DA EN SV
Indkøbsliste 0

Vin

Pilsner, classic, guldøl, specialøl og meget mere – sammenlignet på tværs af grænsebutikkerne.

183 produkter
Butikker
Pris
Sortér
Philipp Kuhn Riesling Saum. GG 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
333,32 kr/L 250 kr
Philipp Kuhn Riesling Stein. GG 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Philipp Kuhn Pin. Blanc Kirsch. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Laroche Chablis Premier Cru 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Fleggaard 180 kr
239,99 kr/L 180 kr
Catena Alta Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Cervaro della Sala Antinori 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
666,65 kr/L 500 kr
Jülg Calcaire Blanc Schweigen 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 130 kr
173,32 kr/L 130 kr
Bramito Chardonnay Della Sala 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Louis Jadot Macon Vill. Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 140 kr
186,65 kr/L 140 kr
Latour Martillac Blanc 2023 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 250 kr
250 kr
Louis Jadot Puligny-Montrachet 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 700 kr
933,32 kr/L 700 kr
Wolfberger Grand Cru Pinot Gris 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
133,32 kr/L 100 kr
Louis Jadot Aligote Bourgogne 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. BIB 3L Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 kr Fleggaard 120 kr
34,98 kr/L 105 kr
Nicolas Potel Chablis 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Louis Jadot Meursault 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 500 kr
666,65 kr/L 500 kr
Markus Molitor Trocken 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Nicolas Potel Chablis 1er Cru 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Grüner Veltliner 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Makutu Bay Sauvignon Blanc 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Torres Vina Esmeralda BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr Scandinavian Park 140 kr
40,00 kr/L 120 kr
Verosso Chardonnay 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Fleggaard 75 kr Nielsen’s Discount 82 kr
23,33 kr/L 70 kr
Simon Erben Piesporter Mich QBA 0,75L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Lindeman's Chardonnay BIB 3l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 100 kr
29,98 kr/L 90 kr
Tabiso Chenin Blanc BIB 3l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 kr Fleggaard 70 kr
22,48 kr/L 67 kr
Il Barone Hvid 3l BIB BIO Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr Calle 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
AU Bianco 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Crazy Cat Chenin Blanc 3L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Santa Rita 120 Chardonnay 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Noble House Riesling 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Königsmosel Riesling BIB 3l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 kr Fleggaard 95 kr Scandinavian Park 100 kr
29,98 kr/L 90 kr
Liebfraumilch Rheinhessen BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Enjoy White Wine 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Castillo de Gredo White 3 l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
20,00 kr/L 60 kr
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Hardys Crest White 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Bree Chardonnay 3l BIB Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 kr Fleggaard 80 kr
23,33 kr/L 70 kr
Wolfberger Pinot Gris 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Makulu Cape White 3l BIB Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 kr Fleggaard 50 kr
14,98 kr/L 45 kr
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Piccini Memoro Bianco 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Gato Negro Chardonnay BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr Nielsen’s Discount 86 kr
26,66 kr/L 80 kr
Faustino Rivero Ulecia Hvid 5L BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
16,00 kr/L 80 kr
Bree Riesling 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Matsu La Jefa 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
La Cuvee Hvidvin BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Game of Africa Hvid BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Spier Moscato 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Spier White Blend 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Calle 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Chilandia White 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
16,66 kr/L 50 kr
Chapel Hill Riesl./Sau. Blanc BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Vina Maipo Chardonnay 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
25,00 kr/L 75 kr
Wolfberger Pinot Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Sun of Africa White 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr Calle 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
South Cape White BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
15,00 kr/L 45 kr
Heritage Côtes du Rhône Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Maxale Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Guigal Côtes-du-Rhône Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr Nielsen’s Discount 67 kr
79,99 kr/L 60 kr
Spier Reserve Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Spier Reserve Chenin Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Aalto Blanco de Parcela 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 350 kr
466,65 kr/L 350 kr
Terra Molino Airen-Sauv. Blanc 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
13,33 kr/L 40 kr
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Arrigo Bidoli Pinot Grigio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Black Tower Fruity White BIB 3l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
26,66 kr/L 80 kr
Château de Sancerre Sancerre 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 145 kr Nielsen’s Discount 157 kr
193,33 kr/L 145 kr
Darkny Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 45 kr
59,99 kr/L 45 kr
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Diamond Hill Chardonnay BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 65 kr
21,66 kr/L 65 kr
Jean Biecher Pinot Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Masi Tupungato Pinot Grigio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Markus Molitor Feinherb 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Trivento Chardonnay Reserve 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 38 kr
50,65 kr/L 38 kr
R de Rieussec 2023 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 200 kr
266,65 kr/L 200 kr
Langgut Vinothek Spätlese 3L BiB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Verosso Chardonnay 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 34 kr Scandinavian Park 40 kr
39,91 kr/L 30 kr
Fleggaard 37 kr Calle 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
M. Chapourtier Pays d'Oc Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Borgo al Pascolo Chardonnay IGT 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
35 kr
The Wanted Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Piccini Memoro Bianco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 33 kr
43,99 kr/L 33 kr
Laroche Petit Chablis 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr Scandinavian Park 120 kr
133,32 kr/L 100 kr
Fleggaard 230 kr
230 kr
Jean Biecher Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Santa Rita 120 Chardonnay 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr
39,91 kr/L 30 kr
Penfolds Koonunga Hill Chard. 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr Scandinavian Park 60 kr
66,65 kr/L 50 kr
Mucho Mas Blanco 3l BIB Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr Scandinavian Park 90 kr
30,00 kr/L 90 kr
Philipp Kuhn Riesling Tradition Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 85 kr
85 kr
Louis Jadot Chardonnay Jacobins 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 150 kr
199,99 kr/L 150 kr
Gato Negro Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Fleggaard 85 kr
113,32 kr/L 85 kr
Diamond Hill Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Barefoot Pinot Grigio 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Nielsen’s Discount 45 kr
53,32 kr/L 40 kr
Yellow Tail Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
KungFu Girl Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Castel del Lago Pinot Grigio BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 100 kr
33,33 kr/L 100 kr
Fleggaard 100 kr
100 kr
Langguth Vinothek Spätlese 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 25 kr Fleggaard 30 kr Calle 30 kr
33,31 kr/L 25 kr
Silverboom Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 180 kr
38,65 kr/L 29 kr
Noble House Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 40 kr
46,65 kr/L 35 kr
Dr. Zenzen Riesling Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Andes Chardonnay 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 kr Fleggaard 23 kr
29,99 kr/L 22 kr
Jülg Riesling vom Kalk 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
80 kr
Dr. Zenzen Liebfraumilch 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 20 kr
26,65 kr/L 20 kr
Dr. Zenzen Riesling Lieblich 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 32 kr
42,65 kr/L 32 kr
Königsmosel Riesling 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 26 kr Fleggaard 28 kr Calle 28 kr
34,91 kr/L 26 kr
Black Tower Fruity White 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Black Tower White Bubbly 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 kr Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,91 kr/L 30 kr
Markus Molitor Schiefersteil 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 120 kr
159,99 kr/L 120 kr
Bree Free White Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Black Tower White Alkoholfri 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Gato Negro Sweet White 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bree Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 36 kr
39,99 kr/L 30 kr
Bread & Butter Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Fleggaard 29 kr
38,67 kr/L 29 kr
Silverboom Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr Scandinavian Park 40 kr
38,65 kr/L 29 kr
AU Bianco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 110 kr
146,65 kr/L 110 kr
Wolfberger Riesling 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Tofterup Brothers Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Arrigo Bidoli Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
LYV Sauvignon blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Kloster Ebernach Rot & Gold 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 75 kr
99,99 kr/L 75 kr
Kingpin White BIB 3L Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 70 kr
23,33 kr/L 70 kr
Cero Coma White 0,0% 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Muga Rioja Blanco 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 90 kr
90 kr
Southern Ocean Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Sonnengold Grüner Veltliner 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Jean Biecher Pinot Gris 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr
53,32 kr/L 40 kr
Anima Negra Quibia 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
106,65 kr/L 80 kr
Casillero del Diablo Chardonnay 0,75l Billigst hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 kr Fleggaard 37 kr
48,65 kr/L 36 kr
Why Not Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 37 kr
49,32 kr/L 37 kr
Torres Vina Esmeralda 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 36 kr Nielsen’s Discount 49 kr Scandinavian Park 50 kr
47,99 kr/L 36 kr
Donatushof Riesling Feinherb 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 kr Fleggaard 48 kr Scandinavian Park 52 kr
54,91 kr/L 41 kr
Tarapaca Reserva Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Makutu Bay Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Noble House Riesling Trocken 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr Scandinavian Park 40 kr
46,65 kr/L 35 kr
Laroche L Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
La Belle Angele Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Spier Classic Chenin Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Mucho Mas Blanco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Jean Biecher Gewürztraminer 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Piccini Martina Vermentino 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Burmester Lagar Reserva Branco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Summer Bay Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Fleggaard 70 kr
93,32 kr/L 70 kr
Bree Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 36 kr
39,99 kr/L 30 kr
Yellow Tail Chardonnay 0,75L Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 kr Fleggaard 40 kr
49,91 kr/L 37 kr
Protos Verdejo Hvid 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Matsu La Moza Verdejo 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,87 kr/L 60 kr
Masi Soave Levarie 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 50 kr
66,65 kr/L 50 kr
Barefoot Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 40 kr Nielsen’s Discount 45 kr Scandinavian Park 50 kr
53,32 kr/L 40 kr
Wolfberger Gewürztraimner 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 60 kr
79,99 kr/L 60 kr
Himml. Tröpfchen 0,75l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 kr Fleggaard 20 kr Scandinavian Park 20 kr
24,91 kr/L 19 kr
Vina Maipo Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 22 kr
29,32 kr/L 22 kr
Hardys Crest White 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr Scandinavian Park 35 kr
39,99 kr/L 30 kr
Kingpin Blanco 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 30 kr
39,99 kr/L 30 kr
Kourtakis Retsina 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 35 kr
46,65 kr/L 35 kr
Gato Negro Sauvignon Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 28 kr
37,32 kr/L 28 kr
Dagobert Pinot Blanc 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 27 kr
36,00 kr/L 27 kr
Silverboom Moscato 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 29 kr
38,65 kr/L 29 kr
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Diamond Hill Chardonnay 0,25l Billigst hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 15 kr Fleggaard 15 kr
59,72 kr/L 15 kr
Grizzly Falls Chardonnay 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 25 kr
33,32 kr/L 25 kr
Penasol Airen 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
19,99 kr/L 15 kr
Piccini Memoro White 0,187l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
80,16 kr/L 15 kr
Bree Riesling 0,25l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 15 kr
59,96 kr/L 15 kr
Louis Jadot Pouilly-Fuissé 0,75l Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 300 kr
300 kr
Jülg Weißburgunder vom Kalk 0,75 Billigst hos Fleggaard
Fleggaard 80 kr
80 kr
Fleggaard 70 kr
70 kr