DA EN SV
Inköpslista 0

Vin

Pilsner, classic, guldöl, specialöl och mycket mer – jämförda mellan gränsbutikerna.

813 produkter
Butiker
Pris
Sortera
Ornellaia 2022 Bolgheri Superiore 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 500 DKK
1 999,99 DKK/L 1 500 DKK
Castillo Ygay 2012 Gran Reserva 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 777 DKK
2 369,33 DKK/L 1 777 DKK
Aromes de Pavie 2016 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK
799,99 DKK/L 600 DKK
Don Melchor Cabernet Sauvignon 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 799 DKK
1 065,33 DKK/L 799 DKK
Pol Roger Rosé Vintage 2019 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 550 DKK
733,32 DKK/L 550 DKK
Medinet Rosé 4 x 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
20,83 DKK/L 250 DKK
Solaia Antinori 0,75L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 2 399 DKK
3 198,67 DKK/L 2 399 DKK
Philipp Kuhn Riesling Saum. GG 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
333,32 DKK/L 250 DKK
Fleggaard 350 DKK
466,65 DKK/L 350 DKK
Philipp Kuhn Riesling Stein. GG 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Altair 2022 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
533,32 DKK/L 400 DKK
Prunotto Barolo DOCG 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK Fleggaard 320 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Veuve Clicquot Champagner Brut 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK Scandinavian Park 359 DKK Nielsen’s Discount 450 DKK
466,65 DKK/L 350 DKK
Gaja Promis 2023 Ca'Marcanda 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
333,32 DKK/L 250 DKK
Fleggaard 250 DKK
333,32 DKK/L 250 DKK
Anima Negra Son Negre 2022 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 500 DKK
1 999,99 DKK/L 1 500 DKK
Martini Mimosa 6 x 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK Calle 300 DKK
66,66 DKK/L 300 DKK
Martini Bellini 6 x 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
66,66 DKK/L 300 DKK
Medinet Blanc Sweet 6 x 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
25,00 DKK/L 150 DKK
Margaux de Brane 2021 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Philipp Kuhn Pin. Blanc Kirsch. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Laroche Chablis Premier Cru 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Medinet Blanc 6 x 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
25,00 DKK/L 150 DKK
Piccini Giftbox Toscani Sp.Ed. 3x0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
48,88 DKK/L 110 DKK
Ch. Fombrauge St. Emilion 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 240 DKK
319,99 DKK/L 240 DKK
Fleggaard 180 DKK
239,99 DKK/L 180 DKK
Esprit de Pavie 2018 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Ch. Lynch Moussas Paulliac 2022 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 290 DKK
386,65 DKK/L 290 DKK
Catena Alta Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Cervaro della Sala Antinori 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
666,65 DKK/L 500 DKK
Medinet Rouge 4 x 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
20,83 DKK/L 250 DKK
Jülg Calcaire Blanc Schweigen 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
173,32 DKK/L 130 DKK
Taylors Vintage 2016 Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 699 DKK
932,00 DKK/L 699 DKK
Bramito Chardonnay Della Sala 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Louis Jadot Macon Vill. Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Peppoli Chianti Classico 2024 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK Fleggaard 130 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Latour Martillac Blanc 2023 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
250 DKK
Pol Roger Brut Magnum 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 700 DKK
466,66 DKK/L 700 DKK
Moët & Chandon Brut Imperial 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK Scandinavian Park 337 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Bollinger Special Cuvee Brut 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 330 DKK
439,99 DKK/L 330 DKK
Chateau Suduiraut 2014 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
533,20 DKK/L 400 DKK
Markus Molitor Pinot Noir 1* 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Billecart-Salmon Brut 12% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
400 DKK
Bollinger Grande Annee 2018 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 000 DKK
1 333,32 DKK/L 1 000 DKK
Louis Jadot Sant. Cl. de Malte 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 280 DKK
373,32 DKK/L 280 DKK
Louis Jadot Puligny-Montrachet 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 700 DKK
933,32 DKK/L 700 DKK
Pol Roger Brut Reserve 3L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 999 DKK
666,33 DKK/L 1 999 DKK
Pol Roger 2015 Winston Churchill 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 3 499 DKK
2 332,67 DKK/L 3 499 DKK
Pol Roger Blanc de Blancs 0,75l 2015 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK
799,99 DKK/L 600 DKK
Wolfberger Cremant Brut 0,75l 12% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Scandinavian Park 90 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Pol Roger Rich Demi Sec 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
466,65 DKK/L 350 DKK
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Pol Roger Vintage 2018 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
666,65 DKK/L 500 DKK
Louis Jadot Pinot Noir Jacobins 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Fleggaard 1 599 DKK
2 132,00 DKK/L 1 599 DKK
Pol Roger W. Churchill 2015 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 600 DKK
2 133,32 DKK/L 1 600 DKK
Cava TuTumBa Brut Nature 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Freixenet Cordon Negro Brut 0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
99,95 DKK/L 20 DKK
Dom Perignon Vintage 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 1 399 DKK
1 865,33 DKK/L 1 399 DKK
Fleggaard 1 199 DKK
1 598,67 DKK/L 1 199 DKK
Henkell Trocken 0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
99,95 DKK/L 20 DKK
Penfolds Grange Shiraz 2012 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 3 000 DKK
4 000,00 DKK/L 3 000 DKK
Pol Roger Pure Extra Brut 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
533,32 DKK/L 400 DKK
Pol Roger Brut Réserve 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Lindeman's Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 105 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Fleggaard 250 DKK
333,32 DKK/L 250 DKK
Heritages Vacqueyras Rouge 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
173,32 DKK/L 130 DKK
Wolfberger Grand Cru Pinot Gris 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Grahams 20 YO Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 215 DKK Calle 215 DKK
286,65 DKK/L 215 DKK
Louis Jadot Aligote Bourgogne 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. BIB 3L Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK Fleggaard 120 DKK
34,98 DKK/L 105 DKK
Les Fumées Rosé 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK Fleggaard 120 DKK
34,98 DKK/L 105 DKK
Matsu El Recio Magnum 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
166,66 DKK/L 250 DKK
Billecart-Salmon Rosé 12,5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 600 DKK
600 DKK
Medinet Rouge 6 x 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
25,00 DKK/L 150 DKK
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Medinet Rouge Sweet 6 x 1,0l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
25,00 DKK/L 150 DKK
Masi Nectar Campofiorin 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK Fleggaard 90 DKK
79,91 DKK/L 60 DKK
Hacienda Monasterio Cosecha 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Nicolas Potel Chablis 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
146,65 DKK/L 110 DKK
Muga Reserva Rioja 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Protos 27 Rød 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Louis Jadot Meursault 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
666,65 DKK/L 500 DKK
Coppola Diamond Coll. Cab. Sauv. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Finca Resalso Tempranillo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Markus Molitor Trocken 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
99,99 DKK/L 75 DKK
Anima Negra AN 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Fleggaard 220 DKK
293,32 DKK/L 220 DKK
Aalto Tempranillo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Nicolas Potel Chablis 1er Cru 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Fleggaard 350 DKK
350 DKK
Faustino Rivero Ulecia Rød 5L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
16,00 DKK/L 80 DKK
Grüner Veltliner 3L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Faustino Rivero Ulecia Rosé 5L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
16,00 DKK/L 80 DKK
Makutu Bay Sauvignon Blanc 3L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Apothic Red 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK Nielsen’s Discount 165 DKK
53,33 DKK/L 160 DKK
Flor de Pingus 2023 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 800 DKK
1 066,65 DKK/L 800 DKK
Torres Vina Esmeralda Rosé 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 120 DKK Fleggaard 120 DKK
39,98 DKK/L 120 DKK
Torres Vina Esmeralda BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Scandinavian Park 140 DKK
40,00 DKK/L 120 DKK
Mionetto Prosecco Magnum 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
93,33 DKK/L 140 DKK
Verosso Rosé 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK Fleggaard 75 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Verosso Chardonnay 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK Fleggaard 75 DKK Nielsen’s Discount 82 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Amicale Rosso 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK Fleggaard 140 DKK Scandinavian Park 140 DKK
42,48 DKK/L 127 DKK
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Cabo de Hornos 2021 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Masi Nectar Costasera Amarone 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 217 DKK Fleggaard 250 DKK
289,91 DKK/L 217 DKK
Big Boys Zinfandel 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
50,00 DKK/L 150 DKK
Grahams 30 YO Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 500 DKK
666,65 DKK/L 500 DKK
Frescobaldi Nipozzano Riserva 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Sideral Valle del Cachapoal 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Simon Erben Piesporter Mich QBA 0,75L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
26,65 DKK/L 20 DKK
Lindeman's Chardonnay BIB 3l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 100 DKK
29,98 DKK/L 90 DKK
Tabiso Chenin Blanc BIB 3l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 DKK Fleggaard 70 DKK
22,48 DKK/L 67 DKK
Fleggaard 180 DKK
239,99 DKK/L 180 DKK
Il Barone Hvid 3l BIB BIO Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Calle 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Dr. Zenzen Rheinhessen Riesling BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
AU Bianco 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Crazy Cat Chenin Blanc 3L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Il Barone Rosé 3l BIB BIO Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Calle 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
AU Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Peter & Peter Riesling Feinherb 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Santa Rita 120 Chardonnay 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Miraval Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Casillero del Diablo Chardonnay 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
L'Elephant Grenache 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Noble House Riesling 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Königsmosel Riesling BIB 3l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Fleggaard 95 DKK Scandinavian Park 100 DKK
29,98 DKK/L 90 DKK
Liebfraumilch Rheinhessen BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
21,66 DKK/L 65 DKK
Diamond Hill Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
21,66 DKK/L 65 DKK
Mauro Primitivo 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 112 DKK Fleggaard 120 DKK
37,48 DKK/L 112 DKK
The Wanted Zin Zinfandel Rosé 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Fleggaard 100 DKK
24,98 DKK/L 75 DKK
The Wanted Zin Zinfandel IGT 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 100 DKK
24,98 DKK/L 75 DKK
Königsmosel Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 95 DKK
31,66 DKK/L 95 DKK
Piccini Giftbox Chianti Sp. Ed. 3x0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
48,88 DKK/L 110 DKK
Santa Rita 120 Cab. Sauvignon 3L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Balestino Tempranillo 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
20,00 DKK/L 60 DKK
Enjoy White Wine 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
20,00 DKK/L 60 DKK
Castillo de Gredo White 3 l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
20,00 DKK/L 60 DKK
Think Big Lodi Zinfandel 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Scandinavian Park 120 DKK
40,00 DKK/L 120 DKK
Joseph Pellerin Côtes du Rhône 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK Scandinavian Park 125 DKK
40,00 DKK/L 120 DKK
Lynx Petit Sirah - Zinf. 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
40,00 DKK/L 120 DKK
Ducru 2019 0,75l Haut Medoc de Branaire Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
173,32 DKK/L 130 DKK
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Hardys Crest White 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
30,00 DKK/L 90 DKK
Mucho Mas Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
30,00 DKK/L 90 DKK
Masso Antico Primitivo 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK Scandinavian Park 150 DKK
50,00 DKK/L 150 DKK
Bree Chardonnay 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK Fleggaard 80 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Carmina Luna Red Wine 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 58 DKK Nielsen’s Discount 64 DKK
19,33 DKK/L 58 DKK
Antiche Terre Amarone 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 135 DKK Fleggaard 140 DKK
179,99 DKK/L 135 DKK
Wolfberger Pinot Gris 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Castelgiocondo Brunello di Mont. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
333,32 DKK/L 250 DKK
Medinet Blanc 4 x 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
20,83 DKK/L 250 DKK
Zensa Primitivo 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 115 DKK Scandinavian Park 120 DKK
38,33 DKK/L 115 DKK
Ch. de Camensac Haut-Medoc 2021 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 225 DKK
299,99 DKK/L 225 DKK
Bree Secco 12x0,2l ds. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
41,66 DKK/L 100 DKK
Bree Rosé Secco 12x0,2l ds. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
41,66 DKK/L 100 DKK
Lindeman's Shiraz Cabernet 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK Fleggaard 100 DKK
29,98 DKK/L 90 DKK
Grande Alberone Rosso 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
36,66 DKK/L 110 DKK
Makulu Cape Rosé 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 DKK Fleggaard 50 DKK
14,98 DKK/L 45 DKK
Makulu Cape White 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 DKK Fleggaard 50 DKK
14,98 DKK/L 45 DKK
Makulu Cape Red 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 DKK Fleggaard 50 DKK
14,98 DKK/L 45 DKK
Dr. Zenzen Riesling Yellow Lab. 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Piccini Memoro Bianco 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Gato Negro Chardonnay BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Nielsen’s Discount 86 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Faustino Rivero Ulecia Hvid 5L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
16,00 DKK/L 80 DKK
Bree Riesling 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Matsu La Jefa 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Philipp Kuhn Kirsch. Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Anima Negra AN/2 Magnum 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
199,99 DKK/L 300 DKK
La Cuvee Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
La Cuvee Hvidvin BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Game of Africa Rød 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Game of Africa Hvid BIB 3L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Chilandia Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Spier Moscato 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Spier White Blend 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Chilandia White 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
La Cuvee Rødvin 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Spier Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Chilandia Red 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Silverboom Black Label 3L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Ecoltura Spago Organic 3L BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Maze Shiraz Cab. Sauv. 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Chapel Hill Riesl./Sau. Blanc BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
25,00 DKK/L 75 DKK
Vina Maipo Chardonnay 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
25,00 DKK/L 75 DKK
Graham´s Selection 19,6% 5 x 0,20 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 330 DKK
329,99 DKK/L 330 DKK
Matsu El Viejo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Wolfberger Pinot Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Grahams 10 YO Tawny port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Taylor's 10 YO Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Esprit de Chevalier Rouge 2020 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Bolla Amarone Classico 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Fleggaard 145 DKK
193,32 DKK/L 145 DKK
Protos Reserva Rød 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK Fleggaard 180 DKK
199,32 DKK/L 149 DKK
Bread & Butter Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
South Cape Classic Cape Red 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
15,00 DKK/L 45 DKK
Sun of Africa White 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK Calle 45 DKK
15,00 DKK/L 45 DKK
South Cape Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
15,00 DKK/L 45 DKK
Sun of Africa Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK Calle 45 DKK
15,00 DKK/L 45 DKK
South Cape White BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
15,00 DKK/L 45 DKK
Lisa 1503 Rosso 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
30,00 DKK/L 90 DKK
Hardys Crest Red 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
30,00 DKK/L 90 DKK
Calém Vintage 2016 Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Burmester Vintage 2020 Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
399,99 DKK/L 300 DKK
Llenca Plana 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Heritage Côtes du Rhône Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Tarapaca Gran Reserva Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Maxale Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Guigal Côtes-du-Rhône Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Nielsen’s Discount 67 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Spier Reserve Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Heritages Côtes du Rhone Rouge 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Spier Reserve Chenin Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Black Tower Pink Rosé 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 DKK Fleggaard 80 DKK Scandinavian Park 80 DKK
22,48 DKK/L 67 DKK
Black Tower Smooth Red 3l BIB Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 DKK Fleggaard 80 DKK Scandinavian Park 80 DKK
22,48 DKK/L 67 DKK
Yellow Tail Cabernet Sauvignon 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 DKK Fleggaard 40 DKK
49,91 DKK/L 37 DKK
Burmester 20 YO Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 275 DKK
366,65 DKK/L 275 DKK
Ch. Carbonnieux Graves 2023 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 275 DKK
366,65 DKK/L 275 DKK
Aalto Blanco de Parcela 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 350 DKK
466,65 DKK/L 350 DKK
Terra Molino Airen-Sauv. Blanc 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
13,33 DKK/L 40 DKK
Andes Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Calle 40 DKK Scandinavian Park 60 DKK
13,33 DKK/L 40 DKK
Terra Molino Tempranillo Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
13,33 DKK/L 40 DKK
Terra Molino Tempranillo 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
13,33 DKK/L 40 DKK
Big Zin Zinfandel 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Calle 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Coste Carezzi Appassimento 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Calle 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Gato Negro Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Nielsen’s Discount 97 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Piccini Memoro Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Piccini Memoro Rosso 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK Calle 80 DKK Scandinavian Park 85 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Big Zin Rose 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Butchers Cut Malbec 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Segura Viudas Cava Brut 12% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Gratien Meyer Crémant de Loire 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
70 DKK
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Baron del Ley Finca Monasterio 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Villa Antinori Rosso IGT 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Guigal Châteauneuf du Pape 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 247 DKK Fleggaard 250 DKK
329,91 DKK/L 247 DKK
Fleggaard 110 DKK
146,65 DKK/L 110 DKK
Verosso Red Blend 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
25,00 DKK/L 75 DKK
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
25,00 DKK/L 75 DKK
Gransani Bianco IGT Antica Corte 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Piccini Chianti Orange Skirt DOCG 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Gransani Rosso IGT Antica Corte 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Arrigo Bidoli Merlot 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Freixenet Carta Rosé Dry 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Arrigo Bidoli Pinot Grigio 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Ch. Pedesclaux Paulliac 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 320 DKK
426,65 DKK/L 320 DKK
Black Tower Fruity White BIB 3l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
26,66 DKK/L 80 DKK
Ch. la Tour Carnet Haut-Medoc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 260 DKK
346,65 DKK/L 260 DKK
Fleggaard 65 DKK
86,65 DKK/L 65 DKK
Grahams The Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
146,65 DKK/L 110 DKK
Château de Sancerre Sancerre 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 145 DKK Nielsen’s Discount 157 DKK
193,33 DKK/L 145 DKK
Il Barone Rosso 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK Calle 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
AU Rosso 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Corterosso Sangiovese 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Matsu El Picaro Magnum 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
99,99 DKK/L 150 DKK
Darkny Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
59,99 DKK/L 45 DKK
Grahams LBV Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Calem Port Tasting Kit 6x0,05l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
333,30 DKK/L 100 DKK
Piccini Memoro Rosso Magnum 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
33,33 DKK/L 50 DKK
Les Fumées Blanches Sauv. Bl. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Grahams 1st Fl. 2003 Colh. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 220 DKK
220 DKK
Diamond Hill Chardonnay BIB 3L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
21,66 DKK/L 65 DKK
Diamond Hill Shiraz/Merlot 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
21,66 DKK/L 65 DKK
Antinori Il Bruciato 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Le Petit Haut Lafitte 2017 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Castillo de Gredo Red 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Calle 60 DKK
20,00 DKK/L 60 DKK
Viña Ardanza Rioja Reserva 0,75l 2020 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Manfredi Barolo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
173,32 DKK/L 130 DKK
Jean Biecher Pinot Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Masi Tupungato Pinot Grigio 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Manfredi Piemonte Rosso 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Markus Molitor Feinherb 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
99,99 DKK/L 75 DKK
Baron de Ley Gran Reserva 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Philipp Kuhn Tr. Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Terrunyo Carmenere 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Guigal Côtes-du-Rhône Rouge 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Nielsen’s Discount 67 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Trivento Chardonnay Reserve 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 38 DKK
50,65 DKK/L 38 DKK
R de Rieussec 2023 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
266,65 DKK/L 200 DKK
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 60 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Freixenet Legero Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Mionetto Prosecco 0,0% Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Why Not Prosecco DOC 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Freixenet Carta Medium Dry 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Freixenet Carta 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Manfredi Moscato Rosè Spumante 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Mionetto Prosecco DOC Brut 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Freixenet Cordon Negro Brut 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Langgut Vinothek Spätlese 3L BiB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Champagnekøler 39x24 cm Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
100 DKK
Verosso Chardonnay 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 34 DKK Scandinavian Park 40 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Manfredi Barbera D'asti 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 37 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
Castel del Lago Pinot Grigio DOC 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 37 DKK Calle 37 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
18 Gradi Primitivo Puglia IGT 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
M. Chapourtier Pays d'Oc Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Borgo al Pascolo Chardonnay IGT 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
35 DKK
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Borgo al Pascolo Chianti DOCG 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
The Wanted Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Grande Alberone Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
86,65 DKK/L 65 DKK
409 Ribera Del Duero 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 65 DKK
86,65 DKK/L 65 DKK
Ch. Maucaillou Moulis 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 180 DKK
239,99 DKK/L 180 DKK
Spier Red Blend 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Calle 50 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
PSI Tempranillo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
333,32 DKK/L 250 DKK
Piccini Memoro Bianco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK
43,99 DKK/L 33 DKK
Tio Pepe Fino Sherry 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK Fleggaard 90 DKK
99,99 DKK/L 75 DKK
Laroche Petit Chablis 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Scandinavian Park 120 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Big Boys Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 52 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Lagrave Martillac Blanc 2023 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
150 DKK
Spier Reserve Cab. Sauv. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Maxale Primitivo Appass. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Masi Campofiorin IGT 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Taylors Fine Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Fleggaard 70 DKK
186,67 DKK/L 70 DKK
Burmester Colheita 2015 Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 130 DKK
173,32 DKK/L 130 DKK
LYV Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Nielsen’s Discount 56 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 230 DKK
230 DKK
Fleur de Pedesclaux Paulliac 2022 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 160 DKK
213,32 DKK/L 160 DKK
Jean Biecher Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Mucho Más Sparkling Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Henkell Trocken 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Scandinavian Park 45 DKK Nielsen’s Discount 49 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Mucho Mas Sparkling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Mionetto Frizzante 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Scandinavian Park 56 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Sun of Africa Cape Red 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK Calle 45 DKK
15,00 DKK/L 45 DKK
Calém Colheita 2011 Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Santa Rita 120 Chardonnay 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 30 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Sardón 0,75l by Peter Sisseck 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Penfolds Koonunga Hill Chard. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 60 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 90 DKK
119,99 DKK/L 90 DKK
Mucho Mas Tinto 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK
30,00 DKK/L 90 DKK
Mucho Mas Blanco 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK Scandinavian Park 90 DKK
30,00 DKK/L 90 DKK
Philipp Kuhn Riesling Tradition Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 85 DKK
85 DKK
Scandinavian Park 110 DKK Fleggaard 120 DKK Nielsen’s Discount 135 DKK
36,66 DKK/L 110 DKK
Calém LBV Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Calém 10 YO Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Louis Jadot Chardonnay Jacobins 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Gato Negro Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 28 DKK
37,32 DKK/L 28 DKK
Yellow Tail Shiraz 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 DKK Fleggaard 40 DKK
49,91 DKK/L 37 DKK
Masso Antico Primitivo Salento 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 49 DKK Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 50 DKK
64,91 DKK/L 49 DKK
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Guigal Cotes du Rhóne Rose 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK Fleggaard 60 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Chateau Giscours Haut Med. 2019 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Manfredi Moscato D'Asti 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Andes Cabernet Sauvignon 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 DKK Scandinavian Park 22 DKK Fleggaard 23 DKK
24,91 DKK/L 19 DKK
Corterosso Prim. di Manduria Ris. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
L'Elephant Grenache 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Antiche Terre Ripasso Superiore 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Château Roquegrave 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Piccini Solco Appasite 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Why Not Black Elegance Malvasia 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 85 DKK
113,32 DKK/L 85 DKK
Bread & Butter Cabernet Sauvignon 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
80 DKK
Carlo Sani Grande Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Clarkson Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Calem Port Tasting Kit 3x0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 125 DKK
208,32 DKK/L 125 DKK
Mafi-Rosso Il Grande Vino 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 39 DKK
51,99 DKK/L 39 DKK
Burmester 10 YO Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 105 DKK
139,99 DKK/L 105 DKK
M. Chapourtier Pays d'Oc Rouge 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,33 DKK/L 25 DKK
Diamond Hill Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Barefoot Pinot Grigio 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Nielsen’s Discount 45 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Barefoot White Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Nielsen’s Discount 45 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Yellow Tail Moscato 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
KungFu Girl Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
99,99 DKK/L 75 DKK
Taylors LBV Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Why Not Cabernet Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 37 DKK Calle 37 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
Antiche Terre Valpolicella 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
59,99 DKK/L 45 DKK
Amicale Rosso IGT 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK Nielsen’s Discount 49 DKK Scandinavian Park 55 DKK
59,99 DKK/L 45 DKK
Grande Alberone Rosso 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK Nielsen’s Discount 86 DKK Scandinavian Park 270 DKK
59,99 DKK/L 45 DKK
The Wanted Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK Scandinavian Park 46 DKK Nielsen’s Discount 56 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
The Wanted Zin Zinfandel Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Verdi Spumante 5% 0,75 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 DKK Fleggaard 27 DKK Scandinavian Park 33 DKK
31,91 DKK/L 24 DKK
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Summer Bay Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Cero Coma Sparkling Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
40,00 DKK/L 30 DKK
Castel del Lago Pinot Grigio BIB 3L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Fleggaard 100 DKK
100 DKK
Trivento Malbec Reserve 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Tarapaca Reserva Carmenere 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Maximus Negr. Zinfandel 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Langguth Vinothek Spätlese 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 25 DKK Fleggaard 30 DKK Calle 30 DKK
33,31 DKK/L 25 DKK
Silverboom Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 29 DKK Scandinavian Park 180 DKK
38,65 DKK/L 29 DKK
Verosso Red Blend 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 34 DKK Scandinavian Park 40 DKK
45,32 DKK/L 34 DKK
Château Citran Haut-Medoc 2021 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Spier Shiraz Mouvedre Viognier 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 140 DKK
186,65 DKK/L 140 DKK
Noble House Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK Scandinavian Park 40 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Dr. Zenzen Riesling Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Masi Modello Rosso IGT 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
40,00 DKK/L 120 DKK
Dr. Zenzen Riesling Yellow Label 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 28 DKK
37,32 DKK/L 28 DKK
Zensa Primitivo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Piccini Privata Rosso Toscana IGT 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Calle 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Vila Annone Rosso 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Fleggaard 110 DKK
146,65 DKK/L 110 DKK
Andes Chardonnay 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 DKK Fleggaard 23 DKK
29,99 DKK/L 22 DKK
Sandara Mimosa 7,5% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
35,99 DKK/L 27 DKK
Sandara White 0,75L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
35,99 DKK/L 27 DKK
Sandara Spritz 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
35,99 DKK/L 27 DKK
Jülg Riesling vom Kalk 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
80 DKK
Matsu El Recio Rød 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Dr. Zenzen Liebfraumilch 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
26,65 DKK/L 20 DKK
Dr. Zenzen Riesling Lieblich 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 32 DKK
42,65 DKK/L 32 DKK
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Spier Reserve Shiraz 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Mucho Mas Gold 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Conncha y Toro The Wine Carmenere 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
AU Rosso 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Calle 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Hardys Crest Red 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 35 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Burmester Port Tasting Kit 4x0,05l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
399,95 DKK/L 80 DKK
Königsmosel Riesling 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 26 DKK Fleggaard 28 DKK Calle 28 DKK
34,91 DKK/L 26 DKK
Black Tower Fruity White 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 35 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Black Tower Pink Bubbly 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 35 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Black Tower Rosé 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 35 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Black Tower Smooth Red 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 35 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Black Tower White Bubbly 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 35 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Markus Molitor Schiefersteil 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
159,99 DKK/L 120 DKK
Black Tower Rosé Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Bree Free White Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Fleggaard 30 DKK
30 DKK
Black Tower White Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Bree Free Rosé Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Bree Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 36 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Gato Negro Sweet White 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Black Tower Mango Passion Spritz 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Bree Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 36 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Southern Ocean Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Via Italia 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Bree Rosé 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK Nielsen’s Discount 75 DKK Fleggaard 80 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Château Roumieu H. Placey 2024 0,375l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
239,97 DKK/L 90 DKK
Bread & Butter Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 22 DKK Fleggaard 25 DKK Scandinavian Park 26 DKK
29,91 DKK/L 22 DKK
Anima Negra AN/2 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 135 DKK Scandinavian Park 140 DKK
179,99 DKK/L 135 DKK
Black Tower Club Edition Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 29 DKK
38,67 DKK/L 29 DKK
Silverboom Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 29 DKK Scandinavian Park 40 DKK
38,65 DKK/L 29 DKK
Fleggaard 55 DKK Scandinavian Park 55 DKK Nielsen’s Discount 67 DKK
73,32 DKK/L 55 DKK
AU Bianco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Penfolds Max Cabernet Sauvignon 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK Nielsen’s Discount 165 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Manfredi Piemonte DOC Rosso 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
33,33 DKK/L 100 DKK
Fleggaard 28 DKK
37,32 DKK/L 28 DKK
Philipp Kuhn Vom Löss Gr. Burg. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 110 DKK
146,65 DKK/L 110 DKK
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
25,00 DKK/L 75 DKK
Verdi Mango Sparkletini 5% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
35,99 DKK/L 27 DKK
Sandara Mojito 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
35,99 DKK/L 27 DKK
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Penfolds Koon. Hill Shiraz Cab. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Wolfberger Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Lynx Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Tofterup Brothers Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Burmester Lagar Reserva Tinto 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Arrigo Bidoli Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Matsu El Picaro Rød 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
LYV Sauvignon blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Masso Antico Primitivo Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Manfredi Barbaresco DOCG 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 120 DKK
120 DKK
Kloster Ebernach Rot & Gold 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 75 DKK
99,99 DKK/L 75 DKK
Kingpin Red BIB 3L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Kingpin White BIB 3L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Bree Primitivo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Ànima Negra ÀN´R Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 100 DKK
133,32 DKK/L 100 DKK
Grizzly Falls Zinfandel Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Cero Coma White 0,0% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Masca Del Tacco Lu Li Appassite 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 55 DKK Nielsen’s Discount 60 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Kloster Ebernach Coch. Riesl. Tr. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Baron de Ley Reserva Rioja 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Scandinavian Park 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Mionetto 0,0% 0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
99,95 DKK/L 20 DKK
Mionetto Prosecco DOC 0,2l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
99,95 DKK/L 20 DKK
Silverboom Black Label Cab. Sauv. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK
59,99 DKK/L 45 DKK
El Coto Crianza Rioja 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 45 DKK Scandinavian Park 45 DKK Nielsen’s Discount 49 DKK
59,99 DKK/L 45 DKK
Burmester Ruby Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Burmester White Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Scandinavian Park 70 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Burmester Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK Scandinavian Park 70 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Muga Rioja Blanco 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
90 DKK
Muga Rioja Rosado 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 90 DKK
90 DKK
Southern Ocean Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Sonnengold Grüner Veltliner 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Grizzly Falls Cabernet Sauvignon 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
El Miracle Nº5 Rose 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Mucho Mas 0,0% Sparkl. Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Jean Biecher Pinot Gris 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Tabiso Red Blend 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
23,33 DKK/L 70 DKK
Anima Negra Quibia 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Bread & Butter Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
106,65 DKK/L 80 DKK
Gato Negro Sweet Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
26,67 DKK/L 20 DKK
Casillero del Diablo Chardonnay 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 DKK Fleggaard 37 DKK
48,65 DKK/L 36 DKK
Casillero del Diablo Cabernet Sauv. 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 DKK Fleggaard 37 DKK
48,65 DKK/L 36 DKK
Ferreira D.Ant. Tawny 20% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
80,00 DKK/L 60 DKK
Why Not Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 37 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
Why Not Rosé IGT 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 37 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
Torres Sangre De Toro 0,75L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 37 DKK Nielsen’s Discount 49 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
Peñasol Sangria 3l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK Scandinavian Park 55 DKK
16,66 DKK/L 50 DKK
Calém White Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Calém Tawny Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Calém Ruby Port 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Torres Vina Esmeralda 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 36 DKK Nielsen’s Discount 49 DKK Scandinavian Park 50 DKK
47,99 DKK/L 36 DKK
Torres Coronas Tempranillo 0,75L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 36 DKK Nielsen’s Discount 49 DKK Scandinavian Park 52 DKK
47,99 DKK/L 36 DKK
Donatushof Riesling Feinherb 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 41 DKK Fleggaard 48 DKK Scandinavian Park 52 DKK
54,91 DKK/L 41 DKK
Yellow Tail Merlot 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 DKK Scandinavian Park 37 DKK Fleggaard 40 DKK
49,91 DKK/L 37 DKK
Fleggaard 37 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
Noble House Spätburgunder 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
The Wanted Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Tarapaca Reserva Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Laroche L Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Tarapaca Reserva Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Mucho Mas Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Spier Classic Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Tarapaca Reserva Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Makutu Bay Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Noble House Riesling Trocken 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK Scandinavian Park 40 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Laroche L Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Mucho Mas Tinto 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK Scandinavian Park 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Spier Classic Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
La Belle Angele Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Noble House Pink Riesling 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK Scandinavian Park 40 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
La Belle Angele Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Spier Classic Pinotage 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Mucho Mas 0,0% Tinto Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Laroche L Rosé Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
35 DKK
La Belle Angele Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Spier Classic Chenin Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Mucho Mas 0,0% Blanco Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Mucho Mas Blanco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Spier Classic Red Blend 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Jean Biecher Gewürztraminer 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Piccini Martina Vermentino 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Burmester Lagar Reserva Branco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Summer Bay Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Penasol Sangria 1l BIB Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
14,99 DKK/L 15 DKK
Segura Viudas Cava Brut Rosé 12% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Piccini Memoro Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK
43,99 DKK/L 33 DKK
Piccini Memoro Rosso 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK Scandinavian Park 37 DKK
43,99 DKK/L 33 DKK
Yellow Tail Pink Moscato 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 DKK Scandinavian Park 37 DKK Fleggaard 40 DKK
49,91 DKK/L 37 DKK
Bree Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 36 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Maison Olivier Cuvee Premium 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Bree Free Red Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Verosso Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Yellow Tail Chardonnay 0,75L Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 DKK Fleggaard 40 DKK
49,91 DKK/L 37 DKK
Protos Verdejo Hvid 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Matsu La Moza Verdejo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,87 DKK/L 60 DKK
Masi Soave Levarie 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,65 DKK/L 50 DKK
Verdi Sparkletini Peach 5% 0,75 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 DKK Fleggaard 27 DKK Scandinavian Park 33 DKK
31,91 DKK/L 24 DKK
Casillero del Diablo Carmenere 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 DKK Fleggaard 37 DKK
48,65 DKK/L 36 DKK
Castel del Lago Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 37 DKK
49,32 DKK/L 37 DKK
Emilio Moro Tempranillo 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 150 DKK
199,99 DKK/L 150 DKK
Protos Roble Rød 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
93,32 DKK/L 70 DKK
Torres Vina Esmeralda Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 36 DKK Nielsen’s Discount 49 DKK
47,99 DKK/L 36 DKK
Robby Bubble Exotic 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Diamond Hill Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Cero Coma Red 0,0% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Robby Bubble Apple-Cherry 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK Nielsen’s Discount 26 DKK Scandinavian Park 27 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Barefoot Moscato 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Nielsen’s Discount 45 DKK Scandinavian Park 50 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Barefoot Pink Moscato 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK Scandinavian Park 50 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Wolfberger Gewürztraimner 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
79,99 DKK/L 60 DKK
Tarapaca Reserva Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Villota Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 50 DKK
66,67 DKK/L 50 DKK
Verdi Sparkletini Raspberry 5% 0,75 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 DKK Fleggaard 27 DKK Scandinavian Park 33 DKK
31,91 DKK/L 24 DKK
Verdi Sparkletini Strawberry 5% 0,75 l. Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 24 DKK Fleggaard 27 DKK Scandinavian Park 33 DKK
31,91 DKK/L 24 DKK
Himml. Tröpfchen 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 DKK Fleggaard 20 DKK Scandinavian Park 20 DKK
24,91 DKK/L 19 DKK
Vina Maipo Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 22 DKK
29,32 DKK/L 22 DKK
Masi Modello Rosso 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 40 DKK
53,32 DKK/L 40 DKK
Manfredi Brachetto Frizzante 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Santa Rita 120 Cabernet Sauvignon 0,75l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK Fleggaard 30 DKK
39,91 DKK/L 30 DKK
Hardys Crest Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Kingpin Tinto 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Calle 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Hardys Crest White 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 35 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Kingpin Blanco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Kingpin Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
AU Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Mateus Rose 1 l. Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 33 DKK Nielsen’s Discount 41 DKK Scandinavian Park 50 DKK
33,33 DKK/L 33 DKK
Kourtakis Retsina 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Noble House Riesling Alkholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 35 DKK
46,65 DKK/L 35 DKK
Königsmosel Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 28 DKK
37,71 DKK/L 28 DKK
Casal Mendes Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 28 DKK Nielsen’s Discount 30 DKK
37,32 DKK/L 28 DKK
Gato Negro Merlot 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 28 DKK
37,32 DKK/L 28 DKK
Gato Negro Sauvignon Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 28 DKK
37,32 DKK/L 28 DKK
Silverboom Shiraz-Merlot 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 29 DKK Scandinavian Park 180 DKK
38,65 DKK/L 29 DKK
Bree Limoncello Spritz 0,2l plus pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
49,95 DKK/L 10 DKK
Dagobert Pinot Blanc 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK
36,00 DKK/L 27 DKK
Vina Tendida Rosé Alkoholfri 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Vina Tendida Moscato Bianco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Maranello Rosato 0,75l 5% Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Vina Tendida Moscato Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK Scandinavian Park 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Maranello White 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 30 DKK
39,99 DKK/L 30 DKK
Silverboom Pinotage Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 29 DKK Scandinavian Park 180 DKK
38,65 DKK/L 29 DKK
Silverboom Moscato 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 29 DKK
38,65 DKK/L 29 DKK
Castillo De Liria Organic Blanco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Poloshirt I like Rose 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Fleggaard 27 DKK
35,99 DKK/L 27 DKK
Sandara Rosé 7,5% 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 27 DKK Calle 27 DKK
35,99 DKK/L 27 DKK
Bree Wild Berry Spritz 0,2l plus pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
49,95 DKK/L 10 DKK
Diamond Hill Shiraz/Merlot 0,25l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
59,96 DKK/L 15 DKK
Robby Bubble Berry 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK Nielsen’s Discount 26 DKK Scandinavian Park 27 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Vina Maipo Cabernet Sauvignon 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 22 DKK
29,32 DKK/L 22 DKK
Diamond Hill Chardonnay 0,25l Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 15 DKK Fleggaard 15 DKK
59,72 DKK/L 15 DKK
Penasol Tempranillo-Garnacha 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
19,99 DKK/L 15 DKK
Vina Tendida Fizzy Blue 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
26,67 DKK/L 20 DKK
Frissé Sangria Blanco 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
26,65 DKK/L 20 DKK
Frisse Sangria Rosé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
26,65 DKK/L 20 DKK
Frisse Frizzante Blue Moscato 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
26,65 DKK/L 20 DKK
Grizzly Falls Chardonnay 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 25 DKK
33,32 DKK/L 25 DKK
Penasol Airen 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
19,99 DKK/L 15 DKK
Diamond Hill rose 0,25L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
59,96 DKK/L 15 DKK
Penasol Rosado 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
19,99 DKK/L 15 DKK
Vingavepose Til 2 Flasker - Grøn Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
15 DKK
Bree White Peach Spritz 0,2l plus pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
49,95 DKK/L 10 DKK
Piccini Memoro White 0,187l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
80,16 DKK/L 15 DKK
Bree Pinot Noir Rosé 0,25l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
59,96 DKK/L 15 DKK
Piccini Mini-Memoro Rosso 0,187l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
80,16 DKK/L 15 DKK
Bree Riesling 0,25l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
59,96 DKK/L 15 DKK
Bree Merlot 0,25l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 15 DKK
59,96 DKK/L 15 DKK
Vingavepose Til 1 Flaske - Grøn Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
10 DKK
Wolfberger Pinot Noir 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 60 DKK
60 DKK
Aalto Magnum 1,5l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 700 DKK
700 DKK
Louis Jadot Pouilly-Fuissé 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
La Gurgue 2023 Margaux 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 190 DKK
190 DKK
Aalto PS 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 700 DKK
700 DKK
Fleggaard 380 DKK
380 DKK
Vingavepose Til 3 Flasker - Grøn Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 20 DKK
20 DKK
Sardon Tinto Magnum 1,5L Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 170 DKK
170 DKK
Fleggaard 150 DKK
150 DKK
Jülg Weißburgunder vom Kalk 0,75 Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 80 DKK
80 DKK
Kloster Ebernach Riesling Trocken 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 70 DKK
70 DKK
Latour Martillac Rouge 2020 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 250 DKK
250 DKK
Jülg Spätburgunder Schweigen 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 200 DKK
200 DKK
Hacienda Monasterio Reserva 0,75l BIO Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 400 DKK
400 DKK
Philipp Kuhn Pinot Noir Steinb. 0,75l Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 300 DKK
300 DKK
Bree Spritz Apertivo 0,2l plus pant Billigast hos Fleggaard
Fleggaard 10 DKK
10 DKK
Calle 1 000 DKK
1 000 DKK
Calle 40 DKK Scandinavian Park 45 DKK
40 DKK
Chantré Weinbrand Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 109 DKK
109 DKK
Blossa Glögg Vinglögg Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 DKK
45 DKK
Weinrich's Tropfen Weiss Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 180 DKK Nielsen’s Discount 232 DKK
180 DKK
Marques de Borba Vinhas Velhas Weiß Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 79 DKK
79 DKK
Casa Vinironia Appassimento Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 105 DKK
105 DKK
Domkellerstolz Rotwein Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 DKK
13 DKK
Langguth Vinothek Rivaner Riesling Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 25 DKK Scandinavian Park 33 DKK
25 DKK
Marques de Borba Vinhas Velhas Rot Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 79 DKK
79 DKK
Casa Vinironia Appassimento Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 37 DKK
37 DKK
The Organic Wine Box Red Wine Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 67 DKK
67 DKK
Gato Negro Cabernet Sauvignon Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK
30 DKK
LAB Vinho Regional Lisboa White Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK
90 DKK
Barefoot Merlot Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 DKK
45 DKK
Villa Puccini Toscana Red Wine Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 34 DKK
34 DKK
Taylor's Late Bottled Vintage Port Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 DKK Nielsen’s Discount 116 DKK
110 DKK
Blossa Glögg Vinglögg Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
J.P. Ramos Alvarinho Vinho Verde DOC Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 75 DKK
75 DKK
Chateau Bois Pertuis Grand Vin de Bordeaux Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 52 DKK
52 DKK
Freixenet Carta Seco Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 DKK
45 DKK
Domkellerstolz Roséwein Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 DKK
13 DKK
Wine Maker's Pride Massai Pinotage Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK
30 DKK
Villa Puccini Oak Aged Red Wine Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 127 DKK
127 DKK
Robertson Winery Cabernet Sauvignon Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 94 DKK
94 DKK
Domkellerstolz Weisswein Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 13 DKK
13 DKK
Himmlisches Tröpfchen Rotwein Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 19 DKK
19 DKK
Robertson Winery Chardonnay Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
Moët & Chandon Grand Vintage Rosé Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 562 DKK
562 DKK
The Organic Wine Box White Wine Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 71 DKK
71 DKK
The Organic Wine Box Rose Wine Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 71 DKK
71 DKK
Gato Negro Sauvignon Blanc Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 97 DKK
97 DKK
Rexim zuckerfrei Weingummi Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 15 DKK
15 DKK
San Tiago Special Blend Red Wine Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 45 DKK
45 DKK
LAB Vinho Regional Lisboa Rosé Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 90 DKK
90 DKK
Heartland Wines Stickleback Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 60 DKK
60 DKK
Castillo De Gredos White Wine Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 64 DKK
64 DKK
Wine Maker's Pride Massai Viognier Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK
30 DKK
Freixenet Cordon Rosé Brut Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 49 DKK
49 DKK
Barefoot White Zinfandel Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 135 DKK
135 DKK
Wine Maker's Pride Massai Shiraz Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 30 DKK
30 DKK
Freixenet Ice Rosé Semi Seco Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK Nielsen’s Discount 60 DKK
50 DKK
Bree Merlot 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 DKK
36 DKK
Freixenet Rosado Seco 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK
50 DKK
Pfaffmann Riesling tør 1L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 46 DKK
46 DKK
Verosso rødvin 3,0L BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK
70 DKK
Sartori Marani Bianco Veronese IGT 0,75 L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 DKK
65 DKK
19 Crimes Red Snoop Dogg rød 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Lan Rioja Crianza 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 DKK
65 DKK
Sileni Cellar Selection Sauvignon Blanc 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Henkell Rosé 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 DKK
45 DKK
Maybach Grauer Burgunder 3L BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Faustino I tinto Gran Reserva Rioja 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 DKK
110 DKK
Matua Regional Sauvignon blanc 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
1000 Stories Zinfandel 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Fuchs Grüner Veltiner 1,0L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK
40 DKK
Ca Fornari Valpolicella Classico 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK
70 DKK
Mabis Prosecco 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 56 DKK
56 DKK
Vina Albali Reserva 6x0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 210 DKK
210 DKK
Sartori Regolo Valpolicella DOC Cla 0,75 L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Diamond Hill Cabernet Merlot 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 26 DKK
26 DKK
Montgras Quatro 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK
55 DKK
Robertson Cabernet Sauvignon, Sydafrika, 3l BiB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 95 DKK
95 DKK
Le Vin Pinot Grigio 3L BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Protos Crianza 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Maybach Riesling tør 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Freixenet Ice semi-secco 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Brut D'Argent Chardonnay 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 DKK
65 DKK
Krimskoye rød mild 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 82 DKK
82 DKK
Asti Spumante 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK
55 DKK
Doppio Passo Primitivo alkoholfri 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 52 DKK
52 DKK
Henkell Brut 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 DKK
45 DKK
La Croix D'Austéran Bordeaux Rouge 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 35 DKK
35 DKK
Hans Baer Rivaner-Grauburgunder tør 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK
40 DKK
Alamos Malbec 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Laura Vernaccia di San Gimigiano 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Mucho Mas hvid 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 35 DKK
35 DKK
Hans Baer Riesling tør 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK
40 DKK
Casillero del Diablo Reserva Pinot Noir 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 DKK
36 DKK
19 Crimes Red Blend 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK
50 DKK
Peter&Peter Spätburgunder Rosé halvtør 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 48 DKK
48 DKK
Aguila Cremant rose 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Peter Mertes Riesling Kabinett Tyskland 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 DKK
22 DKK
Black Tower Riesling 3 l (D) Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Chill Out CS Rose trocken BIB 3L (CA) Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Villa Antinori Toscana hvid 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Why Not Negroamaro Zinfandel rødvin 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK
55 DKK
Escale Pinot Noir 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 DKK
45 DKK
Katlenburger Jordbærvin 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 29 DKK
29 DKK
Marques de Nombrevilla 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Käfer Pinot Grigio tør3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
ROMAN GRAEFF Grauburgunder halvtør 3ltr Bib Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 DKK
110 DKK
Joseph Cattin Alsace Riesling 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK
55 DKK
Cloudy Bay Sauvignon Blanc 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 189 DKK
189 DKK
Katlenburger Kirsbærvin 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 29 DKK
29 DKK
Tommasi Amarone 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 200 DKK
200 DKK
Masi Modello Venezie rødvin 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 46 DKK Nielsen’s Discount 47 DKK
46 DKK
Martini Prosecco Frizzante Semiseco 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Aguila Cremant brut 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Moscato d'Asti DOC 0,75 Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 46 DKK
46 DKK
Maze Shiraz/Cabernet Sauvignon 3L BiB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 DKK
110 DKK
Miraval Côtes de Provence Rosé 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Rotkäppchensekt Alkoholfri 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 DKK
37 DKK
Sancerre La Crepiniere 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK
120 DKK
Ladubay Crémant de Loire Brut 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Los Vascos Cabernet Sauvignon 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 DKK
67 DKK
Mionetto Prosecco rose 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK
50 DKK
19 Crimes Red Blend 1,5l BiB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 100 DKK
100 DKK
Verosso rødvin 6x0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 180 DKK
180 DKK
Philippe Deval Crémant de Loire Brut 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Joseph Cattin Pinot Gris 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK
55 DKK
Jean Viderue Chateauneuf du Pape 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 149 DKK
149 DKK
Zonin Prosecco Spumante brut 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 70 DKK
70 DKK
Chandon Garden Spritz Champagne 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 142 DKK
142 DKK
Henkell halvtør 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 DKK
45 DKK
Bio Trefili Pinot Grigio 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 47 DKK
47 DKK
Sensas Cabernet Syrah rødvin 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 48 DKK
48 DKK
Les Dauphins Cotes du Rhone rose 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 58 DKK
58 DKK
Richard's Riesling tør Tyskland 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 30 DKK
30 DKK
Montepulciano D`Abruzzo 3l BiB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 90 DKK
90 DKK
Tommasi Apassionato 3l BiB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 150 DKK
150 DKK
Napoleon Mousserende vin halvtør 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 41 DKK
41 DKK
Katlenburger Solbærvin 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 29 DKK
29 DKK
La Bourgondie Bourgogne Chardonnay 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Robertson Chardonnay hvidvin 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 95 DKK
95 DKK
La Tuilerie Pouilly-Fumè AOC 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 140 DKK
140 DKK
Rioja DOC Crianza Banda Azul 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 45 DKK
45 DKK
Vina Albali Reserva rødvin 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK
40 DKK
Cecchi Chianti DOCG 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 43 DKK
43 DKK
Cecchi Chianti Classico DOCG 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
San Tiago Spezial Blend rødvin 3 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK
55 DKK
Goede Kap Sweet Medium Red Sydafrika 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 43 DKK
43 DKK
Colle Sori Negro Passo Zinfandel 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK
40 DKK
La Bourgondie Bourgogne Pinot Noir 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Mionetto Prosecco Treviso Brut 0,75L Billigast hos Nielsen’s Discount
Nielsen’s Discount 49 DKK Scandinavian Park 50 DKK
49 DKK
Erben Spätlese hvidvin 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 32 DKK
32 DKK
Laura Prosecco 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Stony Cape Chardonnay 3l(SA) bib Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 73 DKK
73 DKK
Doppio Passo Salento Primitivo 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 52 DKK
52 DKK
La Chasse Chardonnay-Viognier 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 44 DKK
44 DKK
Apollonio Valle Cupa Salento Rosso 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 75 DKK
75 DKK
Söhnlein Brillant tør 0,2l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 12 DKK
12 DKK
Casillero del Diablo Shiraz 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 DKK
36 DKK
Söhnlein Brillant alkoholfri 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 35 DKK
35 DKK
Casillero del Diablo Merlot 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 36 DKK
36 DKK
Maybach Riesling tør 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 27 DKK
27 DKK
Joseph Cattin Alsace Pinot Blanc 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Carmina Luna rødvin 3l BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 55 DKK
55 DKK
Martini Prosecco DOC 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 65 DKK
65 DKK
L´Aristocrate Grenache Rosé 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK
50 DKK
Laroche Bourgogne Chardonnay 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Andes Merlot 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 DKK
22 DKK
Joseph Cattin Gewürztraminer hvidvin 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 67 DKK
67 DKK
Wageck Pfaffmann Riesling tør 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK
50 DKK
Peter Mertes Liebfraumilch, Tyskland, 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 23 DKK
23 DKK
Zenato Ripassa Valpolicella 0,75 L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 110 DKK
110 DKK
Sangria 1,5L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 40 DKK
40 DKK
Terragnolo Apollonio Primitivo IGT 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 82 DKK
82 DKK
Henkell tør 0,375 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 27 DKK
27 DKK
Maybach Riesling sød 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 27 DKK
27 DKK
Freixenet Carta Nevada tør 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 50 DKK
50 DKK
La Chasse Merlot 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 44 DKK
44 DKK
Charles Smith Kung Fu Girl Riesling 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 80 DKK
80 DKK
Trapiche Merlot 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 33 DKK
33 DKK
Diamond Hill Shiraz Rosé 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 26 DKK
26 DKK
Carson´s Chardonnay 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 22 DKK
22 DKK
Paul Delane Cremant Blanc de Noirs 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 120 DKK
120 DKK
Franken Bacchus halvtør 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 47 DKK
47 DKK
Hardys Chardonnay hvidvin 3L BIB Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 83 DKK
83 DKK
Casal Garcia Vinho Verde hvid 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 DKK
37 DKK
Ladubay Crémant de Loire Rosé 0,75 l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Ladubay Cremant de Loire halvtør 0,75l Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 85 DKK
85 DKK
Mouton Cadet rouge 0,75(F) Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 60 DKK
60 DKK
Goede Kap Late Harvest hvidvin 0,75l(SA) Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 43 DKK
43 DKK
Riunite Lambrusco Emilia IGT Rosato 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 25 DKK
25 DKK
NOZECO Mousserende Vin alkoholfri 0,75L Billigast hos Scandinavian Park
Scandinavian Park 37 DKK
37 DKK