DA EN SV
Shopping list 0

Spirits

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

1194 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Tanqueray Rangpur 41,3% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
Smirnoff Vodka 37,5% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 94 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 110
DKK 93.68/L DKK 94
Grants Whisky 43% 4,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 133.33/L DKK 600
Octomore 14.2 57,7% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,199
DKK 1,712.86/L DKK 1,199
Fleggaard DKK 500
DKK 714.27/L DKK 500
Tamdhu 15YO Single Malt 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 714.27/L DKK 500
Fleggaard DKK 480
DKK 685.70/L DKK 480
No.1 Premium Vodka 6x0,7l 37,5% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55 Fleggaard DKK 550
DKK 13.09/L DKK 55
Fleggaard DKK 1,899
DKK 2,712.86/L DKK 1,899
MACALLAN SO 18Y 6X70CL 43% BOX 24 SE Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 2,500
DKK 595.24/L DKK 2,500
Fleggaard DKK 580
DKK 828.56/L DKK 580
Fleggaard DKK 3,000
DKK 4,285.70/L DKK 3,000
Courvoisier VSOP 40 % 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 430
DKK 429.99/L DKK 430
No.1 Premium Gin 6x0,7l 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 550
DKK 130.95/L DKK 550
Glenfarclas 25 år 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,500
DKK 2,142.84/L DKK 1,500
Bailey's 17% 20 x 50ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 225
DKK 225.00/L DKK 225
Grönstedts Cognac VSOP 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Iron Maiden Dark Rum 0,7l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Wild Turkey 101 50,5% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Fleggaard DKK 270 Nielsen’s Discount DKK 277
DKK 269.99/L DKK 270
Ron Millonario XO Res. 0,7l. 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 857.13/L DKK 600
Don Papa Gayuma 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Fleggaard DKK 600
DKK 857.13/L DKK 600
Fleggaard DKK 600
DKK 857.13/L DKK 600
Patridom XO Cask 65% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 799.98/L DKK 400
Ron Cueva 1501 18 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380
DKK 542.84/L DKK 380
Chivas Royal Salute 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 899
DKK 1,284.29/L DKK 899
Fleggaard DKK 700
DKK 999.99/L DKK 700
Octomore 15.1 59,6% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,099
DKK 1,570.00/L DKK 1,099
Ron Cueva 1501 25 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 857.13/L DKK 600
Balvenie 12yo Montilla 47,3% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 571.41/L DKK 400
Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,399
DKK 1,998.57/L DKK 1,399
Tamnavulin Oloroso 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 229.99/L DKK 230
Fleggaard DKK 580
DKK 1,159.98/L DKK 580
Octomore 16.3 0,7l 61,6% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,300
DKK 1,857.13/L DKK 1,300
Fleggaard DKK 320
DKK 457.13/L DKK 320
A.H. Riise Tasting Set 8+1 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 99
DKK 99
A.H Riise Royal Danish Navy Rum 40% 0,7 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 299 Fleggaard DKK 350 Nielsen’s Discount DKK 450
DKK 427.84/L DKK 299
Octomore 15.3 61,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,599
DKK 2,284.29/L DKK 1,599
Gin Mare 42,7% 1l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262 Fleggaard DKK 300
DKK 262.43/L DKK 262
Johnnie Walker Double Black 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Rum Plantation "Cigar Box" 6x0,1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 375 Fleggaard DKK 400
DKK 624.88/L DKK 375
Jameson Irish Whiskey 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 142 Fleggaard DKK 170 Scandinavian Park DKK 179
DKK 142.43/L DKK 142
Fentimans Ginger Beer 24x0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 31.25/L DKK 150
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Belvedere Vodka 40% 1,75 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 285.71/L DKK 500
Octomore 16.2 0,7l 58,1% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 950
DKK 1,357.13/L DKK 950
Octomore 16.1 0,7l 59,3% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 950
DKK 1,357.13/L DKK 950
High Coast Aurora 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Volbeat III 43% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 499.99/L DKK 350
Fleggaard DKK 350 Calle DKK 380
DKK 729.15/L DKK 350
A.H.Riise 1888 Copenhagen 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 399.99/L DKK 280
Fleggaard DKK 800
DKK 1,142.84/L DKK 800
Fleggaard DKK 160
DKK 799.95/L DKK 160
Fleggaard DKK 180
DKK 719.96/L DKK 180
Tamdhu 12YO Single Malt 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 450
DKK 642.84/L DKK 450
Jim Beam bourbon 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 150 Fleggaard DKK 160
DKK 149.93/L DKK 150
Fleggaard DKK 350 Calle DKK 350
DKK 729.15/L DKK 350
Lordson Gin Bag in Box 37,5% 3 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200 Nielsen’s Discount DKK 217 Fleggaard DKK 225
DKK 66.66/L DKK 200
Ballantines Finest 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 109 Fleggaard DKK 135 Scandinavian Park DKK 135
DKK 108.68/L DKK 109
Patridom Gran Reserva 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 228.56/L DKK 160
GMG Dry Gin 37,5% 6x0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 289
DKK 68.78/L DKK 289
Larsen Cognac VS 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 225 Fleggaard DKK 230
DKK 224.93/L DKK 225
Fleggaard DKK 799
DKK 1,141.43/L DKK 799
Woodford Reserve 43,2% 1,0l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300 Fleggaard DKK 360
DKK 299.93/L DKK 300
Tullamore 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 137 Calle DKK 137
DKK 137.00/L DKK 137
Daniel Bouju Special 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Gin 1689 Dutch Dry Gin 42% 0,7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50 Fleggaard DKK 100
DKK 71.41/L DKK 50
Beefeater Gin 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120 Scandinavian Park DKK 130 Fleggaard DKK 160
DKK 119.93/L DKK 120
Johnnie Walker Red Label 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125 Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 125.00/L DKK 125
Pure Shots Pink Grape 16,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 142.84/L DKK 100
Grey Goose Magnumflaske 40% 1,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 550
DKK 366.66/L DKK 550
Jack Daniels 40% 3 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 730
DKK 243.33/L DKK 730
Baileys Salted Caramel 17% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 170.00/L DKK 85
Baileys Espresso Cream 17% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 170.00/L DKK 85
Bottega Limoncello 30% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 97
DKK 193.92/L DKK 97
Lauder´s Queen Mary 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 119.99/L DKK 120
Amarula Cream 17% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Scandinavian Park DKK 130
DKK 119.99/L DKK 120
Black Velvet Canadian Whisky 40% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 105 Fleggaard DKK 110
DKK 99.99/L DKK 100
Old Pulteney Harbour 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Loch Lomond Original 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180 Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 179.99/L DKK 180
Braastad Cognac XO 40% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 322 Fleggaard DKK 400
DKK 321.99/L DKK 322
GaJol Blå 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 79.99/L DKK 80
Balvenie Week Of Peat 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 670
DKK 957.13/L DKK 670
Zuidam Dutch Old Tom Gin 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Fleggaard DKK 220 Nielsen’s Discount DKK 221
DKK 219.99/L DKK 220
Bell's Whisky Extra Special 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Scandinavian Park DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 111
DKK 109.99/L DKK 110
Fleggaard DKK 580
DKK 828.56/L DKK 580
Stauning Rye Danish Whisky 0,7l 48% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380
DKK 542.84/L DKK 380
Glenfiddich 18YO 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 650
DKK 928.56/L DKK 650
Captain Morgan Tiki 25% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 86 Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 122.84/L DKK 86
Fleggaard DKK 180 Nielsen’s Discount DKK 236
DKK 359.98/L DKK 180
Fleggaard DKK 180 Nielsen’s Discount DKK 225
DKK 359.98/L DKK 180
Tanqueray Ten Gin 47,3% 0,7 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 209 Fleggaard DKK 220 Nielsen’s Discount DKK 225
DKK 299.27/L DKK 209
Don Papa Baroko 0,7l 40% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 220 Fleggaard DKK 250
DKK 314.27/L DKK 220
Glenfiddich IPA Dom 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 499.99/L DKK 350
Aperol 11% 3 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 447
DKK 149.00/L DKK 447
Lauder's Whisky 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 94 Fleggaard DKK 100 Calle DKK 100
DKK 93.68/L DKK 94
Malfy Gin con Arancia 41% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160 Scandinavian Park DKK 185
DKK 228.56/L DKK 160
Malfy Gin Rosa 41% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160 Scandinavian Park DKK 185
DKK 228.56/L DKK 160
Glenfiddich 12yo Triple Oak 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Fleggaard DKK 130 Nielsen’s Discount DKK 187
DKK 185.70/L DKK 130
Bombay Sapphire Gin 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 169.99/L DKK 170
Suntory Roku Gin 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 242.84/L DKK 170
Fleggaard DKK 600 Nielsen’s Discount DKK 712
DKK 857.13/L DKK 600
Grants Finest Whisky 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Calle DKK 100
DKK 99.99/L DKK 100
Cutty Sark 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 99.99/L DKK 100
No.1 Premium Dry Gin Elderflower Citrus 37,5% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 90
DKK 89.93/L DKK 90
Ukiyo Japanese Blossom Gin 0,7l 40 % Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200 Scandinavian Park DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Aalborg AMP Shot 0,7l 16,4% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 157
DKK 99.99/L DKK 100
Skanör Aquavit 40% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 159.98/L DKK 80
Skagerrak Gin 0,7l 44,9% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Malfy Gin con Limone 41% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160 Scandinavian Park DKK 185 Nielsen’s Discount DKK 210
DKK 228.56/L DKK 160
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Gin 1689 Pink Gin 38,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 142.84/L DKK 100
Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 199.98/L DKK 100
Hendrick´s Gin 1,75l 41,4% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 550
DKK 314.28/L DKK 550
Hendrick's Gin Oasium 43,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Fleggaard DKK 370
DKK 211.42/L DKK 370
Chivas Regal 18YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 399
DKK 570.00/L DKK 399
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
The Botanist Gin 46% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 270 Nielsen’s Discount DKK 285
DKK 269.99/L DKK 270
Harlegin Gin 0,5l 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 74
DKK 148.00/L DKK 74
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Engine Organic Gin 42% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 399.98/L DKK 200
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Rammstein Gin 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Harahorn Gin 46% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Opihr Gin 42,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 179.99/L DKK 180
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Gin Mare 42,7% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Bottega Bacur Gin 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230 Nielsen’s Discount DKK 247
DKK 229.99/L DKK 230
The London No. 1 43% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 259.99/L DKK 260
HENDRICK'S GRAND CABARET 43,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Hendricks Another 41,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Silent Pool Gin 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250 Nielsen’s Discount DKK 375
DKK 357.13/L DKK 250
Rammstein Schwarz Gin 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 240
DKK 342.84/L DKK 240
Gardener by Brad Pitt Gin 42% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Underberg Brasilberg 42% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 390
DKK 389.99/L DKK 390
Skagerrak Gin 41,2% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Tanqueray Sevilla 41,3% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 139
DKK 171.41/L DKK 120
Koskenkorva Creme Salmiakki 15% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 129.98/L DKK 65
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Zuidam Dutch Courage Gin 44,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Gold Gin 40 % 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Harlegin Rhubarb 0,5l 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 74
DKK 148.00/L DKK 74
Fisk Ice Mint 0,5L 30% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 150.00/L DKK 75
Hendrick's Gin 41,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 275 Scandinavian Park DKK 299 Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 275.00/L DKK 275
Le Tribute Gin 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Fleggaard DKK 2,800
DKK 3,999.99/L DKK 2,800
Ukiyo Yuzu Citrus Gin 0,7l 40 % Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200 Scandinavian Park DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Legendario Elixir de Cuba 34% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Dom de Benedictine 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 228.56/L DKK 160
MoM Gin 0,7L 39,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
Lauder's Oloroso Cask 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140 Nielsen’s Discount DKK 150
DKK 139.99/L DKK 140
Laphroaig Quarter Cask 0,7l 48% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 299 Nielsen’s Discount DKK 337 Fleggaard DKK 350
DKK 427.84/L DKK 299
Macallan Double Cask 12yo 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 550
DKK 785.70/L DKK 550
Label 5 whisky 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Calle DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Irish O'Brian Whisky 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Old Virginia Bourbon 70cl 40° Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Dunstone Blended Whisky 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Label 5 Bourbon Barrel 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Bulldog Gin 40% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149 Nielsen’s Discount DKK 150 Fleggaard DKK 150
DKK 149.49/L DKK 149
All About Gin 45% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Fernet Branca Menta 28% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 171.41/L DKK 120
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 157.13/L DKK 110
Old Barco XO 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150 Calle DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Patridom Reserva Especial 0,7L 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Espero Reserva Real Danesa 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Don Papa Single Island 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Santos Dumont Elixir 0,7l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200 Nielsen’s Discount DKK 225
DKK 285.70/L DKK 200
Terra Verde XO 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 228.56/L DKK 160
Bacardi Spiced 35 % 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Scandinavian Park DKK 140
DKK 129.99/L DKK 130
Cabo Bay Brown Rum 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Ron Barcelo Gran Anejo 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 129.99/L DKK 130
Companero Coconut 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Espero Banana & Rum 40%0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Companero Elixir Orange 0,7l. 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Bumbu Original 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Fleggaard DKK 100
DKK 142.84/L DKK 100
El Dorado 8YO 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Espero Coconut & Rum 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Appleton Estate 12 års 43% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 349.99/L DKK 350
El Paseo Rom 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
Espero Ultimo 42% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Captain Morgan 0,0% Spiced 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 121.41/L DKK 85
Canerock Spiced Rum 40 % 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Rammstein Rum Ltd. 8 Limoux 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 571.41/L DKK 400
Tripulante Choco Coco 34% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 157.13/L DKK 110
Bacardi 8 år 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 271.41/L DKK 190
Glen Moray 15yo 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 371.41/L DKK 260
Espero Coffee & Rum 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Terra Verde XOS coconut 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Espero Giftset 2x0,2L 40 % 0,4l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 179
DKK 447.50/L DKK 179
Rammstein Rum 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Planteray Original Dark 40% 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 169.99/L DKK 170
Espero Cocoa & Rum 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Cucullo Reserva 12 Rum 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 242.84/L DKK 170
Pope Coco Island 30% 0,7 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 260
Bacardi Rum Diez 70cl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Fleggaard DKK 240
DKK 342.84/L DKK 240
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Bailey's Original 17% 0,35l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 171.40/L DKK 60
Balvenie Single Barrel 47,8% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 450
DKK 642.84/L DKK 450
Gordon's Gin 37,5% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90 Fleggaard DKK 110
DKK 89.99/L DKK 90
Springbank 10YO 46% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 714.27/L DKK 500
Bacardi Lemon 27% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 129.99/L DKK 130
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Bombay Sapphire East 42% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
TEELING Single Grain 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Fleggaard DKK 200 Nielsen’s Discount DKK 210
DKK 285.70/L DKK 200
Nielsen’s Discount DKK 337 Fleggaard DKK 370
DKK 482.04/L DKK 337
Tullamore Dew 12YO 70 cl. 40% Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120 Fleggaard DKK 200
DKK 171.33/L DKK 120
Negrita Dark Signature 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85 Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 85.00/L DKK 85
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
MoM Love 0,7l 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
Tanqueray Royale Gin 41,3% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
Bailey's Original 17% 6x0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 480
DKK 114.28/L DKK 480
Braastad Cognac VSOP 40% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200 Fleggaard DKK 250 Nielsen’s Discount DKK 277
DKK 199.99/L DKK 200
Lauder's Queen Mary Whisky 0,7l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 107.14/L DKK 75
Aalborg Jubilæums Akvavit 38% 1l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135 Fleggaard DKK 140 Scandinavian Park DKK 140
DKK 134.93/L DKK 135
Gold Bar Whiskey 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 349.99/L DKK 350
El Dorado 15YO 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 499.99/L DKK 350
Brøndums Orange Dild 30% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 159.98/L DKK 80
Tripulante Elixir 34% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 157.13/L DKK 110
Smirnoff Ice UDEN PANT 10% 12x0,25l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 158
DKK 52.52/L DKK 158
Fleggaard DKK 220
DKK 314.27/L DKK 220
1-Enkelt 35% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 142.84/L DKK 100
Små Grønne 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 108 Nielsen’s Discount DKK 131
DKK 154.27/L DKK 108
Captain Morgan Black Label 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Scandinavian Park DKK 120
DKK 119.99/L DKK 120
Gin MG Premium 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 119.99/L DKK 120
Tanqueray Gin 0,0% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
Koskenkorva 1l 40% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90 Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 89.99/L DKK 90
Cartavio X.O Rom 18 YO 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 450
DKK 642.84/L DKK 450
PATRÓN Silver Tequila 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 330 Nielsen’s Discount DKK 337
DKK 471.41/L DKK 330
Samvel Brandy Tyr 40% 0,2 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 799.95/L DKK 160
Fleggaard DKK 250
DKK 499.98/L DKK 250
Aberlour A Bunadh 61,3% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 530
DKK 757.13/L DKK 530
Laphroaig Four Oak 1l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400 Nielsen’s Discount DKK 450
DKK 399.99/L DKK 400
Kilchoman Machir Bay 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 571.41/L DKK 400
Glengoyne 10 YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Skärgårdssnapsar 36,2% 10x0,05 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Grand Marnier Cordon Rouge 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Aalborg Nordguld Akvavit 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Nielsen’s Discount DKK 161
DKK 185.70/L DKK 130
Aalborg Akvavit Taffel Rød 1L 41% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 129.99/L DKK 130
Cutty Sark 12YO 40% 1l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 154 Fleggaard DKK 200
DKK 153.68/L DKK 154
Fentimans Tonic 24x0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 31.25/L DKK 150
Aberfeldy 16 Years 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 714.27/L DKK 500
Glenmorangie 12YO 40% 1 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380
DKK 379.99/L DKK 380
Fleggaard DKK 380
DKK 542.84/L DKK 380
Glenfiddich 15YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380
DKK 542.84/L DKK 380
Cromwell's Scotch Whisky Bag in Box 40% 3,0 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 285 Fleggaard DKK 300
DKK 94.98/L DKK 285
Zaya Gran Reserva 16 års 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Day of Aariachi Mezcal 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Fleggaard DKK 125
DKK 124.99/L DKK 125
Fernet Branca 0,7l 35% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 120
DKK 142.84/L DKK 100
Silkie Midnight Smokiest 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 330
DKK 471.41/L DKK 330
Lakrids Kys 15% 0,7l Shot 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Fleggaard DKK 370
DKK 369.99/L DKK 370
Asbach Uralt 38% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140 Fleggaard DKK 160
DKK 139.99/L DKK 140
Glendronach 15 YO 46% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 480
DKK 480
Sarti Rosa 13,7% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Braastad Cognac VS 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200 Scandinavian Park DKK 200 Nielsen’s Discount DKK 225
DKK 199.99/L DKK 200
Agitator Swedish Malt 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Galatti Amaretto 21% 0,7l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37 Fleggaard DKK 50
DKK 53.47/L DKK 37
Ardbeg 10 YO 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 499.99/L DKK 350
Caol Ila 12YO 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 499.99/L DKK 350
Bowmore 12 YO 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 499.99/L DKK 350
Fleggaard DKK 25
DKK 50.00/L DKK 25
De Luze Cognac VSOP F.C 40 % 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 371.41/L DKK 260
Gordon's Gin 0,0% 0,7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80 Fleggaard DKK 85
DKK 114.27/L DKK 80
No.1 Premium Gin 37,5% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 90
DKK 89.93/L DKK 90
No.1 Premium Dry Gin Strawberry 37,5% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 90
DKK 89.93/L DKK 90
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 90 Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 89.99/L DKK 90
Fleggaard DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Finsbury Gin 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 89.99/L DKK 90
Negrita White Rum 37,5% 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Smirnoff Magnumflaske 37,5% 1,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160 Scandinavian Park DKK 170
DKK 106.66/L DKK 160
Arnbitter 50% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140 Scandinavian Park DKK 149
DKK 199.99/L DKK 140
High Coast Berg 50% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 450
DKK 642.84/L DKK 450
Gibson's London Gin 37,5% 1 l. Cheapest at Calle
Calle DKK 85 Fleggaard DKK 87
DKK 85.00/L DKK 85
Gibson's Gin Pink 37,5% 1 l. Cheapest at Calle
Calle DKK 85 Fleggaard DKK 87
DKK 85.00/L DKK 85
Speyburn Bordeaux 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 299.99/L DKK 300
Grönstedts Cognac VS 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 242.84/L DKK 170
Gibson's Gin Blood Orange 37,5% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 87
DKK 87.00/L DKK 87
Gibson's Gin Italian Lemon Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 87
DKK 87
Appleton Estate 8 års 43% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 259.99/L DKK 260
Fleggaard DKK 85
DKK 121.41/L DKK 85
Gordon's Gin 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 121.41/L DKK 85
Gordons Pink Gin 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 121.41/L DKK 85
Pernod 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 165 Nielsen’s Discount DKK 184
DKK 164.99/L DKK 165
Absolut Vodka 3l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 460
DKK 153.33/L DKK 460
Laphroaig Oak Select 0,7l 40% Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 232 Fleggaard DKK 250
DKK 332.04/L DKK 232
Remy Martin VSOP 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 320 Nielsen’s Discount DKK 352
DKK 457.13/L DKK 320
Hallands Fläder Akvavit 38% 0.7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 82
DKK 114.27/L DKK 80
Piratens Besk 32% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Gajol Shot Blå 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
1-Enkelt 35% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 129.99/L DKK 130
Davidsen's XO 22 Blue Label 42% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
El Dorado 12YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
MATUSALEM GRAN RESERVA 23 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380 Nielsen’s Discount DKK 412
DKK 542.84/L DKK 380
Sierra Tequila Reposado 35% 1l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120 Fleggaard DKK 150
DKK 119.93/L DKK 120
METAXA 7* 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 126 Nielsen’s Discount DKK 202
DKK 179.99/L DKK 126
Golden Pirate Spiced 30% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 79.99/L DKK 80
Pink Pirate Raspberry 30% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 79.99/L DKK 80
Aberlour 14Y 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 571.41/L DKK 400
Stauning Kaos Danish Whisky 0,7l 46% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 571.41/L DKK 400
Glenfarclas 105 60% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 571.41/L DKK 400
Benriach 10 YO 43% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Courvoisier VS 40 % 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 299.99/L DKK 300
Angostura Bitter 0,20 l 44,7% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 95
DKK 474.95/L DKK 95
Hansen Golden Rom 37,5% 0,7 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 76
DKK 107.04/L DKK 75
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
The Glenlivet Founder's Reserve 40% 0,7 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200 Fleggaard DKK 230
DKK 285.70/L DKK 200
Safari 1L 20% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 119.99/L DKK 120
Bunnahabhain 12YO 46,3% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380
DKK 542.84/L DKK 380
Glenfarclas 12 år 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380
DKK 542.84/L DKK 380
Balvenie 12YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 380
DKK 542.84/L DKK 380
Linie Akvavit 41,5% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 150 Scandinavian Park DKK 150 Fleggaard DKK 160
DKK 149.93/L DKK 150
Agitator Chesnut Cask 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 270
DKK 385.70/L DKK 270
Glengoyne 12YO 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 499.99/L DKK 350
Harlegin Mandarin 0,5l 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 74
DKK 148.00/L DKK 74
Harlegin Lemon 0,5l 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 74
DKK 148.00/L DKK 74
Davidsens XO Red Label 28 45% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Fleggaard DKK 280
DKK 399.99/L DKK 280
Mackmyra Svensk EK 46,1% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280 Nielsen’s Discount DKK 337
DKK 399.99/L DKK 280
Laphroaig 10 års 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 399.99/L DKK 280
Mackmyra Svensk Rök 46,1% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 399.99/L DKK 280
Fleggaard DKK 70
DKK 139.98/L DKK 70
Vodka Sobieski BIB 37,50% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 86.66/L DKK 130
Divine Vodka 3l 37,5% BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 202 Fleggaard DKK 225
DKK 67.48/L DKK 202
Rød Aalborg Taffel Akvavit 41% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Aalborg Klar Snaps 37,5 % 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Fjordor Vodka 37,5% 6x0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 289
DKK 68.78/L DKK 289
Fleggaard DKK 270
DKK 385.70/L DKK 270
Cragganmore 12YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 270 Nielsen’s Discount DKK 277
DKK 385.70/L DKK 270
Absolut Raspberri 38% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 124.99/L DKK 125
Beefeater London Dry Gin 40% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 139.98/L DKK 70
Finsbury Gin 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Gajol Granatæble 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Glenfiddich 12YO 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 349.99/L DKK 350
Fleggaard DKK 108 Scandinavian Park DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 131
DKK 154.27/L DKK 108
Havana Club 7 Y 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 242.84/L DKK 170
Fleggaard DKK 170
DKK 242.84/L DKK 170
Metaxa 5 Stjernet 38% 0,7 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 116 Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 142.84/L DKK 100
Ron Zacapa Centenario 23 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 399.99/L DKK 280
Campari 25% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 129.99/L DKK 130
Ron Cueva 1501 8 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Planteray Rum Black Cask 0,7L 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Barcelo Imperial ONYX 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Highland Park 12 YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 330
DKK 471.41/L DKK 330
Old Perth Sherry 48,2% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 330
DKK 471.41/L DKK 330
Gajol Shot Gul 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Jack Daniels Gentleman Jack 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Silkie Legendary Smoky 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Johnnie Walker 12YO Black 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Mackmyra Brukswhisky 41,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250 Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 357.13/L DKK 250
Talisker 10 YO 45,8% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Chivas Regal 12 YO 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 249.99/L DKK 250
Minttu Black 32% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 129.98/L DKK 65
Sierra Tequila Silver 35% 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 135 Fleggaard DKK 150
DKK 134.99/L DKK 135
Highland Park 10yo 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 248
DKK 354.27/L DKK 248
Cointreau 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 175 Calle DKK 175 Scandinavian Park DKK 187
DKK 175.00/L DKK 175
Glenfiddich Fire & Cane 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Kleiner Klopfer Sunshine 25x20ml 15-17% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 75
DKK 149.98/L DKK 75
Fleggaard DKK 260
DKK 371.41/L DKK 260
Ron Cueva 1501 12 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 371.41/L DKK 260
Pope Rom 35% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 371.41/L DKK 260
Brøndums Snaps 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Southern Comfort 35% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127 Fleggaard DKK 150
DKK 127.43/L DKK 127
Bacardi Superior 37,5% 1,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 126.66/L DKK 190
Ron Matusalem solera 15 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Three Sixty Vodka 37,5% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 109.99/L DKK 110
Old Barco Navy Strength 60% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Old St. Croix Elixir Orange 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Canadian Club Whisky 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Nielsen’s Discount DKK 172
DKK 129.99/L DKK 130
Drambuie 40% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 179 Fleggaard DKK 190 Nielsen’s Discount DKK 202
DKK 179.49/L DKK 179
Agitator Single malt Rök 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Glen Moray Sherry Cask 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
El Paseo Ron Xperimento 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
Glenkinchie 12YO 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Fleggaard DKK 300
DKK 428.56/L DKK 300
Glendronach 12 YO 43% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Dalwhinnie 15 YO 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300 Nielsen’s Discount DKK 334
DKK 428.56/L DKK 300
Glenglassaugh 12YO 45% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Aberlour 12YO Double Cask 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300 Scandinavian Park DKK 359
DKK 428.56/L DKK 300
Ron Barcelo Imperial 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180 Scandinavian Park DKK 190
DKK 257.13/L DKK 180
Noilly Prat 1 l. 18% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 115
DKK 114.99/L DKK 115
Jack Daniel's 40% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 179 Nielsen’s Discount DKK 187 Fleggaard DKK 200
DKK 179.49/L DKK 179
Nordsø Bitter 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Råstoff Æble/Vanilje 16,4% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Ardbeg Beastie 5 Y 47% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 289
DKK 412.86/L DKK 289
Havana Club 3 Anos 37,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 157.13/L DKK 110
Jack Daniel's Tommestok Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Don Papa Masskara 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Roter Eristoff 18% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 142.84/L DKK 100
Limoncello di Capri Crema 19% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Famous Grouse 40% 1l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Calle DKK 101 Nielsen’s Discount DKK 101
DKK 99.99/L DKK 100
Divine Vodka 1l 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 99.99/L DKK 100
Nemiroff De Luxe Vodka 1l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 99.99/L DKK 100
Pampero Ron Aniversario 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170 Nielsen’s Discount DKK 191
DKK 242.84/L DKK 170
Mundo Tequila 35% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 242.84/L DKK 170
O.P. Anderson Økologisk klar 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120 Fleggaard DKK 125
DKK 119.93/L DKK 120
O.P. Anderson Aquavit 40% 1 l. økologisk Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120 Fleggaard DKK 125 Scandinavian Park DKK 130
DKK 119.93/L DKK 120
Speyburn Kentucky 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 279.99/L DKK 280
Nikka from the Barrel 51,4% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 559.98/L DKK 280
Belvedere Vodka 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300 Nielsen’s Discount DKK 326
DKK 299.99/L DKK 300
Disaronno Amaretto 28% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150 Nielsen’s Discount DKK 157
DKK 149.99/L DKK 150
No.1 Premium Vodka Raspberry/Blueberry 37,5% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 86 Fleggaard DKK 90
DKK 86.18/L DKK 86
No.1 Premium Vodka Tropical 37,5% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 86 Fleggaard DKK 90
DKK 86.18/L DKK 86
Aberfeldy 12Y 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 270
DKK 385.70/L DKK 270
Renault VSOP 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 270 Scandinavian Park DKK 325
DKK 385.70/L DKK 270
Fleggaard DKK 250 Calle DKK 250
DKK 192.30/L DKK 250
Flügel 10% 40 X 20ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250 Calle DKK 250
DKK 312.49/L DKK 250
Espresso Martini Bold 12x0,225L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 29.63/L DKK 80
White Rush Bold 12x0,225L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 29.63/L DKK 80
Ida Van Der Ille 0,5l 33,2% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 259.98/L DKK 130
Linie Akvavit 41,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 185.70/L DKK 130
Astral Tequila Blanco 38% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 228.56/L DKK 160
The Famous Grouse Ruby Cask 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 150 Fleggaard DKK 160
DKK 149.93/L DKK 150
Tullamore Dew XO Rum cask 43% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Terra Verde Midsummer 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Jack Daniels Honey 35% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200 Nielsen’s Discount DKK 202
DKK 199.99/L DKK 200
Xante Original 30% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Monin Hyldeblomst Sirup 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
MONIN Sirup Rørsukker 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 71.41/L DKK 50
Monin sirup Brombær 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Monkey Shoulder 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260 Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 259.99/L DKK 260
Fleggaard DKK 280
DKK 399.99/L DKK 280
Pallini Peachello 26% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Martini Bianco 1,5 l. 14,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 66.66/L DKK 100
Pure Shots Æble 16,4% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 142.84/L DKK 100
Villa Massa Limoncello 30% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Sambuca Molinari 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 142.84/L DKK 100
Lillet Rosé 0,75l 17% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Små Sure Lemon Sorbet 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 75
DKK 59.99/L DKK 60
Nordsø Bitter 30% 12x0,02l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 333.29/L DKK 80
Galatti Grappa 38% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 71
DKK 99.99/L DKK 70
Patronbælte uden rør Orange Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Grey Goose 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 275
DKK 392.86/L DKK 275
Råstoff Coffee 16.4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
No.1 Premium Vodka 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Earl Brown Dry Gin 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 55
DKK 71.41/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 99.98/L DKK 50
Monin Cloudy Lemonade 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Fleggaard DKK 170
DKK 242.84/L DKK 170
Stroh Rom 80% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 187 Fleggaard DKK 200
DKK 187.43/L DKK 187
Skåne Akvavit 38% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105 Fleggaard DKK 110
DKK 104.93/L DKK 105
Rock Island 46,8% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Fleggaard DKK 250
DKK 357.13/L DKK 250
Fleggaard DKK 250 Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 357.13/L DKK 250
De Luze Cognac VS F.C 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 271.41/L DKK 190
Samvel XO Delphin 0,2l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 749.95/L DKK 150
Sierra Tequila Reposado 38% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 149.99/L DKK 150
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Kraken Black Spiced 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Companero Extra Añejo 0,7l. 54% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
Pure Shots Menthol 30% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 120
Negrita Spiced 35% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 85.00/L DKK 85
Grant's 8 YO Sherry Cask BT 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170 Nielsen’s Discount DKK 180
DKK 169.99/L DKK 170
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Glen Moray 12yo 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Captain Morgan Black Spiced 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Jose Cuervo Reposado Gold 0,7l. 38% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120 Fleggaard DKK 125
DKK 171.41/L DKK 120
Grappa Riserva Morandini 40% 0,5 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 90
DKK 179.86/L DKK 90
Negroni RTD 26% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 179.98/L DKK 90
Tequila Rose 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
Lauders Ruby Cask 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140 Nielsen’s Discount DKK 150
DKK 139.99/L DKK 140
Fleggaard DKK 250 Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 142.85/L DKK 250
Jägermeister 1,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250 Scandinavian Park DKK 260 Nielsen’s Discount DKK 270
DKK 142.85/L DKK 250
Glenfarclas Heritage 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230
DKK 328.56/L DKK 230
Bushmills Malt 10 YO 40% 0,7 l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 230 Nielsen’s Discount DKK 240
DKK 328.56/L DKK 230
Makers Mark 45% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 175
DKK 249.99/L DKK 175
Cuerpo Mojito 15% Bag in Box 3,0 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127 Fleggaard DKK 130 Scandinavian Park DKK 130
DKK 42.48/L DKK 127
Smirnoff Mango Passion 25% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Stoli Vodka 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Primakov Vodka 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 79.99/L DKK 80
Smirnoff Raspberry Crush 25% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Smirnoff Vodka 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Scandinavian Park DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Kümmerling 35% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 139.98/L DKK 70
Hot n' Sweet Tyrkisk Peber 30% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 109.99/L DKK 110
Famous Grouse Sherry Cask 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 159.99/L DKK 160
Stroh Rom 60% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 169.99/L DKK 170
Villa Massa Amaretto 30% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Glitter Fisk Diamond 0,7l 15% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 121.41/L DKK 85
Valhalla Mjød Wild Berry 14,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 85.70/L DKK 60
Shaker Astronaut 10% 6x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 30.30/L DKK 60
Shaker Lemon&Lime 10% 6x0,33l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 30.30/L DKK 60
O.P. Anderson Minipack 37% 10x0,05 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Fleggaard DKK 100
DKK 194.86/L DKK 97
Larsen XO Cognac 1l 40% Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 450 Fleggaard DKK 480
DKK 449.93/L DKK 450
Fleggaard DKK 130
DKK 259.98/L DKK 130
Shots Party-Tablett 17,5% 48x0,02l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200 Calle DKK 200
DKK 208.32/L DKK 200
Cuppa Pope Coffee Liqueur 18% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Hansen Präsident 42% 0,7 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 67 Fleggaard DKK 85
DKK 96.41/L DKK 67
Xanté Dark Chocolate 35% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 239.98/L DKK 120
Famous Smoky Black 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160 Nielsen’s Discount DKK 172
DKK 159.99/L DKK 160
Bushmills The Original 5 YO 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 159.99/L DKK 160
Små Sport 16.4% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Små Love Pack 2x10 cl. 16,4% 0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 199.95/L DKK 40
Dimple Golden Selection 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170 Nielsen’s Discount DKK 172
DKK 242.84/L DKK 170
No.1 Premium Gin 37,5% 3 l. BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 225
DKK 75.00/L DKK 225
No.1 Premium Vodka 37,5% 3 l. BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 225
DKK 75.00/L DKK 225
No.1 Premium Rum 37,5% 3 l. BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 225
DKK 75.00/L DKK 225
Jose Cuervo Silver 0,7l 35% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 178.56/L DKK 125
Captain Morgan Spiced Gold 35% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90 Nielsen’s Discount DKK 97 Fleggaard DKK 110
DKK 89.99/L DKK 90
Freixenet Solare 11% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Monin sirup Lime Cordial 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Monin Rabarber Sirup 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Fleggaard DKK 100 Calle DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Aalborg Porse Snaps 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 112 Nielsen’s Discount DKK 116
DKK 142.84/L DKK 100
Aalborg Fad 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 116
DKK 142.84/L DKK 100
Skandinaviska Snapsar 10x0,05l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Aalborg Dild Akvavit 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 142.84/L DKK 100
Bacardi Tropical 27% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 185.70/L DKK 130
Tanqueray London Dry Gin 41,3% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149 Fleggaard DKK 160 Nielsen’s Discount DKK 191
DKK 149.49/L DKK 149
Passoa 17% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 109.99/L DKK 110
Kahlua 16% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 157.13/L DKK 110
Berliner Luft 18% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Tamnavulin Double Cask 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Naked Malt 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Holger Danske Guld Snaps 32% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Cuba Kurant 30% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Cuba Dry Lemon 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 99.99/L DKK 70
Cuba Pure Vodka 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Calle DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 99.99/L DKK 70
Aperol Aperitivo 11% 1 l. Italian Spritz Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Fleggaard DKK 100
DKK 97.43/L DKK 97
Cuba Raspberry 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 99.99/L DKK 70
Cuba Watermelon 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 99.99/L DKK 70
Diplomatico Mantuano 0,7L 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 228.56/L DKK 160
Glen Moray Phoenix Rising 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Grant's Smokey BT 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 149.99/L DKK 150
Absinthe Rodnik's 70% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Agitator Rye Rye 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Islay Mist Double Peated 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Fleggaard DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Label 5 Whisky 40% 0,2 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 124.95/L DKK 25
Brøndums Fadlagret 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 96
DKK 137.13/L DKK 96
Martini Fiero 14,5% 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 52 Fleggaard DKK 60
DKK 69.91/L DKK 52
Hot n' Sweet Hindbær/Lakrids 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 107.14/L DKK 75
Skåne Fadlageret 0,7l 41% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 185.70/L DKK 130
Hansen Rom Blå 40% 1 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90 Nielsen’s Discount DKK 97 Fleggaard DKK 100
DKK 89.99/L DKK 90
Bäska Droppar Akvavit 40% 0,5 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 80
DKK 149.86/L DKK 75
Xanté Original 1 l. 35% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Planteray Barbados Gr. Res. 1l. 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Jack Daniels Apple 35% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 199.99/L DKK 200
Old Pulteney 12 YO 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 285.70/L DKK 200
Per Se Aperitivo 14,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 178.57/L DKK 125
Dinamarca XO 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150 Calle DKK 150
DKK 214.27/L DKK 150
Pallini Limoncello 26 % 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Lillet Blanc 17% 0,75 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 112 Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 133.32/L DKK 100
Limoncello di Capri 32% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 116
DKK 199.98/L DKK 100
Fiorente Elderflower 20% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 199.98/L DKK 100
Islay Mist 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127 Fleggaard DKK 130
DKK 127.43/L DKK 127
Poliakov Vodka Lemon 37,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 92.86/L DKK 65
Bornholm Blond ØKO 40% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 179.98/L DKK 90
Glen Moray Peated 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
Poliakov Strawberry 37,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 92.86/L DKK 65
Aalborg Rød Grød 20% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Bornholm S1 Rabar ØKO 25% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 179.98/L DKK 90
Fleggaard DKK 65
DKK 92.86/L DKK 65
Poliakov Vodka 37,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 92.86/L DKK 65
Jack Daniel's Trucker Cap Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Martini Vibrante Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Tamnavulin Sherry Cask 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Tanqueray Aperitivo 14,7% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
Tequilacreme Jordbær Kilda 17% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 142.84/L DKK 100
Norkap Akvavit 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85 Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 121.41/L DKK 85
Captain Morgan White 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 120 Scandinavian Park DKK 120
DKK 109.99/L DKK 110
Fernet Branca Menta 28% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160
DKK 159.99/L DKK 160
Oskar Davidsen Solbærrom 21% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Scandinavian Park DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 114.27/L DKK 80
Davidsen Gold 0,7l. 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Yeni Raki 45% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 185.70/L DKK 130
Kleiner Feigling 20% 12x0,02 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 249.96/L DKK 60
Små Shots Party Mix 16,4% 10x2 cl. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40 Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 199.95/L DKK 40
Agitator Swedish Blend 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
English Harbour 5YO 40% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Mionetto Aperitivo 11% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Absolut Vanilia 38% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 124.99/L DKK 125
Brøndums Æble Timian 30% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 159.98/L DKK 80
Brøndums Snaps Klar 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 114.27/L DKK 80
Fleggaard DKK 80
DKK 159.98/L DKK 80
Torres Brandy 38% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 150 Fleggaard DKK 150
DKK 149.93/L DKK 150
Kümmerling 35% 12x20 ml. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 90
DKK 208.29/L DKK 50
Captain Morgan Black Spiced 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Nielsen’s Discount DKK 161
DKK 129.99/L DKK 130
Fleggaard DKK 170 Scandinavian Park DKK 170 Nielsen’s Discount DKK 180
DKK 113.33/L DKK 170
Osborne Veterano 30% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 119.99/L DKK 120
Averna Amaro Bitter 29% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 119.99/L DKK 120
Finlandia Vodka 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Scandinavian Park DKK 130 Nielsen’s Discount DKK 150
DKK 119.99/L DKK 120
Bacardi Rum Añejo 4 100cl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170 Nielsen’s Discount DKK 187
DKK 169.99/L DKK 170
Tullamore D.E.W. Cafe Honey 35% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 171.41/L DKK 120
Underberg 44% 30x20ml. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 283.32/L DKK 170
Pure Shots Lakrids 30% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 120
Pisang Ambon 17% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 99.99/L DKK 100
Jägermeister Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135 Fleggaard DKK 140 Scandinavian Park DKK 149
DKK 134.93/L DKK 135
Holger Danske Akvavit 38% 0,7l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 59 Fleggaard DKK 70
DKK 84.33/L DKK 59
Bols Advocaat 20% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 85.70/L DKK 60
Martini Rosso 14,5% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Martini Extra Dry 15% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Martini Bianco 14,5% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Jägermeister 35% 0,7 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 142.84/L DKK 100
Hansen Rom Blå 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 107.13/L DKK 75
Utö økologisk 38% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 149.98/L DKK 75
Finsbury 0,0% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 42.84/L DKK 30
Frangelico Hazelnut Licor 20% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 139.99/L DKK 140
Kleiner Feigling 30x0,02 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 233.32/L DKK 140
Holger Danske Guld 40% 0,7 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 59 Fleggaard DKK 70
DKK 84.33/L DKK 59
Fleggaard DKK 90
DKK 59.99/L DKK 90
Fleggaard DKK 90
DKK 59.99/L DKK 90
Prep´D Tom Collins 12% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 59.99/L DKK 90
Prep´D Gin Paloma 12% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 59.99/L DKK 90
Prep´D Raspberry 12% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 59.99/L DKK 90
Fleggaard DKK 160 Calle DKK 160 Nielsen’s Discount DKK 180
DKK 228.56/L DKK 160
Limoncello Gagliano 28% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Fisk Original 30% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 109.99/L DKK 110
Tullamore D.E.W. Honey 35% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 157.13/L DKK 110
Havana Club Especial 37,5 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Scandinavian Park DKK 120
DKK 157.13/L DKK 110
Fleggaard DKK 70
DKK 139.98/L DKK 70
Absolut Vodka Citron 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120 Fleggaard DKK 125
DKK 119.93/L DKK 120
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Pitu do Brasil 0,7L 38% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Sambuca Casoni 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 121.43/L DKK 85
Licor 43 31% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 150 Fleggaard DKK 150 Calle DKK 150
DKK 149.93/L DKK 150
Fleggaard DKK 150 Nielsen’s Discount DKK 165
DKK 149.99/L DKK 150
Koskenkorva Rhubarb 21% 0,5 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55 Fleggaard DKK 60
DKK 109.98/L DKK 55
Dooley's The Yellow One 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Baileys 17% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Scandinavian Park DKK 120
DKK 109.99/L DKK 110
Sierra Tequila Silver 35% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 159.98/L DKK 80
Le Favori Triple Sec 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Fireball Whisky 33% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 127
DKK 142.84/L DKK 100
Underberg 44% 12x20 ml. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 312.46/L DKK 75
Berliner Luft 24x0,02l 18% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 208.31/L DKK 100
Polini VIP Limoncello 8% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Monin Sirup Vanilje Sukkerfri 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Cabo Bay White Rum 37,5% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 52
DKK 71.41/L DKK 50
FISK Pure RAW 16,4% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Grand Montand XO Brandy 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Punch Club PassionMojito 12,5% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 50.00/L DKK 75
Punch Club Sex Beach 12,5% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 50.00/L DKK 75
Punch Club Grapefruit 12,5% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 50.00/L DKK 75
Punch Club Pina Colada 12,5% 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75 Scandinavian Park DKK 80
DKK 50.00/L DKK 75
O.P. Anderson AMP Shot 16% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 85.70/L DKK 60
Kleiner Feigling 20% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 119.98/L DKK 60
Master of Mixes Margarita 1 Liter Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Bacardi 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Scandinavian Park DKK 140
DKK 129.99/L DKK 130
Gammel Dansk 38% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Calle DKK 130
DKK 129.99/L DKK 130
Bacardi Razz 27% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130 Scandinavian Park DKK 140
DKK 129.99/L DKK 130
Davidsen Silver 0,7l. 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
Napoleon Le Cuvier VSOP Brandy 36% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 90
DKK 89.93/L DKK 90
Valhalla Mjød 14,5% 0,7 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 52 Fleggaard DKK 60
DKK 74.90/L DKK 52
Fleggaard DKK 20
DKK 60.58/L DKK 20
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Kleiner Feigling Mix-Bringsel 12x0,02l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50 Fleggaard DKK 60
DKK 208.29/L DKK 50
Kijafa Kirsebærvin 16% 0,7L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 85.70/L DKK 60
Cuba Pineapple 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Absolut Vodka 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125 Calle DKK 125
DKK 124.99/L DKK 125
Små Grønne 0,7l. 30% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 57.13/L DKK 40
Fleggaard DKK 35
DKK 583.17/L DKK 35
Nordsø Bitter 30% 4x0,02l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 437.38/L DKK 35
Holiday Cream Liqueur 17% 0,7 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 41 Fleggaard DKK 50
DKK 58.83/L DKK 41
Glitter Fisk Ruby 15% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 121.41/L DKK 85
Aperol RTD 10,5% 3x0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 99.98/L DKK 60
Cuba Caramel 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 99.99/L DKK 70
Cuba Strawberry 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Cuba Orange 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Martini Floreale Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Cuba Passion 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 75 Scandinavian Park DKK 80
DKK 99.99/L DKK 70
Dr. Nielsens Bitter 38% 0,7 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85 Fleggaard DKK 90 Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 121.41/L DKK 85
Arnbitter 50% 3x2 cl. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 34
DKK 566.50/L DKK 34
Perlino vermouth Rosso 15% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 42
DKK 41.99/L DKK 42
Perlino Vermouth Dry 15% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 42
DKK 41.99/L DKK 42
Perlino vermouth Bianco 15% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 42
DKK 41.99/L DKK 42
Pure Lakrids 16,4% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 120
DKK 142.84/L DKK 100
Monin Sirup Karamel Sukkerfri 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Malibu Original 18% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 115 Scandinavian Park DKK 127
DKK 114.99/L DKK 115
Små Fugle 16,4% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Fleggaard DKK 60 Calle DKK 60
DKK 59.93/L DKK 60
Villa Donata Limoncello 0,7l 28% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 114.27/L DKK 80
GaJol Gul 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 79.99/L DKK 80
Små Sure Shots Cola 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Crystal Pirate White Rum 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 79.99/L DKK 80
Dooley's White Berry 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Cuba Mango 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Galliano 30% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Scandinavian Park DKK 112 Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 157.13/L DKK 110
Jägermeister Orange 33% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 157.13/L DKK 110
Ouzo 12 40% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 127
DKK 109.99/L DKK 110
Gammel Dansk 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 108 Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 154.27/L DKK 108
Primakov Vodka 37,5% 0,7 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 41 Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 58.83/L DKK 41
Master of Mixes Pina Colada 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Batida de Coco 16% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 85.70/L DKK 60
Monin Pina Colada Mix 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Små Sure Sour Mango 16.4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Monin Margarita Mix 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Aalborg Taffel Akvavit 45% 0,1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 249.90/L DKK 25
Jensen Bitter 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75 Nielsen’s Discount DKK 94
DKK 107.13/L DKK 75
Råstoff Pineapple 16,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Råstoff Raw Lakrids Shot 16.4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Piratens Akvavit 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 128.56/L DKK 90
Master Of Mixes Paloma Mixer 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Små Blå 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 75
DKK 59.99/L DKK 60
Monin Mojito Cocktail Mix 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Bols Creme de Banana 17% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 85.70/L DKK 60
Master of Mixes Mojito 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Master Of Mixes Porn Star 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Bols Blue 21% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 85.70/L DKK 60
Zubrowka Bison Grass Vodka 1l. 37,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 99.99/L DKK 100
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Dooley's Toffee Creamy 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Sheridan's Likør 15,5% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 95 Nielsen’s Discount DKK 101
DKK 189.98/L DKK 95
Holger Danske Klar Snaps 32% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Minttu Choco 32% 0,5l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Fleggaard DKK 65
DKK 119.86/L DKK 60
Koskenkorva Creme Strawb. 15% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 129.98/L DKK 65
Ströms Punsch 26% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 119.98/L DKK 60
Koskenkorva Minttu 35% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 119.98/L DKK 60
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 128.56/L DKK 90
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 90
DKK 89.99/L DKK 90
Fleggaard DKK 90
DKK 179.98/L DKK 90
Johnnie Walker Red Label 0,7l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 128.56/L DKK 90
Monin sirup Passionsfrugt 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Specht Slivovitz 0,7L 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 89 Nielsen’s Discount DKK 101
DKK 127.14/L DKK 89
Kleiner Klopfer Sour Mix 15% 25x20ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 75
DKK 149.98/L DKK 75
Kleiner Klopfer Fun Mix 15-17% 25x20 ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 75
DKK 149.98/L DKK 75
Kleiner Klopfer Crazy Mix 15-20% 25x20 ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 75
DKK 149.98/L DKK 75
Kleiner Klopfer Lady Mix 16-17% 25x20 ml Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 75
DKK 149.98/L DKK 75
Pileus Ouzo 37,5% 0,7 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Fleggaard DKK 60
DKK 85.61/L DKK 60
Bailey's Chocolate 0,5l 15,7% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 170.00/L DKK 85
Koskenkorva Salmiakki 30% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 119.98/L DKK 60
Monin Hindbær Sirup 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Monin Sirup Fransk Vanilje 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
MONIN Sirup Jordbær 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 71.41/L DKK 50
Monin Sirup Karamel 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Monin Sirup Kokos 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Patronbælte uden rør Blå Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Patronbælte uden rør Pink Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Gammel Dansk 38% 3x0,03 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 388.78/L DKK 35
J.P. Chenet Brandy VSOP 36% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Scandinavian Park DKK 85
DKK 114.27/L DKK 80
Fleggaard DKK 80 Scandinavian Park DKK 85 Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 114.27/L DKK 80
GaJol Granatæble 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 79.99/L DKK 80
Monin Sirup Mango 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 71.43/L DKK 50
Kirsebærvin 14% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 28 Scandinavian Park DKK 28
DKK 37.32/L DKK 28
Poliakov Vodka 37,5% 0,2 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 124.95/L DKK 25
Monin Saltet Karamel Sirup 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Fleggaard DKK 75
DKK 312.46/L DKK 75
Fleggaard DKK 18
DKK 54.52/L DKK 18
Jameson Cold Brew 30% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 71.41/L DKK 50
Koskenkorva Creme Caramel 15% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 129.98/L DKK 65
Sourz Apple 15% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 99.99/L DKK 70
Stroh Jagertee 40% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 139.98/L DKK 70
Små Sure Jungle Fruits 16,4% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 75
DKK 59.93/L DKK 60
Minttu Peppermint 40% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 71
DKK 139.98/L DKK 70
Små Konger 16,4% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 75
DKK 59.93/L DKK 60
Små Sure Twisted 16,4 % 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Små Sure Blåbær 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Små Bats 16.4% 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Hubertus Shot Mint 18% 24x20ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 124.98/L DKK 60
Små Sure Bubble Fizz 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Flügel 10% 10x2 cl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 299.95/L DKK 60
Hubertus Shot Bitter 30% 24x20ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 124.98/L DKK 60
Master of Mixes Bloody Mary 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Små Sure Sour Raspberry 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Calle DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Hubertus Shot Lakrids 16% 24x20ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Calle DKK 60
DKK 124.98/L DKK 60
Små Sour Peach 16,4% 1L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Boente´s Zicken 24x0,02L 15% 0,48l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 59
DKK 122.92/L DKK 59
Boente´s Boom 24x0,02L 15% 0,48l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 59 Calle DKK 59
DKK 122.92/L DKK 59
Master Of Mixes Lime Juice 0,375l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 106.64/L DKK 40
Master Of Mixes Citron Juice 0,375l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 106.64/L DKK 40
Glenfiddich 12yo Miniature 0,05l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 400.00/L DKK 20
Minttu Peppermint 32% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 129.98/L DKK 65
Johnnie Walker Gold Reserve 40% 0,7 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300 Fleggaard DKK 300
DKK 428.47/L DKK 300
Larsen VSOP 40% 1 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300 Fleggaard DKK 300
DKK 299.93/L DKK 300
No.1 Old Caribbean White 1L 35% Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 90
DKK 89.93/L DKK 90
Singleton 12 YO Whisky 40% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200 Nielsen’s Discount DKK 225
DKK 285.70/L DKK 200
Dirty Harry Lakridslikør 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 99.98/L DKK 50
Små Sure Æble 16,4% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 59.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 140
DKK 199.99/L DKK 140
Creme de Cassis Sisca 15% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 85.70/L DKK 60
Koskenkorva Espresso 21% 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 139.98/L DKK 70
Terra Verde XOS Chocolate 38% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 257.13/L DKK 180
Aalborg Export Akvavit 38% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 104 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 128.56/L DKK 90
Hansen Golden Rum 37,5% 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 99.99/L DKK 100
Sismofytter Original 16,4% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 107.13/L DKK 75
Licor 43 Chocolate 16% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 185.70/L DKK 130
Fleggaard DKK 20
DKK 40.00/L DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 60.58/L DKK 20
RTD Pina Colada 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 47.14/L DKK 33
RTD Mojito 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 47.14/L DKK 33
RTD Strawberry Daiquiri 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 47.14/L DKK 33
RTD Sex on the Beach 15% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 47.14/L DKK 33
Stay Esp. Martini 16,4% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 35.71/L DKK 25
Fleggaard DKK 40
DKK 79.98/L DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 79.98/L DKK 40
Amaratto Cordelio 21,5% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 50.00/L DKK 35
Jagdtraum Urtelikør 35% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 55
DKK 78.56/L DKK 55
Æblesnaps 21,8% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 64.27/L DKK 45
Fleggaard DKK 44
DKK 135.38/L DKK 44
Frozen Coktails Mix 5-pack 5% 0,325l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 44
DKK 135.38/L DKK 44
Shake-It Sugarcane 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Shake-It Mango 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Shake-It Lime 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Shake-It Blue Curacao 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Shake-It Grenadine 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Shake-it Rhubarb 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Shake-It Strawberry 0,5l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Shake-It Passion 0,5 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 59.98/L DKK 30
Jägermeister Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 277.72/L DKK 50
Polini VIP Spritz 8% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
BARMIX Sirup, Rhubarb 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27 Nielsen’s Discount DKK 34 Scandinavian Park DKK 35
DKK 54.00/L DKK 27
BARMIX Sirup, Mango 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27 Nielsen’s Discount DKK 34 Scandinavian Park DKK 35
DKK 54.00/L DKK 27
BARMIX Sirup, Grenadine 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27 Scandinavian Park DKK 35
DKK 54.00/L DKK 27
Barmix Sirup Sugar Cane 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27 Scandinavian Park DKK 35
DKK 54.00/L DKK 27
BARMIX Sirup, Strawberry 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 54.00/L DKK 27
BARMIX Sirup, Curacao Blue 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27 Scandinavian Park DKK 35
DKK 54.00/L DKK 27
BARMIX Sirup Passion 0,5L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 54.00/L DKK 27
BARMIX Sirup, Lime 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27 Nielsen’s Discount DKK 34 Scandinavian Park DKK 35
DKK 54.00/L DKK 27
Monin Pumpe Pumpe til sirup Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 27
Dr. Nielsens Bitter 38% 3-pak Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 25
Fleggaard DKK 20
DKK 60.58/L DKK 20
Små Party Mix Rør 16,4% 5x2cl Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 349.90/L DKK 35
Fleggaard DKK 18
DKK 54.52/L DKK 18
Kanelsnegl Creme Likør 15% 0,5l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 50.00/L DKK 25
Boonekamp Guter Stern 40% 3X20ml Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 166.50/L DKK 10
Cointreau Miniature 0,05l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 400.00/L DKK 20
Tullamore D.E.W. Miniature 0,05l 40% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 400.00/L DKK 20
Hendrick's Gin Miniature 0,05l 41,4% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 400.00/L DKK 20
Fleggaard DKK 20
DKK 250.00/L DKK 20
Underberg Herbtini 3x0,02l 27% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 333.33/L DKK 20
Primakov Vodka 37,5 0,1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 99.90/L DKK 10
Jagtbitter 4pk 4x0,02l 30% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 249.88/L DKK 20
Gibson's Gin 37,5% 0,2 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 50.00/L DKK 10
Fleggaard DKK 15 Scandinavian Park DKK 18
DKK 60.00/L DKK 15
BACARDI Mojito 10 % 0,25l + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Smirnoff Ice Apple 10% 0,25l + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Bacardi Razz Mojito 10% 0,25 + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15 Scandinavian Park DKK 18
DKK 15
Bacardi Pina Colada 10% 0,25l + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Jack Daniel's Vognpolet Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 5
Jägermeister Lommelærke 35% 0,1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 249.90/L DKK 25
Fleggaard DKK 10
DKK 40.00/L DKK 10
Fleggaard DKK 15 Scandinavian Park DKK 18
DKK 60.00/L DKK 15
Fleggaard DKK 10
DKK 40.00/L DKK 10
Fleggaard DKK 10
DKK 40.00/L DKK 10
Fleggaard DKK 20
DKK 400.00/L DKK 20
Smirnoff Ice Raspb. 10% 0,25l + pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 60.00/L DKK 15
Jack Daniel's Sticker 8er-Set Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 2
DKK 2
Jägermeister Miniature 35% 0,04 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 249.75/L DKK 10
Jack Daniel's Nøglering Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 5
SMÅ Bats rør 16,4% 0,02l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 250.00/L DKK 5
Sismofytter rør 0,02l. 16,4% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 250.00/L DKK 5
Små Fugle rør 16,4% 0,02l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 250.00/L DKK 5
Fleggaard DKK 5
DKK 250.00/L DKK 5
Små Sure Rør Raspberry 16,4% 0,02l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 250.00/L DKK 5
Fleggaard DKK 5
DKK 249.50/L DKK 5
Små Sport rør 16,4% 0,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 5
DKK 5
Malteco 10YO 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Glenfarclas 15 år 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 530
DKK 530
Fleggaard DKK 500
DKK 500
Glamtí Sparkling Tea Lemon 0,75l 5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Speyburn Jerez 40% 1l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 350
Kilchoman Sanaig 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 430
DKK 430
Små Lilla 1l 16,4 % Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 45
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Licor 43 Miniature 0,05l 31% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
High Coast Timmer 48% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Glenfiddich XX 47% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 430
DKK 430
Octomore 15.2 57,9% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,099
DKK 1,099
Silkie Dark Smokier 46% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 270
DKK 270
Octomore 10 YO 54,3% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,399
DKK 1,399
Underberg 44% 4x20 ml. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Balvenie Caribbean Cask 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 650
DKK 650
Highland Park 18 YO 43% 0,7 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 900 Nielsen’s Discount DKK 1,012
DKK 900
Kilchoman Port Cast 50% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 600
Xante Rum Pear 30% 0,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Glenfarclas 10 år 40% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Kleiner Klopfer Cream 17 % 25x0,02l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 75
DKK 75
Pure Shots Granatæble 30% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 120
Balvenie American Oak 43% 0,7l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 470
DKK 470
Fleggaard DKK 1,000
DKK 1,000
Jack Daniel's Beanie Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 50
Fleggaard DKK 330
DKK 330
Schogetten Edel Zartbitter Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 13
DKK 13
Rushkinoff Vodka & Strawberry Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Luv & Lee Hanseatic Sloe Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Skyy Vodka Citrus Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 131
DKK 131
Davidoff Cognac VSOP Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 375
DKK 375
Crystal Head Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 465
DKK 465
Smirnoff Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 165
DKK 165
Moskovskaya Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 118
DKK 118
GMG Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 56
Campari Bitter Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Meukow Cognac VS Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 285
DKK 285
Ketel One Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 187
DKK 187
Jägermeister & Promo Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Grasovka Bisongrass Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 124
G'Vine Gin de France Nouaison Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Virtuous by Nature Bitter Lemon Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Montezuma Aztec Gold Tequila Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 109
DKK 109
Bleu D'Argent London Dry Gin Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85 Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 85
Smirnoff White Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 247
DKK 247
Smirnoff Blue Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 157
DKK 157
Torres 10 Imperial Brandy Gran Reserva Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Jägermeister Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 525 Scandinavian Park DKK 539
DKK 525
Meukow Cognac VSOP Superior Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 349
DKK 349
Runa Silver Organic Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 187
DKK 187
Drumshanbo Gunpowder Irish Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 247
DKK 247
Koskenkorva Ginger Shot Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Oxley London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 240
DKK 240
Hammerfall Premium Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Boonekamp Magenbitter Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Talon's Select Blended Malt Scotch Whisky Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 187
DKK 187
Bacardi Carta Blanca Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 495
DKK 495
No. 1 Premium Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 86
Bivrost Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127
DKK 127
Sierra Tequila Reposado Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 105
Few Breakfast Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
No. 1 Premium Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 195 Scandinavian Park DKK 220
DKK 195
Fernet-Branca Bitter Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 32
DKK 32
No. 1 Premium Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 195 Scandinavian Park DKK 220
DKK 195
Jinzu London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Jägermeister Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 22
Gordon's London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 105
Viru Valge Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Absolut Grapefruit Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Schogetten Edel-Zartbitter-Haselnuss Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 13
DKK 13
Vecchia Romagna Nera Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 112 Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 112
Bareksten Botanical Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Bacardi Carta Negra Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135 Scandinavian Park DKK 140
DKK 135
Skyy Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127
DKK 127
Danzka Vodka Currant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 120
Bacardi Limón Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135 Scandinavian Park DKK 140
DKK 135
Brøndums Kryddersnaps Rabarber & Ingefær Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 86
Nordsø Bitter Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 105
Ritter Sport BV Halbbitter 50% Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 12 Scandinavian Park DKK 13
DKK 12
Danzka Vodka Citrus Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 124
Absolut 100 Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 240
DKK 240
High Coast Box Whisky The Explorer Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
SOS Spirit of Sylt Black Label Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 232
DKK 232
Virtuous by Nature Ginger Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
No. 3 London Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 247
DKK 247
Smirnoff Vodka PET Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 14
DKK 14
Danzka Vodka Grapefruit Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 124
Danzka Vodka Cranraz Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127
DKK 127
O.P Anderson Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Kyrö Napue Rye Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 277
DKK 277
Bacardi Carta Blanca Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 101
DKK 100
Salitos flavoured with Tequila Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 172
DKK 172
Mackmyra Kreatör Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Gammel Dansk Bitter Dram Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 600
DKK 600
Runa Dark Label Organic Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 187
DKK 187
Mackmyra Lab+Distillery Organic Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 187
DKK 187
Jägermeister Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Bacardi Añejo 4 Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 135
Bombay Dry Gin Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140 Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 140
Jaisalmer Indian Craft Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Nissin Cup Noodles Ginger Chicken Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 9 Scandinavian Park DKK 10
DKK 9
No. 1 Premium Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 82
DKK 82
Thorn Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 135
Virtuous by Nature Raspberry Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Elephant Strength Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 284 Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 284
Bols Cherry Brandy Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Marlborough London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Gin Barco Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 169
DKK 169
Absolut Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Hayman's Cordial Gin Cask Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 240
DKK 240
Smirnoff Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 412
DKK 412
Gin Sul Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Bosford Rosé Premium Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Crystal Head Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 2,625
DKK 2,625
Jägermeister Scharf Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 112
Larios London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 105
Türkisch Pfeffer Vodka Shot Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 82
DKK 82
Jägermeister Manifest Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 172
DKK 172
Wild Wombat Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 337
DKK 337
Runa Old School Yellow Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 412
DKK 412
Vikingfjord Vodka of Norway Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 109
DKK 109
Togouchi Premium Japanese Blended Whisky Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 349
DKK 349
G'Vine Gin de France Floraison Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Icelanding Eagle Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 210
DKK 210
Caribia Ginger Taste Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 34
DKK 34
Brøndums Snaps Gylden Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 105
Few Barrel Aged Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 337
DKK 337
Bacardi Carta Blanca Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 195
DKK 195
Monin Sirup Bitter Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 56
Bombay Sapphire Gin & Tonic Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 21 Nielsen’s Discount DKK 22
DKK 21
Absolut Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 975
DKK 975
Absolut Mango Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 135
Gin Mare Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Togouchi 9y Japanese Blended Whisky Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 577
DKK 577
Earl Brown Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Montezuma Tequila Silver Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 109
DKK 109
Virtuous by Nature Chili Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
London Hill Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 124
Camitz Sparkling Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 262
DKK 262
Few American Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Puschkin Vodka Ice-Filtered Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Grey Goose Vodka Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 260 Nielsen’s Discount DKK 285
DKK 260
Heinr. von Have Prototyp 2.0 London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Tenjaku Blended Whiskey Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 150
DKK 150
Elsker Dry Pink Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 202
DKK 202
Virtuous by Nature Blond Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Moskovskaya Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67
Gordon's London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Purity Vodka Ultra 34 Premium Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 217
DKK 217
Bacardi Spiced Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 195
DKK 195
Lordson Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Finsbury Dry Gin Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 80
Glen Elgin 12y Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 300
DKK 300
Roslags Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 180
DKK 180
1-Enkelt Bitter Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149 Nielsen’s Discount DKK 172
DKK 149
DPG Smirnoff Ice Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 172
DKK 172
No. 1 Premium Vodka Kiwi Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 86
Edinburgh Gin Seaside Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 255
DKK 255
No. 1 Premium Vodka Pomegranate Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 86
Frapin Cognac VS Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 225
DKK 225
Crafter's London Dry Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 210
DKK 210
Bacardi Carta Blanca Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120
DKK 120
Copenhagen Citronsnaps Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 50
DKK 50
Absolut Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 16
DKK 16
Roslags Whisky Double Single Cask Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 592
DKK 592
No. 1 Premium Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Absolut Lime Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 142
DKK 142
Kamasutra Ginseng & Vodka Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 82
DKK 82
Campari Bitter Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140 Nielsen’s Discount DKK 157
DKK 140
Monkey 47 Sloe Gin Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 307
DKK 307
Von Oosten Bitter Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 105
Bacardi Carta Blanca Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 15
DKK 15
Bols Apricot Brandy Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 71
DKK 71
Fernet Branca 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 170
DKK 170
Absolut Vodka 1l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 130
DKK 130
JackDaniels & Coca Cola 0,33L Dåse plus pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 21
DKK 21
Kahlua Coffee Likør 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Underberg 12 x0,02 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Underberg 30 x0,02 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Fjodor Vodka 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 48
DKK 48
Aperol 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 115
DKK 115
Baileys 0,7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Brøndums Snaps Klar 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Kleiner Feigling 30 x 0,02 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Råstoff jordbær og rababer 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 100
Bombay Sapphire Dry Gin 1,0 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 160
DKK 160
Jägermeister Automat 60x0,02l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 337
DKK 337
Freigraf Boonekamp 4 x 0,02 ltr Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Fireball liqueur med cinnamon og whisky 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
A.H.Riise XO Reserve Explorer 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 400
DKK 400
Planteray Barbados Grande Reserve 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 179
DKK 179
Espero Caribberian Orange Liqueur Creole 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200
DKK 200
Bacardi Carta Blanca 1,5L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Nelson's Jagdbitter 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70
DKK 70
Nordic by Nature Gin økologisk 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Små Grönne 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Tullamore Dew 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140
DKK 140
Davidsen's Guld Rom 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Crown Royal 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 280
DKK 280
Triple Sec Orange likør 0,7L Le Favori Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Niepoort 10Y Tawny 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 230
DKK 230
Gordon's London Dry Gin 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Ouzo Plomari 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Kraken Black Spiced Rom 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140
DKK 140
Tanqueray Rangpur Gin Lime 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 135
DKK 135
Gin Citadelle 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 170
DKK 170
Jack Daniel's No.7 Tennesse Whiskey 0,7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Bacardi Oro 1,0L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140
DKK 140
Papidoux Calvados Fine 0.7 ltr. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 97
DKK 97
A.H.Riise Rom/Cream Liqueur 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 160
DKK 160
Malfy Gin Miniatur Set 4x0,05L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 135
DKK 135
Angostura Aromatic 0,2 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110
DKK 110
Schierker Feuerstein Kräuter 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Old Pascas Dark Rum 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 97
DKK 97
Old Pascas Ron Blanco 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 97
DKK 97
Gammel Dansk Bitter Dram 1,0 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 160
DKK 160
Finsbury 0,0 Gin 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Cognac Pettersen XO 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Gordon's Pink Gin 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Caffo Limoncello Limuni 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Gin Mare 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 260
DKK 260
Cointreau 0.7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 130
DKK 130
Branca Menta 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 170
DKK 170
Elijah Craig 12Y 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 269
DKK 269
Grants Scotch Whisky 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Golden Cream flødelikør 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Ron Barcelo Gran Anejo 0.7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140
DKK 140
Martini Rosso 1l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Nørregade Blå Ugler 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Kleiner Klopfer Solbær 25x0,02L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Sierra Tequila Silver 0.7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Lillet Berry 3 x 0,2l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 66
DKK 66
Presidential Porto 20Y 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 374
DKK 374
Aperol Spritz 3 x 0,2 L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Ardbeg Wee Beastie 5Y 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 284
DKK 284
Zicken Box 24x0,02L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Små sure Blåbærsmag 1L Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Scandinavian Park DKK 75
DKK 60
Alpenschnaps Hindbær 0,5L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 63
DKK 63
Amaretto Romanza 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
abSACKer Hasselnøddelikør 12x0,02L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Ukiyo Tokyo Dry Gin 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200
DKK 200
Advocaat æggelikør 0,7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 41
DKK 41
A.H.Riise XO Thin Blue Line 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 400
DKK 400
Arehucas Guanche Ron Miel 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Danzka Vodka Mini Mix 4x0,05L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70
DKK 70
Feigling Cookie Vanilla 0,5L vegan Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Cuba Pineapple med vodka 0,7 l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Scandinavian Park DKK 80
DKK 75
Canerock Spiced Jamaika Rom 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 239
DKK 239
Cuba Strawberry Vodka 0,7l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Scandinavian Park DKK 80
DKK 75
Fernet Branca 3 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 579
DKK 579
Bols Blue Curacao 0,5 ltr. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Geranium Gin 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 220
DKK 220
Delaforce Port Ruby 0,75 ltr. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Bushmills Black Bush Irish Whiskey 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 160
DKK 160
Feigling´s Coco Bisquit 0,5l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Lillet Rosé 0,7 L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 112 Nielsen’s Discount DKK 124
DKK 112
Larsen VSOP Cognac 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 284
DKK 284
Malfy Gin Original 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 185
DKK 185
Old Barco de Cargas XO 40% 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Licor 43 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 112
DKK 112
Lagavulin Islay Single Malt 16Y 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 449
DKK 449
KilDA Tequila Cream jordbær 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Martini Extra Dry 1l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Xante Liquer 1l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 215
DKK 215
Sierra Tequila Repasado Gold 0.7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Plombir Fløde likør vanilje 0,5L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Puschkin Vodka 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 67
DKK 67
Underberg bælte med 24x0,02L 44% Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 299
DKK 299
Southern Comfort 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Små Sure hindbær 1,0L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Rozès Tawny Porto 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Villa Massa Limoncello 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 135
DKK 135
Asmussen Jamaica Rum 0,7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 63
DKK 63
Scandinavian Park DKK 209
DKK 209
Wodka Gorbatschow 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 63
DKK 63
Carlos I 0,7 ltr. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 194
DKK 194
Kümmerling Pfefferminz 25x0,02L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Havana Club 3Y 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Creme de Cassissée 0,7 ltr. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Kentucky Blended Bourbon 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70
DKK 70
Små Sure Jordbær 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Cuba Caramel med vodka 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Malibu Pineapple 0,25L Ds. 10% DPG Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 16
DKK 16
Martini Bianco 1l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Vodka Energy Tændrør 12x0,02L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Cuba Orange Vodka 0,7 ltr. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Scandinavian Park DKK 80
DKK 75
Jim Beam 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Ouzo 10deka 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
The Botanist Islay Dry Gin 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200
DKK 200
Jägermeister 24x0,02l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 145
DKK 145
Fernet Branca 3x0,02L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Råstoff salt-karamel 0,7l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 100
Zubrowka Biala Vodka 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
No.1 Rom 3 L BiB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 210 Scandinavian Park DKK 230
DKK 210
Der gute Pott 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Gordons Pink med Tonic 0,25L Ds. 10% DPG Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Havana Club 7Y 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 179
DKK 179
Nelsons Glen Elk Black Label Scotch Whisky 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Aalborg Taffel Akvavit 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Becherovka 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 104
DKK 104
Aalborg Taffel Akvavit 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140
DKK 140
Råstoff Pineapple-Vanilla Shot 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Bacardi Spiced&Cola 0,25L dåse plus pant Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Amaretto Cordeliom 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37
Scandinavian Park DKK 24
DKK 24
Absolut Vodka 1,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 284
DKK 284
Skyy Vodka1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Maker's Mark Bourbon Whisky 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 170
DKK 170
Stroh 80, 80% alk., 1 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 179
DKK 179
Botran 15 Reserva Ron de Guatemala 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 239
DKK 239
Den originale Fisk 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Espero Coconut & Rom 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200
DKK 200
Bacardi Spiced 1,5L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Taylor`s Fine Tawny 0.75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 98
DKK 98
Brøndums Snaps, 40% alk., 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Ron Matusalem Gran Reserva 15 Solera 0,7 ltr. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 179
DKK 179
Baileys Strawberry&Cream 0,5L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Tia Maria 0,7 ltr. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Oldesloer Korn 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Label 5 Blended Scotch Whisky 1,0 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Specht Frugt brandy Williams Christ Pære 0,5L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 63
DKK 63
Captain Morgan & Mojito 0,25L Ds. 10% DPG Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 18
DKK 18
Hendrick´s Gin 0,7L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 239
DKK 239
Branca Menta 0,7 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100