DA EN SV
Indkøbsliste 0

Vin

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

813 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Fleggaard 1.500 kr
1.999,99 kr/L 1.500 kr
Castillo Ygay 2012 Gran Reserva 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.777 kr
2.369,33 kr/L 1.777 kr
Aromes de Pavie 2016 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
799,99 kr/L 600 kr
Don Melchor Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 799 kr
1.065,33 kr/L 799 kr
Pol Roger Rosé Vintage 2019 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 550 kr
733,32 kr/L 550 kr
Medinet Rosé 4 x 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
20,83 kr/L 250 kr
Solaia Antinori 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 2.399 kr
3.198,67 kr/L 2.399 kr
Philipp Kuhn Riesling Saum. GG 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Fleggaard 350 kr
466,65 kr/L 350 kr
Philipp Kuhn Riesling Stein. GG 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Altair 2022 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
533,32 kr/L 400 kr
Prunotto Barolo DOCG 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr Fleggaard 320 kr
159,99 kr/L 120 kr
Veuve Clicquot Champagner Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr Scandinavian Park 359 kr Nielsen’s Discount 450 kr
466,65 kr/L 350 kr
Gaja Promis 2023 Ca'Marcanda 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Anima Negra Son Negre 2022 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.500 kr
1.999,99 kr/L 1.500 kr
Martini Mimosa 6 x 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Calle 300 kr
66,66 kr/L 300 kr
Martini Bellini 6 x 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
66,66 kr/L 300 kr
Medinet Blanc Sweet 6 x 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
25,00 kr/L 150 kr
Margaux de Brane 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Philipp Kuhn Pin. Blanc Kirsch. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Laroche Chablis Premier Cru 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Medinet Blanc 6 x 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
25,00 kr/L 150 kr
Fleggaard 110 kr
48,88 kr/L 110 kr
Ch. Fombrauge St. Emilion 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 240 kr
319,99 kr/L 240 kr
Fleggaard 180 kr
239,99 kr/L 180 kr
Esprit de Pavie 2018 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Ch. Lynch Moussas Paulliac 2022 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 290 kr
386,65 kr/L 290 kr
Catena Alta Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Cervaro della Sala Antinori 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
666,65 kr/L 500 kr
Medinet Rouge 4 x 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
20,83 kr/L 250 kr
Jülg Calcaire Blanc Schweigen 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Taylors Vintage 2016 Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 699 kr
932,00 kr/L 699 kr
Bramito Chardonnay Della Sala 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Louis Jadot Macon Vill. Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Peppoli Chianti Classico 2024 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr Fleggaard 130 kr
159,99 kr/L 120 kr
Latour Martillac Blanc 2023 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
250 kr
Pol Roger Brut Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 700 kr
466,66 kr/L 700 kr
Moët & Chandon Brut Imperial 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr Scandinavian Park 337 kr
399,99 kr/L 300 kr
Bollinger Special Cuvee Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
439,99 kr/L 330 kr
Chateau Suduiraut 2014 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
533,20 kr/L 400 kr
Markus Molitor Pinot Noir 1* 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Billecart-Salmon Brut 12% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
400 kr
Bollinger Grande Annee 2018 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.000 kr
1.333,32 kr/L 1.000 kr
Louis Jadot Sant. Cl. de Malte 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 280 kr
373,32 kr/L 280 kr
Louis Jadot Puligny-Montrachet 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 700 kr
933,32 kr/L 700 kr
Pol Roger Brut Reserve 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.999 kr
666,33 kr/L 1.999 kr
Pol Roger 2015 Winston Churchill 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 3.499 kr
2.332,67 kr/L 3.499 kr
Pol Roger Blanc de Blancs 0,75l 2015 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
799,99 kr/L 600 kr
Wolfberger Cremant Brut 0,75l 12% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 90 kr
106,65 kr/L 80 kr
Pol Roger Rich Demi Sec 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
466,65 kr/L 350 kr
Fleggaard 300 kr
300 kr
Pol Roger Vintage 2018 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
666,65 kr/L 500 kr
Louis Jadot Pinot Noir Jacobins 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Fleggaard 1.599 kr
2.132,00 kr/L 1.599 kr
Pol Roger W. Churchill 2015 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.600 kr
2.133,32 kr/L 1.600 kr
Cava TuTumBa Brut Nature 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Freixenet Cordon Negro Brut 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Dom Perignon Vintage 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 1.399 kr
1.865,33 kr/L 1.399 kr
Fleggaard 1.199 kr
1.598,67 kr/L 1.199 kr
Henkell Trocken 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Penfolds Grange Shiraz 2012 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 3.000 kr
4.000,00 kr/L 3.000 kr
Pol Roger Pure Extra Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
533,32 kr/L 400 kr
Pol Roger Brut Réserve 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Lindeman's Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 105 kr
33,33 kr/L 100 kr
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Heritages Vacqueyras Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Wolfberger Grand Cru Pinot Gris 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Grahams 20 YO Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 215 kr Calle 215 kr
286,65 kr/L 215 kr
Louis Jadot Aligote Bourgogne 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. BIB 3L Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr Fleggaard 120 kr
34,98 kr/L 105 kr
Les Fumées Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr Fleggaard 120 kr
34,98 kr/L 105 kr
Matsu El Recio Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
166,66 kr/L 250 kr
Billecart-Salmon Rosé 12,5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 600 kr
600 kr
Medinet Rouge 6 x 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
25,00 kr/L 150 kr
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Medinet Rouge Sweet 6 x 1,0l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
25,00 kr/L 150 kr
Masi Nectar Campofiorin 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr Fleggaard 90 kr
79,91 kr/L 60 kr
Hacienda Monasterio Cosecha 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Nicolas Potel Chablis 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Muga Reserva Rioja 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Protos 27 Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Louis Jadot Meursault 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
666,65 kr/L 500 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Finca Resalso Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Markus Molitor Trocken 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Anima Negra AN 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Fleggaard 220 kr
293,32 kr/L 220 kr
Aalto Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Nicolas Potel Chablis 1er Cru 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Fleggaard 350 kr
350 kr
Faustino Rivero Ulecia Rød 5L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
16,00 kr/L 80 kr
Grüner Veltliner 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Faustino Rivero Ulecia Rosé 5L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
16,00 kr/L 80 kr
Makutu Bay Sauvignon Blanc 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Apothic Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 160 kr Nielsen’s Discount 165 kr
53,33 kr/L 160 kr
Flor de Pingus 2023 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 800 kr
1.066,65 kr/L 800 kr
Torres Vina Esmeralda Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 kr Fleggaard 120 kr
39,98 kr/L 120 kr
Torres Vina Esmeralda BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 140 kr
40,00 kr/L 120 kr
Mionetto Prosecco Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
93,33 kr/L 140 kr
Verosso Rosé 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Fleggaard 75 kr
23,33 kr/L 70 kr
Verosso Chardonnay 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Fleggaard 75 kr Nielsen’s Discount 82 kr
23,33 kr/L 70 kr
Amicale Rosso 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr Fleggaard 140 kr Scandinavian Park 140 kr
42,48 kr/L 127 kr
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Cabo de Hornos 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Masi Nectar Costasera Amarone 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 217 kr Fleggaard 250 kr
289,91 kr/L 217 kr
Big Boys Zinfandel 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
50,00 kr/L 150 kr
Grahams 30 YO Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
666,65 kr/L 500 kr
Frescobaldi Nipozzano Riserva 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Sideral Valle del Cachapoal 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Simon Erben Piesporter Mich QBA 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Lindeman's Chardonnay BIB 3l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 100 kr
29,98 kr/L 90 kr
Tabiso Chenin Blanc BIB 3l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 70 kr
22,48 kr/L 67 kr
Fleggaard 180 kr
239,99 kr/L 180 kr
Il Barone Hvid 3l BIB BIO Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
AU Bianco 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Crazy Cat Chenin Blanc 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Il Barone Rosé 3l BIB BIO Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
AU Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Santa Rita 120 Chardonnay 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Miraval Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
L'Elephant Grenache 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Noble House Riesling 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Königsmosel Riesling BIB 3l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 95 kr Scandinavian Park 100 kr
29,98 kr/L 90 kr
Liebfraumilch Rheinhessen BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Diamond Hill Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Mauro Primitivo 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 kr Fleggaard 120 kr
37,48 kr/L 112 kr
The Wanted Zin Zinfandel Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Fleggaard 100 kr
24,98 kr/L 75 kr
The Wanted Zin Zinfandel IGT 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 100 kr
24,98 kr/L 75 kr
Königsmosel Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 95 kr
31,66 kr/L 95 kr
Fleggaard 110 kr
48,88 kr/L 110 kr
Santa Rita 120 Cab. Sauvignon 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Balestino Tempranillo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Enjoy White Wine 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Castillo de Gredo White 3 l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Think Big Lodi Zinfandel 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 120 kr
40,00 kr/L 120 kr
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 125 kr
40,00 kr/L 120 kr
Lynx Petit Sirah - Zinf. 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
40,00 kr/L 120 kr
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Hardys Crest White 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Mucho Mas Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Masso Antico Primitivo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr Scandinavian Park 150 kr
50,00 kr/L 150 kr
Bree Chardonnay 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Fleggaard 80 kr
23,33 kr/L 70 kr
Carmina Luna Red Wine 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 58 kr Nielsen’s Discount 64 kr
19,33 kr/L 58 kr
Antiche Terre Amarone 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 kr Fleggaard 140 kr
179,99 kr/L 135 kr
Wolfberger Pinot Gris 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Medinet Blanc 4 x 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
20,83 kr/L 250 kr
Zensa Primitivo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 115 kr Scandinavian Park 120 kr
38,33 kr/L 115 kr
Ch. de Camensac Haut-Medoc 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 225 kr
299,99 kr/L 225 kr
Bree Secco 12x0,2l ds. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
41,66 kr/L 100 kr
Bree Rosé Secco 12x0,2l ds. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
41,66 kr/L 100 kr
Lindeman's Shiraz Cabernet 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Scandinavian Park 90 kr Fleggaard 100 kr
29,98 kr/L 90 kr
Grande Alberone Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
36,66 kr/L 110 kr
Makulu Cape Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr Fleggaard 50 kr
14,98 kr/L 45 kr
Makulu Cape White 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr Fleggaard 50 kr
14,98 kr/L 45 kr
Makulu Cape Red 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr Fleggaard 50 kr
14,98 kr/L 45 kr
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Piccini Memoro Bianco 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Gato Negro Chardonnay BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Nielsen’s Discount 86 kr
26,66 kr/L 80 kr
Faustino Rivero Ulecia Hvid 5L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
16,00 kr/L 80 kr
Bree Riesling 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Matsu La Jefa 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Philipp Kuhn Kirsch. Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Anima Negra AN/2 Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
199,99 kr/L 300 kr
La Cuvee Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
La Cuvee Hvidvin BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Game of Africa Rød 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Game of Africa Hvid BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Chilandia Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Spier Moscato 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Spier White Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Chilandia White 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
La Cuvee Rødvin 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Spier Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Chilandia Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Silverboom Black Label 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Ecoltura Spago Organic 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Maze Shiraz Cab. Sauv. 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Chapel Hill Riesl./Sau. Blanc BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Vina Maipo Chardonnay 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Graham´s Selection 19,6% 5 x 0,20 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 330 kr
329,99 kr/L 330 kr
Matsu El Viejo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Wolfberger Pinot Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Grahams 10 YO Tawny port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Taylor's 10 YO Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Esprit de Chevalier Rouge 2020 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Bolla Amarone Classico 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Fleggaard 145 kr
193,32 kr/L 145 kr
Protos Reserva Rød 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr Fleggaard 180 kr
199,32 kr/L 149 kr
Bread & Butter Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
South Cape Classic Cape Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Sun of Africa White 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Calle 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
South Cape Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Sun of Africa Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Calle 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
South Cape White BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Lisa 1503 Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Hardys Crest Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Calém Vintage 2016 Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Burmester Vintage 2020 Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
399,99 kr/L 300 kr
Llenca Plana 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Heritage Côtes du Rhône Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Maxale Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Guigal Côtes-du-Rhône Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
79,99 kr/L 60 kr
Spier Reserve Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Heritages Côtes du Rhone Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Spier Reserve Chenin Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Black Tower Pink Rosé 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 80 kr
22,48 kr/L 67 kr
Black Tower Smooth Red 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 80 kr Scandinavian Park 80 kr
22,48 kr/L 67 kr
Yellow Tail Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Burmester 20 YO Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 275 kr
366,65 kr/L 275 kr
Ch. Carbonnieux Graves 2023 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 275 kr
366,65 kr/L 275 kr
Aalto Blanco de Parcela 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
466,65 kr/L 350 kr
Terra Molino Airen-Sauv. Blanc 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
13,33 kr/L 40 kr
Andes Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Calle 40 kr Scandinavian Park 60 kr
13,33 kr/L 40 kr
Terra Molino Tempranillo Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
13,33 kr/L 40 kr
Terra Molino Tempranillo 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
13,33 kr/L 40 kr
Big Zin Zinfandel 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Calle 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Coste Carezzi Appassimento 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Calle 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Gato Negro Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Nielsen’s Discount 97 kr
26,66 kr/L 80 kr
Piccini Memoro Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Piccini Memoro Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Calle 80 kr Scandinavian Park 85 kr
26,66 kr/L 80 kr
Big Zin Rose 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Butchers Cut Malbec 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Segura Viudas Cava Brut 12% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Gratien Meyer Crémant de Loire 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
70 kr
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Baron del Ley Finca Monasterio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Villa Antinori Rosso IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Guigal Châteauneuf du Pape 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 kr Fleggaard 250 kr
329,91 kr/L 247 kr
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Verosso Red Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Gransani Rosso IGT Antica Corte 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Arrigo Bidoli Merlot 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Carta Rosé Dry 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Arrigo Bidoli Pinot Grigio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Ch. Pedesclaux Paulliac 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 320 kr
426,65 kr/L 320 kr
Black Tower Fruity White BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Ch. la Tour Carnet Haut-Medoc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 260 kr
346,65 kr/L 260 kr
Fleggaard 65 kr
86,65 kr/L 65 kr
Grahams The Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Château de Sancerre Sancerre 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 145 kr Nielsen’s Discount 157 kr
193,33 kr/L 145 kr
Il Barone Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
AU Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Corterosso Sangiovese 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Matsu El Picaro Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
99,99 kr/L 150 kr
Darkny Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
59,99 kr/L 45 kr
Grahams LBV Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Calem Port Tasting Kit 6x0,05l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
333,30 kr/L 100 kr
Piccini Memoro Rosso Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
33,33 kr/L 50 kr
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Grahams 1st Fl. 2003 Colh. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 220 kr
220 kr
Diamond Hill Chardonnay BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Diamond Hill Shiraz/Merlot 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Antinori Il Bruciato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Le Petit Haut Lafitte 2017 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Castillo de Gredo Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Calle 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Manfredi Barolo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Jean Biecher Pinot Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Masi Tupungato Pinot Grigio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Manfredi Piemonte Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Markus Molitor Feinherb 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Baron de Ley Gran Reserva 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Philipp Kuhn Tr. Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Terrunyo Carmenere 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Guigal Côtes-du-Rhône Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
79,99 kr/L 60 kr
Trivento Chardonnay Reserve 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 38 kr
50,65 kr/L 38 kr
R de Rieussec 2023 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Legero Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Why Not Prosecco DOC 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Carta Medium Dry 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Carta 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Manfredi Moscato Rosè Spumante 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Mionetto Prosecco DOC Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Langgut Vinothek Spätlese 3L BiB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Champagnekøler 39x24 cm Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
100 kr
Verosso Chardonnay 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 34 kr Scandinavian Park 40 kr
39,91 kr/L 30 kr
Manfredi Barbera D'asti 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Fleggaard 37 kr Calle 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
18 Gradi Primitivo Puglia IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
M. Chapourtier Pays d'Oc Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Borgo al Pascolo Chardonnay IGT 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
35 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Borgo al Pascolo Chianti DOCG 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
The Wanted Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Grande Alberone Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
86,65 kr/L 65 kr
409 Ribera Del Duero 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
86,65 kr/L 65 kr
Ch. Maucaillou Moulis 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 180 kr
239,99 kr/L 180 kr
Spier Red Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
PSI Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Piccini Memoro Bianco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
43,99 kr/L 33 kr
Tio Pepe Fino Sherry 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr Fleggaard 90 kr
99,99 kr/L 75 kr
Laroche Petit Chablis 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 120 kr
133,32 kr/L 100 kr
Big Boys Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 52 kr
66,65 kr/L 50 kr
Lagrave Martillac Blanc 2023 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
150 kr
Spier Reserve Cab. Sauv. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Maxale Primitivo Appass. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Masi Campofiorin IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Taylors Fine Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Fleggaard 70 kr
186,67 kr/L 70 kr
Burmester Colheita 2015 Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
LYV Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Nielsen’s Discount 56 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 230 kr
230 kr
Fleggaard 160 kr
213,32 kr/L 160 kr
Jean Biecher Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Mucho Más Sparkling Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Henkell Trocken 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 45 kr Nielsen’s Discount 49 kr
53,32 kr/L 40 kr
Mucho Mas Sparkling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Mionetto Frizzante 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 56 kr
53,32 kr/L 40 kr
Sun of Africa Cape Red 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Calle 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Calém Colheita 2011 Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Santa Rita 120 Chardonnay 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr
39,91 kr/L 30 kr
Sardón 0,75l by Peter Sisseck 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Penfolds Koonunga Hill Chard. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 90 kr
119,99 kr/L 90 kr
Mucho Mas Tinto 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Mucho Mas Blanco 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Philipp Kuhn Riesling Tradition Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
85 kr
Scandinavian Park 110 kr Fleggaard 120 kr Nielsen’s Discount 135 kr
36,66 kr/L 110 kr
Calém LBV Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Calém 10 YO Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Louis Jadot Chardonnay Jacobins 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Gato Negro Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Yellow Tail Shiraz 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Masso Antico Primitivo Salento 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 49 kr Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 50 kr
64,91 kr/L 49 kr
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Guigal Cotes du Rhóne Rose 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr Fleggaard 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Chateau Giscours Haut Med. 2019 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Manfredi Moscato D'Asti 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Andes Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 kr Scandinavian Park 22 kr Fleggaard 23 kr
24,91 kr/L 19 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
L'Elephant Grenache 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Antiche Terre Ripasso Superiore 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Château Roquegrave 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Piccini Solco Appasite 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Why Not Black Elegance Malvasia 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 85 kr
113,32 kr/L 85 kr
Fleggaard 80 kr
80 kr
Carlo Sani Grande Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Clarkson Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Calem Port Tasting Kit 3x0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 125 kr
208,32 kr/L 125 kr
Mafi-Rosso Il Grande Vino 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 39 kr
51,99 kr/L 39 kr
Burmester 10 YO Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 105 kr
139,99 kr/L 105 kr
M. Chapourtier Pays d'Oc Rouge 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,33 kr/L 25 kr
Diamond Hill Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Barefoot Pinot Grigio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Nielsen’s Discount 45 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Barefoot White Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Nielsen’s Discount 45 kr
53,32 kr/L 40 kr
Yellow Tail Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
KungFu Girl Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Taylors LBV Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Why Not Cabernet Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr Calle 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Antiche Terre Valpolicella 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
59,99 kr/L 45 kr
Amicale Rosso IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Nielsen’s Discount 49 kr Scandinavian Park 55 kr
59,99 kr/L 45 kr
Grande Alberone Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Nielsen’s Discount 86 kr Scandinavian Park 270 kr
59,99 kr/L 45 kr
The Wanted Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 46 kr Nielsen’s Discount 56 kr
46,65 kr/L 35 kr
The Wanted Zin Zinfandel Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Verdi Spumante 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Summer Bay Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Cero Coma Sparkling Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
40,00 kr/L 30 kr
Castel del Lago Pinot Grigio BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Fleggaard 100 kr
100 kr
Trivento Malbec Reserve 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Tarapaca Reserva Carmenere 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Maximus Negr. Zinfandel 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Langguth Vinothek Spätlese 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 25 kr Fleggaard 30 kr Calle 30 kr
33,31 kr/L 25 kr
Silverboom Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 180 kr
38,65 kr/L 29 kr
Verosso Red Blend 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 34 kr Scandinavian Park 40 kr
45,32 kr/L 34 kr
Château Citran Haut-Medoc 2021 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Spier Shiraz Mouvedre Viognier 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Noble House Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 40 kr
46,65 kr/L 35 kr
Dr. Zenzen Riesling Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Masi Modello Rosso IGT 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
40,00 kr/L 120 kr
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Zensa Primitivo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 40 kr Calle 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Vila Annone Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Andes Chardonnay 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 kr Fleggaard 23 kr
29,99 kr/L 22 kr
Sandara Mimosa 7,5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara White 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara Spritz 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Jülg Riesling vom Kalk 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
80 kr
Matsu El Recio Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Dr. Zenzen Liebfraumilch 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Dr. Zenzen Riesling Lieblich 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 32 kr
42,65 kr/L 32 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Spier Reserve Shiraz 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Mucho Mas Gold 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
AU Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Calle 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Hardys Crest Red 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,99 kr/L 30 kr
Burmester Port Tasting Kit 4x0,05l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
399,95 kr/L 80 kr
Königsmosel Riesling 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 26 kr Fleggaard 28 kr Calle 28 kr
34,91 kr/L 26 kr
Black Tower Fruity White 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Black Tower Pink Bubbly 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Black Tower Rosé 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Black Tower Smooth Red 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Black Tower White Bubbly 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Markus Molitor Schiefersteil 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Black Tower Rosé Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Free White Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 30 kr
30 kr
Black Tower White Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Free Rosé Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 36 kr
39,99 kr/L 30 kr
Gato Negro Sweet White 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 36 kr
39,99 kr/L 30 kr
Southern Ocean Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Via Italia 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Bree Rosé 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Nielsen’s Discount 75 kr Fleggaard 80 kr
23,33 kr/L 70 kr
Fleggaard 90 kr
239,97 kr/L 90 kr
Bread & Butter Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 22 kr Fleggaard 25 kr Scandinavian Park 26 kr
29,91 kr/L 22 kr
Anima Negra AN/2 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 135 kr Scandinavian Park 140 kr
179,99 kr/L 135 kr
Fleggaard 29 kr
38,67 kr/L 29 kr
Silverboom Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 40 kr
38,65 kr/L 29 kr
Fleggaard 55 kr Scandinavian Park 55 kr Nielsen’s Discount 67 kr
73,32 kr/L 55 kr
AU Bianco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Penfolds Max Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Nielsen’s Discount 165 kr
133,32 kr/L 100 kr
Manfredi Piemonte DOC Rosso 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Verdi Mango Sparkletini 5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara Mojito 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Penfolds Koon. Hill Shiraz Cab. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Wolfberger Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Lynx Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Tofterup Brothers Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Burmester Lagar Reserva Tinto 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Arrigo Bidoli Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Matsu El Picaro Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
LYV Sauvignon blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Masso Antico Primitivo Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Manfredi Barbaresco DOCG 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
120 kr
Kloster Ebernach Rot & Gold 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Kingpin Red BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Kingpin White BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Bree Primitivo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Ànima Negra ÀN´R Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Cero Coma White 0,0% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Masca Del Tacco Lu Li Appassite 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 55 kr Nielsen’s Discount 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Baron de Ley Reserva Rioja 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Mionetto 0,0% 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Mionetto Prosecco DOC 0,2l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
99,95 kr/L 20 kr
Fleggaard 45 kr
59,99 kr/L 45 kr
El Coto Crianza Rioja 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Scandinavian Park 45 kr Nielsen’s Discount 49 kr
59,99 kr/L 45 kr
Burmester Ruby Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Burmester White Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 70 kr
79,99 kr/L 60 kr
Burmester Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Scandinavian Park 70 kr
79,99 kr/L 60 kr
Muga Rioja Blanco 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
90 kr
Muga Rioja Rosado 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
90 kr
Southern Ocean Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Sonnengold Grüner Veltliner 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
El Miracle Nº5 Rose 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Jean Biecher Pinot Gris 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Tabiso Red Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Anima Negra Quibia 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Bread & Butter Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Gato Negro Sweet Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Casillero del Diablo Chardonnay 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr Fleggaard 37 kr
48,65 kr/L 36 kr
Casillero del Diablo Cabernet Sauv. 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr Fleggaard 37 kr
48,65 kr/L 36 kr
Ferreira D.Ant. Tawny 20% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
80,00 kr/L 60 kr
Why Not Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Why Not Rosé IGT 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Torres Sangre De Toro 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr Nielsen’s Discount 49 kr
49,32 kr/L 37 kr
Peñasol Sangria 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 55 kr
16,66 kr/L 50 kr
Calém White Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Calém Tawny Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Calém Ruby Port 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Torres Vina Esmeralda 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 36 kr Nielsen’s Discount 49 kr Scandinavian Park 50 kr
47,99 kr/L 36 kr
Torres Coronas Tempranillo 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 36 kr Nielsen’s Discount 49 kr Scandinavian Park 52 kr
47,99 kr/L 36 kr
Donatushof Riesling Feinherb 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 kr Fleggaard 48 kr Scandinavian Park 52 kr
54,91 kr/L 41 kr
Yellow Tail Merlot 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Scandinavian Park 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Noble House Spätburgunder 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
The Wanted Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Tarapaca Reserva Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Laroche L Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Tarapaca Reserva Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Mucho Mas Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Makutu Bay Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Noble House Riesling Trocken 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 40 kr
46,65 kr/L 35 kr
Laroche L Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Mucho Mas Tinto 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
La Belle Angele Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Noble House Pink Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 40 kr
46,65 kr/L 35 kr
La Belle Angele Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Pinotage 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Mucho Mas 0,0% Tinto Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Laroche L Rosé Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
35 kr
La Belle Angele Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Chenin Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Mucho Mas Blanco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Red Blend 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Jean Biecher Gewürztraminer 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Piccini Martina Vermentino 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Burmester Lagar Reserva Branco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Summer Bay Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Penasol Sangria 1l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
14,99 kr/L 15 kr
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Piccini Memoro Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
43,99 kr/L 33 kr
Piccini Memoro Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr Scandinavian Park 37 kr
43,99 kr/L 33 kr
Yellow Tail Pink Moscato 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Scandinavian Park 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Bree Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 36 kr
39,99 kr/L 30 kr
Maison Olivier Cuvee Premium 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Free Red Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Verosso Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Yellow Tail Chardonnay 0,75L Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Protos Verdejo Hvid 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Matsu La Moza Verdejo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,87 kr/L 60 kr
Masi Soave Levarie 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Verdi Sparkletini Peach 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Casillero del Diablo Carmenere 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr Fleggaard 37 kr
48,65 kr/L 36 kr
Castel del Lago Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Emilio Moro Tempranillo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Protos Roble Rød 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Torres Vina Esmeralda Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 36 kr Nielsen’s Discount 49 kr
47,99 kr/L 36 kr
Robby Bubble Exotic 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Diamond Hill Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Cero Coma Red 0,0% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Robby Bubble Apple-Cherry 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr Nielsen’s Discount 26 kr Scandinavian Park 27 kr
33,32 kr/L 25 kr
Barefoot Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Nielsen’s Discount 45 kr Scandinavian Park 50 kr
53,32 kr/L 40 kr
Barefoot Pink Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Scandinavian Park 50 kr
53,32 kr/L 40 kr
Wolfberger Gewürztraimner 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Tarapaca Reserva Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Villota Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,67 kr/L 50 kr
Verdi Sparkletini Raspberry 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Verdi Sparkletini Strawberry 5% 0,75 l. Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 kr Fleggaard 27 kr Scandinavian Park 33 kr
31,91 kr/L 24 kr
Himml. Tröpfchen 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 kr Fleggaard 20 kr Scandinavian Park 20 kr
24,91 kr/L 19 kr
Vina Maipo Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 22 kr
29,32 kr/L 22 kr
Masi Modello Rosso 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Manfredi Brachetto Frizzante 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Santa Rita 120 Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr
39,91 kr/L 30 kr
Hardys Crest Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Kingpin Tinto 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Calle 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Hardys Crest White 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,99 kr/L 30 kr
Kingpin Blanco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Kingpin Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
AU Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Mateus Rose 1 l. Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr Nielsen’s Discount 41 kr Scandinavian Park 50 kr
33,33 kr/L 33 kr
Kourtakis Retsina 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Noble House Riesling Alkholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Königsmosel Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,71 kr/L 28 kr
Casal Mendes Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr Nielsen’s Discount 30 kr
37,32 kr/L 28 kr
Gato Negro Merlot 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Gato Negro Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Silverboom Shiraz-Merlot 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 180 kr
38,65 kr/L 29 kr
Bree Limoncello Spritz 0,2l plus pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
49,95 kr/L 10 kr
Dagobert Pinot Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
36,00 kr/L 27 kr
Vina Tendida Rosé Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Vina Tendida Moscato Bianco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Maranello Rosato 0,75l 5% Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Vina Tendida Moscato Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Maranello White 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Silverboom Pinotage Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 180 kr
38,65 kr/L 29 kr
Silverboom Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr
38,65 kr/L 29 kr
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Poloshirt I like Rose 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Fleggaard 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Sandara Rosé 7,5% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr Calle 27 kr
35,99 kr/L 27 kr
Bree Wild Berry Spritz 0,2l plus pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
49,95 kr/L 10 kr
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Robby Bubble Berry 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr Nielsen’s Discount 26 kr Scandinavian Park 27 kr
33,32 kr/L 25 kr
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 22 kr
29,32 kr/L 22 kr
Diamond Hill Chardonnay 0,25l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 15 kr Fleggaard 15 kr
59,72 kr/L 15 kr
Penasol Tempranillo-Garnacha 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
19,99 kr/L 15 kr
Vina Tendida Fizzy Blue 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,67 kr/L 20 kr
Frissé Sangria Blanco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Frisse Sangria Rosé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Frisse Frizzante Blue Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Grizzly Falls Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Penasol Airen 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
19,99 kr/L 15 kr
Diamond Hill rose 0,25L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Penasol Rosado 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
19,99 kr/L 15 kr
Vingavepose Til 2 Flasker - Grøn Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
15 kr
Fleggaard 10 kr
49,95 kr/L 10 kr
Piccini Memoro White 0,187l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
80,16 kr/L 15 kr
Bree Pinot Noir Rosé 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Piccini Mini-Memoro Rosso 0,187l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
80,16 kr/L 15 kr
Bree Riesling 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Bree Merlot 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Vingavepose Til 1 Flaske - Grøn Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Wolfberger Pinot Noir 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
60 kr
Aalto Magnum 1,5l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 700 kr
700 kr
Louis Jadot Pouilly-Fuissé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
La Gurgue 2023 Margaux 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 190 kr
190 kr
Aalto PS 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 700 kr
700 kr
Fleggaard 380 kr
380 kr
Vingavepose Til 3 Flasker - Grøn Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
20 kr
Sardon Tinto Magnum 1,5L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 170 kr
170 kr
Fleggaard 150 kr
150 kr
Jülg Weißburgunder vom Kalk 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
80 kr
Fleggaard 70 kr
70 kr
Latour Martillac Rouge 2020 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
250 kr
Jülg Spätburgunder Schweigen 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
200 kr
Hacienda Monasterio Reserva 0,75l BIO Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 400 kr
400 kr
Philipp Kuhn Pinot Noir Steinb. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Bree Spritz Apertivo 0,2l plus pant Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 10 kr
10 kr
Calle 1.000 kr
1.000 kr
Calle 40 kr Scandinavian Park 45 kr
40 kr
Chantré Weinbrand Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 kr
109 kr
Blossa Glögg Vinglögg Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr
45 kr
Weinrich's Tropfen Weiss Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 180 kr Nielsen’s Discount 232 kr
180 kr
Marques de Borba Vinhas Velhas Weiß Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 79 kr
79 kr
Casa Vinironia Appassimento Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr
105 kr
Domkellerstolz Rotwein Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 kr
13 kr
Langguth Vinothek Rivaner Riesling Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 25 kr Scandinavian Park 33 kr
25 kr
Marques de Borba Vinhas Velhas Rot Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 79 kr
79 kr
Casa Vinironia Appassimento Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr
37 kr
The Organic Wine Box Red Wine Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr
67 kr
Gato Negro Cabernet Sauvignon Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr
30 kr
LAB Vinho Regional Lisboa White Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr
90 kr
Barefoot Merlot Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr
45 kr
Villa Puccini Toscana Red Wine Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 34 kr
34 kr
Taylor's Late Bottled Vintage Port Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 kr Nielsen’s Discount 116 kr
110 kr
Blossa Glögg Vinglögg Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
J.P. Ramos Alvarinho Vinho Verde DOC Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 kr
75 kr
Chateau Bois Pertuis Grand Vin de Bordeaux Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 52 kr
52 kr
Freixenet Carta Seco Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr
45 kr
Domkellerstolz Roséwein Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 kr
13 kr
Wine Maker's Pride Massai Pinotage Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr
30 kr
Villa Puccini Oak Aged Red Wine Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 kr
127 kr
Robertson Winery Cabernet Sauvignon Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 kr
94 kr
Domkellerstolz Weisswein Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 kr
13 kr
Himmlisches Tröpfchen Rotwein Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 kr
19 kr
Robertson Winery Chardonnay Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Moët & Chandon Grand Vintage Rosé Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 562 kr
562 kr
The Organic Wine Box White Wine Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 71 kr
71 kr
The Organic Wine Box Rose Wine Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 71 kr
71 kr
Gato Negro Sauvignon Blanc Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 kr
97 kr
Rexim zuckerfrei Weingummi Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 15 kr
15 kr
San Tiago Special Blend Red Wine Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr
45 kr
LAB Vinho Regional Lisboa Rosé Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr
90 kr
Heartland Wines Stickleback Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 kr
60 kr
Castillo De Gredos White Wine Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 64 kr
64 kr
Wine Maker's Pride Massai Viognier Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr
30 kr
Freixenet Cordon Rosé Brut Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 49 kr
49 kr
Barefoot White Zinfandel Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 kr
135 kr
Wine Maker's Pride Massai Shiraz Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr
30 kr
Freixenet Ice Rosé Semi Seco Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr Nielsen’s Discount 60 kr
50 kr
Bree Merlot 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr
36 kr
Freixenet Rosado Seco 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr
50 kr
Pfaffmann Riesling tør 1L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 46 kr
46 kr
Verosso rødvin 3,0L BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr
70 kr
Sartori Marani Bianco Veronese IGT 0,75 L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 kr
65 kr
19 Crimes Red Snoop Dogg rød 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Lan Rioja Crianza 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 kr
65 kr
Sileni Cellar Selection Sauvignon Blanc 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Henkell Rosé 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 kr
45 kr
Maybach Grauer Burgunder 3L BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Faustino I tinto Gran Reserva Rioja 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 kr
110 kr
Matua Regional Sauvignon blanc 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
1000 Stories Zinfandel 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Fuchs Grüner Veltiner 1,0L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr
40 kr
Ca Fornari Valpolicella Classico 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr
70 kr
Mabis Prosecco 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 56 kr
56 kr
Vina Albali Reserva 6x0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 210 kr
210 kr
Sartori Regolo Valpolicella DOC Cla 0,75 L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Diamond Hill Cabernet Merlot 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 26 kr
26 kr
Montgras Quatro 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr
55 kr
Robertson Cabernet Sauvignon, Sydafrika, 3l BiB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 95 kr
95 kr
Le Vin Pinot Grigio 3L BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Protos Crianza 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Maybach Riesling tør 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Freixenet Ice semi-secco 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Brut D'Argent Chardonnay 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 kr
65 kr
Krimskoye rød mild 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 82 kr
82 kr
Asti Spumante 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr
55 kr
Doppio Passo Primitivo alkoholfri 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 52 kr
52 kr
Henkell Brut 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 kr
45 kr
La Croix D'Austéran Bordeaux Rouge 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 35 kr
35 kr
Hans Baer Rivaner-Grauburgunder tør 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr
40 kr
Alamos Malbec 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Laura Vernaccia di San Gimigiano 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Mucho Mas hvid 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 35 kr
35 kr
Hans Baer Riesling tør 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr
40 kr
Casillero del Diablo Reserva Pinot Noir 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr
36 kr
19 Crimes Red Blend 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr
50 kr
Peter&Peter Spätburgunder Rosé halvtør 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 48 kr
48 kr
Aguila Cremant rose 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Peter Mertes Riesling Kabinett Tyskland 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 kr
22 kr
Black Tower Riesling 3 l (D) Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Chill Out CS Rose trocken BIB 3L (CA) Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Villa Antinori Toscana hvid 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Why Not Negroamaro Zinfandel rødvin 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr
55 kr
Escale Pinot Noir 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 kr
45 kr
Katlenburger Jordbærvin 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 29 kr
29 kr
Marques de Nombrevilla 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Käfer Pinot Grigio tør3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
ROMAN GRAEFF Grauburgunder halvtør 3ltr Bib Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 kr
110 kr
Joseph Cattin Alsace Riesling 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr
55 kr
Cloudy Bay Sauvignon Blanc 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 189 kr
189 kr
Katlenburger Kirsbærvin 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 29 kr
29 kr
Tommasi Amarone 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 kr
200 kr
Masi Modello Venezie rødvin 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 46 kr Nielsen’s Discount 47 kr
46 kr
Martini Prosecco Frizzante Semiseco 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Aguila Cremant brut 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Moscato d'Asti DOC 0,75 Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 46 kr
46 kr
Maze Shiraz/Cabernet Sauvignon 3L BiB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 kr
110 kr
Miraval Côtes de Provence Rosé 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Rotkäppchensekt Alkoholfri 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 kr
37 kr
Sancerre La Crepiniere 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr
120 kr
Ladubay Crémant de Loire Brut 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Los Vascos Cabernet Sauvignon 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 kr
67 kr
Mionetto Prosecco rose 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr
50 kr
19 Crimes Red Blend 1,5l BiB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 kr
100 kr
Verosso rødvin 6x0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 180 kr
180 kr
Philippe Deval Crémant de Loire Brut 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Joseph Cattin Pinot Gris 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr
55 kr
Jean Viderue Chateauneuf du Pape 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 kr
149 kr
Zonin Prosecco Spumante brut 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr
70 kr
Chandon Garden Spritz Champagne 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 142 kr
142 kr
Henkell halvtør 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 kr
45 kr
Bio Trefili Pinot Grigio 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 47 kr
47 kr
Sensas Cabernet Syrah rødvin 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 48 kr
48 kr
Les Dauphins Cotes du Rhone rose 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 58 kr
58 kr
Richard's Riesling tør Tyskland 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 30 kr
30 kr
Montepulciano D`Abruzzo 3l BiB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 kr
90 kr
Tommasi Apassionato 3l BiB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 150 kr
150 kr
Napoleon Mousserende vin halvtør 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 41 kr
41 kr
Katlenburger Solbærvin 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 29 kr
29 kr
La Bourgondie Bourgogne Chardonnay 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Robertson Chardonnay hvidvin 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 95 kr
95 kr
La Tuilerie Pouilly-Fumè AOC 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 kr
140 kr
Rioja DOC Crianza Banda Azul 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 kr
45 kr
Vina Albali Reserva rødvin 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr
40 kr
Cecchi Chianti DOCG 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 43 kr
43 kr
Cecchi Chianti Classico DOCG 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
San Tiago Spezial Blend rødvin 3 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr
55 kr
Goede Kap Sweet Medium Red Sydafrika 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 43 kr
43 kr
Colle Sori Negro Passo Zinfandel 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr
40 kr
La Bourgondie Bourgogne Pinot Noir 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Mionetto Prosecco Treviso Brut 0,75L Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 49 kr Scandinavian Park 50 kr
49 kr
Erben Spätlese hvidvin 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 32 kr
32 kr
Laura Prosecco 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Stony Cape Chardonnay 3l(SA) bib Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 73 kr
73 kr
Doppio Passo Salento Primitivo 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 52 kr
52 kr
La Chasse Chardonnay-Viognier 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 44 kr
44 kr
Apollonio Valle Cupa Salento Rosso 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 kr
75 kr
Söhnlein Brillant tør 0,2l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 12 kr
12 kr
Casillero del Diablo Shiraz 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr
36 kr
Söhnlein Brillant alkoholfri 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 35 kr
35 kr
Casillero del Diablo Merlot 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr
36 kr
Maybach Riesling tør 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 27 kr
27 kr
Joseph Cattin Alsace Pinot Blanc 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Carmina Luna rødvin 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 kr
55 kr
Martini Prosecco DOC 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 kr
65 kr
L´Aristocrate Grenache Rosé 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr
50 kr
Laroche Bourgogne Chardonnay 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Andes Merlot 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 kr
22 kr
Joseph Cattin Gewürztraminer hvidvin 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 kr
67 kr
Wageck Pfaffmann Riesling tør 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr
50 kr
Peter Mertes Liebfraumilch, Tyskland, 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 23 kr
23 kr
Zenato Ripassa Valpolicella 0,75 L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 kr
110 kr
Sangria 1,5L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 kr
40 kr
Terragnolo Apollonio Primitivo IGT 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 82 kr
82 kr
Henkell tør 0,375 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 27 kr
27 kr
Maybach Riesling sød 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 27 kr
27 kr
Freixenet Carta Nevada tør 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 kr
50 kr
La Chasse Merlot 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 44 kr
44 kr
Charles Smith Kung Fu Girl Riesling 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 kr
80 kr
Trapiche Merlot 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 33 kr
33 kr
Diamond Hill Shiraz Rosé 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 26 kr
26 kr
Carson´s Chardonnay 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 kr
22 kr
Paul Delane Cremant Blanc de Noirs 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 kr
120 kr
Franken Bacchus halvtør 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 47 kr
47 kr
Hardys Chardonnay hvidvin 3L BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 83 kr
83 kr
Casal Garcia Vinho Verde hvid 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 kr
37 kr
Ladubay Crémant de Loire Rosé 0,75 l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Ladubay Cremant de Loire halvtør 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 kr
85 kr
Mouton Cadet rouge 0,75(F) Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 kr
60 kr
Goede Kap Late Harvest hvidvin 0,75l(SA) Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 43 kr
43 kr
Riunite Lambrusco Emilia IGT Rosato 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 25 kr
25 kr
NOZECO Mousserende Vin alkoholfri 0,75L Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 kr
37 kr