DA EN SV
Shopping list 0

Home & leisure

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

619 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Azeno Hunter II Deal Save DKK 999
Cheapest at Fleggaard Azeno Hunter II
DKK 999 DK DKK 1,998
Metal detektor Deal Save DKK 175
Cheapest at Fleggaard Metal detektor
DKK 175 DK DKK 350
BIB Fix Deal Save DKK 149
Cheapest at Fleggaard BIB Fix
DKK 10 DK DKK 159
Pet Spa Deal Save DKK 68
Cheapest at Fleggaard Pet Spa
DKK 60 DK DKK 128
Agrola AdBlue 10L Deal Save DKK 67
Cheapest at Fleggaard Agrola AdBlue 10L DKK 10.00/L
DKK 100 DK DKK 167
Drop Stick Game Deal Save DKK 37
Cheapest at Fleggaard Drop Stick Game
DKK 100 DK DKK 137
Lommelærke Deal Save DKK 31
Cheapest at Fleggaard Lommelærke
DKK 50 DK DKK 81
Cheers Spillet Deal Save DKK 26
Cheapest at Fleggaard Cheers Spillet
DKK 150 DK DKK 176
Aqua D'or 20x0,3 l. Deal Save DKK 25 2 shops
Cheapest at Fleggaard Aqua D'or 20x0,3 l. DKK 4.83/L
DKK 29 DK DKK 54
Kødtermometer Deal Save DKK 23
Cheapest at Fleggaard Kødtermometer
DKK 20 DK DKK 43
Fnugrulle Deal Save DKK 21
Cheapest at Fleggaard Fnugrulle
DKK 35 DK DKK 56
Chocomel Tetra 1l Deal Save DKK 20
Cheapest at Fleggaard Chocomel Tetra 1l DKK 15.00/L
DKK 15 DK DKK 35
Fyringsolie Deal Save DKK 11
Cheapest at Fleggaard Fyringsolie
DKK 14 DK DKK 25
5 I 1 P-Skive Deal Save DKK 11
Cheapest at Fleggaard 5 I 1 P-Skive
DKK 20 DK DKK 31
ScanKoks 25 kg Deal Save DKK 11
Cheapest at Fleggaard ScanKoks 25 kg
DKK 169 DK DKK 180
Rapsolie 1 l Deal Save DKK 7
Cheapest at Fleggaard Rapsolie 1 l DKK 15.00/L
DKK 15 DK DKK 22
Klapkurv 32 L. Deal Save DKK 6
Cheapest at Fleggaard Klapkurv 32 L. DKK 0.94/L
DKK 30 DK DKK 36
Duftlys i Glas Deal Save DKK 6
Cheapest at Fleggaard Duftlys i Glas
DKK 8 DK DKK 14
AMA 4% 330 ml Deal Save DKK 5
Cheapest at Fleggaard AMA 4% 330 ml DKK 24.21/L
DKK 8 DK DKK 13
Mulepose Deal Save DKK 4
Cheapest at Fleggaard Mulepose
DKK 15 DK DKK 19
AMA Flydende 500ml Deal Save DKK 4 2 shops
Cheapest at Fleggaard AMA Flydende 500ml DKK 20.00/L
DKK 10 DK DKK 14
Duftkugler Deal Save DKK 3
Cheapest at Fleggaard Duftkugler
DKK 10 DK DKK 13
fluefanger Deal Save DKK 1
Cheapest at Fleggaard fluefanger
DKK 5 DK DKK 6