DA EN SV
Shopping list 0

Wine

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

813 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Altair 2022 0,75l Deal Save DKK 369
Cheapest at Fleggaard Altair 2022 0,75l DKK 533.32/L
DKK 400 DK DKK 769
Apothic Red 3l BIB Deal Save DKK 142 2 shops
Cheapest at Fleggaard Apothic Red 3l BIB DKK 53.33/L
DKK 160 DK DKK 302
Verosso Rosé 3l BIB Deal Save DKK 138 2 shops
Cheapest at Scandinavian Park Verosso Rosé 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 208
Amicale Rosso 3l BIB Deal Save DKK 137 3 shops
Cheapest at Nielsen’s Discount Amicale Rosso 3l BIB DKK 42.48/L
DKK 127 DK DKK 264
AU Bianco 3l BIB Deal Save DKK 124
Cheapest at Fleggaard AU Bianco 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 194
AU Rosé 3l BIB Deal Save DKK 124
Cheapest at Fleggaard AU Rosé 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 194
Mauro Primitivo 3l BIB Deal Save DKK 114 2 shops
Cheapest at Nielsen’s Discount Mauro Primitivo 3l BIB DKK 37.48/L
DKK 112 DK DKK 226
Bree Chardonnay 3l BIB Deal Save DKK 104 2 shops
Cheapest at Scandinavian Park Bree Chardonnay 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 174
Makulu Cape Red 3l BIB Deal Save DKK 94 2 shops
Cheapest at Nielsen’s Discount Makulu Cape Red 3l BIB DKK 14.98/L
DKK 45 DK DKK 139
AU Rosso 3l BIB Deal Save DKK 62
Cheapest at Fleggaard AU Rosso 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 132
LYV Rosé 0,75l Deal Save DKK 41 2 shops
Cheapest at Fleggaard LYV Rosé 0,75l DKK 66.65/L
DKK 50 DK DKK 91
AU Rosso 0,75l Deal Save DKK 26 2 shops
Cheapest at Fleggaard AU Rosso 0,75l DKK 39.99/L
DKK 30 DK DKK 56
Bree Rosé 0,75l Deal Save DKK 25 2 shops
Cheapest at Fleggaard Bree Rosé 0,75l DKK 39.99/L
DKK 30 DK DKK 55
Bree Riesling 0,75l Deal Save DKK 25 2 shops
Cheapest at Fleggaard Bree Riesling 0,75l DKK 39.99/L
DKK 30 DK DKK 55
Via Italia 0,75l Deal Save DKK 24
Cheapest at Fleggaard Via Italia 0,75l DKK 46.65/L
DKK 35 DK DKK 59
Bree Rosé 3l BIB Deal Save DKK 24 3 shops
Cheapest at Scandinavian Park Bree Rosé 3l BIB DKK 23.33/L
DKK 70 DK DKK 94
AU Bianco 0,75l Deal Save DKK 24
Cheapest at Fleggaard AU Bianco 0,75l DKK 39.99/L
DKK 30 DK DKK 54
Kingpin Tinto 0,75l Deal Save DKK 9 2 shops
Cheapest at Fleggaard Kingpin Tinto 0,75l DKK 39.99/L
DKK 30 DK DKK 39
AU Rosé 0,75l Deal Save DKK 9
Cheapest at Fleggaard AU Rosé 0,75l DKK 39.99/L
DKK 30 DK DKK 39
Mateus Rose 1 l. Deal Save DKK 9 3 shops
Cheapest at Fleggaard Mateus Rose 1 l. DKK 33.33/L
DKK 33 DK DKK 42
Bree Merlot 0,25l Deal Save DKK 4
Cheapest at Fleggaard Bree Merlot 0,25l DKK 59.96/L
DKK 15 DK DKK 19