DA EN SV
Shopping list 0

Wine

Pilsner, classic, gold lager, speciality beer and more – compared across the border shops.

813 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Fleggaard DKK 1,500
DKK 1,999.99/L DKK 1,500
Fleggaard DKK 1,777
DKK 2,369.33/L DKK 1,777
Aromes de Pavie 2016 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 799.99/L DKK 600
Don Melchor Cabernet Sauvignon 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 799
DKK 1,065.33/L DKK 799
Pol Roger Rosé Vintage 2019 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 550
DKK 733.32/L DKK 550
Medinet Rosé 4 x 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 20.83/L DKK 250
Solaia Antinori 0,75L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 2,399
DKK 3,198.67/L DKK 2,399
Philipp Kuhn Riesling Saum. GG 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 333.32/L DKK 250
Fleggaard DKK 350
DKK 466.65/L DKK 350
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Altair 2022 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 533.32/L DKK 400
Prunotto Barolo DOCG 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120 Fleggaard DKK 320
DKK 159.99/L DKK 120
Veuve Clicquot Champagner Brut 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350 Scandinavian Park DKK 359 Nielsen’s Discount DKK 450
DKK 466.65/L DKK 350
Gaja Promis 2023 Ca'Marcanda 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 333.32/L DKK 250
Fleggaard DKK 250
DKK 333.32/L DKK 250
Anima Negra Son Negre 2022 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,500
DKK 1,999.99/L DKK 1,500
Martini Mimosa 6 x 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300 Calle DKK 300
DKK 66.66/L DKK 300
Martini Bellini 6 x 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 66.66/L DKK 300
Medinet Blanc Sweet 6 x 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 25.00/L DKK 150
Margaux de Brane 2021 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Laroche Chablis Premier Cru 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Medinet Blanc 6 x 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 25.00/L DKK 150
Fleggaard DKK 110
DKK 48.88/L DKK 110
Ch. Fombrauge St. Emilion 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 240
DKK 319.99/L DKK 240
Fleggaard DKK 180
DKK 239.99/L DKK 180
Esprit de Pavie 2018 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Fleggaard DKK 290
DKK 386.65/L DKK 290
Catena Alta Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Cervaro della Sala Antinori 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 666.65/L DKK 500
Medinet Rouge 4 x 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 20.83/L DKK 250
Jülg Calcaire Blanc Schweigen 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 173.32/L DKK 130
Taylors Vintage 2016 Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 699
DKK 932.00/L DKK 699
Bramito Chardonnay Della Sala 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Louis Jadot Macon Vill. Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Peppoli Chianti Classico 2024 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120 Fleggaard DKK 130
DKK 159.99/L DKK 120
Latour Martillac Blanc 2023 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 250
Pol Roger Brut Magnum 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 700
DKK 466.66/L DKK 700
Moët & Chandon Brut Imperial 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300 Scandinavian Park DKK 337
DKK 399.99/L DKK 300
Bollinger Special Cuvee Brut 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 330
DKK 439.99/L DKK 330
Chateau Suduiraut 2014 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 533.20/L DKK 400
Markus Molitor Pinot Noir 1* 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Billecart-Salmon Brut 12% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 400
Bollinger Grande Annee 2018 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,000
DKK 1,333.32/L DKK 1,000
Louis Jadot Sant. Cl. de Malte 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 280
DKK 373.32/L DKK 280
Louis Jadot Puligny-Montrachet 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 700
DKK 933.32/L DKK 700
Pol Roger Brut Reserve 3L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,999
DKK 666.33/L DKK 1,999
Fleggaard DKK 3,499
DKK 2,332.67/L DKK 3,499
Pol Roger Blanc de Blancs 0,75l 2015 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 799.99/L DKK 600
Wolfberger Cremant Brut 0,75l 12% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Scandinavian Park DKK 90
DKK 106.65/L DKK 80
Pol Roger Rich Demi Sec 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 466.65/L DKK 350
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Pol Roger Vintage 2018 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 666.65/L DKK 500
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Fleggaard DKK 1,599
DKK 2,132.00/L DKK 1,599
Pol Roger W. Churchill 2015 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,600
DKK 2,133.32/L DKK 1,600
Cava TuTumBa Brut Nature 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Freixenet Cordon Negro Brut 0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 99.95/L DKK 20
Dom Perignon Vintage 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 1,399
DKK 1,865.33/L DKK 1,399
Fleggaard DKK 1,199
DKK 1,598.67/L DKK 1,199
Henkell Trocken 0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 99.95/L DKK 20
Penfolds Grange Shiraz 2012 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 3,000
DKK 4,000.00/L DKK 3,000
Pol Roger Pure Extra Brut 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 400
DKK 533.32/L DKK 400
Pol Roger Brut Réserve 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Lindeman's Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 33.33/L DKK 100
Fleggaard DKK 250
DKK 333.32/L DKK 250
Heritages Vacqueyras Rouge 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 173.32/L DKK 130
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Grahams 20 YO Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 215 Calle DKK 215
DKK 286.65/L DKK 215
Louis Jadot Aligote Bourgogne 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. BIB 3L Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105 Fleggaard DKK 120
DKK 34.98/L DKK 105
Les Fumées Rosé 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105 Fleggaard DKK 120
DKK 34.98/L DKK 105
Matsu El Recio Magnum 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 166.66/L DKK 250
Billecart-Salmon Rosé 12,5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 600
DKK 600
Medinet Rouge 6 x 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 25.00/L DKK 150
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Medinet Rouge Sweet 6 x 1,0l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 25.00/L DKK 150
Masi Nectar Campofiorin 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60 Fleggaard DKK 90
DKK 79.91/L DKK 60
Hacienda Monasterio Cosecha 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Nicolas Potel Chablis 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 146.65/L DKK 110
Muga Reserva Rioja 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Protos 27 Rød 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Louis Jadot Meursault 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 666.65/L DKK 500
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Finca Resalso Tempranillo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Markus Molitor Trocken 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 99.99/L DKK 75
Anima Negra AN 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Fleggaard DKK 220
DKK 293.32/L DKK 220
Aalto Tempranillo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Nicolas Potel Chablis 1er Cru 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Fleggaard DKK 350
DKK 350
Faustino Rivero Ulecia Rød 5L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 16.00/L DKK 80
Grüner Veltliner 3L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Faustino Rivero Ulecia Rosé 5L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 16.00/L DKK 80
Makutu Bay Sauvignon Blanc 3L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Apothic Red 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 160 Nielsen’s Discount DKK 165
DKK 53.33/L DKK 160
Flor de Pingus 2023 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 800
DKK 1,066.65/L DKK 800
Torres Vina Esmeralda Rosé 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 120 Fleggaard DKK 120
DKK 39.98/L DKK 120
Torres Vina Esmeralda BIB 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Scandinavian Park DKK 140
DKK 40.00/L DKK 120
Mionetto Prosecco Magnum 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 93.33/L DKK 140
Verosso Rosé 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70 Fleggaard DKK 75
DKK 23.33/L DKK 70
Verosso Chardonnay 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70 Fleggaard DKK 75 Nielsen’s Discount DKK 82
DKK 23.33/L DKK 70
Amicale Rosso 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127 Fleggaard DKK 140 Scandinavian Park DKK 140
DKK 42.48/L DKK 127
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Cabo de Hornos 2021 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Masi Nectar Costasera Amarone 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 217 Fleggaard DKK 250
DKK 289.91/L DKK 217
Big Boys Zinfandel 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 50.00/L DKK 150
Grahams 30 YO Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 500
DKK 666.65/L DKK 500
Frescobaldi Nipozzano Riserva 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Sideral Valle del Cachapoal 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Fleggaard DKK 20
DKK 26.65/L DKK 20
Lindeman's Chardonnay BIB 3l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 100
DKK 29.98/L DKK 90
Tabiso Chenin Blanc BIB 3l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67 Fleggaard DKK 70
DKK 22.48/L DKK 67
Fleggaard DKK 180
DKK 239.99/L DKK 180
Il Barone Hvid 3l BIB BIO Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Calle DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
AU Bianco 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Crazy Cat Chenin Blanc 3L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Il Barone Rosé 3l BIB BIO Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Calle DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
AU Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Santa Rita 120 Chardonnay 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Miraval Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
L'Elephant Grenache 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Noble House Riesling 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Königsmosel Riesling BIB 3l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Fleggaard DKK 95 Scandinavian Park DKK 100
DKK 29.98/L DKK 90
Liebfraumilch Rheinhessen BIB 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 21.66/L DKK 65
Diamond Hill Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 21.66/L DKK 65
Mauro Primitivo 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 112 Fleggaard DKK 120
DKK 37.48/L DKK 112
The Wanted Zin Zinfandel Rosé 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 100
DKK 24.98/L DKK 75
The Wanted Zin Zinfandel IGT 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 100
DKK 24.98/L DKK 75
Königsmosel Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 95
DKK 31.66/L DKK 95
Fleggaard DKK 110
DKK 48.88/L DKK 110
Santa Rita 120 Cab. Sauvignon 3L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Balestino Tempranillo 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 20.00/L DKK 60
Enjoy White Wine 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 20.00/L DKK 60
Castillo de Gredo White 3 l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 20.00/L DKK 60
Think Big Lodi Zinfandel 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120 Scandinavian Park DKK 120
DKK 40.00/L DKK 120
Fleggaard DKK 120 Scandinavian Park DKK 125
DKK 40.00/L DKK 120
Lynx Petit Sirah - Zinf. 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 40.00/L DKK 120
Fleggaard DKK 130
DKK 173.32/L DKK 130
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Hardys Crest White 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 30.00/L DKK 90
Mucho Mas Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 30.00/L DKK 90
Masso Antico Primitivo 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150 Scandinavian Park DKK 150
DKK 50.00/L DKK 150
Bree Chardonnay 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70 Fleggaard DKK 80
DKK 23.33/L DKK 70
Carmina Luna Red Wine 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 58 Nielsen’s Discount DKK 64
DKK 19.33/L DKK 58
Antiche Terre Amarone 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 135 Fleggaard DKK 140
DKK 179.99/L DKK 135
Wolfberger Pinot Gris 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 250
DKK 333.32/L DKK 250
Medinet Blanc 4 x 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 20.83/L DKK 250
Zensa Primitivo 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 115 Scandinavian Park DKK 120
DKK 38.33/L DKK 115
Fleggaard DKK 225
DKK 299.99/L DKK 225
Bree Secco 12x0,2l ds. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 41.66/L DKK 100
Bree Rosé Secco 12x0,2l ds. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 41.66/L DKK 100
Lindeman's Shiraz Cabernet 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90 Scandinavian Park DKK 90 Fleggaard DKK 100
DKK 29.98/L DKK 90
Grande Alberone Rosso 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 36.66/L DKK 110
Makulu Cape Rosé 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45 Fleggaard DKK 50
DKK 14.98/L DKK 45
Makulu Cape White 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45 Fleggaard DKK 50
DKK 14.98/L DKK 45
Makulu Cape Red 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45 Fleggaard DKK 50
DKK 14.98/L DKK 45
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Piccini Memoro Bianco 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Gato Negro Chardonnay BIB 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 86
DKK 26.66/L DKK 80
Faustino Rivero Ulecia Hvid 5L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 16.00/L DKK 80
Bree Riesling 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Matsu La Jefa 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Anima Negra AN/2 Magnum 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 199.99/L DKK 300
La Cuvee Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
La Cuvee Hvidvin BIB 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Game of Africa Rød 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Game of Africa Hvid BIB 3L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Chilandia Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Spier Moscato 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Spier White Blend 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Chilandia White 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
La Cuvee Rødvin 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Spier Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Chilandia Red 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Silverboom Black Label 3L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Ecoltura Spago Organic 3L BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Maze Shiraz Cab. Sauv. 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Chapel Hill Riesl./Sau. Blanc BIB 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 25.00/L DKK 75
Vina Maipo Chardonnay 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 25.00/L DKK 75
Fleggaard DKK 330
DKK 329.99/L DKK 330
Matsu El Viejo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Wolfberger Pinot Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Grahams 10 YO Tawny port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Taylor's 10 YO Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Esprit de Chevalier Rouge 2020 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Bolla Amarone Classico 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Fleggaard DKK 145
DKK 193.32/L DKK 145
Protos Reserva Rød 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149 Fleggaard DKK 180
DKK 199.32/L DKK 149
Bread & Butter Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
South Cape Classic Cape Red 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 15.00/L DKK 45
Sun of Africa White 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45 Calle DKK 45
DKK 15.00/L DKK 45
South Cape Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 15.00/L DKK 45
Sun of Africa Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45 Calle DKK 45
DKK 15.00/L DKK 45
South Cape White BIB 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 15.00/L DKK 45
Lisa 1503 Rosso 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 30.00/L DKK 90
Hardys Crest Red 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 30.00/L DKK 90
Calém Vintage 2016 Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Burmester Vintage 2020 Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 399.99/L DKK 300
Llenca Plana 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Maxale Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Guigal Côtes-du-Rhône Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 79.99/L DKK 60
Spier Reserve Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Spier Reserve Chenin Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Black Tower Pink Rosé 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67 Fleggaard DKK 80 Scandinavian Park DKK 80
DKK 22.48/L DKK 67
Black Tower Smooth Red 3l BIB Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67 Fleggaard DKK 80 Scandinavian Park DKK 80
DKK 22.48/L DKK 67
Yellow Tail Cabernet Sauvignon 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37 Fleggaard DKK 40
DKK 49.91/L DKK 37
Burmester 20 YO Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 275
DKK 366.65/L DKK 275
Ch. Carbonnieux Graves 2023 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 275
DKK 366.65/L DKK 275
Aalto Blanco de Parcela 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 350
DKK 466.65/L DKK 350
Fleggaard DKK 40
DKK 13.33/L DKK 40
Andes Cabernet Sauvignon 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Calle DKK 40 Scandinavian Park DKK 60
DKK 13.33/L DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 13.33/L DKK 40
Terra Molino Tempranillo 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 13.33/L DKK 40
Big Zin Zinfandel 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Calle DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Coste Carezzi Appassimento 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Calle DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Gato Negro Cabernet Sauvignon 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 26.66/L DKK 80
Piccini Memoro Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Piccini Memoro Rosso 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80 Calle DKK 80 Scandinavian Park DKK 85
DKK 26.66/L DKK 80
Big Zin Rose 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Butchers Cut Malbec 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Segura Viudas Cava Brut 12% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Gratien Meyer Crémant de Loire 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Baron del Ley Finca Monasterio 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Villa Antinori Rosso IGT 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Guigal Châteauneuf du Pape 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 247 Fleggaard DKK 250
DKK 329.91/L DKK 247
Fleggaard DKK 110
DKK 146.65/L DKK 110
Verosso Red Blend 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 25.00/L DKK 75
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 25.00/L DKK 75
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Arrigo Bidoli Merlot 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Freixenet Carta Rosé Dry 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Arrigo Bidoli Pinot Grigio 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Ch. Pedesclaux Paulliac 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 320
DKK 426.65/L DKK 320
Black Tower Fruity White BIB 3l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 26.66/L DKK 80
Ch. la Tour Carnet Haut-Medoc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 260
DKK 346.65/L DKK 260
Fleggaard DKK 65
DKK 86.65/L DKK 65
Grahams The Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 110
DKK 146.65/L DKK 110
Château de Sancerre Sancerre 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 145 Nielsen’s Discount DKK 157
DKK 193.33/L DKK 145
Il Barone Rosso 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70 Calle DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
AU Rosso 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Corterosso Sangiovese 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Matsu El Picaro Magnum 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 99.99/L DKK 150
Darkny Riesling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 59.99/L DKK 45
Grahams LBV Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Calem Port Tasting Kit 6x0,05l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 333.30/L DKK 100
Piccini Memoro Rosso Magnum 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 33.33/L DKK 50
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Grahams 1st Fl. 2003 Colh. 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 220
DKK 220
Diamond Hill Chardonnay BIB 3L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 21.66/L DKK 65
Diamond Hill Shiraz/Merlot 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 21.66/L DKK 65
Antinori Il Bruciato 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Le Petit Haut Lafitte 2017 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Castillo de Gredo Red 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Calle DKK 60
DKK 20.00/L DKK 60
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Manfredi Barolo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 173.32/L DKK 130
Jean Biecher Pinot Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Masi Tupungato Pinot Grigio 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Manfredi Piemonte Rosso 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Markus Molitor Feinherb 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 99.99/L DKK 75
Baron de Ley Gran Reserva 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Philipp Kuhn Tr. Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Terrunyo Carmenere 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Guigal Côtes-du-Rhône Rouge 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 79.99/L DKK 60
Trivento Chardonnay Reserve 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 38
DKK 50.65/L DKK 38
R de Rieussec 2023 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 266.65/L DKK 200
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 60
DKK 66.65/L DKK 50
Freixenet Legero Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Why Not Prosecco DOC 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Freixenet Carta Medium Dry 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Freixenet Carta 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Mionetto Prosecco DOC Brut 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Langgut Vinothek Spätlese 3L BiB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Champagnekøler 39x24 cm Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Verosso Chardonnay 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 34 Scandinavian Park DKK 40
DKK 39.91/L DKK 30
Manfredi Barbera D'asti 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 49.32/L DKK 37
Fleggaard DKK 37 Calle DKK 37
DKK 49.32/L DKK 37
18 Gradi Primitivo Puglia IGT 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
M. Chapourtier Pays d'Oc Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Borgo al Pascolo Chardonnay IGT 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Borgo al Pascolo Chianti DOCG 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
The Wanted Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Grande Alberone Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 86.65/L DKK 65
409 Ribera Del Duero 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 65
DKK 86.65/L DKK 65
Ch. Maucaillou Moulis 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 180
DKK 239.99/L DKK 180
Spier Red Blend 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Calle DKK 50
DKK 16.66/L DKK 50
PSI Tempranillo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 333.32/L DKK 250
Piccini Memoro Bianco 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 43.99/L DKK 33
Tio Pepe Fino Sherry 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75 Fleggaard DKK 90
DKK 99.99/L DKK 75
Laroche Petit Chablis 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100 Scandinavian Park DKK 120
DKK 133.32/L DKK 100
Big Boys Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 52
DKK 66.65/L DKK 50
Lagrave Martillac Blanc 2023 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Spier Reserve Cab. Sauv. 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Maxale Primitivo Appass. 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Masi Campofiorin IGT 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Taylors Fine Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Fleggaard DKK 70
DKK 186.67/L DKK 70
Burmester Colheita 2015 Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 130
DKK 173.32/L DKK 130
LYV Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 230
DKK 230
Fleggaard DKK 160
DKK 213.32/L DKK 160
Jean Biecher Riesling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Mucho Más Sparkling Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Henkell Trocken 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 45 Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 53.32/L DKK 40
Mucho Mas Sparkling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Mionetto Frizzante 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 56
DKK 53.32/L DKK 40
Sun of Africa Cape Red 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45 Calle DKK 45
DKK 15.00/L DKK 45
Calém Colheita 2011 Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Santa Rita 120 Chardonnay 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 30
DKK 39.91/L DKK 30
Sardón 0,75l by Peter Sisseck 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Penfolds Koonunga Hill Chard. 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 60
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 90
DKK 119.99/L DKK 90
Mucho Mas Tinto 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 90
DKK 30.00/L DKK 90
Mucho Mas Blanco 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90 Scandinavian Park DKK 90
DKK 30.00/L DKK 90
Philipp Kuhn Riesling Tradition Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 85
DKK 85
Scandinavian Park DKK 110 Fleggaard DKK 120 Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 36.66/L DKK 110
Calém LBV Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Calém 10 YO Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Gato Negro Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 28
DKK 37.32/L DKK 28
Yellow Tail Shiraz 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37 Fleggaard DKK 40
DKK 49.91/L DKK 37
Masso Antico Primitivo Salento 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49 Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 50
DKK 64.91/L DKK 49
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Guigal Cotes du Rhóne Rose 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50 Fleggaard DKK 60
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Manfredi Moscato D'Asti 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Andes Cabernet Sauvignon 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19 Scandinavian Park DKK 22 Fleggaard DKK 23
DKK 24.91/L DKK 19
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
L'Elephant Grenache 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Château Roquegrave 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Piccini Solco Appasite 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 85
DKK 113.32/L DKK 85
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Carlo Sani Grande Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Clarkson Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Calem Port Tasting Kit 3x0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 125
DKK 208.32/L DKK 125
Mafi-Rosso Il Grande Vino 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 39
DKK 51.99/L DKK 39
Burmester 10 YO Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 105
DKK 139.99/L DKK 105
M. Chapourtier Pays d'Oc Rouge 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.33/L DKK 25
Diamond Hill Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Barefoot Pinot Grigio 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 53.32/L DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Barefoot White Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 53.32/L DKK 40
Yellow Tail Moscato 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
KungFu Girl Riesling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 99.99/L DKK 75
Taylors LBV Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Why Not Cabernet Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37 Calle DKK 37
DKK 49.32/L DKK 37
Antiche Terre Valpolicella 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45
DKK 59.99/L DKK 45
Amicale Rosso IGT 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45 Nielsen’s Discount DKK 49 Scandinavian Park DKK 55
DKK 59.99/L DKK 45
Grande Alberone Rosso 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45 Nielsen’s Discount DKK 86 Scandinavian Park DKK 270
DKK 59.99/L DKK 45
The Wanted Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35 Scandinavian Park DKK 46 Nielsen’s Discount DKK 56
DKK 46.65/L DKK 35
The Wanted Zin Zinfandel Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Verdi Spumante 5% 0,75 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 24 Fleggaard DKK 27 Scandinavian Park DKK 33
DKK 31.91/L DKK 24
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Summer Bay Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Cero Coma Sparkling Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 40.00/L DKK 30
Castel del Lago Pinot Grigio BIB 3L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Fleggaard DKK 100
DKK 100
Trivento Malbec Reserve 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Tarapaca Reserva Carmenere 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Maximus Negr. Zinfandel 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Langguth Vinothek Spätlese 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 25 Fleggaard DKK 30 Calle DKK 30
DKK 33.31/L DKK 25
Silverboom Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 29 Scandinavian Park DKK 180
DKK 38.65/L DKK 29
Verosso Red Blend 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 34 Scandinavian Park DKK 40
DKK 45.32/L DKK 34
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Spier Shiraz Mouvedre Viognier 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 140
DKK 186.65/L DKK 140
Noble House Riesling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35 Scandinavian Park DKK 40
DKK 46.65/L DKK 35
Dr. Zenzen Riesling Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Masi Modello Rosso IGT 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 40.00/L DKK 120
Fleggaard DKK 28
DKK 37.32/L DKK 28
Zensa Primitivo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Fleggaard DKK 40 Calle DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Vila Annone Rosso 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Fleggaard DKK 110
DKK 146.65/L DKK 110
Andes Chardonnay 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22 Fleggaard DKK 23
DKK 29.99/L DKK 22
Sandara Mimosa 7,5% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 35.99/L DKK 27
Sandara White 0,75L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 35.99/L DKK 27
Sandara Spritz 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 35.99/L DKK 27
Jülg Riesling vom Kalk 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Matsu El Recio Rød 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Dr. Zenzen Liebfraumilch 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.65/L DKK 20
Dr. Zenzen Riesling Lieblich 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 32
DKK 42.65/L DKK 32
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Spier Reserve Shiraz 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Mucho Mas Gold 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
AU Rosso 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Calle DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Hardys Crest Red 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 35
DKK 39.99/L DKK 30
Burmester Port Tasting Kit 4x0,05l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 399.95/L DKK 80
Königsmosel Riesling 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 26 Fleggaard DKK 28 Calle DKK 28
DKK 34.91/L DKK 26
Black Tower Fruity White 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 35
DKK 39.91/L DKK 30
Black Tower Pink Bubbly 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 35
DKK 39.91/L DKK 30
Black Tower Rosé 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 35
DKK 39.91/L DKK 30
Black Tower Smooth Red 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 35
DKK 39.91/L DKK 30
Black Tower White Bubbly 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 35
DKK 39.91/L DKK 30
Markus Molitor Schiefersteil 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 159.99/L DKK 120
Black Tower Rosé Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Bree Free White Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Fleggaard DKK 30
DKK 30
Black Tower White Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Bree Free Rosé Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Bree Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 36
DKK 39.99/L DKK 30
Gato Negro Sweet White 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Bree Riesling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 36
DKK 39.99/L DKK 30
Southern Ocean Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Via Italia 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Bree Rosé 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70 Nielsen’s Discount DKK 75 Fleggaard DKK 80
DKK 23.33/L DKK 70
Fleggaard DKK 90
DKK 239.97/L DKK 90
Bread & Butter Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 22 Fleggaard DKK 25 Scandinavian Park DKK 26
DKK 29.91/L DKK 22
Anima Negra AN/2 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 135 Scandinavian Park DKK 140
DKK 179.99/L DKK 135
Fleggaard DKK 29
DKK 38.67/L DKK 29
Silverboom Sauvignon Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 29 Scandinavian Park DKK 40
DKK 38.65/L DKK 29
Fleggaard DKK 55 Scandinavian Park DKK 55 Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 73.32/L DKK 55
AU Bianco 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Fleggaard DKK 100 Nielsen’s Discount DKK 165
DKK 133.32/L DKK 100
Manfredi Piemonte DOC Rosso 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 33.33/L DKK 100
Fleggaard DKK 28
DKK 37.32/L DKK 28
Fleggaard DKK 110
DKK 146.65/L DKK 110
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 25.00/L DKK 75
Verdi Mango Sparkletini 5% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 35.99/L DKK 27
Sandara Mojito 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 35.99/L DKK 27
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Wolfberger Riesling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Lynx Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Tofterup Brothers Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Burmester Lagar Reserva Tinto 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Arrigo Bidoli Sauvignon Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Matsu El Picaro Rød 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
LYV Sauvignon blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Masso Antico Primitivo Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Manfredi Barbaresco DOCG 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 120
DKK 120
Kloster Ebernach Rot & Gold 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 75
DKK 99.99/L DKK 75
Kingpin Red BIB 3L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Kingpin White BIB 3L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Bree Primitivo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Ànima Negra ÀN´R Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 100
DKK 133.32/L DKK 100
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Cero Coma White 0,0% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 55 Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 66.65/L DKK 50
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Baron de Ley Reserva Rioja 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Mionetto 0,0% 0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 99.95/L DKK 20
Mionetto Prosecco DOC 0,2l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 99.95/L DKK 20
Fleggaard DKK 45
DKK 59.99/L DKK 45
El Coto Crianza Rioja 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 45 Scandinavian Park DKK 45 Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 59.99/L DKK 45
Burmester Ruby Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Burmester White Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 70
DKK 79.99/L DKK 60
Burmester Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60 Scandinavian Park DKK 70
DKK 79.99/L DKK 60
Muga Rioja Blanco 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Muga Rioja Rosado 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 90
DKK 90
Southern Ocean Sauvignon Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Sonnengold Grüner Veltliner 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
El Miracle Nº5 Rose 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Jean Biecher Pinot Gris 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Tabiso Red Blend 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 23.33/L DKK 70
Anima Negra Quibia 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Bread & Butter Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 106.65/L DKK 80
Gato Negro Sweet Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.67/L DKK 20
Casillero del Diablo Chardonnay 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36 Fleggaard DKK 37
DKK 48.65/L DKK 36
Casillero del Diablo Cabernet Sauv. 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36 Fleggaard DKK 37
DKK 48.65/L DKK 36
Ferreira D.Ant. Tawny 20% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 80.00/L DKK 60
Why Not Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 49.32/L DKK 37
Why Not Rosé IGT 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 49.32/L DKK 37
Torres Sangre De Toro 0,75L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37 Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 49.32/L DKK 37
Peñasol Sangria 3l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50 Scandinavian Park DKK 55
DKK 16.66/L DKK 50
Calém White Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Calém Tawny Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Calém Ruby Port 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Torres Vina Esmeralda 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 36 Nielsen’s Discount DKK 49 Scandinavian Park DKK 50
DKK 47.99/L DKK 36
Torres Coronas Tempranillo 0,75L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 36 Nielsen’s Discount DKK 49 Scandinavian Park DKK 52
DKK 47.99/L DKK 36
Donatushof Riesling Feinherb 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 41 Fleggaard DKK 48 Scandinavian Park DKK 52
DKK 54.91/L DKK 41
Yellow Tail Merlot 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37 Scandinavian Park DKK 37 Fleggaard DKK 40
DKK 49.91/L DKK 37
Fleggaard DKK 37
DKK 49.32/L DKK 37
Noble House Spätburgunder 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
The Wanted Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Tarapaca Reserva Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Laroche L Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Tarapaca Reserva Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Mucho Mas Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Spier Classic Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Makutu Bay Sauvignon Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Noble House Riesling Trocken 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35 Scandinavian Park DKK 40
DKK 46.65/L DKK 35
Laroche L Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Mucho Mas Tinto 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35 Scandinavian Park DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Spier Classic Sauvignon Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
La Belle Angele Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Noble House Pink Riesling 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35 Scandinavian Park DKK 40
DKK 46.65/L DKK 35
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Spier Classic Pinotage 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Laroche L Rosé Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 35
La Belle Angele Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Spier Classic Chenin Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Mucho Mas Blanco 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Spier Classic Red Blend 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Jean Biecher Gewürztraminer 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Piccini Martina Vermentino 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Burmester Lagar Reserva Branco 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Summer Bay Sauvignon Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Penasol Sangria 1l BIB Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 14.99/L DKK 15
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Piccini Memoro Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33
DKK 43.99/L DKK 33
Piccini Memoro Rosso 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33 Scandinavian Park DKK 37
DKK 43.99/L DKK 33
Yellow Tail Pink Moscato 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37 Scandinavian Park DKK 37 Fleggaard DKK 40
DKK 49.91/L DKK 37
Bree Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 36
DKK 39.99/L DKK 30
Maison Olivier Cuvee Premium 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Bree Free Red Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Verosso Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Yellow Tail Chardonnay 0,75L Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37 Fleggaard DKK 40
DKK 49.91/L DKK 37
Protos Verdejo Hvid 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Matsu La Moza Verdejo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.87/L DKK 60
Masi Soave Levarie 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.65/L DKK 50
Verdi Sparkletini Peach 5% 0,75 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 24 Fleggaard DKK 27 Scandinavian Park DKK 33
DKK 31.91/L DKK 24
Casillero del Diablo Carmenere 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36 Fleggaard DKK 37
DKK 48.65/L DKK 36
Castel del Lago Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 37
DKK 49.32/L DKK 37
Emilio Moro Tempranillo 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 150
DKK 199.99/L DKK 150
Protos Roble Rød 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 70
DKK 93.32/L DKK 70
Torres Vina Esmeralda Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 36 Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 47.99/L DKK 36
Robby Bubble Exotic 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Diamond Hill Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Cero Coma Red 0,0% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Robby Bubble Apple-Cherry 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25 Nielsen’s Discount DKK 26 Scandinavian Park DKK 27
DKK 33.32/L DKK 25
Barefoot Moscato 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Nielsen’s Discount DKK 45 Scandinavian Park DKK 50
DKK 53.32/L DKK 40
Barefoot Pink Moscato 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40 Scandinavian Park DKK 50
DKK 53.32/L DKK 40
Wolfberger Gewürztraimner 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 79.99/L DKK 60
Tarapaca Reserva Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Villota Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 50
DKK 66.67/L DKK 50
Verdi Sparkletini Raspberry 5% 0,75 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 24 Fleggaard DKK 27 Scandinavian Park DKK 33
DKK 31.91/L DKK 24
Verdi Sparkletini Strawberry 5% 0,75 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 24 Fleggaard DKK 27 Scandinavian Park DKK 33
DKK 31.91/L DKK 24
Himml. Tröpfchen 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19 Fleggaard DKK 20 Scandinavian Park DKK 20
DKK 24.91/L DKK 19
Vina Maipo Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 29.32/L DKK 22
Masi Modello Rosso 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 40
DKK 53.32/L DKK 40
Manfredi Brachetto Frizzante 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Santa Rita 120 Cabernet Sauvignon 0,75l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30 Fleggaard DKK 30
DKK 39.91/L DKK 30
Hardys Crest Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Kingpin Tinto 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Calle DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Hardys Crest White 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 35
DKK 39.99/L DKK 30
Kingpin Blanco 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Kingpin Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
AU Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Mateus Rose 1 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 33 Nielsen’s Discount DKK 41 Scandinavian Park DKK 50
DKK 33.33/L DKK 33
Kourtakis Retsina 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Noble House Riesling Alkholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 35
DKK 46.65/L DKK 35
Königsmosel Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 28
DKK 37.71/L DKK 28
Casal Mendes Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 28 Nielsen’s Discount DKK 30
DKK 37.32/L DKK 28
Gato Negro Merlot 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 28
DKK 37.32/L DKK 28
Gato Negro Sauvignon Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 28
DKK 37.32/L DKK 28
Silverboom Shiraz-Merlot 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 29 Scandinavian Park DKK 180
DKK 38.65/L DKK 29
Fleggaard DKK 10
DKK 49.95/L DKK 10
Dagobert Pinot Blanc 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27
DKK 36.00/L DKK 27
Vina Tendida Rosé Alkoholfri 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Vina Tendida Moscato Bianco 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Maranello Rosato 0,75l 5% Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Vina Tendida Moscato Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30 Scandinavian Park DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Maranello White 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 30
DKK 39.99/L DKK 30
Silverboom Pinotage Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 29 Scandinavian Park DKK 180
DKK 38.65/L DKK 29
Silverboom Moscato 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 29
DKK 38.65/L DKK 29
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Poloshirt I like Rose 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Fleggaard DKK 27
DKK 35.99/L DKK 27
Sandara Rosé 7,5% 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 27 Calle DKK 27
DKK 35.99/L DKK 27
Fleggaard DKK 10
DKK 49.95/L DKK 10
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,25l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 59.96/L DKK 15
Robby Bubble Berry 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25 Nielsen’s Discount DKK 26 Scandinavian Park DKK 27
DKK 33.32/L DKK 25
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 22
DKK 29.32/L DKK 22
Diamond Hill Chardonnay 0,25l Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 15 Fleggaard DKK 15
DKK 59.72/L DKK 15
Penasol Tempranillo-Garnacha 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 19.99/L DKK 15
Vina Tendida Fizzy Blue 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.67/L DKK 20
Frissé Sangria Blanco 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.65/L DKK 20
Frisse Sangria Rosé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.65/L DKK 20
Frisse Frizzante Blue Moscato 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 26.65/L DKK 20
Grizzly Falls Chardonnay 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 25
DKK 33.32/L DKK 25
Penasol Airen 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 19.99/L DKK 15
Diamond Hill rose 0,25L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 59.96/L DKK 15
Penasol Rosado 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 19.99/L DKK 15
Vingavepose Til 2 Flasker - Grøn Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 15
Fleggaard DKK 10
DKK 49.95/L DKK 10
Piccini Memoro White 0,187l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 80.16/L DKK 15
Bree Pinot Noir Rosé 0,25l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 59.96/L DKK 15
Piccini Mini-Memoro Rosso 0,187l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 80.16/L DKK 15
Bree Riesling 0,25l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 59.96/L DKK 15
Bree Merlot 0,25l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 15
DKK 59.96/L DKK 15
Vingavepose Til 1 Flaske - Grøn Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Wolfberger Pinot Noir 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 60
DKK 60
Aalto Magnum 1,5l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 700
DKK 700
Louis Jadot Pouilly-Fuissé 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 300
DKK 300
La Gurgue 2023 Margaux 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 190
DKK 190
Aalto PS 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 700
DKK 700
Fleggaard DKK 380
DKK 380
Vingavepose Til 3 Flasker - Grøn Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 20
DKK 20
Sardon Tinto Magnum 1,5L Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 170
DKK 170
Fleggaard DKK 150
DKK 150
Jülg Weißburgunder vom Kalk 0,75 Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 80
DKK 80
Fleggaard DKK 70
DKK 70
Latour Martillac Rouge 2020 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 250
DKK 250
Jülg Spätburgunder Schweigen 0,75l Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 200
DKK 200
Fleggaard DKK 400
DKK 400
Fleggaard DKK 300
DKK 300
Bree Spritz Apertivo 0,2l plus pant Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 10
DKK 10
Calle DKK 1,000
DKK 1,000
Calle DKK 40 Scandinavian Park DKK 45
DKK 40
Chantré Weinbrand Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 109
DKK 109
Blossa Glögg Vinglögg Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 45
Weinrich's Tropfen Weiss Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 180 Nielsen’s Discount DKK 232
DKK 180
Marques de Borba Vinhas Velhas Weiß Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 79
DKK 79
Casa Vinironia Appassimento Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 105
DKK 105
Domkellerstolz Rotwein Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 13
DKK 13
Langguth Vinothek Rivaner Riesling Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 25 Scandinavian Park DKK 33
DKK 25
Marques de Borba Vinhas Velhas Rot Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 79
DKK 79
Casa Vinironia Appassimento Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 37
DKK 37
The Organic Wine Box Red Wine Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 67
DKK 67
Gato Negro Cabernet Sauvignon Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30
DKK 30
LAB Vinho Regional Lisboa White Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Barefoot Merlot Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 45
Villa Puccini Toscana Red Wine Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 34
DKK 34
Taylor's Late Bottled Vintage Port Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110 Nielsen’s Discount DKK 116
DKK 110
Blossa Glögg Vinglögg Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
J.P. Ramos Alvarinho Vinho Verde DOC Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 75
DKK 75
Chateau Bois Pertuis Grand Vin de Bordeaux Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 52
DKK 52
Freixenet Carta Seco Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 45
Domkellerstolz Roséwein Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 13
DKK 13
Wine Maker's Pride Massai Pinotage Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30
DKK 30
Villa Puccini Oak Aged Red Wine Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 127
DKK 127
Robertson Winery Cabernet Sauvignon Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 94
DKK 94
Domkellerstolz Weisswein Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 13
DKK 13
Himmlisches Tröpfchen Rotwein Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 19
DKK 19
Robertson Winery Chardonnay Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Moët & Chandon Grand Vintage Rosé Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 562
DKK 562
The Organic Wine Box White Wine Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 71
DKK 71
The Organic Wine Box Rose Wine Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 71
DKK 71
Gato Negro Sauvignon Blanc Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97
DKK 97
Rexim zuckerfrei Weingummi Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 15
DKK 15
San Tiago Special Blend Red Wine Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 45
DKK 45
LAB Vinho Regional Lisboa Rosé Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 90
DKK 90
Heartland Wines Stickleback Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 60
Castillo De Gredos White Wine Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 64
DKK 64
Wine Maker's Pride Massai Viognier Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30
DKK 30
Freixenet Cordon Rosé Brut Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49
DKK 49
Barefoot White Zinfandel Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 135
DKK 135
Wine Maker's Pride Massai Shiraz Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 30
DKK 30
Freixenet Ice Rosé Semi Seco Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50 Nielsen’s Discount DKK 60
DKK 50
Bree Merlot 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36
DKK 36
Freixenet Rosado Seco 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Pfaffmann Riesling tør 1L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
Verosso rødvin 3,0L BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70
DKK 70
Sartori Marani Bianco Veronese IGT 0,75 L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
19 Crimes Red Snoop Dogg rød 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Lan Rioja Crianza 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
Sileni Cellar Selection Sauvignon Blanc 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Henkell Rosé 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Maybach Grauer Burgunder 3L BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Faustino I tinto Gran Reserva Rioja 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110
DKK 110
Matua Regional Sauvignon blanc 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
1000 Stories Zinfandel 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Fuchs Grüner Veltiner 1,0L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Ca Fornari Valpolicella Classico 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70
DKK 70
Mabis Prosecco 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 56
DKK 56
Vina Albali Reserva 6x0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 210
DKK 210
Sartori Regolo Valpolicella DOC Cla 0,75 L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Diamond Hill Cabernet Merlot 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Montgras Quatro 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Robertson Cabernet Sauvignon, Sydafrika, 3l BiB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 95
DKK 95
Le Vin Pinot Grigio 3L BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Protos Crianza 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Maybach Riesling tør 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Freixenet Ice semi-secco 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Brut D'Argent Chardonnay 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
Krimskoye rød mild 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 82
DKK 82
Asti Spumante 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Doppio Passo Primitivo alkoholfri 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 52
DKK 52
Henkell Brut 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
La Croix D'Austéran Bordeaux Rouge 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 35
DKK 35
Hans Baer Rivaner-Grauburgunder tør 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Alamos Malbec 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Laura Vernaccia di San Gimigiano 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Mucho Mas hvid 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 35
DKK 35
Hans Baer Riesling tør 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Casillero del Diablo Reserva Pinot Noir 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36
DKK 36
19 Crimes Red Blend 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Peter&Peter Spätburgunder Rosé halvtør 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 48
DKK 48
Aguila Cremant rose 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Peter Mertes Riesling Kabinett Tyskland 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Black Tower Riesling 3 l (D) Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Chill Out CS Rose trocken BIB 3L (CA) Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Villa Antinori Toscana hvid 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Why Not Negroamaro Zinfandel rødvin 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Escale Pinot Noir 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Katlenburger Jordbærvin 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 29
DKK 29
Marques de Nombrevilla 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Käfer Pinot Grigio tør3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
ROMAN GRAEFF Grauburgunder halvtør 3ltr Bib Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110
DKK 110
Joseph Cattin Alsace Riesling 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Cloudy Bay Sauvignon Blanc 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 189
DKK 189
Katlenburger Kirsbærvin 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 29
DKK 29
Tommasi Amarone 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 200
DKK 200
Masi Modello Venezie rødvin 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46 Nielsen’s Discount DKK 47
DKK 46
Martini Prosecco Frizzante Semiseco 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Aguila Cremant brut 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Moscato d'Asti DOC 0,75 Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 46
DKK 46
Maze Shiraz/Cabernet Sauvignon 3L BiB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110
DKK 110
Miraval Côtes de Provence Rosé 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Rotkäppchensekt Alkoholfri 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37
Sancerre La Crepiniere 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Ladubay Crémant de Loire Brut 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Los Vascos Cabernet Sauvignon 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 67
DKK 67
Mionetto Prosecco rose 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
19 Crimes Red Blend 1,5l BiB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100
DKK 100
Verosso rødvin 6x0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 180
DKK 180
Philippe Deval Crémant de Loire Brut 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Joseph Cattin Pinot Gris 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Jean Viderue Chateauneuf du Pape 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 149
DKK 149
Zonin Prosecco Spumante brut 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 70
DKK 70
Chandon Garden Spritz Champagne 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 142
DKK 142
Henkell halvtør 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Bio Trefili Pinot Grigio 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 47
DKK 47
Sensas Cabernet Syrah rødvin 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 48
DKK 48
Les Dauphins Cotes du Rhone rose 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 58
DKK 58
Richard's Riesling tør Tyskland 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 30
DKK 30
Montepulciano D`Abruzzo 3l BiB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 90
DKK 90
Tommasi Apassionato 3l BiB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 150
DKK 150
Napoleon Mousserende vin halvtør 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 41
DKK 41
Katlenburger Solbærvin 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 29
DKK 29
La Bourgondie Bourgogne Chardonnay 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Robertson Chardonnay hvidvin 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 95
DKK 95
La Tuilerie Pouilly-Fumè AOC 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 140
DKK 140
Rioja DOC Crianza Banda Azul 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 45
DKK 45
Vina Albali Reserva rødvin 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Cecchi Chianti DOCG 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 43
DKK 43
Cecchi Chianti Classico DOCG 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
San Tiago Spezial Blend rødvin 3 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Goede Kap Sweet Medium Red Sydafrika 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 43
DKK 43
Colle Sori Negro Passo Zinfandel 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
La Bourgondie Bourgogne Pinot Noir 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Mionetto Prosecco Treviso Brut 0,75L Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 49 Scandinavian Park DKK 50
DKK 49
Erben Spätlese hvidvin 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 32
DKK 32
Laura Prosecco 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Stony Cape Chardonnay 3l(SA) bib Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 73
DKK 73
Doppio Passo Salento Primitivo 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 52
DKK 52
La Chasse Chardonnay-Viognier 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 44
DKK 44
Apollonio Valle Cupa Salento Rosso 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 75
DKK 75
Söhnlein Brillant tør 0,2l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 12
DKK 12
Casillero del Diablo Shiraz 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36
DKK 36
Söhnlein Brillant alkoholfri 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 35
DKK 35
Casillero del Diablo Merlot 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 36
DKK 36
Maybach Riesling tør 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 27
DKK 27
Joseph Cattin Alsace Pinot Blanc 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Carmina Luna rødvin 3l BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 55
DKK 55
Martini Prosecco DOC 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 65
DKK 65
L´Aristocrate Grenache Rosé 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Laroche Bourgogne Chardonnay 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Andes Merlot 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Joseph Cattin Gewürztraminer hvidvin 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 67
DKK 67
Wageck Pfaffmann Riesling tør 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
Peter Mertes Liebfraumilch, Tyskland, 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 23
DKK 23
Zenato Ripassa Valpolicella 0,75 L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 110
DKK 110
Sangria 1,5L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 40
DKK 40
Terragnolo Apollonio Primitivo IGT 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 82
DKK 82
Henkell tør 0,375 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 27
DKK 27
Maybach Riesling sød 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 27
DKK 27
Freixenet Carta Nevada tør 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 50
DKK 50
La Chasse Merlot 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 44
DKK 44
Charles Smith Kung Fu Girl Riesling 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 80
DKK 80
Trapiche Merlot 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 33
DKK 33
Diamond Hill Shiraz Rosé 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 26
DKK 26
Carson´s Chardonnay 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 22
DKK 22
Paul Delane Cremant Blanc de Noirs 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 120
DKK 120
Franken Bacchus halvtør 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 47
DKK 47
Hardys Chardonnay hvidvin 3L BIB Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 83
DKK 83
Casal Garcia Vinho Verde hvid 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37
Ladubay Crémant de Loire Rosé 0,75 l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Ladubay Cremant de Loire halvtør 0,75l Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 85
DKK 85
Mouton Cadet rouge 0,75(F) Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 60
DKK 60
Goede Kap Late Harvest hvidvin 0,75l(SA) Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 43
DKK 43
Riunite Lambrusco Emilia IGT Rosato 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 25
DKK 25
NOZECO Mousserende Vin alkoholfri 0,75L Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 37
DKK 37