DA EN SV
Shopping list 0

Rekorderlig prices in the German border shops

All 9 Rekorderlig products carried by 7 border shops – with the lowest price right now.

9 products

Filters

Reset filters
Shops
Price
Sort
Rekorderlig Mango Raspberry 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Pære 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Jordbær Lime 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Passionsfrugt 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Hyldeblomst 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount DKK 97 Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.30/L DKK 97
Rekorderlig Skovbær 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104 Nielsen’s Discount DKK 112
DKK 12.63/L DKK 100
Rekorderlig Citrus/Watermelon 4,5% 24x0,33 l. Cheapest at Scandinavian Park
Scandinavian Park DKK 100 Fleggaard DKK 104
DKK 12.63/L DKK 100
Rekorderlig Skovbær 7,0% 24x0,33 l. Cheapest at Fleggaard
Fleggaard DKK 115
DKK 14.52/L DKK 115
Fleggaard DKK 115
DKK 14.52/L DKK 115