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 275
DKK 275
Lavazza Qualita Rossa HB 6x1000g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 749
DKK 749
Oksefilet u. fedt 3,0-4,0kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 400
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Havrefras m. Kakao 9x300g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 160
Bähncke Arffmanns Sennep 8x400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Callebaut Couverture Hvid 28% 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Fleggaard DKK 150
DKK 150
KiMs Nøddemix 15x60 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Elvira MSC Tun i Vand 24x145g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 180
Oksemørbrad 1,4-1,9 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 330
DKK 330
Fleggaard DKK 599
DKK 599
Rib Eye 2,0-2,6 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 322
DKK 322
KiMs Saltede Peanuts 36x30 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 140
Glyngøre Premium Tun I Vand 24x150g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 225
DKK 225
Glyngøre Premium Tun I Olie 24x150g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 225
DKK 225
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Fleggaard DKK 90
DKK 90
HK Tomater 16x390g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Lavazza Qualita Rossa Ncc 8x30 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 450
DKK 450
Lavazza Qualita Oro Ncc Alu 8x30 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 450
DKK 450
Øffer Gl. Flæskesvær 24x45g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Havrefras Minifras 9x350g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 160
KiMs Mini American Grill 24x25 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
KiMs Mini Ostepops 24x25 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Fleggaard DKK 140
DKK 140
NAN 2 Drikkeklar 12x200ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 41.66/L DKK 100
Bähncke Dijonnaise 6x225g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Bornholms MSC Torskerogn 24x200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 250
Boller/Karry 8x570g Beauvais Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 190
Beauvais Forloren Skildpadde 8x560g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 190
Beauvais Spaghetti Bolognese 8x560g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 190
Prima Donna Maturo 1,1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 125
Bähncke Dijon Sennep 6x250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Amanda MSC Luksusrogn 24x200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 265
DKK 265
Maggi Ramen Noodles Chili 12x62 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
Chips Cheese 12x150g Antica Cantina Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
Fleggaard DKK 133
DKK 133
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Rexim Holland Kakaopulver 1000 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 130
NAN Pro 2 6x800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 550
DKK 550
KiMs Saltede Mandler 15x45 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Fleggaard DKK 379
DKK 379
Bähncke Grov Sennep 6x250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Fleggaard DKK 60
DKK 60
NAN Expertpro Sensilac 1 6x800g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 600
Starbucks Espresso Roast 36 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
Sodastream Reserve patron 60 L. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 3.83/L DKK 230
Kraft Thousand Island 6x235ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 35.46/L DKK 50
Kraft Classic Italian 6x235ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 35.46/L DKK 50
Kraft Garlic and Herb 6x235ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 35.46/L DKK 50
Fleggaard DKK 379
DKK 379
Kobe Style Wagyu Shabu Shabu Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Oksemørbrad u/ streng Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 194
DKK 194
Jersey Lageret Landana 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 95
DKK 95
Trope XXL Bananchips 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
45+ Neutral Guld 1400 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Prima Donna Øko 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 89
Landana 1000 Dage 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 89
Sodastream Reservepatron Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 230
Osti 002 Reservestrenge Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Sodastream Sirup Lipton IceTea Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Fleggaard DKK 37
DKK 37
Rejer i Lage Launis 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Kyllingebrystfilet Rose 20% 2kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Hamburgerryg 1,9 - 2,1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Bähncke Karry Mayo 8x255g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 75
Bähncke Chili Mayo 8x255g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 75
Brasiliansk Rib Eye Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 170
Naturens Energi Mandler 2000 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Mandler 2000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Bähncke Remoulade 8x380 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke BBQ Sauce 8x420g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Tomat Ketchup 8x420g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Salatmayonnaise 8x400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
PizzaPitaDres 8x400g Bähncke Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Stærk Sennep 8x380g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Karry Ketchup 8x420g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Hotdog Ketchup 8x405g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Fransk Dressing 8x380g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Sød Sennep 8x425g Bähncke Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Chili Mayo 8x400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Jersey Pikant Landana 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Bähncke Taffel Sennep 6x250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Bähncke Arffmanns 6x250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Bähncke Jubilæum Sennep 6x250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Fleggaard DKK 89
DKK 89
Kalvefilet m/fedtkant kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Fleggaard DKK 140
DKK 140
Maggi Würze 810 ml Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Fleggaard DKK 60
DKK 73.99/L DKK 60
Beauvais Leverpostej 8x155g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Odense Blød Nougat 500g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 56
DKK 30
Rib Eye Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 140
Flamingokasse Stor Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Gouda Mild Landana 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 65
Nutella 1000 g. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 63 Fleggaard DKK 65
DKK 63
Okseculotte kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 130
Kalveculotte kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 130
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Chips Salt 12x150g Antica Cantina Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
Foodtrend Sødt & Salt Mix 2,1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
KiMs Saltede Cashew 15x40 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Odense Ren Rå Marcipan 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 78
DKK 78
Fleggaard DKK 78
DKK 78
Sant Orso Salami Fennikel 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Kyllinge Popcorn 2 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 75
Persipan 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 75
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Santa Maria Sort Peber Stødt 181g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 70
DKK 50
Santa Maria Sort Peber Hel 225g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Karamelsauce Odense 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Fleggaard DKK 60
DKK 60
KiMs Mini Originaler 6pak 6x25g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Scandinavian Park DKK 22
DKK 20
Fleggaard DKK 78
DKK 78
Hoppe Kartoffelspegepølse 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Mammen Guld m/kommen 650 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Oksecuvette Se prisen på varen Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 110
Santa Maria Citronpeber 359g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 70
DKK 50
Beauvias Snack Cup Carbonara 11x68g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 88
DKK 88
Mandelmel Sun Island 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Mads Skjern 45+ 1650g m/kommen Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Wiik Vaniljestang 8 stk Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 66 Fleggaard DKK 67
DKK 66
Fleggaard DKK 111
DKK 111
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Maggi Ramen Noodles Chicken 12x62 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
US Angus Rib Eye Steaks 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Hot Salsa Mix 2100 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
NAN 1 Drikkeklar 12x200ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 41.66/L DKK 100
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Spareribs 1250g Sous Vide Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Nutella 750g+75g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Nestlé Cini-Minis 6x1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 250
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Guld Sardel 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Carl Vollstedt Hammel Spegepølse Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Santa Maria Oregano 30g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Santa Maria Grillkrydderi 300g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 40 Nielsen’s Discount DKK 52
DKK 40
Santa Maria Allroundkrydderi 394g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Santa Maria Kanel Stødt 210g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Papita Milky 24 x 33 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Fleggaard DKK 129
DKK 129
Vienna Roast Merrild Helbønne 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 129
DKK 129
Merrild 103 Helbønne 1000G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 129
DKK 129
Merrild Crema Helbønne 1000g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 129
DKK 129
Naturens Energi S&O Peanuts 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Bockwurst 900/1650 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 65
Hasselnødder Naturens Energi 475 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Capri-Sun Multivitamin 10'er Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 9 Fleggaard DKK 22
DKK 9
Bacon Skiveskåret 700g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
BKI Intenso 900g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 120
Urtekram Ekstra Jomfruolivenolie 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 88.88/L DKK 89
Disco Biscuit 24 x 27 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Fleggaard DKK 88
DKK 88
Beauvias Snack Cup Mac&Cheese 10x65g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 88
DKK 88
Danæg Skrabeæg 30 stk. str. S/M Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 48
DKK 48
Hoppe Mix griller 17 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 111
DKK 111
Pubmix 2100 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Bounty Smørepålæg 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Grillpølser Langelænder 1400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Crunchy Peanutbutter 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Sodastream Sirup 440 ml Pepsi Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Anthon Berg Ren Rå Marcipan 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 49
DKK 49
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 25
DKK 25
US Black Angus Denver 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 75
Valnødder Naturens Energi 750 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Fleggaard DKK 89
DKK 89
Cappuccino Tassimo 8 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Mads Skjern 45+ 1650g u/kommen Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Nutella 450g + 50 g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33 Fleggaard DKK 35
DKK 33
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Hoppe Spegepølse 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Hoppe Hvidløgsspegepølse 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
US Angus Top Sirloin Steaks 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Nescafé Gold Refill 210 g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 52 Fleggaard DKK 56 Scandinavian Park DKK 75
DKK 52
Danæg S/M 15 Øko Æg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Castus Grinebidder Pink 26x10 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 37
Snickers Smørepålæg 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Milkyway Smørepålæg 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Ferrero Nutella Plant-Based 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35 Scandinavian Park DKK 35
DKK 35
Kellogg's Extra Choco Nut 450 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Pølsehorn 40 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 89
Sodastream rengøringstabs 10-pak Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
DK-Nuts Pekannødder Naturel 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Studenterfutter 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Kyllingegrillspyd Stegt 2 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 130
Saharas The Original Nødder 1500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Hel Fersk Kylling Rose 1450 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
NAN Sensilac 1 Drikkeklar 12x200ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 50.00/L DKK 120
45+ Neutral Guld m/k 1400 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Odense Ren Rå Marcipan 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Carl Vollstedt Cervelatpølse 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Odense Færdig Kransekagemasse 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 55
DKK 40
Creme Fraiche 6x900g Graasten Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 125
Burgerdress 6x900g Graasten Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 125
Fleggaard DKK 89
DKK 89
Kyllingpølser 700 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 65
Krydder Griller 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 65
Scoop Æble 9x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 78
DKK 17.28/L DKK 78
Scoop Candy 9x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 78
DKK 17.28/L DKK 78
Scoop Cola 9x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 78
DKK 17.28/L DKK 78
Scoop Cool 9x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 78
DKK 17.28/L DKK 78
Scoop Hindbær 9x0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 78
DKK 17.28/L DKK 78
Basmati Ris Ris-Fix 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Carletti Kæmpeplade Mørk 200 g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 33 Scandinavian Park DKK 33 Fleggaard DKK 33
DKK 33
Carletti Kæmpeplade Hvid 170 g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 33 Fleggaard DKK 33
DKK 33
Naturens Energi Iberian Mandel 800g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 56
DKK 56
Røget Laks i skiver 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Carletti Kæmpeplade lys 170 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 33
Nestlé Nesquik Cereal 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Kinder Kinderini 250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Nutella Biscuits 304g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 28 Fleggaard DKK 30
DKK 28
Hellmann's Mayonnaise Hv.løg 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Kinder Mælkesnitte 10x28 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Kellogg's Frosties 330 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Odense Færdig Marcipanlåg 290 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Aged Gouda 48+ Castello 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 27
DK-Nuts Paranødder Naturel 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
Is-overtræk m. Knæk Odense 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Jasmin Ris Ris-Fix 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Santa Maria Paprikapulver 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Santa Maria Hvidløg 290 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Nesquik Refill Nestlé 350 g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20 Fleggaard DKK 20 Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 20
Instant 3IN1 Classic Nescafe 10 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Serrano Reserva Consortio 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 75
Aged Havarti Castello 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 26
DKK 26
Havsalt i Flager Maldon 570 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 56
DKK 56
Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce 510g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Amanda Makelfilet 10x125g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 135
DKK 135
Nestlé Cini-Minis Cereal 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Hela Karry Ketchup Delikat 800 ml Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 24 Fleggaard DKK 25
DKK 30.00/L DKK 24
Mix Tapas Jamon+Chorizo+Coppa 120g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Mat Cheddar Castello 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Pukka Supreme Matcha Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 140
DKK 140
Chips Chili 12x150g Antica Cantina Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
Odense Mini Perler 400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Riberhus 45+ ML 0,9 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
+45 Allans Guld u/k 960 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Santa Maria Karry 205g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Nielsen’s Discount DKK 52
DKK 40
Naturens Energi Chili Nødder 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Naturens Energi Festival Mix 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 20.00/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 20.00/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 20.00/L DKK 60
Ventricina Pølser 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 65
Hela Krydderketchup Tomat 800 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 31.25/L DKK 25
Fleggaard DKK 25
DKK 31.25/L DKK 25
Græsk Yoghurt 1 Kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Président Petit Brie 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Græskarkerner Svansø 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Odense Bagemarcipan 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Ekstra Jomfru Olivenolie 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 99.98/L DKK 50
Klovborg 45+ ML 900g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 67
DKK 67
Groft Middelhavssalt Zelected 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Sodastream Byttepatron (kun indhold) Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
XXL Rosiner Trope 650 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Z Fint Middelhavssalt 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 60
DKK 60
EASIS Perfect Strø 170 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 130
DKK 130
Fleggaard DKK 130
DKK 130
Fleggaard DKK 130 Scandinavian Park DKK 146
DKK 130
Fleggaard DKK 130
DKK 130
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Havre Fras 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
L'OR Kaffekapsler Tostretto 50 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 110
Fleggaard DKK 110
DKK 110
Odense Toffee kugler 425g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Capri-Sun Orange 10'er Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 25
DKK 22
Højer Kålpølser 2 x 480 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Blokchokolade 70% Odense Mørk 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Blokchokolade 56% Odense Mørk 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Blokchokolade Mælk Odense 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Blokchokolade Hvid Odense 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Jagtpølse 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Mandler Naturens Energi 500 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Kikkoman Soja-Sauce 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 79.98/L DKK 40
Beef Jerky Original Jack Links 60 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
US Black Angus Tri Tip steak 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Højer Ringriderpølser 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Gevalia Instant Gold Refill 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Pastasauce Smooth Zelected 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Jensens Longribs 550g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Jensens Pulled Pork 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Nakkefilet 2,0 - 2,2 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 117
DKK 117
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 25
DKK 11.11/L DKK 22
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Pukka Peppermint&Licorice Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Hammel Spegepølse i Skiver 500g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Delika Kylling Naturel, Slice 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Hamburgerryg Kogt Og Røget 500g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Milka Kakaomælk 750 ml Original Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.67/L DKK 20
Stjernehaps mini salami Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Halloumi Yamas! 225 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Kentucky Kylling Inderfilet Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
EASIS Smørepålæg 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Dansukker Rørsukker 750 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Grillmedister Langelænder 1340 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Grill-mix Langelænder 1220 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Trope XXL Abrikoser 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Svinekam m/svær kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Odense Marcipan Økologisk 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Carpaccio Parmigano og Olie 115g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Odense Dessertmasse Pistacie 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
EHR Creatin Drik Pistacie 330 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 60.61/L DKK 20
Chokoladekiks mega duo 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Yoggi Vaniljetop Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Yoggi Appelsintop Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Pistaciekerner 130 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Taste of Nature Fritureolie 2000ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 20.00/L DKK 40
Carl Vollstedt Baconpølse 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Røget Skinker Lepo 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Kokosolie Økologisk 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Instant 3IN1 Creamy Nescafe 10 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Tuc Original 3 x 100 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Oreo Enrobed Milk Chocolate 246g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Oreo Enrobed 246g White Chocolate Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Nielsen’s Discount DKK 22 Scandinavian Park DKK 22
DKK 20
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Crispy Flæskesvær 150 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Studentenfutter 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
XL Classique Tassimo 16 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Snack-Hits Lorenz 280g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Mads Skjern Skiveost ML 30+ 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 18
DKK 18
BKI Hele Bønner Crema 900g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Kyllingestrimler Grillede 2 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Merrild Instant Crema 120 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Merrild Instant Gold 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Nordthy Ristede Løg 500 g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 10 Fleggaard DKK 20
DKK 10
Cheasy Skyr skovbær 0,2% 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Danæg skrabeæg 10 stk. str. M/L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Rynkeby Multifrugt Nektar 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
Salty Mix 1000 g DK-Nuts Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89
DKK 89
Sant Orso Salami Milano 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Beauvais Dressing Pesto 285 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Pukka Lemongrass & Ginger Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Tarteletfyld 550g Beauvais Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Wienergryde Beauvais 525 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Spaghetti Napoli Beauvais 560g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Højer Brunch Pølser 350g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Sodastream Sirup Cola 440ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Trope XXL Pinjekerner 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Sodastream Sirup Isotonic 440ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Sodastream Sirup Cola Zero 440ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Trope XXL Tranebær 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Mammen Danablu 50+ 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 78
DKK 78
Hoppe Løgpølse 3 x 150 gr. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Pizza Salami 320g. Ristorante Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Odense Sukkerfri Marcipan 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Castello m/Chili 150 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Merrild Rød 103 Kaffe 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Mammen Guld 650 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Original Pick Up! 5x28 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Choco & Milk Pick Up! 5x28 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Yoggi Yoghurt Pære & Banan1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 16
DKK 16.00/L DKK 16
Pringles Cheesy Cheese 165 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Festival Mix Spicy & Saltede 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Red Pepper Sauce Tabasco 60 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 333.33/L DKK 20
Knorr Snack Pot Bolognese 60 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Rynkeby 16 Juice Fra Haven 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
French Fries Hellmann 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Cremet Pesto Basilikum 190 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Castello Cheddar 140 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Chokoladesauce Odense 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Smooth Peanutbutter 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Delicias Jamón Serrano Skinke 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Højer Sønderjysk Spegepølse 275 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Højer Kartoffelspegepølse 275 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Højer Hvidløgsspegepølse 275 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Højer Landspegepølse 275 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Højer Skinkespegepølse 275 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Nutella B-Ready 6-pak 132 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 16 Nielsen’s Discount DKK 16
DKK 16
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Højer Grillpølse 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 59
DKK 59
Nussenia Nøddecreme 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Dolce Gusto 30 stk. Americano Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Lungo Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Café Au Lait Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Flat White Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Ostepølser Langelænder 1200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Latte Macchiato Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Espresso Intenso Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Odense Sugarpaste/fondant 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Nesquik Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Grande Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Dolce Gusto 30 stk. Cappuccino Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Big Bag Popcorn 600g (18l) Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Pomace Olivenolie Loiola 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 29.99/L DKK 30
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Højer Wiener Pølser Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Merrild Special Kaffe 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Snack Foods Corn Snacks 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
FUN Light Mandare Madness 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Senseo kaffepuder Gold 36 stk. 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 49
DKK 49
Capri-Sun Monster Alarm 10´er Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 25
DKK 22
Riberhus 45+ ML Skiver 240 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Beef Jerky Teriyaki Jack Links 60 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Mars Smørepålæg 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Salatost 55+ Taverna 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Trope XXL Chiafrø 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Pretzel Snack Mix Foodtrend 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Sodastream Sirup 440 ml Pepsi Max Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Asparges Paradiso 430 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Snack Crunch Cheese KiMs 125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 15 Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 15
Svansø Frysetørrede Hindbær 25g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Carletti Conditorplade 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Dr. Oetker Fødselsdags Krymmel 82 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kokosmel Svansø 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Højer Rullepølse m/Peber 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Kondenseret Mælk Tørsleff 397 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Cheasy Vanilje 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Sukker Dansukker 2 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15 Scandinavian Park DKK 29
DKK 15
Carl Vollstedt Jagtpølse 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Pancetta 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Rødspættefilet Paneret 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Kyllingeburgerbøffer 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Odense Choko Karamel 400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Santa Maria Pebermix 258g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 66 Nielsen’s Discount DKK 70
DKK 50
Frankfurter Langelænder 1470 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Højer Kæmpe Frankfurter 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Gullón Pick Fish 250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Nielsen’s Discount DKK 12
DKK 10
Knorr Hønsekødssuppe Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
De Cecco Fusilli Pasta 500g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
De Cecco Spaghetti 500g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
De Cecco Linguine 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
De Cecco Rigatoni 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
De Cecco Penne Rigate 500g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Pringles Cheese & Onion 165 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Vanilje Crunch Struer 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Fleggaard DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Kinder Paradiso 4x29 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Mozzarellatern Karolines Køkken Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Rapsoliespray DAVA 400 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 62.50/L DKK 25
EHR Creatin Drik m. Chokolade 330 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 60.61/L DKK 20
Knorr Grønsagsbouillon 100 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Dressing Mix Græsk 3-pak Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Vaniljecreme Skælskør 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 12
DKK 24.44/L DKK 12
Knorr Cup a Soup Minestrone 3x19 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Klar Bouillon 100 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Oksebouillon 100 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Hønsebouillon 100 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Svampefond Fond du Chef 4x28g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Cheese Sauce Antica Cantina 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Fond Du Chef Grøntsag 4x28g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Kims Dip Mix Dild 14g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Krydderi Aromat Strøglas 90g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Svinebouillon 100 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Fond Du Chef Kylling 4x28g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Dressing Mix Tomatsalat 3-pak Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Fond du Chef Beef 4x28g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Naturens Energi Majs Snacks 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Baguette 2 stk Sinnack Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 7
DKK 7
KiMs Franske Kartofler 160 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Snack Crunch Salt KiMs 125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Kims Sprøde Flæskesvær 95 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Danpo Chicken Nugget 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Artiskok Pesto m. Basilikum 180 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
Højer Let Røget Rullepølse 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Mild Spegepølse Hanegal Øko 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Monte Chokolade Maxi 4x100g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Taffel Original 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Nestlé Lion Cereal 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Fleggaard DKK 40 Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 40
NAN 1 6X800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 550
DKK 550
Rynkeby Blandet Saft C 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Protein Mælk 0,9% 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Sodastream Sirup 440ml Mirinda Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Fleggaard DKK 40 Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 40
Fleggaard DKK 14
DKK 14
Taffel Sourcream & Onion 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Kartoffelspegepølse Aalbæk 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Landspegepølse Aalbæk 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Karolines Piskefløde 36% 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 44.44/L DKK 22
Sunsweet svesker 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 28
DKK 28
Hytteost 1,5% Cheasy Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Bifi 6x20 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
+45 Allans Guld i Skiver XL 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Castello Intens Blå 150 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Karolines Hytteost 4,5% 450 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Paraboiled Ris Ris-Fix 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Solsikkekerner Svansø 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Corte Buona Bresaola 70 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Sennepssild Fiskemandens 550 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Pukka Relax Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 40
DKK 90.89/L DKK 40
Højer Ringridere 1.000 gr. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Lorenz Nic Nac´s 600g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 56 Scandinavian Park DKK 60
DKK 56
Grana Padano 32% 200 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Citronte 400 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 9
DKK 9
Nordthy Vaffelrør Kakao med Vanilje 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17 Fleggaard DKK 20
DKK 17
Kellogg's Froot Loops 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 49
DKK 49
Senseo Classic 36 stk. 250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 49
DKK 49
FUN Light Jordbær 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kyllingespyd m. Yakitori Soya 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Chili beans Bonduelle 430 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Big Schnitzels 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Ærter & Karotter Bonduelle 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Cheasy Skyr Naturel 0,2% 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Starbucks 750ml Caramel Macchiato Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.67/L DKK 20
Cheasy Skyr Vanilje 0,2% 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Milka Kakaomælk 750 ml Karamel Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.67/L DKK 20
Zelected Oliven m. Mandel 300/510 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Oliven Kalamata 300/510 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Kylling Inderfilet Rose 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Kylling Brystfilet Rose 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 55
Mads Skjern Skiveost XL 45+ 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 18
DKK 18
Quality Farms Chilinødder 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Kims Peanuts 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 60 Scandinavian Park DKK 60
DKK 50
Meica Curry King 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Petit Flødebolle Samba 180 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Karrysild Fiskemandens 550 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Karen Volf Snøfler 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Oreo Mini 115g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Oreo Double Creme 157g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Majskiks Paprika 120 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Nutella + Go 52 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Mini Cream Cookies 230 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Oreo Classic 176 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Nielsen’s Discount DKK 17
DKK 10
Fleggaard DKK 37
DKK 37
Castus Frugtstænger Jordbær 20x20g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 37
Castus Frugtstænger Figen 20x20g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 37
Tassimo Milka 160g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Latte Macchiato Tassimo 8 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 44
Capri Sun Multivitamin Zero 10'er Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Graasten Ketchup 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 27
DKK 22
Danæg Frilandsæg S/M/L 10 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Bacon Tern 700g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Spray Smør Lurpak 200 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 125.00/L DKK 25
Gravad Laks i skiver 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
SLT Sødt og salt 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Frikadelle 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Karrysild Fiskemandens 710 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Naturli' Mandeldrik ØKO 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11.11/L DKK 11
Spegepølse Defco God Smag 80 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Pringles Paprika Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Senseo Strong 36 stk. 250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 49
DKK 49
Corn Snack Bacon & Cheese 60 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Letmælk 1,5% 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
Corn Snack Jalapeño & Cheese 125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Sun Maid Rosiner 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Heinz Mayo 775 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Huxol Sødemiddel 1000 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25.00/L DKK 25
Kims Dip Mix Holiday 17g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 7 Scandinavian Park DKK 7 Fleggaard DKK 10
DKK 7
Kims Dip Mix Barbecue 16g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 7 Fleggaard DKK 10
DKK 7
Lorenz Erdnuß Locken Classic 175g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
FUN Light Hindbær-Orange 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Scandinavian Park DKK 13
DKK 20.00/L DKK 10
Heinz Ketchup 910 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Karrysuppe Karolines Køkken Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Ribena Solbær Light 850 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 23.53/L DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
OTA Havregryn1,8 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Beauvais Engelsk Sauce 340 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 58.82/L DKK 20
Beauvais Tomat ketchup 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Nielsen’s Discount DKK 34
DKK 20
Brioche Hot Dog Buns 240 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Buko Krydderost 200 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Karolines Køkken Revet Pizzatopping Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Den Leende Ko Burgerost 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Boller Valsemøllen 900 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Dr. Oetker Paula Dessert 4x125 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Castello Höhlen Käse 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hellmann's Mayonnaise Chili 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Beauvais Dressing Cæsar 270 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Karat instant glas 90 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Højer Løgpølse 225 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Højer Finthakket Leverpølse 225 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Højer Guld Sardel 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Højer Jagtpølse 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Højer Tepølse 225 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Kims +50% Havsalt Chips 255 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14 Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 14
Kims +50% Skruer Salt 205 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
KiMs +50% Mega Mix 205g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14 Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 14
Kims +50% Læsø Sydesalt 240 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
KiMs +50% Jørgens Favorit 210g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
Kims +50% Bølgechips 255 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
KiMs +50% Snack Chips SC&O 240g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
Kims +50% Sour Cream & Onion 255 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14 Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 14
Kims +50% Ostepops 210 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14 Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 14
KiMs +50% Snack Chips Krydret 240g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
Cookies med Nougat 8 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Klovborg 45+ ML Skiver 240 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Jensens Favorit Sauce 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 30.00/L DKK 15
Karen Volf Lagkagebunde 250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Karen Volf Chokolagekagebunde 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Jensens Bearnaise Sauce 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 30.00/L DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Jensens Whisky Sauce 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 30.00/L DKK 15
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Yoggi Yoghurt Jordbær 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 16
DKK 16.00/L DKK 16
Castus Frugtstænger Blåbær 20x20g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 37
Fleggaard DKK 37
DKK 37
Ben and Jerry's Cookie Dough Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Ben and Jerry's Chocolate Fudge Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Ben and Jerry's Half Baked Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Nougat Sauce 175g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Odense Lakridssauce 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Stegte Sild Fiskemandens 500/250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Hammel Krospegepølse 100g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Manitoba Valsemøllen 1700 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Smørbar Lätta Margarine 450g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Galaktisk Brownie Mr. Brownie 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hammel Sønderjysk spegepølse 100g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Elinas Yoghurt Brombær 4x150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Pringles Texas BBQ Sauce 165 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Dr. Oetker Bagepulver 140 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 14
DKK 14
Buko Skinke 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Buko Reje 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Amanda Luksusrogn 3-pak 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Starbucks Caramel Macchiato 330 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 45.45/L DKK 15
BKI Extra 400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Frikadeller Lepo 4x65 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Radatz Farmerskinke i Skiver 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Flensted Flødekartofler 2 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 40
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kinder Choco Fresh 102,5g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
3-Stjernet Salami Bordpak 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Pukka Night Time Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25 Scandinavian Park DKK 26
DKK 25
Kellogg's Tresor Choco Nut 410 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Merrild Rød 103 Ncc Alu 10 kapsler Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Cheez Dippers 5 x 35 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
7-Morgen Cocoa Balls Morgenmad 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Pesto Basilikum Gourmet 180 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14
FUN Light Citron Lime 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Kims Saltstænger 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 12
DKK 12
Carletti Kæmpeplade mørk 70% 170 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 33
Chilisauce Sriracha 455 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 73.25/L DKK 33
Chili-Mayo-Sauce Sriracha 455 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 33
AMA Til Bagning 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Cremet Peberfrugt Pesto 190 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hytteost Lactofree Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
ØKO Ymer 3,5% Arla 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 18
DKK 18.18/L DKK 18
EASIS Biscuit Bar Toffee 30 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Hele Champignon Bonduelle 280 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
XXL Dadler Trope 600 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
EASIS Free Soft bar karamel 30 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Cup a Soup Asparges 3x12 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
EASIS Marcipanbrød 30 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10 Nielsen’s Discount DKK 14
DKK 10
EASIS Soft Bar Salty Caramel 30 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Dijon Original 380 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Kraft Miracel Whip 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 40.00/L DKK 20
Trope XXL Snack 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Fleggaard DKK 18
DKK 18
Mads Skjern Skiveost ML 45+ 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 18
DKK 18
Fleggaard DKK 22
DKK 22
BiFi Roll XXL 70 g. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 13 Fleggaard DKK 15
DKK 13
45+ Allans Guld i skiver 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Pepperballs m. Friskost 270 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Graasten Remoulade 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 33
DKK 22
Graasten Sennep 800 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Bugles Original 125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Doritos Nacho Cheese 170 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Kyl.frikadelle 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Doritos m. Sød Chili Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Hakket Gris 8-12% 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Taffel Havsalt 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Taffel Dild Chips 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Twix Smørepålæg 350 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Dansukker Brun Farin 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Svansø Aioli 210 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Pama Grødris 450 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Knorr Cup a Soup Goulash 3x14 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kinder Maxi King 3x35g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Napoli Snack Pot 69 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Slagter Bolcher 90 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Creamy Pesto 69 g Snack Pot 69 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Snackpot Carbonara 71 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
FUN Light Ananas 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Knorr Snack Pot Asia Chicken 65 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Buko Bacon 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Den Gamle Fabrik Solbær 600 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Nielsen’s Discount DKK 32 Scandinavian Park DKK 33
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Matilde Milkshake Mix 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20.00/L DKK 20
Rasmus klump jordbær marmelade 415g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Flydende Honning Jakobsens 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Den Gamle Fabrik Appelsin 600 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Nielsen’s Discount DKK 32 Scandinavian Park DKK 33
DKK 20
Den Gamle Fabrik Hindbær 600 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Nielsen’s Discount DKK 32 Scandinavian Park DKK 33
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Den Gamle Fabrik Ribsgele 650 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Den Gamle Fabrik Jordbær 600 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Nielsen’s Discount DKK 32 Scandinavian Park DKK 33
DKK 20
Hakket Oksekød 8-12% 400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 33
Cultura Kefir m. Vanilje 2,3% 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Syltede Rødløg 240 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Rynkeby 16 Juice Saftige Æbler 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Jumbo Peanuts 1000 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Nielsen’s Discount DKK 30
DKK 30
Blok Naturli' ØKO smørbar 200g BIO Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Fleggaard DKK 12
DKK 12
Löwensenf Sennep Extra 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 80.00/L DKK 20
Fiskemandens Kryddersild 580/290g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Cebe Nussa Duo 750 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20 Scandinavian Park DKK 24 Nielsen’s Discount DKK 26
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Eatlean Protein Revet Ost 180 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
FUN Light Pære 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Scandinavian Park DKK 13
DKK 20.00/L DKK 10
Kiks med lys chokolade 125 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Kettle Cooked Chips SeaSalt 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Nielsen’s Discount DKK 14
DKK 10
Crispy Salt Spiraler 175 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Crispy Bacon 175 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Capri-Sun Elfentrank 10er Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 25
DKK 22
Cultura Kefir m. Blåbær 2,3% 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Kryddersmør 120 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hammel Spegepølse 100g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hammel Hamburgerryg 90g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hammel Rullepølse 70g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Oreo 66 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Naturli Oat Barista 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11.11/L DKK 11
Castello Ananas & Mandel 125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Hakkede Mandler 100 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Baguette m. Hvidløgssmør 160 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Buko Peber 125 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Arla Økologisk Minimælk 0,5% 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
Heinz Tomatsuppe 400 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 25.00/L DKK 10
Bahncke Dilddressing 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Dr. Oetker Vaniljesukker 140 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Castello Sort Peber 125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Buko Paprika/Chili 125 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Castello Purløg & Forårsløg 125g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
EASIS Paprika Chips 50 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
EASIS BBQ Chips 50g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
EASIS Sour Cream & Onion Chips 50 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
EASIS Salt Chips 50 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
EASIS Chips Nacho Cheese 50 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Kinder Pingui 8x30 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Brioche Burger Buns 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Castello Creamy Blue 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Beauvais Agurkesalat 550 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13 Scandinavian Park DKK 21
DKK 13
Beauvais Rødbeder 570 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13 Nielsen’s Discount DKK 25
DKK 13
Beauvais Rødkål 580 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13 Scandinavian Park DKK 21 Nielsen’s Discount DKK 25
DKK 13
Salatost i Tern m. Oliven 45+ 100 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Beauvais Asier 560 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13 Nielsen’s Discount DKK 25
DKK 13
Knorr Sauce Persille 3x20g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Bearnaise Sauce K-Salat 325 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Kellogg's Cornflakes 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Twinings 25stk Earl Grey Tea Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Kellogg's Coco Pops 330 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Pukka Lemon & Ginger Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Majs 6 pk Bonduelle 6 x 140 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Cheddar & Jalapeño Bites Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Trøffel Mayonnaise Hellmann 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Hellmann´s Real Mayonnaise 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kryddersild Fiskemandens 600/290 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Chai Latte Karamel Fredsted 8x26 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Castello Hvid 200 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Lillebror Ostehaps 18 stk 324 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Griller Kims 100 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Chicken Tikka Masala 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Hellmann's Mayonnaise 430 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 34.88/L DKK 15
De Cecco Lasagne 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kylling-Bacon Graasten 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Twister 6 x 50 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 66.67/L DKK 20
Magnum Almond 3 x 100 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 66.67/L DKK 20
Original Dolmio 450 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kentucky Kylling Hot N'Spicy Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Chai Latte Vanilje Fredsted 8x26 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Chai Latte Choco Fredsted 8x26 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
BBQ Chicken Bites Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Hønsesalat Graasten 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Chai Latte Krydret Fredsted 8x26 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Cheasy Skyr Passion & Banan 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Chicken Korma 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Tunsalat Graasten 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Magnum Classic 3 x 100 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 66.67/L DKK 20
Hellmann's Mayonnaise Light 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Magnum Karamel 3 x 85 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 78.43/L DKK 20
MUTTI Tomatpuré 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Arla Koldskål tykmælk/æg 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20.00/L DKK 20
Rynkeby 16 Juice Søde Appelsiner 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Makrelsalat Graasten 275 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Starbucks 750ml Caffe Latte Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.67/L DKK 20
Hvidløg Dolmio 450 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Nordthy Hotdog brød 4 stk. 250g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 9 Fleggaard DKK 10
DKK 9
Sun Lolly Hindbær 8stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Baguette m. Kryddersmør 160 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Puck Hvid ost 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 9
DKK 35.52/L DKK 9
Chiafrø Svansø Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Delika Grøn Peberpaté 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Radatz Skinke i Skiver 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Delika Hvidløgspaté 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hammel Roastbeef 70g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Delika Valnøddepaté 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Højer Schweizer Krydderfedt 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Arla 24 Sødmælk 3,5% 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
HG Finhakket Skinkesalat 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Originale Salami 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Snack Pot Asia Beef 63 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Salami Sticks Ost 70g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Frugtpålæg Figen 160 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 12
DKK 12
Rama Cremefine 15% 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 9
DKK 35.52/L DKK 9
Nestlé Cheerios Cereal 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Mystic Dragon Capri Sun 10x200 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 11.11/L DKK 22
Lurpak Smørbar Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 22
Capri-Sun Jungle Drink 10'er Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 25
DKK 22
Capri-Sun Safari 10'er Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 25
DKK 22
Capri-Sun Kirsebær 10'er Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22 Scandinavian Park DKK 25
DKK 22
Yum Yum Kylling 60g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Yum Yum And Thailand 60g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Yum Yum Bøf 60g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6 Nielsen’s Discount DKK 33
DKK 6
Yum Yum Reje 60g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
McCain Pommes Frites 750 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 18
DKK 18
ØKO Skummetmælk 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
Salami Sticks Kalkun 70g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
FUN Light Solbær 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Scandinavian Park DKK 13
DKK 20.00/L DKK 10
Odense Istopping Lakridsflager 105 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Odense Istopping Tutti Frutti 130 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
EASIS Jordbær Marmelade 285 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Odense Istopping Saltkaramel 130 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Odense Istopping Hindbær 115 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Karen Volf Franske Vafler 427g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Quaker Crüsli 450 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Kellogg's Chocos 330 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Hakket Kalv-og Flæsk DC 8-12%, 500g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Rama Cremefine 7% 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 9
DKK 35.52/L DKK 9
Bedstemors Kraft Sky 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Choko Crunch Struer 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Hvedemel T405 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 5
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Thousand Island Graasten 425 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Graasten Mayonnaise 375g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Graasten Ketchup 375g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15 Scandinavian Park DKK 18
DKK 15
Graasten Sennep 375g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15 Scandinavian Park DKK 18
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Pommes Frites Sauce Heinz 400 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15 Scandinavian Park DKK 18
DKK 37.50/L DKK 15
Svansø Frysetørrede Jordbær 18g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Graasten Remoulade 375g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hotdog Ketchup Graasten 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hvidløgsdressing Graasten 425 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Creamy Ranch Sauce Hellmann 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Chipotle Mayonnaise Svansø 210 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Trøffel Mayo Svansø 210 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Graasten Kebab Dressing 425 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Graasten Burger Dressing 425 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Creme Fraiche Graasten 425 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Grov Remoulade Graasten 375 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Starbucks Caffè Latte 330 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 45.45/L DKK 15
Øko Kapers Paradiso 100 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Maizena Majsstivelse 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Bearnaise Dressing Graasten 375g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Beauvais Dressing Italiensk 285 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Beauvais Nemfisk Citronsauce 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Elinas Yoghurt m. Honning 4x150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Svansø Aioli m. Chili 210 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Hellmann's Burger Dressing 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Typ India 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Toscana 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Friskost 200 g Balance Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Jalapeno 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Forårsløg 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Pikant 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Pudding Dessert m. Overraskelse Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 9
DKK 9
Buko Grøn Pikant 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Tomat 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Rosa & Sort Peber 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Naturel 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Pikant 16% 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Buko Ananas 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Rullepølse Defco God Smag 80 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Røget Skinke Defco God Smag 80 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Hamburgerryg Defco God Smag 80 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Tomatsuppe Karolines Køkken Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Instant Frappe Nescafe 8 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Arla Havarti 60+ 38% 300 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Tex Mex Style Dip 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Cheasy Skyr Mango & Lime 0,2% 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Ferrero Kinder Duo 150g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Instant Cappuccino Nescafe 8 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Instant Latte Nescafé 6 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Instant Mocha Nescafé 6 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Samba Multi Topper 215 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Guldkorn 320 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Ribena Solbær 850 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 23.53/L DKK 20
Hørfrø Svansø 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Karolines Rødvinssauce 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Odense Marcipan Kirsebær 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 7
DKK 7
Karen Volf Brownies 144 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Karen Volf Drømmekage 150 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Friskost Lactofree Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Karolines Karrysauce 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Sun Lolly Cola 8stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Scandinavian Park DKK 15
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Snack Foods Beer Nuts 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Cookies med Chokolade 8 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Spaghetti Bolognese Fix 38g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 8 Fleggaard DKK 10
DKK 8
Knorr Spaghetti Carbonara Fix 36 g. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 8 Fleggaard DKK 10
DKK 8
SlagterBolcher BBQ 90g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Amo Hvedemel 1,8 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Becel Flydende 500 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 22.22/L DKK 11
Sun Lolly Vindrue 8stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Champignon Knorr Sauce 3x36 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Ymerdrys m. Farin Struer 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Sønderjydsk Hvidkål 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Delika Provencial Paté 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Italiensk Salat Graasten 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Cremet Tomat Pesto 190 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Snøfler Studenterbrød 200g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Karrysalat Graasten 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Chokolade Brownie Mr. Brownie 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Coleslaw Salat Popp 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Chili Cheddar 4x85 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Lurpak saltet smør 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 18
DKK 18
Taffel Holiday 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Fleggaard DKK 8
DKK 8
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Taffel Chick N Pommes 130 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Lavazza Rossa kaffekapsler 10 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Oma Blok Margarine 500g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Miracoli Spaghetti Tomat 376g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Creme Fraiche Karolines Køkken Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Lavazza Oro kaffekapsler 10 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Sesamfrø Svansø 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Stege & Bagemararine AMA 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Røget Filet Defco God Smag 80 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Cheasy Salatost i tern 3% 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Knorr Orientalsk Risret 252 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Salted Caramel Pick Up! 5x28 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Chicken Curry Knorr 321g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Knorr Lasagnette 270g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Knorr Indisk Risret 256 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Knorr Lasagne 262 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 17
DKK 17
Rynkeby Appelsin Nektar 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
Nordthy Hamburger Brød 6 stk. 300g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Køleelement 2 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 5
Arla Lactofree Øko Mini 0,4% 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 12.99/L DKK 13
Majskiks Sour Cream & Onion 120 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Hakket Kylling Rose Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 18
DKK 18
Capri-Sun Multi 0,33 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 7
DKK 21.18/L DKK 7
Yoghurt m. Blåbær Cultura 450 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Perfect Sød EASIS 200 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 75.00/L DKK 15
Sødetabs Easis 300 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Kims Saltede Mandler 97g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Cheasy Skovbær 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Rynkeby Naturig Mango Frugtdrik 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Balsamico Zelected 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Maizena Lys Jævner 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Maizena Brun Jævner 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Amanda Makrelkræs 190 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Super Sandwich Toast 750 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Lys Sirup Dansukker 750 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Lasagne Creamy Dolmio 440 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Rynkeby Naturig Tranebær 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15.00/L DKK 15
Fish & Crisp Sauce Hellmann 250 ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Lys Brownie Mr. Brownie 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Leverpostej Hanegal Øko 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 12
DKK 12
Sun Lolly Jordbær 8stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Karen Volf Mini Kammerjunkere 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Cup a Soup Tomat 3x18 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 9
DKK 22.20/L DKK 9
Fleggaard DKK 9
DKK 9
Popcorn Salt Crispy 100g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Sun Lolly Sour Green 8 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Arla Cultura Kefir 2,5% 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 14
DKK 14.14/L DKK 14
Gullón Digestive Sukkerfri 400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Frankfurter Højer 400g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Knorr Sauce Grøn Peber 3x22 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Elvira MSC Tun i Tomat 125 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Cookies med Chokoladeknapper 8 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Gullón Pick Cocktail 250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Nielsen’s Discount DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
FUN Light Ice Tea Peach & Love 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Buko Garli 125 G Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
FUN Light Sport 0,5 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 20.00/L DKK 10
Knorr Sauce Bearnaise 3x19 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Kærnemælk 0,3% Arla 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11.11/L DKK 11
Taffel Hjerter 110 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11
Smørbar Bakkedal økologisk 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Smørbar Naturli Øko 225 g BIO Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Mozzarella 45% 125 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 5
Arla Lactofree Let 1,5% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 12.99/L DKK 13
Corn Snack Paprika Snack Mix 80 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Coffee Creamer 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Flamingokasse Lille Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Tipo00 Valsemøllen 1700 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Chili Bearnaise K-Salat 325 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Bagel 4x85 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pringles Hot & Spicy 165 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Pringles Original 165 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13
DKK 13
Pringles Sour Cream & Onion 165 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 13 Scandinavian Park DKK 16
DKK 13
Naturli' Havredrik ØKO 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 11
DKK 11.11/L DKK 11
Sukker 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Radatz Stastnik Salami Sticks 70 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pickwick Black Variation 20 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pickwick Forest Fruit 20 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Fix Currywurst 36 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Chili con Carne Fix 33 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Sødetabletter 1200 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pickwick Green Tea Lemon 20 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Karen Volf Mazarinkage 144 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Karen Volf Digestive Classic 250 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Bogstavssuppe Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Spaghetti Napoli Fix 39g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Gullón Pick Mini Cracker 250g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Nielsen’s Discount DKK 10
DKK 10
Karen Volf Kammerjunkere 400 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Sauce Hollandaise 3x22 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Wraps 25 cm Antica Cantina 370g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Salsa Hot Antica Cantina 300g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Salami Sticks Stærk 70g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Dressing Mix Fransk 3-pak Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Smørbar Kærgården 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Dansukker Flormelis 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10 Nielsen’s Discount DKK 11
DKK 10
Taffel Party Mix 125 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Salsa Mild Antica Cantina 300g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Majskiks Havsalt & Chiafrø 130 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pickwick te Liquorice 20 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Rynkeby Æble Nektar 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
Smørbar Bakkedal 200 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pickwick Earl Grey 20 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Knorr Sauce Brun 3x30g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Choko Marie Mørk Karen Volf 80 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pickwick te Strawberry 20 stk. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Pickwick Fruit Variation Red 20 stk Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Snack Foods Wasabi Nuts 130 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Dr. Oetker Natron 140 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 7
DKK 7
Snack Foods Jalapeño Peanuts 175 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Fleggaard DKK 9
DKK 9
Termopose med frossent køleelement Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Heidelberg klar eddike 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10.00/L DKK 10
Pizzadej Miss Bagel 275 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 7
DKK 7
Corny Big Chokolade & Banan 50 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6 Scandinavian Park DKK 90
DKK 6
Fleggaard DKK 6 Scandinavian Park DKK 90
DKK 6
All In One 25g Müslibar Choc&Nut Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Corny Big Marshmallow 40g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6 Scandinavian Park DKK 90
DKK 6
Strawberry Corny Big 40 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Corny Big Chokolade 50g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6 Scandinavian Park DKK 90
DKK 6
All In One 25g Müslibar Dark Choco Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Capri-Sun Orange Peach 0,33 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 7 Scandinavian Park DKK 90
DKK 21.18/L DKK 7
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Corny Big Chokolade & Peanuts 50 g. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Corny Big White 40 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Fleggaard DKK 6
DKK 6
Sønderjydskgrønkål ØKO 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 3
DKK 3
Gelpose Til Køl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 2
DKK 2
Gær 50 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1
DKK 1
Fleggaard DKK 10
DKK 10
45+ Lagret 1,5 Hedeby 1500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Sant Orso Salami Ventricina 500 g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Arla Cultura A38 1,5% 1 kg Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 78
DKK 78
NAN Pro 3 6x800g Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Kettle Chips Paprika Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 14
DKK 14
Renault Carte Noire VSOP Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 397
DKK 397
Renault Carte Noir XO Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 487
DKK 487
Monte Veracini Bianco Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 49
Bottega Spumante Rosé Gold Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 135
Glencadam The Rather Delicate 10y Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Schogetten Latte Macchiato Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 9
DKK 9
Bottega Spumante White Gold Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 135
Kanonkop Kadette Pinotage Rosé Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 56
Kims Bølgechips Original Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 22
OK Snacks a/s Speckkrusten Barbecue Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19
DKK 19
Game of Thrones Johnnie Walker White Walker Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 337
DKK 337
Samvel Flinte II XO Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 240
DKK 240
Abtei Himmerod Alte Rebe Riesling trocken Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 41
DKK 41
Captain Morgan Premix White Mojito Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19
DKK 19
OK Snacks Peanuts Jalapeño Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37
DKK 37
Tørsleffs Vanillesukker m. ægte vanille Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19
DKK 19
Captain Morgan White Rum Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Ch. Bernadotte Haut-Médoc Cru Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Nordthy Valnødder Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 45
Entrecôte Merlot Cabernet Syrah Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37
DKK 37
Porto Valdouro White Port Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
OK Snacks a/s Speckkrusten Salt Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19
DKK 19
Cocio Ice Latte Milk - Vanilla Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Kanonkop Kadette Pinotage Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Trimex Feinste Karamellen Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 71
DKK 71
Penfolds Rawson's Private Rel. Shiraz Cab Sau Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 49
Casalforte Soave Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Casalforte Corvina Veronese Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37
DKK 37
Emperor Private Collection Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 712
DKK 712
Entrecôte Merlot Cabernet Syrah Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Renault Carte D'Argent XO Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 750
DKK 750
Kims American Grill Chips Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 22 Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Whyte & Mackay Special Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 135
Arte Latino Semi-Seco Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 49
Casalforte Amarone Della Valpolicella Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 142
Sheridan's Coffee Layered Liqueur Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 195
DKK 195
High Coast Älv Delicate Vanilla Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 480
DKK 480
Casalforte Rosato Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Live Big! White Zinfandel Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 41
DKK 41
Nordthy Salt Snacks Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 10
DKK 10
Renault Carte Noir VSOP Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 315
DKK 315
Casalforte Rosso Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Cocio Ice Coffee Milk - Espresso Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Casalforte Prosecco Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Cabo Bay White Rum Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Escort White Filterhülsen Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 40
DKK 40
Michael David Earthquake Petite Sirah Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 217
DKK 217
Kims Snack Chips Sour Cream & Onion Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 22 Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Penfolds Rawson's Private Rel. Chardonnay Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 49
Monte Veracini Rosso Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 49
Arte Latino Brut Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 52
DKK 52
White Horse Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 142
Böklunder Cocktailpølser 36styk 250g Glas Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 28
DKK 28
Mutti hakkedeTomater økologisk 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 13
DKK 13
Mövenpick Caffé Crema hele bønner 1Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
YFood Drink Salted Caramel 500ml plus pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Den gamle Fabrik abrikos 600g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Rexim Californske mandler 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Monin Mango Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Harry Hot Dog brød 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Pålægschokolade mørk 2x108g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 20 Scandinavian Park DKK 30
DKK 20
JT Spray fløde 30% 250ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
YFood Drink Happy Banana 500ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Mövenpick El Autentico hele bønner 1Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Bornholms Hummersuppe 375g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Rexim cashewnødder 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
Odense Nougat 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Rexim Tranebær 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 24
DKK 24
Milka Choco Wafer 150g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
JT Kokosolie økologisk 200ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Bahlsen Pick Up 5x28g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 16
DKK 16
Mutti Pizzasauce 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 13
DKK 13
Rexim valnøddekerner 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Sun Lolly appelsin 8 stk. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Heinz Ketchup 1170ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36
DKK 36
Californiske Mandler 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 58
DKK 58
Rexim Græskarkerner 1Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70
DKK 70
Rexim Cashewkerne 800g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Rexim Solsikkekerne 1Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
95 Aromat Universal 100g Stryrer Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
YFood drikkemæltid choco 500ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Corny mørk chokolade 6x23g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
Rexim Holland Kakao 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Monin Caramel Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Möller´s Tran Omega-3 med Citronsmag 500ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 170
DKK 170
JT mælk 3,5% 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 9
DKK 9
Pukka Te Klar 36g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Mutti Tomatenmark økologisk 164ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 13
DKK 13
Ristet løg 500g Pose Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Anthon Berg ren rå marcipan 400g Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 43 Scandinavian Park DKK 45
DKK 43
Odense ren rå marcipan 1000g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110
DKK 110
Citrilemon med Limesaftkoncentrat 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Power System Bar Yoghurt Müsli 35g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 8
DKK 8
Soba Cup Sukiyaki Beef 89g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 11
DKK 11
Soba Cup Chili 92g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 11
DKK 11
Lotus Biscoff Sprødt smørepålæg 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Barebells Chocolate Spread 12x45g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Den gamle Fabrik kirsebær 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Cocio Chokoladenmaelk 12x0,25L dåse Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
Monin Vanilje Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Oreo 154g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Monin Kokos Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Rexim Chiafrø 350g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36
DKK 36
Corny Big salt karamel 24x40g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Citrilemon med Citronsaftkoncentrat 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
JT Mælk 1,5% 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 8
DKK 8
Soba Cup Teriyaki 90gr Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 11
DKK 11
Den Gamle Fabrik Jordbær 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Monin Grenadine Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
JT Instant Kaffe 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Jacobs Kapseln Lungo (6) 20er 104g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 48
DKK 48
Milka hasselnøddecreme 600g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 39
DKK 39
Monin Hyldeblomst Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Cocio Chokoladenmaelk 18x0,4L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 170
DKK 170
Barebells Protein Caramel Choco 12x55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Barilla Girandole No.34 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Den gamle Fabrik solbær 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Cup Nudler Teriyaki 67g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 10
DKK 10
JT Bordsalt 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 2
DKK 2
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
JT Kaffe Crema bønner 1000g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 82
DKK 82
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
JT Nuss-Nougat-Creme 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 16
DKK 16
Barebells Protein White Chocolate Almond 12x55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Böklunder Knacker einfach 720g Glas Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Carletti Overtræk Conditorplade 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
J T Hvedemel Typ 405 1000g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 4
DKK 4
Rexim Nøddekerne-Mix 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Monin Apple Pie Sirup 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 67
DKK 67
Lotus Biscoff Brotaufstrich Classic 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Maille Dijon Sennep Orignal 200ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Monin ristede hasselnødder Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Santa Maria Sort hel peber 255g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 66
DKK 66
Mövenpick Espresso hele bønner 1Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Rexim hasselnødder 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 180
DKK 180
Monin Vandmelon Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Rexim Schokocreme 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 16
DKK 16
Maltesers Biscuits 110g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Rexim Mørke chokoladedråber 750g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Puck White Cheese 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Rexim Sesamfrø 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Rexim lakrids krymmel 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Lavazza Caffee Cr. Gustoso 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 146
DKK 146
Monin grønt æble Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Monin praliné nød Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Barilla Spaghetti No.5 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Corny Big Cocos 24x50g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Barebells Protein Marshmallow 12x55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Corny Big hvid Chocolade 24x40g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Biogreno Pinienkerne 100g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37
BIFI Salami 6x20g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Barebells Protein Peanut Caramel 12x55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Barebells Protein Cookies & Cream 12x55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Beauvais Tomatenketchup 1000g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Wild West Beef Jerky Original 60g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 32
DKK 32
7Days Croissant Choco 4x60g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Bazar Ajvar mild 350g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Chivers Ginger Jam 340g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 24
DKK 24
Bulls Eye Krydret karry ketchup 425ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Barebells Hazelnut Spread 12x45 g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Barebells Cinnamon Bun 12x55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Chivers Olde English Orange 340g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 24
DKK 24
Den gamle Fabrik Mandarin Orange 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Monin Cocos Sirup 250ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Den gamle Fabrik hindbær-rabarber 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
JT Flydende sødemiddel 300ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 10
DKK 10
JT Chokoladedrik 800g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37
Glucosamin MSM & Chondroitin 180 tabletter Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Milka Choco Thins 151g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Monin Caramel Sirup 250ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Flying Goose Chilisauce sød 455ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37
Kikkoman Soja-Sauce 1l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Den Gamle Fabrik Ruhbarb-Jordbær 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Monin Hvid Chokolade Sirup 250ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Melissa Pasta Paw Patrol 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 13
DKK 13
Haselnøddekerner 500 g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110
DKK 110
JT Is-TeCitron1,5L PET plus pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 6
DKK 6
JT Instant-Kaffe koffeinfri 100g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Monin jordbær Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
JT Dessertsauce Caramel 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Hofgut Gurkentopf 1.700ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Rexim mælkechokoladedråber 750g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Santa Maria Citronpeber 55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
Pukka Love Te 24g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Odense Sauce Chokolade 175g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Monin Maracuja Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Monin Lime Juice Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Nusco hvid chokolade 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 21
DKK 21
Nesquik Kakaopulver 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Nutella 450g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Santa Maria løg granulat 230g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Nescafe Classic 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
Santa Maria Hvidløgpeber 304g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 66
DKK 66
Mövenpick Gusto Italiano hele bønner 1Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Yum Yum instantnudler Kylling Thailand 30x60g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Rexim Paranøddekerner 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Rexim banan chips 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Weinrich's mørk overtræk 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Knorr pastasnack arrabiata 68g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Weinrich's mælk overtræk 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Weinrich's mørke shokodråber 1,5Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 180
DKK 180
Weinrich's hvid overtræk 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Schwartau Schokomac smørepålæg 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 21
DKK 21
Barebells Protein Marshmallow 55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 19
DKK 19
Rexim Studenterhavre 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
Cocio Chokoladenmælk 0,4 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Nescafé Dolce Gusto Cafe au Lait 160g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Hearts drikke chokolade 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
Den gamle Fabrik hindbær 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Hearts Cappuccino Kakao 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
Lavazza Caffe Crema Dolce 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 146
DKK 146
Corny chokolade 6x25g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
Weinrich's mælke shokodråber 1,5Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 180
DKK 180
Maille Dijon Sennep Honning 200ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Krüger Cappucino Caramel. 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Nordthy XL Müsli Bar Banan 50g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 3
DKK 3
Knorr tomatsuppe 62g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 6
DKK 6
DEMAERAMEN YAKISOBA 100G Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 6
DKK 6
JT Gullaschsuppe 400ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Jacobs CZ Espresso 25x1,8g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 28
DKK 28
Biogreno agavesirup 350 g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Nutella World 7x30g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 95
DKK 95
Graasten Remoulade 375g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Mövenpick kaffepulver der Himmlische 500 g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 52
DKK 52
JT Delikatesse mayonnaise 80% 500ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Nescafé Dolce Gusto Dallmayer Prodomo 112g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Pukka pebermynte & lakridsrod Te 30g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Odense Overtraek mørk 900g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
Biogreno Ahornsirup 250ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37
Den Gamle Fabrik Blåbær 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Rexim hørfrø 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Krüger Chai Latte Choko 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Barilla Maccheroni No.44 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Hearts Cappuccino Karamell 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
JT Fusilli nudler 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 9
DKK 9
Heinz Baked Beans 415g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Yum Yum Instantnudler Høne 10x60g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Hearts Cappuccino Amaretto 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
Kraft Miracoli Spaghetti 610,4g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 32
DKK 32
Serrano skinke med holder og kniv ca. 6,5 Kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 674
DKK 674
Scandinavian Park DKK 8
DKK 8
Mutti Cherrytomater 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 13
DKK 13
Tassimo Jacobs Krönung XL 16er 144g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Corny chokolade og banan 6x25g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
Pukka Kamille Vanilla&Manuka-Honning Te 32g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Nutella B-ready 10er 220g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Pågen Gifflar Zimt 260g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
DoppelHerz Forsvar 15Brusetabletter 94,5g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Corny Big mælk 24x40g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Barilla Penne Rigate No.73 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Knorr Aromat krydderier refilpose 100g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 10
DKK 10
Hearts Cappuccino White 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
Eszet lys 75g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Ja Hvedemel Type405 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 5
DKK 5
Barilla Spaghettini No.3 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Bahlsen Leibniz Smørkiks 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Knorr kyllingesuppe med nudlser 69g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 6
DKK 6
Rexim Glögg Mix 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Melitta BellaCrema Espresso 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 164
DKK 164
Kelloggs Crunchy Nut 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
JT Sandwich Cookie Kakao 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Darboven Alberto Espresso Bønner 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 157
DKK 157
JT Penne nudler 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 9
DKK 9
Eszet mørk 75g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Coffee Shop Caramel zuckerfrei 200ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 21
DKK 21
Mutti Bio Pomodori Pelati 400g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 13
DKK 13
Flying Goose Sriracha chilisauce original 455ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 42
DKK 42
Corny joghurt og jordbær 6x25g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
Krüger Chai Latte Kokos Mandel 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Den gamle Fabrik ingefær 380g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Pukka Green Matcha Te 30g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Cup Nudler Curry 67g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 10
DKK 10
Böklunder Hot Dog Pølser 6styk i glas 300g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Livol Multivitamin voksen 150g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
JT Orange Cake 300g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 16
DKK 16
JT Ravioli i bolognese sauce 800g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 16
DKK 16
JT Kartoffelmos 345g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 11
DKK 11
Corny Big mælk mørk-hvid 24x40g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Monin Blue Curacao Sirup 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Barebells Protein Caramel Choco 55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 19
DKK 19
Corny protein vanilje hvid chokolade knas 45g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 15
DKK 15
Barilla Fusilli No.98 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Barebells Protein Cookies & Cream 55g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 19
DKK 19
Maggi krydderi flydende 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 21
DKK 21
Corny mælk dark&white 4x30g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
Weinrichs chocolate menage mørk 70% 250g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Krüger Cappucino chokolade 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Corny free hvid chokolade 6x20g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
Heinz Curry-Mango Sauce 220ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 14
DKK 14
Hearts Cappucino Wiener Melange 1kg Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
JT Kaffee Gold 500g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Schwartau Coffee Shop Caramel 650ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 67
DKK 67
Nescafe Classic Crema 200g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 67
DKK 67
JT Tomatenketchup 500ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Doppelherz Melatonin 40 Gums Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Maggi Würze Opbevaringsflaske 1000g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Bulls Eye BBQ Original 300ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
JT Stegeolie 2L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 35
DKK 35
Münsterland Drikkemælk Kakao 500ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 8
DKK 8
Soba Cup Yakitori Chicken 89g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 11
DKK 11
Cup Nudeln Kvæg 63g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 10
DKK 10
Jensen´s Whisky Sauce 500 ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
Oetker Vanilla Pudding 3styk 111g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 9
DKK 9
Böklunder Landbockwurst 8styk i glas 720g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Capri Sun Ice-Pops 10x40ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Corny sød og saltet med jordnødder 6x25g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 17
DKK 17
JT Ferskner halv frugt 850ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 20
DKK 20
Nescafe Dolce Gusto Grande Intenso 144g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
JT Süßstoff 1.200 Stk. 72g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 10
DKK 10
Nutella B-ready 6er 132g Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18